Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc moje drogie ... dopiero teraz pisze ... ale kurcze mam jakiś dziwny przypływ energi teraz , nie wiem co mam ze soba zrobic... oszalec idzie ....


podziel się troszkę tą energią, bo u mnie deficyt 😜

chętnie....
No właśnie tak mi dziwnie jakoś .... cos bym porobiła ... ale raczej jestem jakas niespokojna ... nie wiem o co kaman ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
robilam siku w lesie i ledwie sie podniesłam w pion normalnie ..mama leciala z pomoca ale dalam rade 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ☺️ ☺️ ☺️


mnie maz musi z wanny wyjmowac 😜 no jak dzieci normalnie 🙂

hahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 Juz by sie chcialo wspominac jak to bylo w ciazy ...jak urodze to bede przepuszczac od proga ciezarne normalnie ,bo ta ciaza tak mi daje w kosc ,ze szok..A w pierwszej bylo tak piknie 🤨


ja tez myslalam ze ciaze bezobjawowo przejde a tu zawsze cos czasami nie wiem czy plakac czy sie smiac

smiech tez nie wskazany za bardzo..ja ostatnio tak sie najadlam i polozylam po obiadku ,cvos mnie rozbawilo ,ze sie podniesc nie moglam,a moj bidok niewiedzial co robic ..wkoncu mnie dzwigna i uwienczył swego dziela tekstem "widzisz jaki jestem silny" 😮 😮 😮 buahahhahahaahaha ja na to zeby tylko sie kolegą nie chwalil 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no moj ostatnio musial mnie na rekach przeniesc z pokoju do pokoju (kregoslup) i jak mnie podniosl to powiedzial ŁOŻESZZZZZ TY 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁


Super .... tylko pozazdrościc takich atrakcji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć wam kochane 🙂 A ja wam powiem że nic mnie nie boli ani katarzyna, nogi tez nie puchną, jedyne co czasami kręgosłup... no i latam jak szalona, tyle co ja kilosów nieraz dziennie zrobie to szok że ze skróconą szyjką można żyć w takim tempie 🙂 😜 teraz co prawda upał i duchota to już ciężej idzie wszystko....Dziewczyny mam pytanie do tych które chodzą prywatnie, czy jak lekarz brał wymaz z szyjki to czy przy odbiorze wyników płaciliście coś za to u lekarza??bo ja we wtorek albo w czwartek mam przyjść po odbiór i niewiem czy brać kase czy nie kurde;/[/color]


ja chodze prywatnie i placilismy tylko w laboratorium i tylko raz przed odebraniem wynikow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁


Super .... tylko pozazdrościc takich atrakcji....


No musieliśmy synkowi wynagrodzic jakos te wakacje w domku ,chociażtakim jednym dniem pełnych wrażen,bo na wakacjach nigdzie nie byliśmy wiec miał mega radoche dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A te gaziki nasączone to powiedzcie mi do czego ? bo ja do pepuszka kupiłam ten fiolet !!!


Gaziki nasączone własnie do pępuszka, fiolet to stara metoda tak mi powiedziała moja znajoma położna,


No więc właśnie ja to kupiłam bo położna poleciła ... stara podobno też skuteczna pytanie czy nie brudząca zabardzo .... ale gaziki też zakupię ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć wam kochane 🙂 A ja wam powiem że nic mnie nie boli ani katarzyna, nogi tez nie puchną, jedyne co czasami kręgosłup... no i latam jak szalona, tyle co ja kilosów nieraz dziennie zrobie to szok że ze skróconą szyjką można żyć w takim tempie 🙂 😜 teraz co prawda upał i duchota to już ciężej idzie wszystko....Dziewczyny mam pytanie do tych które chodzą prywatnie, czy jak lekarz brał wymaz z szyjki to czy przy odbiorze wyników płaciliście coś za to u lekarza??bo ja we wtorek albo w czwartek mam przyjść po odbiór i niewiem czy brać kase czy nie kurde;/[/color]


ja chodze prywatnie i placilismy tylko w laboratorium i tylko raz przed odebraniem wynikow 🙂


Mi się udało za fri , jak byłam w szpitalu 2 tyg temu , więc nic nie płaciłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A te gaziki nasączone to powiedzcie mi do czego ? bo ja do pepuszka kupiłam ten fiolet !!!


