Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jastin203 napisał(a):
oki dziewczyny ja te już ide nynkac uspie mojego kubusia i poczekam w łóżeczku pod kołderką na mężulka 🙂wczoraj mnie słodko o 2.30 przywitał po pracy mmm......
dobranoc i nie martw sie po burzy wzejdzie slonce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski, ile macie w obwodzie brzuszka? Bo ja prze chwila się zmierzyłam na lini pepka i wyszło mi 114 cm 😲 to o 10 więcej niż z Grzesiem
ostatnio z 2tyg temu sie mierzylam bylo 106 albo 107cm ...


no i kto tu jest szprotka? 🤪 😁 😁

🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁
ale to mi sie wydaje,ze ja mam rozlozone kg na calosc ,a u Ciebie idzie tylko w brzusio 😉


z tego co obserwuje to w brzuszek idzie, mam przed sobą taką piłke lekarską 🙂


no i suuper 🙂a ja mam tez duzy beben,ale i biedra i uda masywne ..ech jeszcze troszke i bedziemy szczuplutkie 🙂
a poki co ide zjesc jajeczniczki troszke 🙂 😉 😉 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Zocha, wcięło mi posta odnosnie Twoich darów 🙂 wiec napisze w skrócie
ciesze sie razem z Tobą ze dostałas tyle rzeczy, wiem po sobie ze każda drobnostka dla malucha cieszy. No i tyle wydatków Ci odejdzie! 🙂

dobra, czas na mnie, ide spac. Meza znów nie ma, jeszcze dzis i jutro nocka więc mam łózko dla siebie 😉


spokojnych snów Kasiu 🙂
o ja sie bardzo cieszę ze wszystkiego bo teraz to już tylko kosmetyki dla Zosi i te wszystkie "pieluchy" dla mnie do kupienia zostały 🙂
a noi jeszcze ten monitor oddechu bo jakoś tak jak wiem, że coś takiego istnieje to niewyobrażam sobie żeby tego nie mieć...
tak czy inaczej już teraz zakupowo z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

dzisiaj ja pierwsza 🙂 mąż mnie obudził całusem, jak wychodził do pracy, no i zasnąć z powrotem nie mogę. Pewnie za godzinkę gdzieś mnie zmorzy 🙂
dzionek zapowiada się ślicznie, na dworze cieplutko i słoneczko ładnie świeci. Szkoda tylko, że nie można w pełni z tego korzystać.
Poszłabym na jakieś zakupki po sklepach, ale to już nie na moje siły... ehh oby do września... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane!!

Melduję się i ja 🙂 Noc przespana, jeden marsz do kibelka,standardowo ok godziny 3 🙂Wyprawiłam Tomka do pracy i oczywiście wlazłam na brzuszka nadrobić zaległości 🙂
Idę zjeść śniadanko i położę się jeszcze, może jeszcze kimnę na chwilę. U mnie dziś ma być ciepło (27 stopni), ale już bez słoneczka-i w prognozie pokazywali burze, więc może być ciężko.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Zocha ,super z tymi rzeczami...a tak się martwiłaś 🙂
A co z Leer??Nie odezwała się, czy przeoczyłam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja i moje 600 gram więcej 🤪 dzisiaj na obiad musze zjesc fileta z ryby z ziemniaczkami,od wczoraj mam mega smaka na to 🙂 Jade za niedlugo do moich rodzicow,juz sie powoli pakują od jutra sami bedziemy w domku 🙂 🙂 Dzisiaj dalszy ciag malowania scian,mysle ze juz w przyszlym tygodniu bedziemy wnoscic mebelki i wszystkie kupione dla dziecka i do mieszkania rzeczy 🤪 i zauwazyłam juz ze jak za dlugo pochodze to mi puchna stópki,zaczyna sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki. dzisiaj przyjezdza do nas brat meza na weekend na podlodze bedzie spa wkoncu kawalerke mamy heh juz z mezem plany maja jutro caly dzien na rowerach jezdzic ja jak zwykle sama bede w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej mamuśki. dzisiaj przyjezdza do nas brat meza na weekend na podlodze bedzie spa wkoncu kawalerke mamy heh juz z mezem plany maja jutro caly dzien na rowerach jezdzic ja jak zwykle sama bede w domu

