Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Kochana nie stresuj sie, mnie moj tez na kazdym kroku ostatnio wku...
wczoraj mi powiedzial, chyba teraz jak bedziesz rodzic to nie bede przy tobie, bo co zrobimyz corcia...bedziesz miec wokolo siebie piguly i wogole, a co ja Ci tam pomoge.. normalnie myslalam ze mu w czache zaladuje.. i mowie, co sie martwisz, napewno ktos sie nia zajmie w takiej sytuacji..
co prawda nie mam rodzinki blisko .. ale zyczliwych sasiadow i przyjaciol to sie kolo siebie znajdzie...
to sa chlopy PODGATUNKI jednym slowem...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Madziara nie stresuj się ... ja mam dziś też doła i też przez mojego ale cały czas sobie tłumaczę że mam malucha w sobie i nie ma co sobie nerwów szarpać .., choć i tak to mało daję . 🤢

chlopy.... 🤢 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂

Asiek jestes WIELKA!!!!!dalas rade,bo Achy maja mocne Kachy !i wogole to silne dziwewoje!, 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘


dobre 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ci się zrymowało 😜 🤪hahahahah
a i jeszcze się okaże że mnie na prowokację wezmą albo CC bo mi sie syn tak uchoduje że go za chiny nie urodzę ... tak mnie mudżyn na wzmacniał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂


No Asiulka, ty juz mozesz spokojnie Tymonka wypychac, .
Ja o ile dobrze pamietam to mialam dokladnie taka wage moje corci jak sie urodzila, albo 10dkg mniej 🙂


u nas się same olbrzymy rodzą 😜 siora miała 4kg syna 😮 a ja w sumie postawna sie zrobiłam 🤪 ☺️ to i pierworodny będzie duży 🙂



no to Asia bierz swojego na " warsztat" i dzialaj, niech sie Tymon juz przygotowuje to startu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po USG wsio ok , Mały waży 3250g 🙃 😁 ogólnie ma się bardzo dobrze i czeka na wyjście 😜 , łożysko zwapnione 3 stopnia i lekarz mówił że mam koniecznie na ktg jeździć co tydzień i kontrolować sprawę 🙂 stwierdził że to już nie bawem 🤪 😁 . Wody w normie , serducho wali jak cza i wszystko gra ... teraz zostało czekać 🙂


Szalone od rana 50stron 😮 🙃 😁 doczytałam że ZOCHA czopa zgubiła ? 😮 i że nasza Rybka może wyjdzie 🙂 a co z Szotką ?? nie pisała ??
Asiuuuraaaaa!!!Tozto ja przerwala prasowanie..obok zelazko ,a ja musiala nadrqapac!!!!Tymus to juz gigancik!!! 🤪 🤪 🤪 🤪Tozto Szakira ur.sie 3300!!!! 🤪 🤪 🤪 to tylko czekac na mudzyna 🤪 🤪 🤪 🤪super! 😘 😘


no jak sie doczekam 😜 powiem Ci że takiego szoku zaznałam na fotelu że myślałam że nie wstanę 😜 wiadomo nie ma co się do końca sugerować ale wagowo już pięknie synuś się prezentuję 🙂
A i pokazał w całej okazałości swoje przyrodzenie 🤪 😁 😁 😁 także i u mnie nie ma siły żeby niespodzianka była w postaci Zuzi 🙃

ciekawe po kim????mam nadz,ze po Tatuniu...oby,albo rodz zanim mudzyn zjedzie jakby co 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Madziara nie stresuj się ... ja mam dziś też doła i też przez mojego ale cały czas sobie tłumaczę że mam malucha w sobie i nie ma co sobie nerwów szarpać .., choć i tak to mało daję . 🤢