Gaziki nasączone własnie do pępuszka, fiolet to stara metoda tak mi powiedziała moja znajoma położna,


No więc właśnie ja to kupiłam bo położna poleciła ... stara podobno też skuteczna pytanie czy nie brudząca zabardzo .... ale gaziki też zakupię ....

no z tego co słyszałam to brudząca ja przy Kubusiu 7 lat temu miałam gaziki tylko że jemu już na 2 dobe odpadł pępuszek i wróciliśmy do domku z normalnym i nie było problemów,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć wam kochane 🙂 A ja wam powiem że nic mnie nie boli ani katarzyna, nogi tez nie puchną, jedyne co czasami kręgosłup... no i latam jak szalona, tyle co ja kilosów nieraz dziennie zrobie to szok że ze skróconą szyjką można żyć w takim tempie 🙂 😜 teraz co prawda upał i duchota to już ciężej idzie wszystko....Dziewczyny mam pytanie do tych które chodzą prywatnie, czy jak lekarz brał wymaz z szyjki to czy przy odbiorze wyników płaciliście coś za to u lekarza??bo ja we wtorek albo w czwartek mam przyjść po odbiór i niewiem czy brać kase czy nie kurde;/[/color]


ja chodze prywatnie i placilismy tylko w laboratorium i tylko raz przed odebraniem wynikow 🙂


Mi się udało za fri , jak byłam w szpitalu 2 tyg temu , więc nic nie płaciłam ...


ja chodze prywatnie tez płaciłam przy wizycie ale przy odebraniu wyników juz nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Jak wam zleciała niedziela?bo mnie superancko wycieczka do Ustronia się udała park linowy zaliczony góra równica także ,park leśnych niespodzianek także taplanie nózek w wiśle także i wjazd kolejka na czantorie także ,jestem z siebie dumna że aż tyle pokonałam ale ramiona i dekolt spalone normalnie niby nie czuc było tego słonca aż tak a tu prosze. 😁


POZAZDROŚCIĆ, ŻE MIAŁAŚ NA TO WSZYSTKO SIŁĘ 😁 JA SIĘ COŚ OSTATNIO NIE NADAJĘ DO NICZEGO 😠

Super .... tylko pozazdrościc takich atrakcji....


No musieliśmy synkowi wynagrodzic jakos te wakacje w domku ,chociażtakim jednym dniem pełnych wrażen,bo na wakacjach nigdzie nie byliśmy wiec miał mega radoche dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć wam kochane 🙂 A ja wam powiem że nic mnie nie boli ani katarzyna, nogi tez nie puchną, jedyne co czasami kręgosłup... no i latam jak szalona, tyle co ja kilosów nieraz dziennie zrobie to szok że ze skróconą szyjką można żyć w takim tempie 🙂 😜 teraz co prawda upał i duchota to już ciężej idzie wszystko....Dziewczyny mam pytanie do tych które chodzą prywatnie, czy jak lekarz brał wymaz z szyjki to czy przy odbiorze wyników płaciliście coś za to u lekarza??bo ja we wtorek albo w czwartek mam przyjść po odbiór i niewiem czy brać kase czy nie kurde;/[/color]


ja chodze prywatnie i placilismy tylko w laboratorium i tylko raz przed odebraniem wynikow 🙂


Mi się udało za fri , jak byłam w szpitalu 2 tyg temu , więc nic nie płaciłam ...


ja chodze prywatnie tez płaciłam przy wizycie ale przy odebraniu wyników juz nie.


