Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laseczki, czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe?
Czytałam że generalnie powinno się zrezygnować z nich w ciąży bo oko wysycha bardziej itp, rzeczywiście mi coś dokucza, czesto mi mgłą nachodzą i męczą mnie, nie daje rady cały dzień ponosić jak zwykle. Założyłam nawet nową parę dla pewności, ale nadal to samo, szybko sie mgliste robią, czesto by trzeba zdejmować czyścić, ale jak mam w ciagu dnia makijaż to mi sie nie chce tak machać.
Też tak macie może?

soczewek nie powinno sie od ktoregos tam tygodnia ciazy nosic bo mozna dostac zapalenia spojowek,poza tym sprzyjaja one infekcji gdyz nasz wzrok staje sie bardziej czuly na swiatlo,oczy mamy bardziej wysuszone etc


Ja chyba nie przestane, na sam poród planowalam tylko zdjąć... nie umiem bez nich zyc.ale nosze tylko na wyjscie z domku a po poludniu jak przybywam to zdejmuje to moze sie uchronie przed jakims dziadostwem

jak dajesz w dzien odpoczac oczom to mysle ze nie ma sie czym martwic 🙂 trzeba o oczy dbac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hej jestem... dziewczynki gratuluję udanych wizyt 🙂
Malex mleko z musli bardzo podwyższa cukier, ja wcześniej jadłam dzień w dzień na śniadanie a teraz już nie tykam...
zrobiłam dzisiaj mega zakupy 🙂 mamy już prawie wszystko 🙂 kasa poszła na kosmetyki, pampersy, kupiłam sobie staniczek i poduchę by mi się dobrze spało, majty siatkowane, podkłady, podkłady do przewijania, żeby komuś nie upaćkać kanapy 🙂 no i wanienka, buteleczka dr browna... brakuje nam już chyba tylko z 5 rzeczy 🙂

No to ładne zakupki. 🙂 🙂 Ej te podkłady po porodowe to jak wygladaja?

akurat podkłady poporodowe mam z belli, to takie większe podpaski, a do szpitala nie muszę brać bo zapewniają oni tam pewnie mają jeszcze większe

Ja myślałam, że to coś takiego podobnego do ceraty. No ja też mam belli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
mariola-s napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hej jestem... dziewczynki gratuluję udanych wizyt 🙂
Malex mleko z musli bardzo podwyższa cukier, ja wcześniej jadłam dzień w dzień na śniadanie a teraz już nie tykam...
zrobiłam dzisiaj mega zakupy 🙂 mamy już prawie wszystko 🙂 kasa poszła na kosmetyki, pampersy, kupiłam sobie staniczek i poduchę by mi się dobrze spało, majty siatkowane, podkłady, podkłady do przewijania, żeby komuś nie upaćkać kanapy 🙂 no i wanienka, buteleczka dr browna... brakuje nam już chyba tylko z 5 rzeczy 🙂

No to ładne zakupki. 🙂 🙂 Ej te podkłady po porodowe to jak wygladaja?

akurat podkłady poporodowe mam z belli, to takie większe podpaski, a do szpitala nie muszę brać bo zapewniają oni tam pewnie mają jeszcze większe

Ja myślałam, że to coś takiego podobnego do ceraty. No ja też mam belli.


są też na łóżko takie podkłady ja mam 4 duże i 5 mniejszych bo nie wiem czy to dają w szpitalu 🤔 a dla komfortu podłożę pod dupsko i w razie przecieku nie zabrudzę łóżka całego 😮
Nawet nie chcę myślec o tym połogu w szpitalu 😮 w domu to co innego będzie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Hania tak sie rozpycha ze az boli 😲 ide sie wykapac zaraz moze to nas troche odprezy 🙂 Spokojnej nocy 🙂


Mnie sie zawsze rozpycha mooocno i bolesnie jak siedze z kompem albo nie jest takim maniakiem internetowym jak mama , albo tez chcialaby cos tu poklikac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Leginsik napisał(a):
asiulenka napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny mam do Was pytanie, czy pojechałybyście na moim miejscu na pogrzeb dziadka swojego męża ok. 300 km. w jedną stronę, nadmieniam iż jedziemy i wracamy w ten sam dzień?
Pomóżcie, bo niewiem czy mam jechac?


oj, ja bym chyba nie ryzykowała... długa podróż

od poczatku ciazy u mnie w rodzinie byly juz dwa pogrzeby w rodzinie i chowany byl sasiad,na zadnym nie bylam..ja na Twoim miejscu odpuscilabym sobie ta okolicznosc

przykra sprawa, ale uważam że to jest za daleka podróż dla tak zaawansowanej ciąży. a jakby skurcze złapały to będziesz musiała rodzić w innym szpitalu i daleko od domu...