chlopy.... 🤢 😮 😮


mój dziś tak przegioł że na USG nie pojechałam z nim tylko z siorą i sie do gamonia nie odzywam i nie odezwe choćbym miała sama rodzić ... poprostu przegięcie z tymi chłopami jest jakieś ... słonko im w czachę wali czy co 😠 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu sie nie denerwować jak wszystko mnie frustruje, najbardziej fakt że Nadia utknęła w brzuchu i nie chce wyjść 😮
a co do rodzenia z chłopem to ani mi nie wspominajcie bo mój to takie szopki odwala że szok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np: 36T i 5D to mówi się że to 5dzień 37 tygodnia 🙂 mi wyszło dziś na USG że mam 2dzień 37tygodnia ale jak pogadałam z lekarzem i dowiedział się że miałam nie regularne okresy to nie mam do końca ustalonego terminu tylko pod koniec to już cza się wszystkiego spodziewać 🙂 najważniejsze że już przetrwałam najgorsze 🙂


No Asiulka, ty juz mozesz spokojnie Tymonka wypychac, .
Ja o ile dobrze pamietam to mialam dokladnie taka wage moje corci jak sie urodzila, albo 10dkg mniej 🙂


u nas się same olbrzymy rodzą 😜 siora miała 4kg syna 😮 a ja w sumie postawna sie zrobiłam 🤪 ☺️ to i pierworodny będzie duży 🙂



no to Asia bierz swojego na " warsztat" i dzialaj, niech sie Tymon juz przygotowuje to startu 😉


nie zobaczy dopóki nie zasłuży ... a póki co same minusy mu lecą więc niech się sam bawi ze sobą 🤪 😁 😁 😁 jak mu ciśnie coś na mózg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jak tu sie nie denerwować jak wszystko mnie frustruje, najbardziej fakt że Nadia utknęła w brzuchu i nie chce wyjść 😮
a co do rodzenia z chłopem to ani mi nie wspominajcie bo mój to takie szopki odwala że szok..


ja Ci powiem że mam nadzieje że urodzę sama .. nie chcę tego mojego gamonia przy sobie bo na pewno będzie mnie wkurwiał a nie chcę od razu do więzienia iść ze szpitala 😮 chcę się moim Bąblem nacieszyć 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Madziara nie stresuj się ... ja mam dziś też doła i też przez mojego ale cały czas sobie tłumaczę że mam malucha w sobie i nie ma co sobie nerwów szarpać .., choć i tak to mało daję . 🤢

chlopy.... 🤢 😮 😮


mój dziś tak przegioł że na USG nie pojechałam z nim tylko z siorą i sie do gamonia nie odzywam i nie odezwe choćbym miała sama rodzić ... poprostu przegięcie z tymi chłopami jest jakieś ... słonko im w czachę wali czy co 😠 🤔

a mnie tez wszyscy dzis wkur...i jestem nie mila... ☺️ bo ksazdy mysli ze jest pepkiem swiata,ja naprawde mam dosc uzalania sie po kolei wszystkich co to mysla ,ze maja"najgorzej"Kuzwa chcialabym miec nieraz takie zmartwienia.....a juz mnie meczy czasem rola "kwoczki pocieszoczki"eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny co ja w nocy przeżyłam....taki jeden bolesny mega skurcz...albo nie iem co to było!tak mnie kacha zabolała,że na równe nogi wstałam i myślałam,że mi coś w środku pękło.. 😮 budze mojego i mówie "chyba sie zaczęło" a On zaspany ANIA TOPEWNIE JESZCZE NIE TERAZ!!!!!!!!!!!i sie odwrócił na drugi bok 🤪 😁 😁 fest by mnie zawiózł jakby naprawde akcja sie zaczęła..na całe szczęście ból ustąpił...Dzisiaj byłyśmy na przeglądzie..wszystko ok..pozamykane..póki co Emilka nie wyjdzie 😁 Chociaż jak pytałam to doktor mówiła,że nawet gdyby coś to Malutka sobie poradzi..bo w 34 tyg. dużo dzieci sie rodzi...Ale badała i móiła,że nie ma zagrożenia przedwczesnym porodem...wizyte mam dopiero 15 września czyli będe w 38 tygodniu.. 😮ale jak coś by sie działo mam sie zgłaszać wcześniej...Mała dzisiaj mnie terroryzuje od rana...MASAKRA z Niej wiercipięta 😁 😁