A ile płaciłaś za to badanie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Hej 🙂

Jesusie jaka pogodaaaa 😞 Nie znieseee 😞(( Leje sie ze mnie ledwo żyje non stop zaliczam kąpanie a wyjście z domu dziś nie było przyjemne 😞


Luiza wybierz sie na pogorie ochlodzic 😁 chociaz do kolan zamoczyc nogi 😜
zreszta teraz pogoda jak dla mnie jest wysmienita- burza i chlodno w koncu 😁


Juz tyle razy napalałam sie na pogorie ale jakoś boje sie coś złapac tam tak na koniec... a bez wody to dupa nie impreza 😞 a teraaz jets super już chłodniej , fajnie da sie zyc...
A ty skąd ? hmm 😉 🤪


no ja tez sie napalalam, wiec pojechalam 😁 z miasta sasiadujacego osnowiec 🙂 ale nie kapalam sie calkowicie, tylko po kolana w wodzie- i tak- warto bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Troszke Was podczytałam ( przyznaje bez bicia,ze nie wszystko) ☺️ Siostry przyjechały i nie możemy sie odkleić od Siebie heheh

LEER śliczny ten pokoik córeczki !! 🙂
ASIU ZG już jestem i dalej bedziemy Razem smakołyki wyzerały 🤪

Czytałam też o wątku październikowym 😮 i szoku doznałam...od jutra biore sie za zakupy do szpitala...bo nic kompletnie nie mam..

a ogólnie to wróciłam więc już sie nie smutajcie ( chociaż chyba tylko moja Kumpela od jedzenia sie stęskniła za mną ) 🤪 😁 😁 hehehe
buahahahahahahahaha ,bo nie miala z kim zrec 😉 😉 zartuje Aniu napewno wszystkie tu tesknily 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Ja też nie jestem za jakimkolwiek kluciem, szczególnie w kręgosłup, a temat zainteresował mnie dopiero dzisiaj po lekturze m jak mama. Wcześniej jakoś zakładałam, poza swoim strachem przed zastrzykiem, że to szkodzi Maluszkowi.
Tak byłam ciekawa co inne Ciężaróweczki o tym myślą 😉


a ja spotkalam sie z wieloma opiniami kobet, ktore twierdzily, ze bez tego znieczulenia to nawet do porodu nie podchodza 😁 😉
wiesz, jesli jest mozliwosc zrobienia tego za darmo (u mnie szpital daje darmowe zzo) to zawsze mozna sie zastanowic, czego oczekuje sie od porodu- zeby byl calkowicie naturalnym przezyciem czy tez, zeby po prostu nie bolalo az tak 😉
ja mam w sumie dosc neutralna opinie na temat zzo 🙂 ie wiem czy bede miala okazje nawet skorzystac, bo moze cc mnie czeka, ale dobrze miec alternatywe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mi to jednak najgorzej z łoża wychodzić, może wcale go nie opuszczać, ale co z kibelkiem???


heh pampersy albo do miski sikac heh 😜

To nie jest śmieszne z sikaniem do miski, weźcie pod uwage, ze miałam kibelek odcięty przez 2 dni przez to zalanie sąsiadów, chyba dalej nie musze tłumaczyć co mi pozostało
A tu jeszcze ktoś pisał że paklanki nie przydatne hahaha jak nie


opowiem Wam moją ciążową historie... ☺️
Szwagier miał urodziny i na działce u Nas sobie postanowił grilla zrobić..a że nie mamy tam kibelka to wiadro postawił i zrobił prowizoryczne wc z koców..no i mnie zachciało sie pierwszej..śmiałam sie że ide wypróbować..i wiecie co..jak siusiałam nogi mnie fest bolały i pomyślałam że przycupne sobie nżej na to wiaderko..no i jak przycupnęłam tak je połamałam ☺️ Mój J nie mógł mnie podnieść z ziemii.. ☺️ ☺️ ☺️
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁szczym pod siebie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 przebilas moja historie w lesie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...