Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jasna281288 napisał(a):
jak juz jedna sie rozpakuje to kolejne tez odrazu wezmie heh wiecie jakiego nerwa mam chce dac imie larysa a moja rodzina tak mi wybrzydza to imie smieja sie z niego gadaja ze dziecko skrzywdze babcia gada amiast lara szlara moja mama mowi ze bedzie wnuczce gadac ze brzydkie imie ma itd i przez to dola mam 😞

zajebista masz rodzine.. 😮 😮 😮ja bym sie nie odzywala i nie patrzala na ich durne poglady...To Wasze dziecko i Wasz wybor....ale przegieciem jest to ,ze beda dziecku mowic takie bzdury...chyba bym sprowadzila ich na ziemie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja kiedyś czytałam relację jakiejś mamuśki co miała ten gaz, że on jednak nie rozwesela :P:P Ale pomaga się skupić niby. A inna pisała, ze była otumaniona i wszystko miała poza kontrolą, więc to pewnie różnie działa na różne osoby 🙂 Zupełnie jak alkohol 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wredne baby.....matko tylko poszłam do apteki i biedronki , a one juz akcja.....cały czas leze ...tragedia ale leze do tego mam zajebista zgage....zaraz jade po wypis do szpitala....
Co do Marty to ja czegos tu nie rozumiem ....to Wasze dziecko i to wy decydujecie o wszystkim co dla niego dobre ....Ja nie wiem Marta czy Ci wsztscy robia z Ciebie taka sierote boska czy Ty sie tak dajesz....Zacznij walczyc o swoje , kobieto musisz miec swoje zdanie ....
Zocha mysle ze to czop....jak jasny to jeszcze z 2 tyg...i nie przesadzajmy zeby z tym jechac do szpitala,nie masz skurczy wiec nic sie nie dzieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Ja kiedyś czytałam relację jakiejś mamuśki co miała ten gaz, że on jednak nie rozwesela :P:P Ale pomaga się skupić niby. A inna pisała, ze była otumaniona i wszystko miała poza kontrolą, więc to pewnie różnie działa na różne osoby 🙂 Zupełnie jak alkohol 😁 😁 😁


heee no i ba .... pytanie czy tego się chce ... bo ja raczej wole byc swiadoma a nie ogłupiałą .... tym bardziej że ból tez robi swoje .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj położne mówiły, jak spytałam się jak po tym gazie, że jedna babka tak sobie aplikowała (bo same sobie zapodajemy kiedy chcemy) to język jej się rozluźnił i o wszystkim opowiadała - co robiła wczoraj, przedwczoraj... no i działa on krótko, wdycha się go jak ma się skurcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
nudze sie.............

możesz mi pomóc w prasowaniu, bo od rana z tym walczę i nawet połowy nie mam, a skurcze mam takie że szok, juz posegregowałam ze te najmniejsze chociaz, tak jakbym miała jechac dzis rodzić a potem te większe;/


ja sie ciesze ze juz poprasowane ciuszki mam dwa dni na to poswiecilam ale teraz mam spokoj teraz tez byloby ciezko bo tak jak mowisz najgorsze sa te skurcze


Jeśli chodzi o ciuszki to ja mam poprane i poukładane w szafce te całkiem małe i 62.
68 jutro chcę prać i szykować, później włoże do woreczków i do szuflady pod łóżeczkiem i niech czekają na swoją kolej 🙂 Stwierdziłam, że już to przygotuję, póki jakoś daję radę,bo jak się Mała urodzi to będzie dużo prania pewnie na bieżąco i nie będzie czasu,żeby większe szykować....a tak będą już czekać w pogotowiu 🙂
a wszystko wskazuje ma to, że będzie mała i drobna,więc myślę że na jsakiś czas te malutkie i 62 będą oki 🙂


ja tam tez mysle ze malutka bedzie Larunia ostatnio 29cm miala arek byl maly ja tez to ona nie ma za kim duza byc 🙂

u mnie Tomek jest wysoki 196 cm, ja ma 170,a ona wagowo ma mieć ok 3 kg,więc myślę że wzrostowo jakimś gigantem nie będzie po tatusiu 🙂 Tym bardziej, że gin od początku mówi, że będzie drobniutka i nie za duża 🙂

zebys sie nie zdziwila Kochana ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
nudze sie.............

możesz mi pomóc w prasowaniu, bo od rana z tym walczę i nawet połowy nie mam, a skurcze mam takie że szok, juz posegregowałam ze te najmniejsze chociaz, tak jakbym miała jechac dzis rodzić a potem te większe;/


ja sie ciesze ze juz poprasowane ciuszki mam dwa dni na to poswiecilam ale teraz mam spokoj teraz tez byloby ciezko bo tak jak mowisz najgorsze sa te skurcze


