Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ale mam ciarki.....

http://www.brzuszek.net/forum,odp_majeczka_urodzona_18czerwca_710_gram_sliczna_i_zdrowa_gratulacje_i_pozdrowienia_dla_jej_wspanialych_rodzicow,17,372701.html,str=0

Taka maleńka Niunia..a taką wielką ochote ma żeby żyć!!!!! Kruszynka Kochana 🙂


a no kruszynka ... aż serce ściska ...

no ja też ,taka z niej kruszynka zeby tylko szybciutko przybierała na wadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Hej dziewczyny, ale tu sie dzieje 🤪 w sumie to ja juz tez wyczekuję akcji, czuje w kosciach ze to lada dzień od jakiegoś czasu mam silne skurcze ale tak raz-dwa-góra trzy razy dziennie i bóle. Dziś byłam na badaniach i wszystko ok, szyjka króciótka ale zamknięta. Mały ma juz 3 kg. wybrałam się na porodówkę zeby pozwiedzać. Luksusów tam nie ma ale nie jest tak strasznie, Pani mnie oprowadziła, właśnei się urodził dzidziuś który wazy 4970g i miał 64 cm 😮 i tak sobie pomyślałam ze ubranka to ani 56 ani 62. Dwie Panie już były gotowe do startu i tatusiowie na korytarzu w zielonych fartuchach i ochraniaczach na buty. Nikt nie krzyczał smiałam sie że je zakneblowali 🙂. Do dziewczyn które są z okolic Poznania i chcą rodzić na Lutyckiej ( zwłaszcza do Agamu bo ona już dawno deklarowała ten szpital) podaję poniżej co zabrać. Właściwie to nie trzeba nic, tylko na wyjście , wszystko dają.

Na lutycką nie trzeba zabierać zbyt dużo, gdyż większość rzeczy dostaje się na miejscu!
Koszulę nocną dostaniesz i na kolejne dni też bez problemu można się zaopatrzyć u nich (z resztą oni polecają te ich, bo one oddychają, a te nasze, kupione w sklepach, niekoniecznie), możesz mieć jakąś 1 swoją.
koniecznie miej ze sobą wodę niegazowaną i to w dużych ilościach
kosmetyczkę, a w niej mydło ( najlepiej zwykłe jak biały jeleń), szczoteczkę i pastę, szampon i to co jeszcze uważasz za wymagane dla siebie 🙂
ręczniki mały i kąpielowy
kapcie i klapki pod prysznic
możesz jakiś papier toaletowy bardziej miękki
ładowarkę do telefonu
jakiś balsam do ust i krem nawilżający do twarzy
chusteczki do pupy dla dziecka i ewentualnie jakiś krem na odparzenia, kilka pieluch ale oni dają swoje.
Na pewno nie trzeba żadnych podkładów poporodowych, czy podpasek, dostaniesz wszystko
nie musisz brać ze sobą majtek, dopiero na wyjście, bo i tak nie wolno nosić
Ubranko dla dziecka dopiero na wyjście, prędzej ma szpitalne.

dzięki Asia 🙂 z tego wynika, że mam za duzo spakowane do torby 🙂 kuźwa nie wolno tych gaci???Czyli one bedą sie trzymać na mojej Kaśce silą woli chyba hahaahahahahhaahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
WRÓCIŁAM UFFF :d 🤪 🤪 To najwazniejsze bo dziś to nic nie wiadomo 😁 😁

U mnie na przeglądzie wyszlo, że szyjka zaczeła sie skracać i mam za duzo nie chodzic, jak bym za duzo chodziła heh
Do tego wzial mi wymaz z po.. bo cos mus ie nie spodobalo wiec jeszcze zawiezc go musialam do laboratorium mikrobiologi gdzie okazalo sie ze nie moge zaplacic przy odbiorze i dymalam na wycieczke do bankomatu i spowrotem do laboratorium... Plecy wlaza mi do dupy a nogi to juz nie wiem gdzie...
Wiedzialam ze moj bilnas wagowy to porazka wyszlo +16 kg 😞( a 3 tyg temu bylo +13 😞

