Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
bo kurcze babcia kupila dwa komplety poscieli do lozka drewnianego a tesciowa jedna posciel do lozeczka turystycznego chyba jednak sie wstrzymam w praniu wyjdzie czy sie przyda najwyzej sie dokupi np mama odradza mi a np do wozka to nie mam tez nic mama tylko poduszke chce kupic a tak to mowi ze mam dwa kombinezony i w nich mala mam miec a gdyby bylo zimniej to kocykiem przykryc

no tak,ale na początku dziecko nie śpi w pościeli,ja na początek mam rożek,a na później śpiworek. Ale masz rację w praniu wyjdzie,poczekaj i zoba\czysz czy się przyda 🙂


akurat rozki mam i to dwa jeden usztywniany i jeden taki zwykly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
kamiska napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
bo kurcze babcia kupila dwa komplety poscieli do lozka drewnianego a tesciowa jedna posciel do lozeczka turystycznego chyba jednak sie wstrzymam w praniu wyjdzie czy sie przyda najwyzej sie dokupi np mama odradza mi a np do wozka to nie mam tez nic mama tylko poduszke chce kupic a tak to mowi ze mam dwa kombinezony i w nich mala mam miec a gdyby bylo zimniej to kocykiem przykryc


ale masz Marta fajowo tylko pozazdroscic prezentów zakupowych


no to naprawde wielka ulga ze tak rodzina pomaga 🙂 dzieki temu ja moglam ciuszkow wiecej pokupowac a i tak sporo kasy zaoszczedzone gdybym tak teraz miala wszytsko sama kupic ciezko by bylo tym bardziej ze tylko maz pracuje

pewnie,zawsze łatwiej,jak kupujących jest więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia no no Tymonek to juz niezly kawał chłopa 🙂tyle radości do kochania 🙂 🙂


ahhhh się nie mogę doczekać 😁 a całowania będzie co nie miara 🤪 🙃 😁 😁 😁

a co do ktg to dziś mówił że mam chodzić co tydzień bo łożysko już gotowe i cza sprawdzać jak wyglądają skurcze ... ale nie powiem Wam dokładnie o co chodzi bo nie wdrażałam się w temat ...


u mnie łozysko 2/3 stopien na pograniczu wiec za tydzien zobaczymy


a mi dziś mówi że gotowe 😮
Poczułam sie jak bomba tykająca 😜 a torba dalej nie spakowana 😜 czas się za to zabrać 🙂


ja za tydzien w czwartek wizyte mam i zobacze c powie wtedy zaczne torbe pakowac ale powiem wam ze na sama mysl ze mam sie pakowac stracha mam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia no no Tymonek to juz niezly kawał chłopa 🙂tyle radości do kochania 🙂 🙂


ahhhh się nie mogę doczekać 😁 a całowania będzie co nie miara 🤪 🙃 😁 😁 😁

a co do ktg to dziś mówił że mam chodzić co tydzień bo łożysko już gotowe i cza sprawdzać jak wyglądają skurcze ... ale nie powiem Wam dokładnie o co chodzi bo nie wdrażałam się w temat ...


u mnie łozysko 2/3 stopien na pograniczu wiec za tydzien zobaczymy


a mi dziś mówi że gotowe 😮
Poczułam sie jak bomba tykająca 😜 a torba dalej nie spakowana 😜 czas się za to zabrać 🙂


No Asiu czas najwyższy. Chociaż jeśli tylko masz już wszystko zakupione to spakować torbę to już nie sztuka. Ja mam wszystko w szufladzie naszykowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
bo kurcze babcia kupila dwa komplety poscieli do lozka drewnianego a tesciowa jedna posciel do lozeczka turystycznego chyba jednak sie wstrzymam w praniu wyjdzie czy sie przyda najwyzej sie dokupi np mama odradza mi a np do wozka to nie mam tez nic mama tylko poduszke chce kupic a tak to mowi ze mam dwa kombinezony i w nich mala mam miec a gdyby bylo zimniej to kocykiem przykryc

no tak,ale na początku dziecko nie śpi w pościeli,ja na początek mam rożek,a na później śpiworek. Ale masz rację w praniu wyjdzie,poczekaj i zoba\czysz czy się przyda 🙂


akurat rozki mam i to dwa jeden usztywniany i jeden taki zwykly

to sie wstrzymaj z tym spiworkiem,po co kase wyrzucac,skoro moze sie nie przydac 🙂 a w razie wu tyle tego jest ze w kazdej chwili mozna kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, ze ja jeszcze w rozsypce, jedyne co mam, to ciuszki dla malego poprane, poprasowane i w szafce poukladane, piluchy i chusteczki zakupione, nosidelko do samochodu stoi w pokoju.. i tyle, nic dla siebie, lozeczko jeszcze w rozsypce.. mysle ze tak za dwa, trzy tygodnie bedzie akcja pakowania i rozkladania wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ogolnie teraz z nudow jak tak sama jestem to sie zastanawiam co ja malej z ciuszko do szpitala wezme heh