Jeśli chodzi o ciuszki to ja mam poprane i poukładane w szafce te całkiem małe i 62.
68 jutro chcę prać i szykować, później włoże do woreczków i do szuflady pod łóżeczkiem i niech czekają na swoją kolej 🙂 Stwierdziłam, że już to przygotuję, póki jakoś daję radę,bo jak się Mała urodzi to będzie dużo prania pewnie na bieżąco i nie będzie czasu,żeby większe szykować....a tak będą już czekać w pogotowiu 🙂
a wszystko wskazuje ma to, że będzie mała i drobna,więc myślę że na jsakiś czas te malutkie i 62 będą oki 🙂


ja tam tez mysle ze malutka bedzie Larunia ostatnio 29cm miala arek byl maly ja tez to ona nie ma za kim duza byc 🙂

u mnie Tomek jest wysoki 196 cm, ja ma 170,a ona wagowo ma mieć ok 3 kg,więc myślę że wzrostowo jakimś gigantem nie będzie po tatusiu 🙂 Tym bardziej, że gin od początku mówi, że będzie drobniutka i nie za duża 🙂

zebys sie nie zdziwila Kochana ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

Taką mam nadzieję, a co z tego wyjdzie-zobaczymy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂ciężka pewnie nie będzie, bo 2 tyg temu ważyła 2130,więc liczę te 3 kg,ale kurde długa może być po Tomku...... 🤢...więc dobrze,że te większe łaszki też będą gotowe w razie wu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 a ja kurcze ostatnio dobrze się czuje 🙂 to 8 miesiąc gorzej zniosłam niż teraz 9 :P wszystko robie, i cały czas mam tak że coś bym robiła, albo się gdzieś przeszła hehe mnie dziś złapał mega skurcz też jak stałam i prasowałam ale mówie na głos :" o żesz ty nie dam się tak łatwo zwalić z nóg" hehehe a mój się śmiał ze mnie a ja dalej stałam i prasowałam hehe Co do wizyty ja w poniedziałek mam i kurcze muszę wybulić 3 stówy aż ;O i to ostatnia wizyta u niego...masakra niewiem skąd ja wezme jak dopiero pod koniec miesiąca kase dostane 😞 ehss...


3 stówy??????????????? to co on tam Ci robi za taką kase???


ja ogolnie 170place ale teraz musze badanie krwi i moczu zrobic i dodatkowo ginekolog jakies badanie chce zrobic a sam nie wiedzial ile bedzie kosztowalo to dlatego teraz licze ze 300zl pojdzie napewno. panstwowo bym w zyciu nie poszla prywatnie to spokojniejsza jestem i zawsze moge dzwonic gdyby cos sie dzialo

Uwierz mi ze badani na krew ,mocz to nie ma znaczenia czy na NFZ czy prywatnie-badanie to badanie (owszem jest znaczenie jedynie dla Twojego portfela 😁 😁 😁)...usmialam sie Kochana 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja dziekuje jak ktos taki naprawde biedny i wezcie masakra 😞 ogolnie te ceny powinny byc nizsze a panstwowo tez powinni bardziej ciezarnymi sie zajmowac gdyby tak bylo napewno bym prywatnie nie chodzila a tak poprostu sie boje tych panstwowych

ja nie narzekam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejkaaaaaaa 😘 😘

hejejejejjeejjjjjjjjjjjjj! 🙂
wrocilam wlasnie z kawki i ojadlam sie sernika,a ja ino zaniesla ten moj wypiek ze sliwkami-takzer byla uczta Baltazara 🙂hehehe
Moja sasiadeczka jest pigula w szpitalu (co prawda z innego oddzialu)i jak bede rodzila ,a ona bydzie w pracy mam dzwonic,zawsze to inaczej mysle bedzie jak fartuchy sie spotkaja 🙂Nie trza bedzie lapowki dawac.. 😉 😉(itak bym za cholere nie dala zadnej poloznej w łape ..o takiego wala!!!) 😜

Dobrze prawisz...ja też nie daję!! A ludzie tak nauczyli i sie dziwić, że łapy wyciągają!!!!!!!!!