A malutka wazy2586 g 🙂 🙂 Cale szczescie chociaz pol kilo dodatkowe jest jej a nie moje hehe 🙂Wszytsko z nia ok, okazalo sie ze to pupe wypina kolo pepka, ulozona na nietoperka, serduchowali jak szalone, lozysko ok 2 stopien,
I przez ta szyjke mam sie stawic na przeglad za 2 tyg znow...
To chyba wsjo
Lece na zakupki z mezem
Bede wieczorkiem
Pozdrawiam
super ,ze wsio oki 🙂Ciekawe co tam mu sie nie podobalo???Ty ino zerknij do lusterka cos tam wyrzezbila za fryz 😁 😁 😁 😁 😁 😉
a Laurka solidna dziewuszka 🤪 🤪 🤪 🤪 pieknie 🙂
Pisala Aga,ze nie dojedzona chodzi i marza Jej sie parowki z musztardoooo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a poza tym wyniki ma ok,wiec moze jeszcze Ja wypuszcza do porodu,a bedzie miala usg robione,wiec zobaczymy co i jak..Pozdrawia wszystkie LASKI(czyli nas kochane 🤪 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
WRÓCIŁAM UFFF :d 🤪 🤪 To najwazniejsze bo dziś to nic nie wiadomo 😁 😁

U mnie na przeglądzie wyszlo, że szyjka zaczeła sie skracać i mam za duzo nie chodzic, jak bym za duzo chodziła heh
Do tego wzial mi wymaz z po.. bo cos mus ie nie spodobalo wiec jeszcze zawiezc go musialam do laboratorium mikrobiologi gdzie okazalo sie ze nie moge zaplacic przy odbiorze i dymalam na wycieczke do bankomatu i spowrotem do laboratorium... Plecy wlaza mi do dupy a nogi to juz nie wiem gdzie...
Wiedzialam ze moj bilnas wagowy to porazka wyszlo +16 kg 😞( a 3 tyg temu bylo +13 😞

A malutka wazy2586 g 🙂 🙂 Cale szczescie chociaz pol kilo dodatkowe jest jej a nie moje hehe 🙂Wszytsko z nia ok, okazalo sie ze to pupe wypina kolo pepka, ulozona na nietoperka, serduchowali jak szalone, lozysko ok 2 stopien,
I przez ta szyjke mam sie stawic na przeglad za 2 tyg znow...
To chyba wsjo
Lece na zakupki z mezem
Bede wieczorkiem
Pozdrawiam


najwidoczniej jeszcze mniej chodzenia przed Tobą choć powiem Ci że ja mało co chodziłam a szyjka się skracała ... taka uroda najwidoczniej 🙂 Dobrze że Mała cała i zdrowa i spora niunia już jest 🙂 a kg sie nie przejmuj 😁 szybciutko zrzucimy 🙂
Powiedział Ci na ile masz tą szyjkę ?

Nie powiedział, a ja nie zapytałam .. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
WRÓCIŁAM UFFF :d 🤪 🤪 To najwazniejsze bo dziś to nic nie wiadomo 😁 😁

U mnie na przeglądzie wyszlo, że szyjka zaczeła sie skracać i mam za duzo nie chodzic, jak bym za duzo chodziła heh
Do tego wzial mi wymaz z po.. bo cos mus ie nie spodobalo wiec jeszcze zawiezc go musialam do laboratorium mikrobiologi gdzie okazalo sie ze nie moge zaplacic przy odbiorze i dymalam na wycieczke do bankomatu i spowrotem do laboratorium... Plecy wlaza mi do dupy a nogi to juz nie wiem gdzie...
Wiedzialam ze moj bilnas wagowy to porazka wyszlo +16 kg 😞( a 3 tyg temu bylo +13 😞

A malutka wazy2586 g 🙂 🙂 Cale szczescie chociaz pol kilo dodatkowe jest jej a nie moje hehe 🙂Wszytsko z nia ok, okazalo sie ze to pupe wypina kolo pepka, ulozona na nietoperka, serduchowali jak szalone, lozysko ok 2 stopien,
I przez ta szyjke mam sie stawic na przeglad za 2 tyg znow...
To chyba wsjo
Lece na zakupki z mezem
Bede wieczorkiem
Pozdrawiam
super ,ze wsio oki 🙂Ciekawe co tam mu sie nie podobalo???Ty ino zerknij do lusterka cos tam wyrzezbila za fryz 😁 😁 😁 😁 😁 😉
a Laurka solidna dziewuszka 🤪 🤪 🤪 🤪 pieknie 🙂
Pisala Aga,ze nie dojedzona chodzi i marza Jej sie parowki z musztardoooo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a poza tym wyniki ma ok,wiec moze jeszcze Ja wypuszcza do porodu,a bedzie miala usg robione,wiec zobaczymy co i jak..Pozdrawia wszystkie LASKI(czyli nas kochane 🤪 🤪 🤪 )