ŁAdny hardcore urzadzasz tem Twojemu Jacusiowi po nocy!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


to taki trening przed wielkim finałem ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
jak tu sie nie denerwować jak wszystko mnie frustruje, najbardziej fakt że Nadia utknęła w brzuchu i nie chce wyjść 😮
a co do rodzenia z chłopem to ani mi nie wspominajcie bo mój to takie szopki odwala że szok..

ja sie tez czasem boje ,ze mu zeby wybije na tej porodowce 😮 😮 😮 😮 Nieraz tak mam,a nieraz obrot o 180st i sama juz niewiem co sie kurna dzieje ze mna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz sama nie wiem czego chce, chce urodzić i to dzis 😁 i schudnąć od razu ze 25 kg 😜 żeby rozstępy mi zniknęły i włosy urosły do pasa.
a propo włosów wczoraj =ten mój gamon golił mi katarzyne bo nie daje sobie rady ale łaskotało hehe polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
Asiula ale Tymek postawny chłop jest! jak ty go wyplujesz drobinko 🤨 😮
a ja wczoraj zabrałam meza na spacer 3 km myslałam że moze cos sie zacznie dziać ale lipa nic...
a po 2 mam doła 🤢 wkurzyłam sie przez teściowa i maz mnie tez wkurzył bo jak ja go prosiłam kiedyś żeby zabrał wolne albo chociaż skończył 2 godzinki predzej prace jak miałam lekarza albo cos to on zawsze twierdził że nie moze i nie ma takiej opcji bo u niego o urlop trzeba sie starac 2 tyg do przodu.. a dzis sie dowiedziałam ze tata jego do niego zadzwonił że jutro pojada po drewno na domek i bede robic u niego i wziął bez większego problemu.. ale mnie wkurzył tym no;/ a jak sie pytam ile bedzie z nami w domu jak nadia sie urodzi to mówi że góra 3 dni weźmie bo mu nie daja bo tyle pracy.. a do tatusia zabrał ot tak..
nie wiem moze sie nastawiam sama już negatywnie ale mam dosc i jego i jego rodziny. 🤨 zaraz bede beczeć..

oo za późno.. 🤨 🤢


Madziara nie stresuj się ... ja mam dziś też doła i też przez mojego ale cały czas sobie tłumaczę że mam malucha w sobie i nie ma co sobie nerwów szarpać .., choć i tak to mało daję . 🤢

chlopy.... 🤢 😮 😮


mój dziś tak przegioł że na USG nie pojechałam z nim tylko z siorą i sie do gamonia nie odzywam i nie odezwe choćbym miała sama rodzić ... poprostu przegięcie z tymi chłopami jest jakieś ... słonko im w czachę wali czy co 😠 🤔

a mnie tez wszyscy dzis wkur...i jestem nie mila... ☺️ bo ksazdy mysli ze jest pepkiem swiata,ja naprawde mam dosc uzalania sie po kolei wszystkich co to mysla ,ze maja"najgorzej"Kuzwa chcialabym miec nieraz takie zmartwienia.....a juz mnie meczy czasem rola "kwoczki pocieszoczki"eh...


ojjj to widzę że wszędzie takie bio nie korzystne 😠 🥴 ja dziś nie mogę nawet na mojego patrzeć tak mnie wkurwił ! Kochana najgorsi tacy co się użalają a mają wsio pod dostatkiem i sobie problemy z dupy wyciągają ... wiem coś na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
jak tu sie nie denerwować jak wszystko mnie frustruje, najbardziej fakt że Nadia utknęła w brzuchu i nie chce wyjść 😮
a co do rodzenia z chłopem to ani mi nie wspominajcie bo mój to takie szopki odwala że szok..