A mój jutro ma w końcu wolną sobotę 🙂 I nigdzie się nie ruszamy-ani do rodziców,ani do teściów,chcemy pospacerować (jeśli pogoda pozwoli) i odpocząć w domu całą sobotę i niedzielę 🙂 Uwielbiam takie weekendy 🙂 🙂 🙂
A co do stópek, to mi wczoraj spuchły po raz pierwszy....i mam nadzieję, że ostatni,bo miłe to nie było... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
hej mamuśki. dzisiaj przyjezdza do nas brat meza na weekend na podlodze bedzie spa wkoncu kawalerke mamy heh juz z mezem plany maja jutro caly dzien na rowerach jezdzic ja jak zwykle sama bede w domu

A mój jutro ma w końcu wolną sobotę 🙂 I nigdzie się nie ruszamy-ani do rodziców,ani do teściów,chcemy pospacerować (jeśli pogoda pozwoli) i odpocząć w domu całą sobotę i niedzielę 🙂 Uwielbiam takie weekendy 🙂 🙂 🙂
A co do stópek, to mi wczoraj spuchły po raz pierwszy....i mam nadzieję, że ostatni,bo miłe to nie było... 🤢


mi poki co nie puchna ale za to mecza mnie dluzsze spacery przerwy musze sobie robic. pod koniec miesiaca tesc ma 50urodziny a dzien po nim maz i kurcze tesciowa chce zebysmy przyjechali, mi szczerze mowiac nie chce sie spacery mnie mecza a co dopiero taka dluga podroz autem ponad 300km w jedna strona a jak czasami skurcze czy cos zlapia boje sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
hej mamuśki. dzisiaj przyjezdza do nas brat meza na weekend na podlodze bedzie spa wkoncu kawalerke mamy heh juz z mezem plany maja jutro caly dzien na rowerach jezdzic ja jak zwykle sama bede w domu

A mój jutro ma w końcu wolną sobotę 🙂 I nigdzie się nie ruszamy-ani do rodziców,ani do teściów,chcemy pospacerować (jeśli pogoda pozwoli) i odpocząć w domu całą sobotę i niedzielę 🙂 Uwielbiam takie weekendy 🙂 🙂 🙂
A co do stópek, to mi wczoraj spuchły po raz pierwszy....i mam nadzieję, że ostatni,bo miłe to nie było... 🤢


mi poki co nie puchna ale za to mecza mnie dluzsze spacery przerwy musze sobie robic. pod koniec miesiaca tesc ma 50urodziny a dzien po nim maz i kurcze tesciowa chce zebysmy przyjechali, mi szczerze mowiac nie chce sie spacery mnie mecza a co dopiero taka dluga podroz autem ponad 300km w jedna strona a jak czasami skurcze czy cos zlapia boje sie 😞

Marta ja bym dała sobie spokój z podróżami. Ja ledwo daje radę, jak jedziemy do moich rodziców, a to tylko 70 km....poza tym teraz to już w każdej chwili coś może zacząć się dziać,ja najbezpieczniej czuję się jednak już w domu. A teściowie chyba zrozumieją, że w Twoim stanie podróże dalekie raczej wskazane nie są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
hej mamuśki. dzisiaj przyjezdza do nas brat meza na weekend na podlodze bedzie spa wkoncu kawalerke mamy heh juz z mezem plany maja jutro caly dzien na rowerach jezdzic ja jak zwykle sama bede w domu

A mój jutro ma w końcu wolną sobotę 🙂 I nigdzie się nie ruszamy-ani do rodziców,ani do teściów,chcemy pospacerować (jeśli pogoda pozwoli) i odpocząć w domu całą sobotę i niedzielę 🙂 Uwielbiam takie weekendy 🙂 🙂 🙂
A co do stópek, to mi wczoraj spuchły po raz pierwszy....i mam nadzieję, że ostatni,bo miłe to nie było... 🤢


mi poki co nie puchna ale za to mecza mnie dluzsze spacery przerwy musze sobie robic. pod koniec miesiaca tesc ma 50urodziny a dzien po nim maz i kurcze tesciowa chce zebysmy przyjechali, mi szczerze mowiac nie chce sie spacery mnie mecza a co dopiero taka dluga podroz autem ponad 300km w jedna strona a jak czasami skurcze czy cos zlapia boje sie 😞