Witam i ja!Na twoim miejscu bym odpusciła ten pogrzeb bo to kawał drogi a po drugie wiesz twój stan po co ci teraz takie emocje smutne , pomodlisz się w domu bo nie ważne czy bedziesz z wszystkimi żeby tylko rodzina widziała prawda.Ty jesteś teraz pod ochroną 🙃 moja mama zmarła 2 lata temu w kwietniu i moja siostra była w tym czasie w 8 miesiącu ciązy u była na pogrzebie także zabobony precz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Asia dawno dawno mi mówił że około 2 cm ... a na dzień dzisiejszy nie wiem ile bo nie mówił , w każdym razie mam po 2 luteiny dopochwowe rano i na noc . A Twoja jaka długa ??


no to Twoja szyja krótza od mojej 🙂
ja do niedawna miałam z nią wszystko dobrze, miała 3,21cm. W ciągu miesiąca skróciła się do 2,5cm. Do tego mały główką naciska. A luteinę mam 2 razy dziennie po 1 tabletce pod język... ochyda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asia dawno dawno mi mówił że około 2 cm ... a na dzień dzisiejszy nie wiem ile bo nie mówił , w każdym razie mam po 2 luteiny dopochwowe rano i na noc . A Twoja jaka długa ??


no to Twoja szyja krótza od mojej 🙂
ja do niedawna miałam z nią wszystko dobrze, miała 3,21cm. W ciągu miesiąca skróciła się do 2,5cm. Do tego mały główką naciska. A luteinę mam 2 razy dziennie po 1 tabletce pod język... ochyda 😞


no mój też główką nisko 🤢 temu boli mnie kacha bo się poszerza ponoć spojenie łonowe ... tuptam jak gejsza 😮 czasami taki ból że szok ! Jest za miękka i za krótka u mnie za bardzo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Asiuleńka śliczny ten Twój napis Alanek, obydwie wybrałyśmy imię Alanek, ale ja zmieniłam na Fabian Alan, bo mój pierwszy synek ma na imię Alex i mieszałoby mi się, a tak będzie jeden Alex, a drugi Fabian.


nie słyszałam o imieniu Fabian 🙂 dopiero jak napisałaś o zmianie 🙂 fajne i oryginalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asia dawno dawno mi mówił że około 2 cm ... a na dzień dzisiejszy nie wiem ile bo nie mówił , w każdym razie mam po 2 luteiny dopochwowe rano i na noc . A Twoja jaka długa ??


no to Twoja szyja krótza od mojej 🙂
ja do niedawna miałam z nią wszystko dobrze, miała 3,21cm. W ciągu miesiąca skróciła się do 2,5cm. Do tego mały główką naciska. A luteinę mam 2 razy dziennie po 1 tabletce pod język... ochyda 😞


no mój też główką nisko 🤢 temu boli mnie kacha bo się poszerza ponoć spojenie łonowe ... tuptam jak gejsza 😮 czasami taki ból że szok ! Jest za miękka i za krótka u mnie za bardzo 🥴


oj, mnie też boli... czasami się podnieść z łóżka nie mogę, nie wspominając o chodzeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asia dawno dawno mi mówił że około 2 cm ... a na dzień dzisiejszy nie wiem ile bo nie mówił , w każdym razie mam po 2 luteiny dopochwowe rano i na noc . A Twoja jaka długa ??


no to Twoja szyja krótza od mojej 🙂
ja do niedawna miałam z nią wszystko dobrze, miała 3,21cm. W ciągu miesiąca skróciła się do 2,5cm. Do tego mały główką naciska. A luteinę mam 2 razy dziennie po 1 tabletce pod język... ochyda 😞


no mój też główką nisko 🤢 temu boli mnie kacha bo się poszerza ponoć spojenie łonowe ... tuptam jak gejsza 😮 czasami taki ból że szok ! Jest za miękka i za krótka u mnie za bardzo 🥴


oj, mnie też boli... czasami się podnieść z łóżka nie mogę, nie wspominając o chodzeniu...


dokładnie ciężko się podnieść i przekręcić w nocy , ja co obrót to się budzę bo tak napierdziela 😮 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Asiuleńka śliczny ten Twój napis Alanek, obydwie wybrałyśmy imię Alanek, ale ja zmieniłam na Fabian Alan, bo mój pierwszy synek ma na imię Alex i mieszałoby mi się, a tak będzie jeden Alex, a drugi Fabian.


Fabian też śliczne... mi się Alan spodobało na początku ciąży, jak jeszcze nie wiedziałam, że będę miała synka. Mój mąż początkowo nie był za tym imieniem, ale teraz nie ma mowy o innym 🙂 chociaż najczęściej nazywamy kuleczkę juniorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nO ŁADNIE ja przyszłam wszystkie uciekły
Monia... ja bym nie jechała, pomodliłabym sie w domu , dziadek i tak wszystko widzi ....a ludzie ....wiesz jak to ludzie....wiedza ze jestes w ciazy no tak.....
Leer sie nie odezwała.....
Co z Zocha sie dzieje......ciekawe czy letka znalazła jakis materiał na posciel.....
Justyna co sie dzieje.....
Ania Ty z Elblaga jestes to niedaleko mnie .....w Elblagu mieszkała moja ciotka, i tam poznałam swoja pierwsza miłosc hi hi stare dobre czasy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...