Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leer napisał(a):
i ciekawe która zacznie 🤨 serio myślę że przede mną któraś wskoczy ☺️
tak mysle o Magdzie od Tadea może 🤪


ja to zas myślę że Ty pierwsza w kolejce bedziesz 🙂

kto ma nasze nr tel? bo tak sobie mysle ze jak np ja do szpitala pojde to nawet do zadnej nie mam z was nr tel i nie bede miala jak was poinformowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ja po dzemce o niebo lepiej! niedługo jade znów do mista z tesciowa bo musze przenieść sie dop innej przychodzi a bez nowego dowodu i obecności teściowej sie nie da, ma wtyki wiec musi byc. Ale mi sie nic nie chce a krocze to mnie tak boli że nawet nie wspomnę! 😞
jeszcze koles tak nam położył tapetę u nadii w pokoju że bąble zostały taki spec! piwska aby by pił i w oknie siedział i palił fajki, dzwonimy do niego niech kładzie jeszcze raz i tak będziemy rolke tapety w plecy ale nie odbiera.. normalnie wie chyba co jest grane!


My sami kładliśmy tapete u nas w sypialni, ale to była taka na flizelinie. Dość łatwo i przyjemnie szło, może niech mąż sam spróbuje? Po co jakiemuś pijanemu bubkowi płacić 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
i ciekawe która zacznie 🤨 serio myślę że przede mną któraś wskoczy ☺️
tak mysle o Magdzie od Tadea może 🤪


O NIEEE!!! Tadeo ma siedzieć aż do końca przeprowadzki!!! 😠 😠 😜 😜 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Marta agata ma numery, ja mam nr tylko od asi od tymka bo lista nie chciała mi sie otworzyć.
no chyba mąż połozy sam ale niech wie ten koles co narobił.


Jasne że tak, powinien kasę zwrócić za takie partolenie, jak nie całą to choć część!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Marta agata ma numery, ja mam nr tylko od asi od tymka bo lista nie chciała mi sie otworzyć.
no chyba mąż połozy sam ale niech wie ten koles co narobił.


dzieki 🙂 a sluchajcie a pieluchy pampers za 45.99 jumbo pack w realu oplaca sie kupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
i ciekawe która zacznie 🤨 serio myślę że przede mną któraś wskoczy ☺️
tak mysle o Magdzie od Tadea może 🤪


O NIEEE!!! Tadeo ma siedzieć aż do końca przeprowadzki!!! 😠 😠 😜 😜 😉 😉


no to spieszcie się ja tez jeszcze nie jestem,, przeprowadzona" hehe ale gotowa na nadie jak najbardzoej , ale nadinka nie gotowa na mnie 😞
wiecie co.. ostatnio mam troche stracha bo ja już przyzwyczaiłam sie że bedzie nadinka na 100% wszystko dla dziewczynki przygotowujemy pokój cały różowy a jak bedzie chłopak..?
tak naprawdę tylko raz lekarz mi powiedział że będzie dziewczynka bo nadal nic nie widac.. a mój mąąz też miał byc dziewczynka z usg... ja sie chyba załamie jak bedzie chłopak, ale nie dlatego że nie chce tylko ja juz kocham córcie i tak.. oby była cipeczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ja jestem pozamykana na trzy spusty i póki co nikt się nie wydostanie z brzucha 🙂 Choć w sumie trochę się boję, że jak zacznę śmigać na to 3 piętro i z powrotem to się "otworzę" przed czasem 😮 Mój M. miał już taki sen 🤢 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej 😘 😘 😘
Boshe z nocy na noc coraz gorzej 🥴 🤢 długo oglądałam TV z moim jak wrócił z roboty i w pewnym momencie zaczeło mi się w głowię kręcić 😮 😮 😮 normalnie helikopter taki że szok 😲 🤢 🤢 🤢 nie wiem co jest znów grane.....
Zocha super wyprawkę dostaliście 😁 wow ja to się z każdej pierdoły cieszę jak dostanę 🙂 będziecie mieć motywację co by szybko rodzeństwo Małej dorobić 🙃 😁