Marta ja bym dała sobie spokój z podróżami. Ja ledwo daje radę, jak jedziemy do moich rodziców, a to tylko 70 km....poza tym teraz to już w każdej chwili coś może zacząć się dziać,ja najbezpieczniej czuję się jednak już w domu. A teściowie chyba zrozumieją, że w Twoim stanie podróże dalekie raczej wskazane nie są 🙂


tez mam taka nadzieje ze zrozumieja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja juz po insulinie i sniadanku zaraz lecimy podpisywac ostatnie papiery kredytowe a pozniej leze do gory brzuszkiem 😁 😁
mały caly czas ise rozpycha nad ranem juz nie daje spac 😜
ja tez juz prawie wszystko mam zostaly drobne kosmetyki
juz nie moge doczekac sie wtorku wtedy mam wizytke w poradni patologii ciazy i chce wiedziec jak z malym ile wazy no i jak to bedzie z moim porodem bo mam troszke obciązen niestety ale jestem dobrej mysli 🙂
u nas przepiwkna letnia pogoda bede korzystala poki sie da milego dnia


aha ja tez Marta radze Ci odpuscic sobie podroz bo to meczace ja w 32tyg bylam nad morzem i spowrotem to juz bylo mi ciezko jechac (200km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Helołłłł tu Wasza Aniaaaaa 😁 😁 😁

Ja już po badaniach..w środe jak byłam na tych badaniach tsh to paskudny siniak sie zrobił..dzisiaj jak go pielęgniarka zobaczyla to aż sie przeraziła..i pobrała krew z innej ręki 😮 a z tej drugiej ręk ito krew tak siknęła,że aż sie wystraszyła 🤢 Sorrrryyy Dziewuszki,że Wam to opowiadam ale musialam sie z kimś podzielić wiadomoscią 😁 😁 w domu już każdy to słyszał 🤪 😁 😁 jeszcze 30 min i wsiorbie śniadanko 😎 a później ide do fryzjera jako osoba towarzysząca 😁 A jeszcze później to nie wiem 😁 😁 3majta sie Dziewuszki i nie puszczajta 😉 😘 😘 Ogólnie humorek dzisiaj na plus u mnie 😉 Mała sie rozpycha ile wlezie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie z ranka!u mnie słonko od ranka! Zocha aż zazdroszczę darów 🙂 fajnie tak dostać 🙂
Asiu biustonosz kupiłam z gayi (czy jak to się tak pisze), taki zwyczajny bawełniany biały za 28 zł. Patyczki, waciki i gaziki (suche i nasączone) też już mam a spirytusu narazie nie kupowałam, bo nie wiem czy będzie potrzebny.
Darowałabym sobie tą podróż na urodziny, to jednak za daleko, powinni zrozumieć że wnuk już za duży w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!
wstałam z mężem, żeby za długo nie przyspać bo mój gin dziś krócej przyjmuje a chce przed wizyta ktg jeszcze zaliczyć.Dzis przegląd tylko, troszkę się denerwuję i tak bo to juz ostatnia prosta jakby nie było. .. 🙂
Później polecę na małe zakupy i na ploteczki a po południu SR więc cały dzień zaplanowany, ciekawe czy na cyce po drodze nie padne bo ostatnio kondycja coraz gorsza 🤔
Miłego dnia wszystkim Mamusiom i Bejbikom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a patyczki kosmetyczne, waciki kosmetyczne,sterylne gaziki, sol fizjologiczna i spirytus 70%-owy do pepka kupiliscie tez?

ja wszystko oprócz spirytusu mam, położna spirytusu nie kazała kupować 🙂
Witojcie lasencje! 🙂
U mnie tyz goracz i od rana mi nie dobrze ..za cieplo....nie dogodzisz babie w ciazy!! 😁
Agatka a czym bedziesz goic pępuszek???fioletem???Ja Kami fioletem smarowalam ale teraz przerzuce sie na spiryt hehe a co! 😉
Marta ,ja juz wsio mam co napisalas tylko spiryt musze dokupic i gaziki jalowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej dziewczynki
ja juz po insulinie i sniadanku zaraz lecimy podpisywac ostatnie papiery kredytowe a pozniej leze do gory brzuszkiem 😁 😁
mały caly czas ise rozpycha nad ranem juz nie daje spac 😜
ja tez juz prawie wszystko mam zostaly drobne kosmetyki
juz nie moge doczekac sie wtorku wtedy mam wizytke w poradni patologii ciazy i chce wiedziec jak z malym ile wazy no i jak to bedzie z moim porodem bo mam troszke obciązen niestety ale jestem dobrej mysli 🙂
u nas przepiwkna letnia pogoda bede korzystala poki sie da milego dnia


