Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
Idę się położyć na chwilę...tak mi się słabo zrobiło, że prawie padłam przed chwilą 🤢 normalnie tak jakby trzęsłam się od środka!!!! A Gabi uciska mi chyba na coś po prawej stronie w dole brzucha...nogi nie mogę podnieść tak boli....
Idę polec, później będę 🙂

lez Kochana,wypoczywaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Witam sie i ja lasencje 🙂

sie mi jakos spac chce strasznie, chociaz nocka nie powiem byla calkiem ok, chyba tylko raz na siusiu wstawalam, ... a teraz czuje , ze musze zapalki w slipia powstawiac , zeby nie zasnac...

Ja też tylko raz maszerowałam w nocy do kibelka...taki ból mi towarzyszył Katarzyny, że po drodze ją w ręce trzymałam 🙂

Ty to moja Droga ni4e zaczesto sie tam chwytasz???? 😉 😁 😁 😁

hahahaahahahahahahahahah dziś w nocy to normalnie myślałaM, że Kacha sie rozpada na kawałki!!!!!!!!!!!!!!Ale ją zatrzymałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Witam sie i ja lasencje 🙂

sie mi jakos spac chce strasznie, chociaz nocka nie powiem byla calkiem ok, chyba tylko raz na siusiu wstawalam, ... a teraz czuje , ze musze zapalki w slipia powstawiac , zeby nie zasnac...

Ja też tylko raz maszerowałam w nocy do kibelka...taki ból mi towarzyszył Katarzyny, że po drodze ją w ręce trzymałam 🙂

Ty to moja Droga ni4e zaczesto sie tam chwytasz???? 😉 😁 😁 😁

hahahaahahahahahahahahah dziś w nocy to normalnie myślałaM, że Kacha sie rozpada na kawałki!!!!!!!!!!!!!!Ale ją zatrzymałam 🙂

trzym dus ,nie pozwol jeszcze!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem ale sie zmeczylam droga do sklepu i spowrotem masakra szukalam loda kit kata czekoladowego w 4sklepach bylam a wkoncu przez pomylke zamiast czekoladowego smietankowy kupilam wrrrrrrrr co do rodzinki to jej sie nie wybiera heh i tak dam na imie tak jak mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
juz jestem ale sie zmeczylam droga do sklepu i spowrotem masakra szukalam loda kit kata czekoladowego w 4sklepach bylam a wkoncu przez pomylke zamiast czekoladowego smietankowy kupilam wrrrrrrrr co do rodzinki to jej sie nie wybiera heh i tak dam na imie tak jak mi sie podoba 🙂

i tak czym Kochana!!!!! 🙂fAMILIA ,U MNIE TEZ ZAWSZE COS..NIE JESTES ODOSOBNIONA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie kusi zeby jutro isc do tgo lidla heh te bodziaki z dlugim rekawkiem mi sie podobaja 16zl za 2szt niedrogo heh a i mama dzwonil a dzisiaj kupila malej komplecik na chrzciny spodnie i pelerynke biala z polaru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hejka wróciłam
ale miałam starcie z teściowa znów normalnie pojeban*** baba jak nic.. nawet nie chce wspominac tego..
😠 😠 😠


wiem cos o tym nie stresuj sie szkoda nerwow tesciowe jak to tesciowe to bredne babsztyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ale mnie kusi zeby jutro isc do tgo lidla heh te bodziaki z dlugim rekawkiem mi sie podobaja 16zl za 2szt niedrogo heh a i mama dzwonil a dzisiaj kupila malej komplecik na chrzciny spodnie i pelerynke biala z polaru 🙂

A co to już chrzciny zaplanowane? Ponoć to pecha przynosi, jak się planuje przed porodem chrzciny 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak tam, wszystkie sie trzymaja czy moze ktoras w szpitalu, ja jeszcze do niedzieli jestem zajeta a potem bede siedziec na kompie

22 mam wizyte i moja doktor ma mi wyznaczyc date cesarki, juz sie nie moge doczekac troche dluzy mi sie juz u ciezki mi sie chodzi

pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ale mnie kusi zeby jutro isc do tgo lidla heh te bodziaki z dlugim rekawkiem mi sie podobaja 16zl za 2szt niedrogo heh a i mama dzwonil a dzisiaj kupila malej komplecik na chrzciny spodnie i pelerynke biala z polaru 🙂

A co to już chrzciny zaplanowane? Ponoć to pecha przynosi, jak się planuje przed porodem chrzciny 🙂 🙂


ja tam w zabobony nie wierze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 po USG wsio ok , Mały waży 3250g 🙃 😁 ogólnie ma się bardzo dobrze i czeka na wyjście 😜 , łożysko zwapnione 3 stopnia i lekarz mówił że mam koniecznie na ktg jeździć co tydzień i kontrolować sprawę 🙂 stwierdził że to już nie bawem 🤪 😁 . Wody w normie , serducho wali jak cza i wszystko gra ... teraz zostało czekać 🙂