ja sie tez czasem boje ,ze mu zeby wybije na tej porodowce 😮 😮 😮 😮 Nieraz tak mam,a nieraz obrot o 180st i sama juz niewiem co sie kurna dzieje ze mna...


no ja dziś jestem na "NIE" a za 2 dni już będzie inna bajka 😜 Asiula kobita zmienną jest w końcu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
a ja juz sama nie wiem czego chce, chce urodzić i to dzis 😁 i schudnąć od razu ze 25 kg 😜 żeby rozstępy mi zniknęły i włosy urosły do pasa.
a propo włosów wczoraj =ten mój gamon golił mi katarzyne bo nie daje sobie rady ale łaskotało hehe polecam 😁

hahhahah fajnie ,tez tak chce...tzn te wlosy i te klosy wek!!!! 😁 😁 😁 😁
Moja sasiadeczka dzis mnie uswiadomila jaka jestem opasla...kurna ona w jednej ciazy utyla 8kg,a w drugiej 10kg..masakra... 😮 😮 😮 😮 tozto nie wiarygodne...przed porodami byla korpulentna,a teraz jest wypisz wymaluj Ania Wyszkoni ...chude to takie ,jak sobowtor..do tego ma solidne lustro na szafie i ujrzalam w nim swe oblicze 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
a ja juz sama nie wiem czego chce, chce urodzić i to dzis 😁 i schudnąć od razu ze 25 kg 😜 żeby rozstępy mi zniknęły i włosy urosły do pasa.
a propo włosów wczoraj =ten mój gamon golił mi katarzyne bo nie daje sobie rady ale łaskotało hehe polecam 😁

hahhahah fajnie ,tez tak chce...tzn te wlosy i te klosy wek!!!! 😁 😁 😁 😁
Moja sasiadeczka dzis mnie uswiadomila jaka jestem opasla...kurna ona w jednej ciazy utyla 8kg,a w drugiej 10kg..masakra... 😮 😮 😮 😮 tozto nie wiarygodne...przed porodami byla korpulentna,a teraz jest wypisz wymaluj Ania Wyszkoni ...chude to takie ,jak sobowtor..do tego ma solidne lustro na szafie i ujrzalam w nim swe oblicze 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮


ojj nie ma co ... jeszcze ją formą zaskoczysz 😁 aż w kompleksy wpadnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy narzekacie chudzinki..
ja mam dosc ciągłego dogadywania
a to wprost mi teściowa wali przy wszystkich że jestem strasznie gruba to nazywa mnie kolega meza że jestem jak ememensik i jak kuleczka no ludzie darujcie sobie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
co wy narzekacie chudzinki..
ja mam dosc ciągłego dogadywania
a to wprost mi teściowa wali przy wszystkich że jestem strasznie gruba to nazywa mnie kolega meza że jestem jak ememensik i jak kuleczka no ludzie darujcie sobie! 😠



kurde powiedzialabym jej wal sie na ryj kobieto !!!
to przeciez kur... w ciazy jestes... trudno zebys chudzina byla ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie dzisiaj to juz przeszła sama siebie ale mnie nagrzała kobita jedna! jakbym dzisiaj urodziła to zakazałabym jej odwiedzin w szpitalu i jakby tylko sie pojawiła zrobiłabym taki burdel że szok. Piczka jedna a ona jeszcze sie cieszy jak taka nienormalna że przez nia mam ciśnienie wysokie i jak byłam w 20 tyg co lekarz mi mówił że mam sie nie denerwować bo urodzę to ona że przez nia i sie cieszyła normalnie głupia. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
a ja juz sama nie wiem czego chce, chce urodzić i to dzis 😁 i schudnąć od razu ze 25 kg 😜 żeby rozstępy mi zniknęły i włosy urosły do pasa.
a propo włosów wczoraj =ten mój gamon golił mi katarzyne bo nie daje sobie rady ale łaskotało hehe polecam 😁