aha ja tez Marta radze Ci odpuscic sobie podroz bo to meczace ja w 32tyg bylam nad morzem i spowrotem to juz bylo mi ciezko jechac (200km)

Kamisiu widze ,ze dzis lepszy humorek i tak trzymac! 🙂wkoncu starasz sie jak mozesz ,a tu zawsze itak cos ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Heloł Helołłłł tu Wasza Aniaaaaa 😁 😁 😁

Ja już po badaniach..w środe jak byłam na tych badaniach tsh to paskudny siniak sie zrobił..dzisiaj jak go pielęgniarka zobaczyla to aż sie przeraziła..i pobrała krew z innej ręki 😮 a z tej drugiej ręk ito krew tak siknęła,że aż sie wystraszyła 🤢 Sorrrryyy Dziewuszki,że Wam to opowiadam ale musialam sie z kimś podzielić wiadomoscią 😁 😁 w domu już każdy to słyszał 🤪 😁 😁 jeszcze 30 min i wsiorbie śniadanko 😎 a później ide do fryzjera jako osoba towarzysząca 😁 A jeszcze później to nie wiem 😁 😁 3majta sie Dziewuszki i nie puszczajta 😉 😘 😘 Ogólnie humorek dzisiaj na plus u mnie 😉 Mała sie rozpycha ile wlezie 😁 😁 😁

zabierz mnie do tego fryca bo ja juz jak ufoludek wygladam... 😮 😮 😮 Andruszka musze zmobilizowac by mnie pomalowal wlosy ,a po niedz musze isc bo upior ze mnie straszny,a wlosy ni w ta ni w ta.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie z ranka!u mnie słonko od ranka! Zocha aż zazdroszczę darów 🙂 fajnie tak dostać 🙂
Asiu biustonosz kupiłam z gayi (czy jak to się tak pisze), taki zwyczajny bawełniany biały za 28 zł. Patyczki, waciki i gaziki (suche i nasączone) też już mam a spirytusu narazie nie kupowałam, bo nie wiem czy będzie potrzebny.
Darowałabym sobie tą podróż na urodziny, to jednak za daleko, powinni zrozumieć że wnuk już za duży w brzuszku 🙂

fajnie,ze zakupki udane 🙂a co do Marty to wole sie nie wypowiadac,bo ost mnie pol dnia to meczylo ...co ona tam ma to cyrk..a tesciowa to wogole sie trafila ..jak nie ciagla kiedys synka na wczasy samego (bo Marta przeciez nie bedzie na silach)to teraz to...szkoda slow,ja bym za cholere nie pojechala i nikt by mi nie narzucil..a jak maz focha strzeli ,bym sie wyniosla do mamy na jakis czas..trza chlopa troche obudzic,bo chyba w jakims letargu tkwi.. 🤨
no i itak sie wypowiedzialam ..Martus sorry ,ale strasznie mnie takie cos rusza ...uf.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Hej Brzuszki!
wstałam z mężem, żeby za długo nie przyspać bo mój gin dziś krócej przyjmuje a chce przed wizyta ktg jeszcze zaliczyć.Dzis przegląd tylko, troszkę się denerwuję i tak bo to juz ostatnia prosta jakby nie było. .. 🙂
Później polecę na małe zakupy i na ploteczki a po południu SR więc cały dzień zaplanowany, ciekawe czy na cyce po drodze nie padne bo ostatnio kondycja coraz gorsza 🤔
Miłego dnia wszystkim Mamusiom i Bejbikom 😘

czekamy Kochana na dobre wiesci 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
życzę miłego dnia, ja jeszcze pokręcę się w domku i zmykam do pracy, pewnie będę późnym wieczorkiem a jak nie to jutro 🙂

no milego Kochana ,trzymaj sie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...