Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢


zaraz się okaże że każda upiekła a teraz panika i zdziwko co sie dzieje 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja się pakuję .... mam luteine jeszcze tydzień i może i mnie chwyci 😮 🤢 🤢 🤢
buahahaha moj spi ale jak sie obudzi bedziemy latac z torbiszonem co by wsio spakowac 😁 😁 😁 😁


mój ostatnio mi powiedział ze jak się spakuję to torby do auta właduję żeby nie zapomnieć 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

ta i najwazniejsz ,zeby Was nie zapomnial 🙂heheh,a trza bedzie pamietac zeby ladowarke ,suszarke i takie tam wrzucic ..bo sie uzywa na codzien i mozna zapomniec ...lepiej na wierz w torbie zostawic karteczke co dorzucic jeszcze 🙂bo w bolach mozna leb stracic 😁


pojedzie do szpiatala z torbami a ja w domu zostanę 😁 🤪 i wleci z paniką z torbami że rodzi 🤪 😁 i mi chłopa w kaftan władują 😁 😁 😁 😁
Dobra myśl z tą kartką 🙂 tak zrobie 🙂

hahhahaahahahahahahahahahahhahaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 buahahahahaa a Ty buidna z buta albo jak sobie wymarzylas taksowka jak w "I ktoto mowi",a Marko bedzi Ci machal po drodze mijajac z karetki ,ale glowa ,bo rece zablokowane kaftanem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martwcie sie tym. Jak ja wyladowalam w szypitalu mialam ze soba tylko koszule nocna w torebce tak na wszelki wypadek. Moj mi wszystko na spokojnie spakowal. Nie bylo raczej problemow, no chyba ze z bielizna. Wrzucil mi stringi do torby a ja nie nosze ich od poczatku ciazy!!!! 😮 za malo bylo chyba przytulania ze nawet nie zauwazyl 🤪 , no a teraz mamy zakaz!!!!

po powrocie ze szpitala torbe rozpakowalam,trzeba bylo poprac sporo. Stala pusta. NO prawie pusta, wrzuce wam zdjecie w fotki to zobaczycie co sie z nia stalo!!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia160482 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢


A jeśli to razem daje 3?? O nie 🤢
Ja teraz chyba nie zniese tego stresa do 14tej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry moje mile! 😘 Kocur wlasnie usnal,ale zanim co to nie moglam sie mu oprzec... ☺️ ☺️ ☺️ ot ja durna stara ... ☺️
mleczny start banana pochloniety 😁 😁 😁 😁 Biedronkowa kaszka teraz ma wziecie number one (zaraz po nektarynach i innych owockach) 🙂 Cos ost mi sie arbuz opatrzyl..do tego kilka dni temu mialam nie swiezego jakiegos ,wiec daruje sobie ...
Ide na Allegro bo cos juz baaardzo dawno nic nie zamawialam,a nosi mnie jak diabli 😉
Milego dnia dziewczatka 😘


heheh nie ma to jak dobre fikołajki z rana ☺️ tęskno mi za tym ☺️
ale jeszcze 2 tygodnie i luteina na bok i działamy z moim 😁 🤪 😁 😁 😁 😁
Zamawiałaś ten termometr ??


hehe wolne musi wziac chlopak od pracy 😁 😁 🤪

hahahaah a jak mu nie dadzą wolnego to zadzwonie do szefa i powiem że "chłopa na gwałt potrzebuję" 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Mateusz chyba sie razem ze mna rozemocjonował bo daje czadu