Szalone od rana 50stron 😮 🙃 😁 doczytałam że ZOCHA czopa zgubiła ? 😮 i że nasza Rybka może wyjdzie 🙂 a co z Szotką ?? nie pisała ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po USG wsio ok , Mały waży 3250g 🙃 😁 ogólnie ma się bardzo dobrze i czeka na wyjście 😜 , łożysko zwapnione 3 stopnia i lekarz mówił że mam koniecznie na ktg jeździć co tydzień i kontrolować sprawę 🙂 stwierdził że to już nie bawem 🤪 😁 . Wody w normie , serducho wali jak cza i wszystko gra ... teraz zostało czekać 🙂


Szalone od rana 50stron 😮 🙃 😁 doczytałam że ZOCHA czopa zgubiła ? 😮 i że nasza Rybka może wyjdzie 🙂 a co z Szotką ?? nie pisała ??



Asia , super ze wszystko ok, no i twoj Tymon to kawal chlopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po USG wsio ok , Mały waży 3250g 🙃 😁 ogólnie ma się bardzo dobrze i czeka na wyjście 😜 , łożysko zwapnione 3 stopnia i lekarz mówił że mam koniecznie na ktg jeździć co tydzień i kontrolować sprawę 🙂 stwierdził że to już nie bawem 🤪 😁 . Wody w normie , serducho wali jak cza i wszystko gra ... teraz zostało czekać 🙂


Szalone od rana 50stron 😮 🙃 😁 doczytałam że ZOCHA czopa zgubiła ? 😮 i że nasza Rybka może wyjdzie 🙂 a co z Szotką ?? nie pisała ??
Asiuuuraaaaa!!!Tozto ja przerwala prasowanie..obok zelazko ,a ja musiala nadrqapac!!!!Tymus to juz gigancik!!! 🤪 🤪 🤪 🤪Tozto Szakira ur.sie 3300!!!! 🤪 🤪 🤪 to tylko czekac na mudzyna 🤪 🤪 🤪 🤪super! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Madziara nie stresuj się ... ja mam dziś też doła i też przez mojego ale cały czas sobie tłumaczę że mam malucha w sobie i nie ma co sobie nerwów szarpać .., choć i tak to mało daję . 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂


No Asiulka, ty juz mozesz spokojnie Tymonka wypychac, .
Ja o ile dobrze pamietam to mialam dokladnie taka wage moje corci jak sie urodzila, albo 10dkg mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po USG wsio ok , Mały waży 3250g 🙃 😁 ogólnie ma się bardzo dobrze i czeka na wyjście 😜 , łożysko zwapnione 3 stopnia i lekarz mówił że mam koniecznie na ktg jeździć co tydzień i kontrolować sprawę 🙂 stwierdził że to już nie bawem 🤪 😁 . Wody w normie , serducho wali jak cza i wszystko gra ... teraz zostało czekać 🙂


Szalone od rana 50stron 😮 🙃 😁 doczytałam że ZOCHA czopa zgubiła ? 😮 i że nasza Rybka może wyjdzie 🙂 a co z Szotką ?? nie pisała ??
Asiuuuraaaaa!!!Tozto ja przerwala prasowanie..obok zelazko ,a ja musiala nadrqapac!!!!Tymus to juz gigancik!!! 🤪 🤪 🤪 🤪Tozto Szakira ur.sie 3300!!!! 🤪 🤪 🤪 to tylko czekac na mudzyna 🤪 🤪 🤪 🤪super! 😘 😘


no jak sie doczekam 😜 powiem Ci że takiego szoku zaznałam na fotelu że myślałam że nie wstanę 😜 wiadomo nie ma co się do końca sugerować ale wagowo już pięknie synuś się prezentuję 🙂
A i pokazał w całej okazałości swoje przyrodzenie 🤪 😁 😁 😁 także i u mnie nie ma siły żeby niespodzianka była w postaci Zuzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢

Ty Kochana wez tesciowa na porodowke... 😉
a tak serio tez bym sie wkurzyla...nakop mu do dupala!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂


No Asiulka, ty juz mozesz spokojnie Tymonka wypychac, .
Ja o ile dobrze pamietam to mialam dokladnie taka wage moje corci jak sie urodzila, albo 10dkg mniej 🙂


u nas się same olbrzymy rodzą 😜 siora miała 4kg syna 😮 a ja w sumie postawna sie zrobiłam 🤪 ☺️ to i pierworodny będzie duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂

Asiek jestes WIELKA!!!!!dalas rade,bo Achy maja mocne Kachy !i wogole to silne dziwewoje!, 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...