Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jastin203 napisał(a):
Ja zabieram się za spaghetti i prasowanie ostatnich wypranych ubranek dla Milenci 🙂 😘
A jeszcze coś moja kumpela z podstawówki leczy sie na tarczyce dosc dawno i ostatnio poszła do gina bo żle cos sie czuła i jest w ciązy ermin ma na luty a urodzi trojaczki czujecie ten dzez!!chuda jest taka że szok ma 2 metry wzrostu i chuda jak szczypa na bank bedzie co chwila w szpitalu pod scisła kontrolą!!wiecie jaki ona szok przeżyła!!

Oszsz w mordę, matko, to z jednym tyle zachodu a co dopiero.... Rany 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnośnie kąpieli maluszka, czy do wanienki kupujecie gąbeczki albo takie foteliki foczki??? czy to jest zbędne??

ja mialam i pewniej sie czulam z ta gabeczka.....przynajmniej na poczatku 🙂
A teraz mam inna wanienke,taka z forma wylana i nie bede miala gabki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dorcia a Ty sie znasz ,bo to Twoj fach.. 🙂powiedz jak ja nosze 75E/75F ale usztywniane staniory tomiekkie takie do karmienia musza byc chyba nieco mniejsze miski ..co???tak zeby cyc sie trzymal wporzadku ???? ..tak przemyslam sprawe ,ale sie nie znam 🤢 doradz Kochana


nie ma znaczenia czy z fiszbina czy bez rozmira sie nie zmienia .Miska musi oplatac całego cycora a jak kupisz mniejszy to z przodu bedzie Ci zgniatac cucucha i sie wrzynac.Fiszbina podtrzymuje tylko cyca do góry
tak tak ale mi chodzi o usztywnienie 🙂bo ja takich miekkich nie nosze ,i myslalam ze sie taki miekki bardziej naddaje i mniejszy cza! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnośnie kąpieli maluszka, czy do wanienki kupujecie gąbeczki albo takie foteliki foczki??? czy to jest zbędne??

ja mialam i pewniej sie czulam z ta gabeczka.....przynajmniej na poczatku 🙂
A teraz mam inna wanienke,taka z forma wylana i nie bede miala gabki 🙂

ja jak kupowalam wanienke to przy okazji wzielam rowniez gabeczke,fakt czlowiek sie bedzie pewniej czul 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, Majewka dostała 2 kroplówy i 3 zastrzyki-biedna moja suczka 😞 i po południu jedziemy z nią na RTG żołądka i jelit...mam nadzieję, że wszystko będzie oki i że po prostu na spacerku coś głabnęła...echhh jak nie urok to sraczka 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
jeden typowy do karmienia mam,wiec wezme go do szpitala a do domu sobie kupie zwykle rozpinane,z cycem moge po domu paradowac a co tam 😎

no tym bardziej ze te do karmienia to sa porazka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnośnie kąpieli maluszka, czy do wanienki kupujecie gąbeczki albo takie foteliki foczki??? czy to jest zbędne??


Mnie kilka kolezanek, ktore teraz rodziły polecalo zdecydowanie gąbke tą dużą - misia a nie foczkę bo podobno sie slizga, ja osobiscie mam te gąbkę jak cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jestem, Majewka dostała 2 kroplówy i 3 zastrzyki-biedna moja suczka 😞 i po południu jedziemy z nią na RTG żołądka i jelit...mam nadzieję, że wszystko będzie oki i że po prostu na spacerku coś głabnęła...echhh jak nie urok to sraczka 😠 😠 😠 😠 😠

ojojoj..bidna ,mam nadz ze bedzie ok..moja to w lesie jak szogun..masakra zre co popadnie,galezie ,igliwie ..co za pomysly 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie odnośnie kąpieli maluszka, czy do wanienki kupujecie gąbeczki albo takie foteliki foczki??? czy to jest zbędne??


Mnie kilka kolezanek, ktore teraz rodziły polecalo zdecydowanie gąbke tą dużą - misia a nie foczkę bo podobno sie slizga, ja osobiscie mam te gąbkę jak cos



to dobrze wiedziec kupuję gąbke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja nie mam kiedy do Was wchodzić a tu takie wieści 😮 Rajciu ale stresa złapałam wy tu już zdj kącików wkejacie torby pakujecie a ja wszystko w lesie o masakra 😲 ja się narazie z Lublina wynoszę i torby pakuje nie wiem chyba pojde do gina w tym tyg niby mi kazał dopiero 22sier ale teraz to się normalnie boję nie wiem czy jechac do tej Łodzi 200km. Wogule nawet Mój mi wczoraj powiedział że mam jakiś inny brzuch, nie wiem jakby mi się zmniejszył czy opuścił 😮 tyle dobrze ze mały rozpycha się zdrowo. 🙂
też muszę koszulę zamówić kurcze nawet ciapków jeszcze nie mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szlafroczek kupowałam taki:
http://moda.allegro.pl/xl-lekki-szlafrok-szlafroki-do-szpitala-i-domu-i1753644936.html
koszulę też mam do kpl. Nie wiem jak sprawdzą się guziczki, ale używam jej teraz i jestem bardzo zadowolona.
Mam jeszcze drugą rozchylaną do karmienia. Jak znajdę to wstawię linkla. Też jest fajniusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
jeden typowy do karmienia mam,wiec wezme go do szpitala a do domu sobie kupie zwykle rozpinane,z cycem moge po domu paradowac a co tam 😎

no tym bardziej ze te do karmienia to sa porazka 😁 😁 😁

no teztak wlasnie mysle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzik1601 napisał(a):
urodziłam w 35tc 50cm i 2160g ważył synus jest zdrowy i jestesmy juz w domu. dodałabym zdjecie ale nie wiem jak 🙂
suuper!!szkoda ze sie nie udzielalas na forum,razem razniej . 🙂 ale itak milo,zes o nas pamietala !!zyczymy zdrowka i dla Malego i dla Ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik1601 napisał(a):
urodziłam w 35tc 50cm i 2160g ważył synus jest zdrowy i jestesmy juz w domu. dodałabym zdjecie ale nie wiem jak 🙂

gratulacje
http://www.brzuszek.net/forum,jak_wkleic_zdjecie_na_brzuszek_net,334,743957.html,str=0#761573 tu pisze jak wkleic foto
http://www.brzuszek.net/forum,fotografie_wrzesnioweczek,334,759825.html,str=720#929705 a tu wklejamy linka fotki-to nasza galeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...