Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
robilam siku w lesie i ledwie sie podniesłam w pion normalnie ..mama leciala z pomoca ale dalam rade 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ ☺️ ☺️


mnie maz musi z wanny wyjmowac 😜 no jak dzieci normalnie 🙂

hahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 Juz by sie chcialo wspominac jak to bylo w ciazy ...jak urodze to bede przepuszczac od proga ciezarne normalnie ,bo ta ciaza tak mi daje w kosc ,ze szok..A w pierwszej bylo tak piknie 🤨


moze zapomnimy.. bo w sklepie to jak narazie zadna babka z dziecmi mie nie przepuscila.. czasem bardziej niemile iz staruszki sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

Ja nie chodzę, ale podejrzewam, że bym nogami do przodu wyjechała....duchota,smród ludzi i jeszcze ksiądz do tego...

hahahahahaha ja to samo ,nie lubie takich "sekt " na pokaz ..kurde... drazliwy temat dla mnie ,tym bardziej w ciazy 🤢

Ja ostatni raz w kościele byłam 4 października 2008 w dzień naszego ślubu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
robilam siku w lesie i ledwie sie podniesłam w pion normalnie ..mama leciala z pomoca ale dalam rade 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ ☺️ ☺️

ja ledwo się z kibla podnoszę po sikaniu i nie tylko 🙂,po czym z trudem się ubieram i podtrzymując Katarzynę człapię jak gejsza do łóżka.
Wczoraj jak w lesie również sikałam to obrałam sobie miejsce przy drzewie i po wszystkim wspinałam się rękami w górę po tym drzewie, co by do pionu wrócić...widok musiał być niezły hihihihihihihi

hhahahahaahahahaha Agatka dziekuje i dalas mi pomysla 🤪 🤪 🤪 bede jak koala otulac sie drzewka 🤪 🤪 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
robilam siku w lesie i ledwie sie podniesłam w pion normalnie ..mama leciala z pomoca ale dalam rade 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ ☺️ ☺️


mnie maz musi z wanny wyjmowac 😜 no jak dzieci normalnie 🙂

hahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 Juz by sie chcialo wspominac jak to bylo w ciazy ...jak urodze to bede przepuszczac od proga ciezarne normalnie ,bo ta ciaza tak mi daje w kosc ,ze szok..A w pierwszej bylo tak piknie 🤨


ja tez myslalam ze ciaze bezobjawowo przejde a tu zawsze cos czasami nie wiem czy plakac czy sie smiac

smiech tez nie wskazany za bardzo..ja ostatnio tak sie najadlam i polozylam po obiadku ,cvos mnie rozbawilo ,ze sie podniesc nie moglam,a moj bidok niewiedzial co robic ..wkoncu mnie dzwigna i uwienczył swego dziela tekstem "widzisz jaki jestem silny" 😮 😮 😮 buahahhahahaahaha ja na to zeby tylko sie kolegą nie chwalil 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

dobrze,ze ja nie chodze... ☺️bym tam chyba orla wyciela,a jakby ksiezulek jeszcze z ambony jakims tekstem,albo z polityka mnie zdraznil to bym jeszcze scene zrobila ,taka nerwowa sie zrobilam 😉 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃


heh witaj w klubie ja tez szybko sie denerwuje heh

hehehehehee no az zla na siebie niekiedy jestem ,ze takie nerwy o nic mam ..


najgorzej jak sie te nerwy wyladowuja na facecie 😁 a oni biedni nigdy nie wiedza za co 😉 za hormony 😜!

tak jest a ktoz to nam uczynil??? 😁 😁 😁 😁 ostatnio moj mowi ,a to moja wina???? ale za momen zajarzyl ,ze pytanie bylo nie na miejscu 😉

A mój biedny ma wyrzuty sumienia,że przez niego tak cierpię...Kochany 🙂

hi hi wyrzuty wyrzutami,a jak zapytany czy powtorzyl by to gdyby cofnac czas..ciekawe co by odrzekl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
robilam siku w lesie i ledwie sie podniesłam w pion normalnie ..mama leciala z pomoca ale dalam rade 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ ☺️ ☺️


mnie maz musi z wanny wyjmowac 😜 no jak dzieci normalnie 🙂

hahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 Juz by sie chcialo wspominac jak to bylo w ciazy ...jak urodze to bede przepuszczac od proga ciezarne normalnie ,bo ta ciaza tak mi daje w kosc ,ze szok..A w pierwszej bylo tak piknie 🤨


moze zapomnimy.. bo w sklepie to jak narazie zadna babka z dziecmi mie nie przepuscila.. czasem bardziej niemile iz staruszki sa 😁

no masz racje ..ciekawe co to z nas "wyrosnie".. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

Ja nie chodzę, ale podejrzewam, że bym nogami do przodu wyjechała....duchota,smród ludzi i jeszcze ksiądz do tego...

hahahahahaha ja to samo ,nie lubie takich "sekt " na pokaz ..kurde... drazliwy temat dla mnie ,tym bardziej w ciazy 🤢

Ja ostatni raz w kościele byłam 4 października 2008 w dzień naszego ślubu...

teraz beda Chrzciny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja tez mykam glodna sie zrobilam 😜

ja tez cos bym zezarla...ANeczki nie widac i mi jedzenie w paszcze nie idzie bez Niej 🤨 🤨 🤨 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Tez dzisiaj caly dzien lezakuje w wyrku,a od jutra zas pranie..zostaly mi kombinezonki,dwa rozki i grubych ubranek na zime ale to co najwazniejsze mam juz poprane 🙂 klade sie znowu 😎

ja tez ide szkity wyciagnac...A jak sie mieszka na wolnej chatce Leginsiku ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Tez dzisiaj caly dzien lezakuje w wyrku,a od jutra zas pranie..zostaly mi kombinezonki,dwa rozki i grubych ubranek na zime ale to co najwazniejsze mam juz poprane 🙂 klade sie znowu 😎

ja tez ide szkity wyciagnac...A jak sie mieszka na wolnej chatce Leginsiku ???

