Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnośnie kąpieli maluszka, czy do wanienki kupujecie gąbeczki albo takie foteliki foczki??? czy to jest zbędne??

ja mialam i pewniej sie czulam z ta gabeczka.....przynajmniej na poczatku 🙂
A teraz mam inna wanienke,taka z forma wylana i nie bede miala gabki 🙂


no ja tez mam z forma wylana 🙂
ale dzisiaj polozna na sr mowila, ze do 1 mies nawet jak jest gabeczka, ze nie mozna uzywac, bo sie bakterie w niej bardzo zbieraja 🙂 wiec gabeczki jak cos to pozniej


ja do wanienki własnie kupiłam tą gąbkę. Sprawdziła mi się, bo czułam się pewniej gdy Grzesiek na niej lezał spokojnie, a ja miałam 2 ręce wolne żeby go umyć 🙂 i jakos bardziej widzi mi sie połozenie noworodka na tej gąbce niz na tym foteliku, który jest w niektórych wanienkach. A co do bakterii, trzeba dbać aby gąbka szybko wysychała, nie lezała zbyt długo w wodzie, można tez podczas kapieli połozyc na nią pieluszke jak któraś boi się o zarazki 🙂


mnie tez sie wydaje, ze duzo wygodiej na gabeczce wlasnie ze wzgledu na te 2 rece wolne, ale po prostu polozna dzisiaj odradzala to rozwiazanie przez okres noworodkowy, czyli spokojnie po 1 mies mozna uzywac 🙂


ja przestałam tej gąbki używac jak mały był w miare stabilny i mógł sie oprzeć w wanience 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
madzik1601 napisał(a):
urodziłam w 35tc 50cm i 2160g ważył synus jest zdrowy i jestesmy juz w domu. dodałabym zdjecie ale nie wiem jak 🙂

prosze Kasiu- na potwierdzenie 🙂


o kurcze, przeoczyłam..

Gratulacje Madzik!
ale Ci zazdroszcze 🙂

no ja też trochę zazdroszczę... ja urodziłam sie w 35 tc i tak od początku myślę że i ja urodzę wcześniej ... zobaczymy co gin w czwartek na wizycie powie... ale tak myślę, że u mnie chyba nic specjalnego sie nie dzieje jeszcze...
no ale Zosia mała raczej wiec niech lepiej siedzi w brzuchu jak najdłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂

😉 smacznego i oby wszystkim na zdrowie poszło 😉 ja dziś też na bank coś upiekę... śliwek nie było ... a w domu tylko jabłka i brzoskwinie.. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂

😉 smacznego i oby wszystkim na zdrowie poszło 😉 ja dziś też na bank coś upiekę... śliwek nie było ... a w domu tylko jabłka i brzoskwinie.. hehe


masz ... następna z jabłkami 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂


hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂


hahaha 😁 😁 😁

Wiem!! Najpierw spakuje torbę a potem biorę się za kompot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂


hahaha 😁 😁 😁

Wiem!! Najpierw spakuje torbę a potem biorę się za kompot 😁


kolejność prawidłowa 🙂 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂

a wśnie to co do kompotu z jabłek to nam położna mówiłą zeby zamiast kombinować z lewatywami to zacząć sobie już teraz gotować raz na jakiś czas kompot z jabłek z skórką i podobno jak zjesz te wszystkie jabłka z kompotu i kompotem popijesz to efekt murowany.... ja chyba spróbuję ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mi sie tak cos chciało dobrego i właśnie sie piecze biszkopt ze sliwkami i jabłkami 🙂


tylko nie jabłka 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

za mną chodzi kompot z jabłek... tylko jak zrobić go bez jabłek 🙂

a wśnie to co do kompotu z jabłek to nam położna mówiłą zeby zamiast kombinować z lewatywami to zacząć sobie już teraz gotować raz na jakiś czas kompot z jabłek z skórką i podobno jak zjesz te wszystkie jabłka z kompotu i kompotem popijesz to efekt murowany.... ja chyba spróbuję ...


działa oj działa , na mnie generalnie jabłca działają silnie wyróżniająco a gotowane tym bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
idę bo normalnie mnie łeb zaczyna boleć 😠 🥴 pójdę do babci może tam jest coś ciszej 😮

współczuję.... chociaż niedcługo będę sie z Tobą łaczyła w bólu bo mi kostkę będą na podwórku układać więc też hałąs będzie niezły... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgłodniałam.... a po dentyście już chyba mogę jeść wiec ucieka do kuchni... później prasowanko dla małej więc pewnie wieczorkiem tylko zerknę czy aby jakieś prawo serji nie działa tu u nas i któraś jeszcze nie poszła w ślady szpitalnych dziewczyn czy też naszej pierwszej mamuśki... eh... trzymajcie się i spokojnie tu proszę!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero wróciłam z tej poradni nieszczęsliwej wyczekałam ja 3,5 h obłęd jakiś ... i na koniec jeszcze sie dowiedziałam że moje cukry sie niepodobają bo wyniki 128, 130 ,140 po posiłku sie nie podobaja pani lekarce i wiecie co wymysliła SZPITAL to chyba ją pogieło ....i to oddział dla cukrzyków aby było weselej i izolatka .... 🤪 🤪 🤪
kobiecie odbiło całkiem , bo niby chce mi wprowadzic insuline posiłkowa i dla tego ... no dała mi ostanią czanse czyli tydzien ... jak dalej takie wyniki beda to szpital ... tylko ze ja mam zały czas k.... takie wyniki .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...