Ja jak się położę na plecach to tylko na moment, bo samoloty straszne i muli. Mam też problemy z wyleżeniem na usg istna karuzela. 😞


może faktycznie za długo poleżałam na plecach i temu takie jazdy odchodziły 😮 🤢 🤢 🤢 🤢

mi sie tak często od pewnego czasu kręci w głowie.. nieraz to się zataczam normalnie 😮 lekarz mówił ze to od ucisku na jakąś żyłę...
a co do nie spania na plecach to Wam zazdroszczę .... moja mała terrorystka pozwala mi tylko na plecach spać... jak się na boku położę to od razuwali jak oszalała... hehe... takei małe a już rządzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Ja paklaków nie kupuję. Myślę, że nie będą mi szczególnie potrzebne.
Co do telefonów to Agatka rozsyłała tabelkę z nimi na maila.


musze sprawdzic ale wydaje mi sie ze nie dostalam zaraz sprawdze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Leer napisał(a):
Marta agata ma numery, ja mam nr tylko od asi od tymka bo lista nie chciała mi sie otworzyć.
no chyba mąż połozy sam ale niech wie ten koles co narobił.


dzieki 🙂 a sluchajcie a pieluchy pampers za 45.99 jumbo pack w realu oplaca sie kupic?


a ile jest sztuk w tym jumbo packu?
Marta zdaje mi się, że ostatnio kupowałaś chusteczki Nivea. Pamiętasz ile płaciłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Marta agata ma numery, ja mam nr tylko od asi od tymka bo lista nie chciała mi sie otworzyć.
no chyba mąż połozy sam ale niech wie ten koles co narobił.

Leer, opieprzy... gościa i niech poprawia, w końcu mu za robotę zapłaciliści. Choć z drugiej strony jak ma ci dalej tak beznadziejnie zrobić, to lepiej samemu. Ja uwielbiam kłaść tapety i malować, ale teraz bym nie dała rady wytapetować, ale z malowaniem to dwa dni temu poprawiałam po fachowcach kominek bo mi się nie podobało co zrobili i sama zrobiłam sobie strukturę i kolor taki jaki ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Leer napisał(a):
Marta agata ma numery, ja mam nr tylko od asi od tymka bo lista nie chciała mi sie otworzyć.
no chyba mąż połozy sam ale niech wie ten koles co narobił.


dzieki 🙂 a sluchajcie a pieluchy pampers za 45.99 jumbo pack w realu oplaca sie kupic?


Ja bym nie kupowała na razie wielkich zapasów pieluch, bo co jak małe będzie uczulone? Na początek lepiej kupić jakieś małe opakowanie. Ja mam Happy Newborn 42 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Nie znam sie na pieluchach i cenach jeszcze kupuje po prostu tam gdzie mi wygodniej albo gdzie jest napisane Promocja!! 😁


ja tez patrze gdzie jest napisane promocja heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski
Jestesmy ....własnie wrocilismy ze sklepu bo w lodówece echo ....byłam w aptece i kupiłam oillian za 30 zł 500 ml chyba w miare dobra cena ....czyli cos do kąpieli juz mam tylko tam jest napisane ze od 1 m-ca , wiec juz sama nie wiem ....
LEER ....pisałam Ci wczoraj zebys sie nie denerwowała bo Ci skoczy cisnienie .....
Dobra doczytam WAS jeszcze troszke i biore sie za robote układanie ubranek ....i znowu przemeblowanie w półkach
Agata ...jak mozesz podaj mi nazwe tego płynu do kapieli co ci połozna polecała i on jest od 1 dnia zycia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
i ciekawe która zacznie 🤨 serio myślę że przede mną któraś wskoczy ☺️
tak mysle o Magdzie od Tadea może 🤪