Ola to samo,Anulce Emilkowej napisalam co za zadyma ,bo ona bidna u endokrynologa dzis ma wizyte...Emilka tez daje czadu !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja się pakuję .... mam luteine jeszcze tydzień i może i mnie chwyci 😮 🤢 🤢 🤢
buahahaha moj spi ale jak sie obudzi bedziemy latac z torbiszonem co by wsio spakowac 😁 😁 😁 😁


mój ostatnio mi powiedział ze jak się spakuję to torby do auta właduję żeby nie zapomnieć 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

ta i najwazniejsz ,zeby Was nie zapomnial 🙂heheh,a trza bedzie pamietac zeby ladowarke ,suszarke i takie tam wrzucic ..bo sie uzywa na codzien i mozna zapomniec ...lepiej na wierz w torbie zostawic karteczke co dorzucic jeszcze 🙂bo w bolach mozna leb stracic 😁


pojedzie do szpiatala z torbami a ja w domu zostanę 😁 🤪 i wleci z paniką z torbami że rodzi 🤪 😁 i mi chłopa w kaftan władują 😁 😁 😁 😁
Dobra myśl z tą kartką 🙂 tak zrobie 🙂

hahhahaahahahahahahahahahahhahaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 buahahahahaa a Ty buidna z buta albo jak sobie wymarzylas taksowka jak w "I ktoto mowi",a Marko bedzi Ci machal po drodze mijajac z karetki ,ale glowa ,bo rece zablokowane kaftanem 😁 😁 😁


hahahah musi kartkę i on zapisać i przykleić na kierownicy "zabierz Aśkę do szpitala jak się zacznie" hahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 z Jędrzejem jeszcze wylądują w ścianie z waty 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


gdzie ty to miescisz? ja ostatnio za twoja rada wypilam 2 litry przez caly dzien i bylo mi tak niedobrze ze szok!!!! nie daje rady pic 1,5 l dziennie 😮 😮


A myślisz Aniu, że mi tak łatwo wchodzi, męczę się a wodę mam porozkładaną wszędzie że gdzie nie zerknę to mi przypomina że mam pić. Ale u mnie wizja porodu w 31 tc i waga małej 1700 zrobiła swoje. Chodzę jak balon, opuchnięta, sikam non stop ale mi się ilość wód zwiększyła więc piję ile się da,aby utrzymać ich normę.


nie bardzo chyba jestem w temacie. Mialaś za malo wod plodowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry moje mile! 😘 Kocur wlasnie usnal,ale zanim co to nie moglam sie mu oprzec... ☺️ ☺️ ☺️ ot ja durna stara ... ☺️
mleczny start banana pochloniety 😁 😁 😁 😁 Biedronkowa kaszka teraz ma wziecie number one (zaraz po nektarynach i innych owockach) 🙂 Cos ost mi sie arbuz opatrzyl..do tego kilka dni temu mialam nie swiezego jakiegos ,wiec daruje sobie ...
Ide na Allegro bo cos juz baaardzo dawno nic nie zamawialam,a nosi mnie jak diabli 😉
Milego dnia dziewczatka 😘


hihi 😁 u mnie tez mleczny start i nektarynki przede wszystkim mmmm 😁 😁 wlasnie sobie pojde po jedna 😉

ja tez !!hahan nektaryny wchodz mi ochoczo!!!a mleczny start to nawet w nocy moj bidny parzy ,bo dziecko sie domaga 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢


A jeśli to razem daje 3?? O nie 🤢
Ja teraz chyba nie zniese tego stresa do 14tej...


nie nerwuj się 🙂 na pewno będzie ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Myślałam, że Was nadrobię, ale ponad 200 stron to ponad moje siły...
Widzę, że u nas zmiany się szykują. Leer i Aga - trzymam kciuki!!
Muszę się zorientować w temacie, dużo mnie ominęło?


jak widzisz Kochana zaczeło sie i u nas 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Mateusz chyba sie razem ze mna rozemocjonował bo daje czadu


a mój coś nie dokazuję ... pewnie się wiertarek boi 😲 i siedzi cichutko i nadsłuchuje co się dzieje

mysli ja tam nie wychodze pierdziele 😁 😁 😁 😁 olaboga ,trzym robociarzy do terminu..no ze dw tyg przed juz pogon dzidaow 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
nie martwcie sie tym. Jak ja wyladowalam w szypitalu mialam ze soba tylko koszule nocna w torebce tak na wszelki wypadek. Moj mi wszystko na spokojnie spakowal. Nie bylo raczej problemow, no chyba ze z bielizna. Wrzucil mi stringi do torby a ja nie nosze ich od poczatku ciazy!!!! 😮 za malo bylo chyba przytulania ze nawet nie zauwazyl 🤪 , no a teraz mamy zakaz!!!!

po powrocie ze szpitala torbe rozpakowalam,trzeba bylo poprac sporo. Stala pusta. NO prawie pusta, wrzuce wam zdjecie w fotki to zobaczycie co sie z nia stalo!!!! 😲


te stringi to pewnie na obchód żebyś miała 😉 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢


A jeśli to razem daje 3?? O nie 🤢
Ja teraz chyba nie zniese tego stresa do 14tej...


nie nerwuj się 🙂 na pewno będzie ok !


