Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a jak to jest z tym KTG... to się do szpitala na oddział chodzi czy jak????
bo ja zupełnie nie wiem... wizytę u gina mam w czwartek to pewnie też mnie skieruje... jak myślicie?


ponoć bez skierowania możesz iść nawet bo to na NFZ , musisz miec tylko ubezpieczenie aktualne i dowód osobisty ... tak mi dziś powiedziała , a ja w sumie dostałam skierowanie to mówiła że to nie potrzebne

Tak jest, można iść jak to się mówi z ulicy. 🙂

Ania dzięki za tabelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a jak to jest z tym KTG... to się do szpitala na oddział chodzi czy jak????
bo ja zupełnie nie wiem... wizytę u gina mam w czwartek to pewnie też mnie skieruje... jak myślicie?


ponoć bez skierowania możesz iść nawet bo to na NFZ , musisz miec tylko ubezpieczenie aktualne i dowód osobisty ... tak mi dziś powiedziała , a ja w sumie dostałam skierowanie to mówiła że to nie potrzebne

Tak jest, można iść jak to się mówi z ulicy. 🙂

Ania dzięki za tabelkę 🙂


Ania prosze wyslij mi tez 🙂 [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Marta masz tą tabelkę?? Wysłałam Ci???? czy przeoczyłam??


chyba przeoczylas bo nic nie mam 😞
Kurcze,teraz Ci nie prześlę, bo tamten komp się spalił i jest jeszcze w serwisie i czeka na odebranie....nie wiem ile tam z niego da się odratować w ogóle. Może któraś poratuje i prześle tabelkę do Marty???? i do mnie też,bo ja w sumie też nie mam teraz 😞


To może też od razu do mnie [email protected] 🙂 😉

poszło


shit! źle napisałam adres! [email protected] przepraszam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
paklanki czy jak to sie tam zowie to chyba bezsensu wydatek , ja nie kupuję 🙂
W końcu dodzwoniłam się do szpitala (od wczoraj próbowałam ) i zaczynam KTG 16.08 dopiero bo full kobiet mają ... będzie nie zły młyn na porodówce 😮 😁


Też mam KTG 16, a potem 19.08 🙂


i jak zadzwoniłam i się umówiłam to sobie zdałam sprawę jak już blisko .... 😮 😮 😮 😮
pierwszy raz szpital oglądnę wtedy i będzie nie zła schiza ... już to czuję 🙃 🥴 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔


Ja tak miałam wczoraj, jak dżin powiedziała: karta ciąży zamknięta, teraz spotykamy się już w szpitalu na KTG 😮 😮 Gula w żołądku normalnie, nie ma uproś, koniec bliski... 😁 😁 😜
Też będę wtedy oglądać te wszystkie narzędzia tortur, brr...


a gdzie jedziesz na ktg ? ja na ujastek ... chcę się obeznać ze szpitalem a i mój chcę trasę poznać 🤪 😁 😁 😁 bo mi obiecał że jak taksówkarz na "i kto to mówi" mnie powiezie 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁


Ja do Żeroma, bo tam doktorka moja pracuje no i tam zamierzam wydać na świat potomka 🙂 Ciekawe czy mój spanikuje... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
dobra ide zmierzyć ciśnienie bo głowa mi peka! i ide cos wszmac bo nadia głodna a mnie od rana biegunka goni i nie wiem po czym;/ wiem wiem urocze ☺️ 🙃


A może to już to słynne samooczyszczenie... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane doczytałam ....
Agata ...a gdzie kupowalas ten płyn ...bo jak patrzyłam na allegro to tylko jakies niemieckie mi wyskakiwały....
Ania 100 ...lekarz po prostu wyjeb****w kosmos , gdyby nam moj powiedział ze sa jaja to chyba moj M od razu po litra leciał zeby z nim wypił hi hi .....
Pisała Asik z Zg .....ze spaceruje z KIamisia po lesie pija soczek i zbieraja grzyby ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahlanik mysle że jeszcze nie pora bo musiałabym urodzic dzis lub jutro:P
po prostu cos pewnie zjadłam nie takiego już dwa tyg temu tez mnie czyściło:P
ja uciekam zagrac w herosa poki jeszcze moge :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja kupowałam w Lesznie w takim sklepie z art dziecięcymi. Przejdź się Aguś gdzieś do sklepu na pewno będą mieli 🙂

kochana a ile za niego dałas ponad 20 zl bo na allegro tyle stoi .....i to ile tam jest 500ml