Ja tylko na wyjście muszę mieć,ale Tomek mówił, że sam chce coś wybrać,więc mu pozwolę 🙂 nie będę taka 🙂


ja wlasnie w czwartek sie dowiem co wogole trzeba tam do szpitala wziac bo moze tez tylko na wyjscie ciuszki wystarcza moj maz to tak zbytnio nie interesuje sie jakie ciuszki male ma ja to chyba juz z 20razy je ogladalm on tylko mowi bedzie wygladac jak ksiezniczka hhe ale zeby tak pomacac ciuszki czy cos to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia no no Tymonek to juz niezly kawał chłopa 🙂tyle radości do kochania 🙂 🙂


ahhhh się nie mogę doczekać 😁 a całowania będzie co nie miara 🤪 🙃 😁 😁 😁

a co do ktg to dziś mówił że mam chodzić co tydzień bo łożysko już gotowe i cza sprawdzać jak wyglądają skurcze ... ale nie powiem Wam dokładnie o co chodzi bo nie wdrażałam się w temat ...


u mnie łozysko 2/3 stopien na pograniczu wiec za tydzien zobaczymy


a mi dziś mówi że gotowe 😮
Poczułam sie jak bomba tykająca 😜 a torba dalej nie spakowana 😜 czas się za to zabrać 🙂


No Asiu czas najwyższy. Chociaż jeśli tylko masz już wszystko zakupione to spakować torbę to już nie sztuka. Ja mam wszystko w szufladzie naszykowane.


kupione jest wsio tylko popakować ... ale jakoś człowiek zwleka 🥴 muszę się faktycznie spakować co by nie latać tam i na zad jak się coś zacznie dziać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ogolnie teraz z nudow jak tak sama jestem to sie zastanawiam co ja malej z ciuszko do szpitala wezme heh

Ja tylko na wyjście muszę mieć,ale Tomek mówił, że sam chce coś wybrać,więc mu pozwolę 🙂 nie będę taka 🙂


hehe ja bym tam swojemu nie dała nic wybrać bo byśmy jak z choineczką wychodzili 😜 pewnie by wszytsko z różnych kompletów pozabierał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ogolnie teraz z nudow jak tak sama jestem to sie zastanawiam co ja malej z ciuszko do szpitala wezme heh

Ja tylko na wyjście muszę mieć,ale Tomek mówił, że sam chce coś wybrać,więc mu pozwolę 🙂 nie będę taka 🙂


hehe ja bym tam swojemu nie dała nic wybrać bo byśmy jak z choineczką wychodzili 😜 pewnie by wszytsko z różnych kompletów pozabierał 😜


heh no to fakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ogolnie teraz z nudow jak tak sama jestem to sie zastanawiam co ja malej z ciuszko do szpitala wezme heh

Ja tylko na wyjście muszę mieć,ale Tomek mówił, że sam chce coś wybrać,więc mu pozwolę 🙂 nie będę taka 🙂


ja wlasnie w czwartek sie dowiem co wogole trzeba tam do szpitala wziac bo moze tez tylko na wyjscie ciuszki wystarcza moj maz to tak zbytnio nie interesuje sie jakie ciuszki male ma ja to chyba juz z 20razy je ogladalm on tylko mowi bedzie wygladac jak ksiezniczka hhe ale zeby tak pomacac ciuszki czy cos to nie

Mój maca i ogląda razem ze mną...no może nie aż tak jak ja,ale jest zainteresowany 🙂 Nawet prosił, żebym mu w szafce Gabrysi do półek poprzyczepiała karteczki takie małe,gdzie co leży i jak się co nazywa tzn body, pajace itp, żeby wiedział co w razie czego ma mi podawać 🙂 Więc do każdej półeczki jest przylepiona karteczka z nazwą tego, co tam leży 🙂 Kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam wkurwa juz czlowiek nikomu ufac nie moze!!! mowilam mamie jak z arkiem sie poklocilam itp no ale teraz jest ok wyjasnilismy sobie wszystko i jest ok a moja mama tak wszystko wyolbrzymia, babci nagadala, tacie mojej cioci maskara gada ze ja tutaj mam jak w wiezieniu....itd chocmy nie wiem co sie dzialo nic mamie nie powiem to jest chore jak z igly widly mozna robic!! nie chce juz mi sie o tym pisac ale zla jestem jak cholera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ale mam wkurwa juz czlowiek nikomu ufac nie moze!!! mowilam mamie jak z arkiem sie poklocilam itp no ale teraz jest ok wyjasnilismy sobie wszystko i jest ok a moja mama tak wszystko wyolbrzymia, babci nagadala, tacie mojej cioci maskara gada ze ja tutaj mam jak w wiezieniu....itd chocmy nie wiem co sie dzialo nic mamie nie powiem to jest chore jak z igly widly mozna robic!! nie chce juz mi sie o tym pisac ale zla jestem jak cholera!