Zaraz sama sobie tu urodze chyba z tego stresa. wcale nie tak latwo sie nie nerwować 😁
Idem na jakąś relaksacyjną kąpiel....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Mateusz chyba sie razem ze mna rozemocjonował bo daje czadu


a mój coś nie dokazuję ... pewnie się wiertarek boi 😲 i siedzi cichutko i nadsłuchuje co się dzieje

mysli ja tam nie wychodze pierdziele 😁 😁 😁 😁 olaboga ,trzym robociarzy do terminu..no ze dw tyg przed juz pogon dzidaow 😁 😁 😁 😁

hahahah
ja jak słoń 2 lata , mudżyn mi wzmocni szyjkę że nie puści nawet na nowy rok a i Tymon od tych wiertarek się będzie trzymał czego wlezie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢


zaraz się okaże że każda upiekła a teraz panika i zdziwko co sie dzieje 🤪 😁 😜


no i po co ja tak sama ze sobą walczyłam ??? 😜 Tyle jabłeczników, więc nie będzie juz na mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


gdzie ty to miescisz? ja ostatnio za twoja rada wypilam 2 litry przez caly dzien i bylo mi tak niedobrze ze szok!!!! nie daje rady pic 1,5 l dziennie 😮 😮


A myślisz Aniu, że mi tak łatwo wchodzi, męczę się a wodę mam porozkładaną wszędzie że gdzie nie zerknę to mi przypomina że mam pić. Ale u mnie wizja porodu w 31 tc i waga małej 1700 zrobiła swoje. Chodzę jak balon, opuchnięta, sikam non stop ale mi się ilość wód zwiększyła więc piję ile się da,aby utrzymać ich normę.


nie bardzo chyba jestem w temacie. Mialaś za malo wod plodowych?

cała historia,była na forum poruszana, W wielkim skrócie Na usg 3d, okazało się że jest małowodzie a raczej brak, badanie przerwane, skierowanie do szpitala na wywoływanie porodu. W szpitalu kolejne badania i ilość wód w normie, nie zagrażająca życiu dziecka, przy dolnej granicy. Od tego czasu jestem pod kontrolą AFI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Myślałam, że Was nadrobię, ale ponad 200 stron to ponad moje siły...
Widzę, że u nas zmiany się szykują. Leer i Aga - trzymam kciuki!!
Muszę się zorientować w temacie, dużo mnie ominęło?


jak widzisz Kochana zaczeło sie i u nas 🙂 😉

No właśnie jestem w szoku!! Że Leerka to się nie dziwię, ale Czarnulka?? Znak że trzeba się szykować... A ja nawet nie wiem co do torby mam spakować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja się pakuję .... mam luteine jeszcze tydzień i może i mnie chwyci 😮 🤢 🤢 🤢
buahahaha moj spi ale jak sie obudzi bedziemy latac z torbiszonem co by wsio spakowac 😁 😁 😁 😁


mój ostatnio mi powiedział ze jak się spakuję to torby do auta właduję żeby nie zapomnieć 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

ta i najwazniejsz ,zeby Was nie zapomnial 🙂heheh,a trza bedzie pamietac zeby ladowarke ,suszarke i takie tam wrzucic ..bo sie uzywa na codzien i mozna zapomniec ...lepiej na wierz w torbie zostawic karteczke co dorzucic jeszcze 🙂bo w bolach mozna leb stracic 😁


pojedzie do szpiatala z torbami a ja w domu zostanę 😁 🤪 i wleci z paniką z torbami że rodzi 🤪 😁 i mi chłopa w kaftan władują 😁 😁 😁 😁
Dobra myśl z tą kartką 🙂 tak zrobie 🙂

hahhahaahahahahahahahahahahhahaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 buahahahahaa a Ty buidna z buta albo jak sobie wymarzylas taksowka jak w "I ktoto mowi",a Marko bedzi Ci machal po drodze mijajac z karetki ,ale glowa ,bo rece zablokowane kaftanem 😁 😁 😁


hahahah musi kartkę i on zapisać i przykleić na kierownicy "zabierz Aśkę do szpitala jak się zacznie" hahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 z Jędrzejem jeszcze wylądują w ścianie z waty 🤪 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Twoj to chociaz przyodziany 😁 😁 😁 a moj w majtach pomaranczowych jak bedzie biegl do szpitala w panice sennej z napisem"PIJANY ZYJE KROCEJ ,ALE MOZE DWA RAZY DLUZEJ" 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Myślałam, że Was nadrobię, ale ponad 200 stron to ponad moje siły...
Widzę, że u nas zmiany się szykują. Leer i Aga - trzymam kciuki!!
Muszę się zorientować w temacie, dużo mnie ominęło?


jak widzisz Kochana zaczeło sie i u nas 🙂 😉

No właśnie jestem w szoku!! Że Leerka to się nie dziwię, ale Czarnulka?? Znak że trzeba się szykować... A ja nawet nie wiem co do torby mam spakować 😞


Witajcie kobietki!!Mąż mi poszedł do pracy także czytam i wierzyc nie mogę co czytam masakra co sie tu dzis dzieeje!!A co z Leer bo nie umiem doczytac tego wątku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Mateusz chyba sie razem ze mna rozemocjonował bo daje czadu


a mój coś nie dokazuję ... pewnie się wiertarek boi 😲 i siedzi cichutko i nadsłuchuje co się dzieje

mysli ja tam nie wychodze pierdziele 😁 😁 😁 😁 olaboga ,trzym robociarzy do terminu..no ze dw tyg przed juz pogon dzidaow 😁 😁 😁 😁

hahahah
ja jak słoń 2 lata , mudżyn mi wzmocni szyjkę że nie puści nawet na nowy rok a i Tymon od tych wiertarek się będzie trzymał czego wlezie 😜
😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Myślałam, że Was nadrobię, ale ponad 200 stron to ponad moje siły...
Widzę, że u nas zmiany się szykują. Leer i Aga - trzymam kciuki!!
Muszę się zorientować w temacie, dużo mnie ominęło?


jak widzisz Kochana zaczeło sie i u nas 🙂 😉

No właśnie jestem w szoku!! Że Leerka to się nie dziwię, ale Czarnulka?? Znak że trzeba się szykować... A ja nawet nie wiem co do torby mam spakować 😞


Witajcie kobietki!!Mąż mi poszedł do pracy także czytam i wierzyc nie mogę co czytam masakra co sie tu dzis dzieeje!!A co z Leer bo nie umiem doczytac tego wątku 🤨

Mała jest już bardzo nisko i mało się rusza...i Leer poszła na obserwację i zobaczymy co dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
nie martwcie sie tym. Jak ja wyladowalam w szypitalu mialam ze soba tylko koszule nocna w torebce tak na wszelki wypadek. Moj mi wszystko na spokojnie spakowal. Nie bylo raczej problemow, no chyba ze z bielizna. Wrzucil mi stringi do torby a ja nie nosze ich od poczatku ciazy!!!! 😮 za malo bylo chyba przytulania ze nawet nie zauwazyl 🤪 , no a teraz mamy zakaz!!!!

po powrocie ze szpitala torbe rozpakowalam,trzeba bylo poprac sporo. Stala pusta. NO prawie pusta, wrzuce wam zdjecie w fotki to zobaczycie co sie z nia stalo!!!! 😲


te stringi to pewnie na obchód żebyś miała 😉 🤪 😁 😁 😁 😁


chyba tak!! tym bardziej ze tacy przystojni ginekolodzy chodzili, a moze lepiej ci mlodzi stazysci!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...