ja ostatnio sama sobie golilam katarzyne i wiecej szkody narobilam poranilam sie tylko krw leciala a potem jak bolalo masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejkaaaaaaa 😘 😘

hejejejejjeejjjjjjjjjjjjj! 🙂
wrocilam wlasnie z kawki i ojadlam sie sernika,a ja ino zaniesla ten moj wypiek ze sliwkami-takzer byla uczta Baltazara 🙂hehehe
Moja sasiadeczka jest pigula w szpitalu (co prawda z innego oddzialu)i jak bede rodzila ,a ona bydzie w pracy mam dzwonic,zawsze to inaczej mysle bedzie jak fartuchy sie spotkaja 🙂Nie trza bedzie lapowki dawac.. 😉 😉(itak bym za cholere nie dala zadnej poloznej w łape ..o takiego wala!!!) 😜


Powiem Ci Asik że nawet nie namawiali do tego w szkole rodzenia wrecz przeciwnie ta połozna mówiła że nie ma takiej potrzeby wynajmowac priwato położna , wiec o tyle dobrze ... że może sa tam zdrowe stosunki , przynajmniej tak wygladało na oddziale jak byłam .... Gąsior tam rządzi i jest naprawde porządek ....

wlasnie o Gąsiorze dzis rozmawialam i to On sie przyczynil do tego naszego gazu rozweselajacego 🙂 on przyjmuje w Nowej Soli ,wizytka u niego to 200zl,Ewa(sasiadka )wlasnie do niego smiga ,jest bardzo zadowolona 🙂


Bo on jest konkretny ... i dobrze trzyma łape i porządek jest przynajmniej ... i wszystkie pacjentki sa traktowane równo nie ma czy jego czy nie jego w szpitalu i to mi się podobało właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
normalnie dzisiaj to juz przeszła sama siebie ale mnie nagrzała kobita jedna! jakbym dzisiaj urodziła to zakazałabym jej odwiedzin w szpitalu i jakby tylko sie pojawiła zrobiłabym taki burdel że szok. Piczka jedna a ona jeszcze sie cieszy jak taka nienormalna że przez nia mam ciśnienie wysokie i jak byłam w 20 tyg co lekarz mi mówił że mam sie nie denerwować bo urodzę to ona że przez nia i sie cieszyła normalnie głupia. 😠 😠


wspolczuje, moja ma przyjechac jak sie maly urodzi..
dzieki Bogu nie wpierd.. miedzy wodke a zakaske, wiec jest ok, ale jak bedzie szumiec, to ja w samolot i spowrotem wysle ..skad przybyla ..

a twoja to chyba trza do jakiego psychiatry wyslac skoro sie nasmiewa z tego ze Ci cisnienie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
Leer napisał(a):
normalnie dzisiaj to juz przeszła sama siebie ale mnie nagrzała kobita jedna! jakbym dzisiaj urodziła to zakazałabym jej odwiedzin w szpitalu i jakby tylko sie pojawiła zrobiłabym taki burdel że szok. Piczka jedna a ona jeszcze sie cieszy jak taka nienormalna że przez nia mam ciśnienie wysokie i jak byłam w 20 tyg co lekarz mi mówił że mam sie nie denerwować bo urodzę to ona że przez nia i sie cieszyła normalnie głupia. 😠 😠


wspolczuje, moja ma przyjechac jak sie maly urodzi..
dzieki Bogu nie wpierd.. miedzy wodke a zakaske, wiec jest ok, ale jak bedzie szumiec, to ja w samolot i spowrotem wysle ..skad przybyla ..

a twoja to chyba trza do jakiego psychiatry wyslac skoro sie nasmiewa z tego ze Ci cisnienie robi...


powinnismy ksiazke o tych naszych tesciowych napisac heh moja chciala na tydzien do mnie przyjechac ale ja jej nie chce moja mama dwa tygodnie u mnie bedzie a potem juz sama dzidzia sie zajme 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...