i wspaniale....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem po przeglądzie.
Szyjka miękka gotowa do porodu, 1 cm. rozwarcia, daję sobie jeszcze 2 tygodnie, tym bardziej, że w nocy miałam skurcz dosyc mocny i od skurczu liczy się 2 tygodnie do porodu.
W poniedziałek albo we wtorek jadę do szpitala założyc kartę już.
Mały wcale się nie obrócił w poprzek tak jak mi się wydawało.
To chyba tyle, aha pytał się mnie czy chcę znieczulenie zewnątrzopononowe ja, że niewiem wyjdzie w praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
WRÓCIŁAM UFFF :d 🤪 🤪 To najwazniejsze bo dziś to nic nie wiadomo 😁 😁

U mnie na przeglądzie wyszlo, że szyjka zaczeła sie skracać i mam za duzo nie chodzic, jak bym za duzo chodziła heh
Do tego wzial mi wymaz z po.. bo cos mus ie nie spodobalo wiec jeszcze zawiezc go musialam do laboratorium mikrobiologi gdzie okazalo sie ze nie moge zaplacic przy odbiorze i dymalam na wycieczke do bankomatu i spowrotem do laboratorium... Plecy wlaza mi do dupy a nogi to juz nie wiem gdzie...
Wiedzialam ze moj bilnas wagowy to porazka wyszlo +16 kg 😞( a 3 tyg temu bylo +13 😞

A malutka wazy2586 g 🙂 🙂 Cale szczescie chociaz pol kilo dodatkowe jest jej a nie moje hehe 🙂Wszytsko z nia ok, okazalo sie ze to pupe wypina kolo pepka, ulozona na nietoperka, serduchowali jak szalone, lozysko ok 2 stopien,
I przez ta szyjke mam sie stawic na przeglad za 2 tyg znow...
To chyba wsjo
Lece na zakupki z mezem
Bede wieczorkiem
Pozdrawiam


No pięknie, a Tobie się zachciało zakupów przy skróconej szyjce... Chcesz być następną ofiarą jabłecznika? 😠 😁 🙃


Hehe nie chce nie chce !!
Ale mąż jeszcze nie przeszkolony dopiero sie uczy że w sklepie trzeba patrzec na ceny i daty waznosci a nie brac co popadnie, wiec jeszcze kilka szkolen takiich byc musi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Mimo,że zmęczona jestem jak cholera polazłam do sklepu 😁 i kupiłam sobie majciochy do szpitala 😎 jutro kupie reszte 😁 I dla Malutkiej bodziaki z napisami " Córunia Tatusia" "Córunia Mamusi" "Kocham Babcie" i pajacyki 🙂 zadowolona jestem mimo,że nogi jak balerony 🤪 😁 😁
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
co by sobie samopoczucie poprawic to zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1742003688 a co... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Śliczne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
co by sobie samopoczucie poprawic to zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1742003688 a co... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Śliczne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
co by sobie samopoczucie poprawic to zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1742003688 a co... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
slodkie..Karola nosek do gory!!!jutro bedzie nowy dzien,inne sily witalne 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Rajciu Karolcia zaszalałaś z tymi wynikami 😮 Trzymaj się Kochana już niedługo 😘
Ja chyba też jutro poszoruje na zakupy a resztę w sobotę z mężem 🤔 Bo już mu kilka razy mówiłam twierdzi że zdążymy a jak coś to przecież bedzie mieć tydz urlopu jak urodzę ja w brecht bo bedzie latał jak kot z pęcherzem 🤪 jak nie bede miała wszystkiego. No ja mam mieć na początku wrzesnia dopiero łóżeczko 🤔


Ja bede miec lozeczko jutro albo po jutrze juz przyniesione z montowane jupiiii alez sobie zasciele i wloze rozek i bede ogladac i glaskac ojejeje 😁
ŚWIR 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Kochane co myślicie o tym sweterku??Czy On nie jest słodziutki?? czy tylko ja sie w nim zakochałam ☺️

http://allegro.pl/sweterek-maja-brudny-roz-wyprzedaz-68-i1748324550.html#gallery
I grosze kosztuje....