350 ml,a kosztował 16,99 ( nawet paragon znalazłam ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc ...
Uff nadrobiła ja Was.... 🙃 🙃 🙃 troche mi to zajelo, ale git ze narazie wszystko pod kontrolą ... mam nadzieje że za szybko to my nie zaczniemy się rozpakowywac heee
Ja myśle że Leer pierwsza będzie ... aczkolwiek kto to wie .....
Co do tabelki to ja tez poproszę jeśli mogę [email protected]
Pisalyście o pieluszkach ja kupiłam te maleńkie pampersy 43 szt za 25,99 zl . i planuje jeszcze jakies kupic myslałam o dada z biedronki tych ...
Powiem wam że podziwiam nie które z Was Kasia kurka 3 km na piechote podziwiam ... Asiulka sobie robi spacery po lesie ... a ja ledwo chodze jakby mnie kto przetącił ... a jak juz stoje to mam brzuch jak kamień tak mi ciężko .... ehhh emerytka normalnie ...
Doczytałam też że Leer i ..... juz sie za kierownicą nie mieścicie ... jak ja się nie zmieszcze za kierownice to bedzie katastrofa ... zginę marnie jak kawka , ale jest mi coraz ciężej wsiąśc i wysiąśc ... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Kochane doczytałam ....
Agata ...a gdzie kupowalas ten płyn ...bo jak patrzyłam na allegro to tylko jakies niemieckie mi wyskakiwały....
Ania 100 ...lekarz po prostu wyjeb****w kosmos , gdyby nam moj powiedział ze sa jaja to chyba moj M od razu po litra leciał zeby z nim wypił hi hi .....
Pisała Asik z Zg .....ze spaceruje z KIamisia po lesie pija soczek i zbieraja grzyby ....

Lekarz super z takim jajem, ja na niego trafiłam w szpitalu a teraz podczas urlopu mojej to chodzę do niego, rewelacja jest bardzo bym chciała na niego trafić jak będę rodzić. Podejście do pacjentek rewelacyjne, do każdej mówi po imieniu do dziecka w brzuchu też się zwraca po imieniu 🙂 🙂 🙂, taki z powołania a do tego śmieszny, jak dla mnie bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kochane doczytałam ....
Agata ...a gdzie kupowalas ten płyn ...bo jak patrzyłam na allegro to tylko jakies niemieckie mi wyskakiwały....
Ania 100 ...lekarz po prostu wyjeb****w kosmos , gdyby nam moj powiedział ze sa jaja to chyba moj M od razu po litra leciał zeby z nim wypił hi hi .....
Pisała Asik z Zg .....ze spaceruje z KIamisia po lesie pija soczek i zbieraja grzyby ....

Lekarz super z takim jajem, ja na niego trafiłam w szpitalu a teraz podczas urlopu mojej to chodzę do niego, rewelacja jest bardzo bym chciała na niego trafić jak będę rodzić. Podejście do pacjentek rewelacyjne, do każdej mówi po imieniu do dziecka w brzuchu też się zwraca po imieniu 🙂 🙂 🙂, taki z powołania a do tego śmieszny, jak dla mnie bomba 🙂