nowa chata jeszcze jest malowana,wiec na ta chwile przenieslismy sie do moich rodzicow ktorzy wyjechali na 3 tygodnie do danii wiec pomieszkujemy sobie juz sami 🙂 🙂 mam nadzieje ze pod koniec tego tygodnia juz zaczniemy wnosic mebelki 🙂
*źle przeczytałam,napisalas na wolnej 😜 co by tu sie rozpisywac,wkoncu mam swiety spokoj,odpoczywam psychicznie i ciesze sie moim mezem 🙂 🙂 zyc nie umierac,jeszcze troche i Hania bedzie z nami wtedy bede juz spelniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam kochane 🙂 A ja wam powiem że nic mnie nie boli ani katarzyna, nogi tez nie puchną, jedyne co czasami kręgosłup... no i latam jak szalona, tyle co ja kilosów nieraz dziennie zrobie to szok że ze skróconą szyjką można żyć w takim tempie 🙂 😜 teraz co prawda upał i duchota to już ciężej idzie wszystko....Dziewczyny mam pytanie do tych które chodzą prywatnie, czy jak lekarz brał wymaz z szyjki to czy przy odbiorze wyników płaciliście coś za to u lekarza??bo ja we wtorek albo w czwartek mam przyjść po odbiór i niewiem czy brać kase czy nie kurde;/[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia Emilkowa (tak ta co lubi jesc 😁)pisala ze siostry sa u Niej z Niemcow przyjechaly i sie nacieszyc soba nie moga ,czasu Jej brakuje na kompa,ale jeszcze dzis zrobi nam wejscie smoczycy (jak to Anula ) 😁 😁 😁
Pozdrawiala wszystkie serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Tez dzisiaj caly dzien lezakuje w wyrku,a od jutra zas pranie..zostaly mi kombinezonki,dwa rozki i grubych ubranek na zime ale to co najwazniejsze mam juz poprane 🙂 klade sie znowu 😎

ja tez ide szkity wyciagnac...A jak sie mieszka na wolnej chatce Leginsiku ???

nowa chata jeszcze jest malowana,wiec na ta chwile przenieslismy sie do moich rodzicow ktorzy wyjechali na 3 tygodnie do danii wiec pomieszkujemy sobie juz sami 🙂 🙂 mam nadzieje ze pod koniec tego tygodnia juz zaczniemy wnosic mebelki 🙂
*źle przeczytałam,napisalas na wolnej 😜 co by tu sie rozpisywac,wkoncu mam swiety spokoj,odpoczywam psychicznie i ciesze sie moim mezem 🙂 🙂 zyc nie umierac,jeszcze troche i Hania bedzie z nami wtedy bede juz spelniona 🙂

i ssuuuuper Leginsio tak trzymaj! 🙂 z dala od Tesciowej(niechby to zlota kobita nawet byla),sami sobie swoje gniazdko bedziecie wic ,bez brzeczenia nad glowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Mąż wrócił ze spacerku z psem,u nas deszcz pada..az sie przyjemniej zrobilo bo bylo tak duszno 🙂 Ide sie zaraz legnac,bo do lozka kolacja ma mi przyjsc 😎
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 z niespodzianka?????hahahahahahaha teraz to sobie mozecie pojesc ,pohasać w majtach(albo i bez 😜 😉 ),a potem nawet pierdnac glosno 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Tez dzisiaj caly dzien lezakuje w wyrku,a od jutra zas pranie..zostaly mi kombinezonki,dwa rozki i grubych ubranek na zime ale to co najwazniejsze mam juz poprane 🙂 klade sie znowu 😎

ja tez ide szkity wyciagnac...A jak sie mieszka na wolnej chatce Leginsiku ???

nowa chata jeszcze jest malowana,wiec na ta chwile przenieslismy sie do moich rodzicow ktorzy wyjechali na 3 tygodnie do danii wiec pomieszkujemy sobie juz sami 🙂 🙂 mam nadzieje ze pod koniec tego tygodnia juz zaczniemy wnosic mebelki 🙂
*źle przeczytałam,napisalas na wolnej 😜 co by tu sie rozpisywac,wkoncu mam swiety spokoj,odpoczywam psychicznie i ciesze sie moim mezem 🙂 🙂 zyc nie umierac,jeszcze troche i Hania bedzie z nami wtedy bede juz spelniona 🙂

i ssuuuuper Leginsio tak trzymaj! 🙂 z dala od Tesciowej(niechby to zlota kobita nawet byla),sami sobie swoje gniazdko bedziecie wic ,bez brzeczenia nad glowa 😉

też jestem tego zdania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się zestresowałam tym puchnięciem 😞 🤢 🤢 🤢 ehh... spróbuję dziś spać z nogami w górze , zobacze co będzie rano . Ogólnie jak pomoczyłam w zimnej wodzie nogi to opuchlizna zeszła a i cały dzień trzymałam je w górze i mało co łaziłam , mam nadzieje że to jednak wina pogody bo mama też zapuchła 🤢 Mocz miałam ostatnio wzorowy a i z ciśnieniem nie było problemu więc mam nadzieje że jest wsio ok , jak nie będzie ustępowało to podjadę gdzieś i zapytam co jest grane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...