dlatego lepiej sprawy małżeńskie omawiać z mężem, bo rodzice się nakręcą że córeczce źle, Wy się pogodzicie a oni dalej będą pamiętać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ale mam wkurwa juz czlowiek nikomu ufac nie moze!!! mowilam mamie jak z arkiem sie poklocilam itp no ale teraz jest ok wyjasnilismy sobie wszystko i jest ok a moja mama tak wszystko wyolbrzymia, babci nagadala, tacie mojej cioci maskara gada ze ja tutaj mam jak w wiezieniu....itd chocmy nie wiem co sie dzialo nic mamie nie powiem to jest chore jak z igly widly mozna robic!! nie chce juz mi sie o tym pisac ale zla jestem jak cholera!

dlatego lepiej sprawy małżeńskie omawiać z mężem, bo rodzice się nakręcą że córeczce źle, Wy się pogodzicie a oni dalej będą pamiętać...


dokladnie nauczke mam jak cholera a teraz niepotrzebnie sie stresuje przez mame, a wiadomo kazda matka jest za swoim dzieckiem.dlatego teraz mam zasade nie moww nikomu co sie dzieje w domu...ale to jest nie wyobrazalne jak z duperelki moze zrobic sie cos wielkiego. rycze normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ale mam wkurwa juz czlowiek nikomu ufac nie moze!!! mowilam mamie jak z arkiem sie poklocilam itp no ale teraz jest ok wyjasnilismy sobie wszystko i jest ok a moja mama tak wszystko wyolbrzymia, babci nagadala, tacie mojej cioci maskara gada ze ja tutaj mam jak w wiezieniu....itd chocmy nie wiem co sie dzialo nic mamie nie powiem to jest chore jak z igly widly mozna robic!! nie chce juz mi sie o tym pisac ale zla jestem jak cholera!


U Ciebie Martuś to jak nie urok to... 😠 Spróbuj może mamie na spokojnie wytłumaczyć, że czasem jak Ci źle to masz potrzebę się wygadać, ale kochacie się i staracie stworzyć dobrą rodzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dziekuje smerfetko ☺️ 🙂

Wizyta u gina zaliczona do udanych,Hani sie przybrało i waży 2,530,nie wygląda na to aby się jeszcze spieszyła na świat..cierpliwie czeka 🙂 🙂 Cały czas jest ułożona główką w dół (co mnie cieszy) i mało prawdopodobne aby zmieniła pozycje,ma juz bardzo mało miejsca. Zbadał mi nogi,mówiłam mu o tych bolących palcach,nic nie pomoże bo to zwykły obżęk który jest normalny w zaawansowanej ciąży. Za dwa tyg kolejna wizyta i sie ze mną umówi na inne badania,chyba ktg,przepływy etc sama już nie wiem,bo sie na tym nie znam 😜 Nie widzi żadnych przeciwskazań,ciąża odbywa sie prawidłowo,poród jak najbardziej naturalny..aaaa i moge miec kolczyk w nosie (żeby nie było to sie zapytałam) 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ale mam wkurwa juz czlowiek nikomu ufac nie moze!!! mowilam mamie jak z arkiem sie poklocilam itp no ale teraz jest ok wyjasnilismy sobie wszystko i jest ok a moja mama tak wszystko wyolbrzymia, babci nagadala, tacie mojej cioci maskara gada ze ja tutaj mam jak w wiezieniu....itd chocmy nie wiem co sie dzialo nic mamie nie powiem to jest chore jak z igly widly mozna robic!! nie chce juz mi sie o tym pisac ale zla jestem jak cholera!


U Ciebie Martuś to jak nie urok to... 😠 Spróbuj może mamie na spokojnie wytłumaczyć, że czasem jak Ci źle to masz potrzebę się wygadać, ale kochacie się i staracie stworzyć dobrą rodzinkę.


jej nie da tego wytlumaczeyc ona zawsze wie swoje teraz sie nakrecila i wymyslila sobie ze mam do tczewa przyjechac a arka nie wpusci masakra co ona wymysla....wiem ze chce dobrze ale ja mam meza i moja miejsce jest przy nim a kazdy sie pokloci najwazniejsze zeby umiec sie pogodzic...ja tez swieta nie jestem tez w ciazy takie humory nie raz mam ze sama ze soba wytrzymac nie moge...eh nie no tak mi cisnienie podniosla ze masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...