O NIEEE!!! Tadeo ma siedzieć aż do końca przeprowadzki!!! 😠 😠 😜 😜 😉 😉


no to spieszcie się ja tez jeszcze nie jestem,, przeprowadzona" hehe ale gotowa na nadie jak najbardzoej , ale nadinka nie gotowa na mnie 😞
wiecie co.. ostatnio mam troche stracha bo ja już przyzwyczaiłam sie że bedzie nadinka na 100% wszystko dla dziewczynki przygotowujemy pokój cały różowy a jak bedzie chłopak..?
tak naprawdę tylko raz lekarz mi powiedział że będzie dziewczynka bo nadal nic nie widac.. a mój mąąz też miał byc dziewczynka z usg... ja sie chyba załamie jak bedzie chłopak, ale nie dlatego że nie chce tylko ja juz kocham córcie i tak.. oby była cipeczka 🤪


Nie naspieszymy za wiele bo jeszcze notariusz, przelewy i wyprowadzka tamtych właścicieli, więc póki co musimy czekać 😞
Ponoć prawdziwy mężczyzna różu się nie boi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestesmy ....własnie wrocilismy ze sklepu bo w lodówece echo ....byłam w aptece i kupiłam oillian za 30 zł 500 ml chyba w miare dobra cena ....czyli cos do kąpieli juz mam tylko tam jest napisane ze od 1 m-ca , wiec juz sama nie wiem ....
LEER ....pisałam Ci wczoraj zebys sie nie denerwowała bo Ci skoczy cisnienie .....
Dobra doczytam WAS jeszcze troszke i biore sie za robote układanie ubranek ....i znowu przemeblowanie w półkach
Agata ...jak mozesz podaj mi nazwe tego płynu do kapieli co ci połozna polecała i on jest od 1 dnia zycia...


na poczatek do kapieli dla dzidzi parafina wystarczy albo herbatka siemie lniane skora wtedy dzidzi jest glaciutka i nie trzeba jej juz oliwka smarowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Ja paklaków nie kupuję. Myślę, że nie będą mi szczególnie potrzebne.
Co do telefonów to Agatka rozsyłała tabelkę z nimi na maila.


Ja kiedyś spóźniona podawałam maila, ale nic nie dostałam 😞 Akcje dzielenia się numerami też przez pracę przegapiłam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestesmy ....własnie wrocilismy ze sklepu bo w lodówece echo ....byłam w aptece i kupiłam oillian za 30 zł 500 ml chyba w miare dobra cena ....czyli cos do kąpieli juz mam tylko tam jest napisane ze od 1 m-ca , wiec juz sama nie wiem ....
LEER ....pisałam Ci wczoraj zebys sie nie denerwowała bo Ci skoczy cisnienie .....
Dobra doczytam WAS jeszcze troszke i biore sie za robote układanie ubranek ....i znowu przemeblowanie w półkach
Agata ...jak mozesz podaj mi nazwe tego płynu do kapieli co ci połozna polecała i on jest od 1 dnia zycia...


na poczatek do kapieli dla dzidzi parafina wystarczy albo herbatka siemie lniane skora wtedy dzidzi jest glaciutka i nie trzeba jej juz oliwka smarowac

Ja słyszałam od połoznej, że włąsnie parafiny nie powinno się używać.
. AGA ja mam hipp sanft pielęgnacyjny płyn do kąpierli,od 1 dnia życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestesmy ....własnie wrocilismy ze sklepu bo w lodówece echo ....byłam w aptece i kupiłam oillian za 30 zł 500 ml chyba w miare dobra cena ....czyli cos do kąpieli juz mam tylko tam jest napisane ze od 1 m-ca , wiec juz sama nie wiem ....
LEER ....pisałam Ci wczoraj zebys sie nie denerwowała bo Ci skoczy cisnienie .....
Dobra doczytam WAS jeszcze troszke i biore sie za robote układanie ubranek ....i znowu przemeblowanie w półkach
Agata ...jak mozesz podaj mi nazwe tego płynu do kapieli co ci połozna polecała i on jest od 1 dnia zycia...


ja rozumiem że jak pisze od 1 m-ca to znaczy od pierwszych dni ... bo mi położna mówiła że śmiało można Emolium a pisze od 1 m-ca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...