Zajebiste i tanie, teraz takie rzeczy ciezko dostac. ja mam kilka takich sweterkow bialych i r ozowych w rozm 62 po mojej mlodszej sis i sa boskie i napewno bede je ubierac malutkiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
WRÓCIŁAM UFFF :d 🤪 🤪 To najwazniejsze bo dziś to nic nie wiadomo 😁 😁

U mnie na przeglądzie wyszlo, że szyjka zaczeła sie skracać i mam za duzo nie chodzic, jak bym za duzo chodziła heh
Do tego wzial mi wymaz z po.. bo cos mus ie nie spodobalo wiec jeszcze zawiezc go musialam do laboratorium mikrobiologi gdzie okazalo sie ze nie moge zaplacic przy odbiorze i dymalam na wycieczke do bankomatu i spowrotem do laboratorium... Plecy wlaza mi do dupy a nogi to juz nie wiem gdzie...
Wiedzialam ze moj bilnas wagowy to porazka wyszlo +16 kg 😞( a 3 tyg temu bylo +13 😞

A malutka wazy2586 g 🙂 🙂 Cale szczescie chociaz pol kilo dodatkowe jest jej a nie moje hehe 🙂Wszytsko z nia ok, okazalo sie ze to pupe wypina kolo pepka, ulozona na nietoperka, serduchowali jak szalone, lozysko ok 2 stopien,
I przez ta szyjke mam sie stawic na przeglad za 2 tyg znow...
To chyba wsjo
Lece na zakupki z mezem
Bede wieczorkiem
Pozdrawiam
super ,ze wsio oki 🙂Ciekawe co tam mu sie nie podobalo???Ty ino zerknij do lusterka cos tam wyrzezbila za fryz 😁 😁 😁 😁 😁 😉
a Laurka solidna dziewuszka 🤪 🤪 🤪 🤪 pieknie 🙂
Pisala Aga,ze nie dojedzona chodzi i marza Jej sie parowki z musztardoooo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a poza tym wyniki ma ok,wiec moze jeszcze Ja wypuszcza do porodu,a bedzie miala usg robione,wiec zobaczymy co i jak..Pozdrawia wszystkie LASKI(czyli nas kochane 🤪 🤪 🤪 )



Ej sprawdzalam fryzu brak haha 😁 to mzoe ja sie nie domyłam bo skupilam sie na depilacji hahahha albo mi kremu nawlazilo znow a on to badac chce hahahaa 😁
a wogole nic mi nie dokucza nie swedzi nie piecze, fuck bylam na basenie w zeszlym tygodniu a cala ciaze sie wystrzegalam i tak mi sie zamarzylo,i to moze jakies dziadostwo,,, wrr mam nadzieje ze to jakis falszywy alarm
Biedna Aga musimy jakąs minute głodówki zrobic zaby sie znia solidarnie poczuc 😁 bo ja to juz mysle o kolacjji na zakupach tyle zachcianek nawrzuclam ze nie wiem co tu zjesc 😁
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Dziewczyny jestem po przeglądzie.
Szyjka miękka gotowa do porodu, 1 cm. rozwarcia, daję sobie jeszcze 2 tygodnie, tym bardziej, że w nocy miałam skurcz dosyc mocny i od skurczu liczy się 2 tygodnie do porodu.
W poniedziałek albo we wtorek jadę do szpitala założyc kartę już.
Mały wcale się nie obrócił w poprzek tak jak mi się wydawało.
To chyba tyle, aha pytał się mnie czy chcę znieczulenie zewnątrzopononowe ja, że niewiem wyjdzie w praniu.


Ojej a co tak szybko? ja nie wybieram sie jeszcze do porodu za 2 tyg tylko na kolejny przeglad...a to ten sam tydz mniej wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff....się może okazać że to fałszywy alarm u Czarnulki 🙂 niech ją potrzymają ile trzeba , najważniejsze że są w dobrych rękach 🙂
Monia mocny ten skurcz był ? a szyjkę masz skróconą ?
oj ja coś czuję że jak odłożę luteinkę to też mi przyjdzie szybko jazda na porodówkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Kochane,ja dzis jak pijana chodze ...dzien pelen wrazen ,nie ma co! a do tego wyjec straszny taki dzis jestem...
do jutra dziewczyneczki ,bedzie lepszy dzien jutro(miejmy nadz.) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...