Grunt to rozładować napiętą atmosferę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kobietki 🙂:** NO wczoraj na wizycie na szczęscie wszystko ok, szyjka bez zmian, Luteina do 18 sierpnia mam brać bo póżniej stwierdził że niema sensu, mały główką w dół 🙂 waży 2605 🙂 ktg miałam i małe skurcze ale położna powiedziała że takie dopuszczalne normalne skurcze niema co panikować 🙂 a to że się tak "rzuca" w brzuchu lekarz stwierdził że jedne dzieci są spokojniejsze drugie nie, no i mój należy do tych drugich ale niema co się dziwić po tym wszystkim co nas spotkało nerwy stres itp... to na malutkim się odbiiło troszke 😞 a na forum jestem rzadko bo urządzamy wszystko w pokoju, ja ciuszki piore, co nieco poprasuje, a to obiad w między czasie, znajomych codziennie tyle przychodzi że niema czasu kurcze 😞 ale postaram się po wekendzie znaleźć troszkę go żeby z wami posiedzieć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc ...
Uff nadrobiła ja Ws.... 🙃 🙃 🙃 troche mi to zajelo, ale git ze narazie wszystko pod kontrolą ... mam nadzieje że za szybko to my nie zaczniemy się rozpakowywac heee
Ja myśle że Leer pierwsza będzie ... aczkolwiek kto to wie .....
Co do tabelki to ja tez poproszę jeśli mogę [email protected]
Pisalyście o pieluszkach ja kupiłam te maleńkie pampersy 43 szt za 25,99 zl . i planuje jeszcze jakies kupic myslałam o dada z biedronki tych ...
Powiem wam że podziwiam nie które z Was Kasia kurka 3 km na piechote podziwiam ... Asiulka sobie robi spacery po lesie ... a ja ledwo chodze jakby mnie kto przetącił ... a jak juz stoje to mam brzuch jak kamień tak mi ciężko .... ehhh emerytka normalnie ...
Doczytałam też że Leer i ..... juz sie za kierownicą nie mieścicie ... jak ja się nie zmieszcze za kierownice to bedzie katastrofa ... zginę marnie jak kawka , ale jest mi coraz ciężej wsiąśc i wysiąśc ... 😞 😞 😞


Ja na spacerki też się nie nadaję, ale stać i coś robić to dzialam, dla mnie najgorsze chodzenie, co do rozpakowywania się to ja chcę poczekać, niech młoda jeszcze sobie w brzuszku posiedzi, dwa tygodnie przed terminem no to może...
A jeszcze wczoraj Emilka nie chciała dalej pokazać buziaka machała cały czas swoimi gałązkami i się zasłaniała, tradycyjnie już się chwaliła ca ma między nóżkami, a jak ją bardzo poprosiłam aby pokazała buziaka to się odwróciła plecami i tyłkiem i tyle mi odpowiedziała 😁, Jak to lekarz stwierdził, że nie uparta tylko stanowcza 😁 😁 😁. Z nowości to ma włoski 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc ...
Uff nadrobiła ja Ws.... 🙃 🙃 🙃 troche mi to zajelo, ale git ze narazie wszystko pod kontrolą ... mam nadzieje że za szybko to my nie zaczniemy się rozpakowywac heee
Ja myśle że Leer pierwsza będzie ... aczkolwiek kto to wie .....
Co do tabelki to ja tez poproszę jeśli mogę [email protected]
Pisalyście o pieluszkach ja kupiłam te maleńkie pampersy 43 szt za 25,99 zl . i planuje jeszcze jakies kupic myslałam o dada z biedronki tych ...
Powiem wam że podziwiam nie które z Was Kasia kurka 3 km na piechote podziwiam ... Asiulka sobie robi spacery po lesie ... a ja ledwo chodze jakby mnie kto przetącił ... a jak juz stoje to mam brzuch jak kamień tak mi ciężko .... ehhh emerytka normalnie ...
Doczytałam też że Leer i ..... juz sie za kierownicą nie mieścicie ... jak ja się nie zmieszcze za kierownice to bedzie katastrofa ... zginę marnie jak kawka , ale jest mi coraz ciężej wsiąśc i wysiąśc ... 😞 😞 😞


Ja na spacerki też się nie nadaję, ale stać i coś robić to dzialam, dla mnie najgorsze chodzenie, co do rozpakowywania się to ja chcę poczekać, niech młoda jeszcze sobie w brzuszku posiedzi, dwa tygodnie przed terminem no to może...
A jeszcze wczoraj Emilka nie chciała dalej pokazać buziaka machała cały czas swoimi gałązkami i się zasłaniała, tradycyjnie już się chwaliła ca ma między nóżkami, a jak ją bardzo poprosiłam aby pokazała buziaka to się odwróciła plecami i tyłkiem i tyle mi odpowiedziała 😁, Jak to lekarz stwierdził, że nie uparta tylko stanowcza 😁 😁 😁. Z nowości to ma włoski 🤪 🤪 🤪



OJOJ włoski kurcze ... ale super .... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...