tak jest narod tak nauczyl i nie dziwotsa,ze im wielka łacha za marna pensje sie zajac pacjentką ... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejkaaaaaaa 😘 😘

hejejejejjeejjjjjjjjjjjjj! 🙂
wrocilam wlasnie z kawki i ojadlam sie sernika,a ja ino zaniesla ten moj wypiek ze sliwkami-takzer byla uczta Baltazara 🙂hehehe
Moja sasiadeczka jest pigula w szpitalu (co prawda z innego oddzialu)i jak bede rodzila ,a ona bydzie w pracy mam dzwonic,zawsze to inaczej mysle bedzie jak fartuchy sie spotkaja 🙂Nie trza bedzie lapowki dawac.. 😉 😉(itak bym za cholere nie dala zadnej poloznej w łape ..o takiego wala!!!) 😜


Powiem Ci Asik że nawet nie namawiali do tego w szkole rodzenia wrecz przeciwnie ta połozna mówiła że nie ma takiej potrzeby wynajmowac priwato położna , wiec o tyle dobrze ... że może sa tam zdrowe stosunki , przynajmniej tak wygladało na oddziale jak byłam .... Gąsior tam rządzi i jest naprawde porządek ....

wlasnie o Gąsiorze dzis rozmawialam i to On sie przyczynil do tego naszego gazu rozweselajacego 🙂 on przyjmuje w Nowej Soli ,wizytka u niego to 200zl,Ewa(sasiadka )wlasnie do niego smiga ,jest bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Witam sie i ja lasencje 🙂

sie mi jakos spac chce strasznie, chociaz nocka nie powiem byla calkiem ok, chyba tylko raz na siusiu wstawalam, ... a teraz czuje , ze musze zapalki w slipia powstawiac , zeby nie zasnac...

Ja też tylko raz maszerowałam w nocy do kibelka...taki ból mi towarzyszył Katarzyny, że po drodze ją w ręce trzymałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też znikam,muszę coś porobić, bo nic tylko tyłek płaszczę przed kompem! Do później Mamuśki 😘 😘
ja sie pomidorkowej znowu najadlam,pyszna mi wyszla 🙂na tych pomidorkach z puszki bez skorki 🙂i mam lenia znowu ..moze poprasuje koncowe sprawy dla Oli..reczniczki itp.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejkaaaaaaa 😘 😘

hejejejejjeejjjjjjjjjjjjj! 🙂
wrocilam wlasnie z kawki i ojadlam sie sernika,a ja ino zaniesla ten moj wypiek ze sliwkami-takzer byla uczta Baltazara 🙂hehehe
Moja sasiadeczka jest pigula w szpitalu (co prawda z innego oddzialu)i jak bede rodzila ,a ona bydzie w pracy mam dzwonic,zawsze to inaczej mysle bedzie jak fartuchy sie spotkaja 🙂Nie trza bedzie lapowki dawac.. 😉 😉(itak bym za cholere nie dala zadnej poloznej w łape ..o takiego wala!!!) 😜


Powiem Ci Asik że nawet nie namawiali do tego w szkole rodzenia wrecz przeciwnie ta połozna mówiła że nie ma takiej potrzeby wynajmowac priwato położna , wiec o tyle dobrze ... że może sa tam zdrowe stosunki , przynajmniej tak wygladało na oddziale jak byłam .... Gąsior tam rządzi i jest naprawde porządek ....

u Was to i tak spoko dopalacza dostaniecie i po ptokach jak nic Asik Ole wypluje ,a Karola Wojtusia chyba ,ze to nie w tym szpitalu co macie rodzic to ten gaz podaja 🤪

buahahaha oby tak bylo Kochana 🙂
Mysle se ze smialo z Karola na lucie mozemy isc itak nikt nie pozna czy na bombie czy na gazie 😁 😁 😁 😁 byle nie wyczuli skubance..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
No ja to chyba ponad 2 tys na lekarza wydałam bo były dodatkowe wizyty z powodu nerek, a to 4 d też 3 stówy, dwa razy genetyczne 250 zł masakra! Mogłam iść na kase chorych i po prostu raz na dwa miesiące odwiedzić sobie prywatnie...

w drugiej ciazy bedziesz mądrzejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja tez mykam musze isc do sklepu mam ochote na loda 🙂

a ja juz dzis pochłonełam jednego loda i narazie mnie nie ciągnie ,ale mam ciacho w lodówie i tak sie zastanawiam czy by nie wtrącic kawałeczek tyci 😉

jedz Kochana a co tam ,potem bedziemy plakac 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Witam sie i ja lasencje 🙂

sie mi jakos spac chce strasznie, chociaz nocka nie powiem byla calkiem ok, chyba tylko raz na siusiu wstawalam, ... a teraz czuje , ze musze zapalki w slipia powstawiac , zeby nie zasnac...

Ja też tylko raz maszerowałam w nocy do kibelka...taki ból mi towarzyszył Katarzyny, że po drodze ją w ręce trzymałam 🙂

Ty to moja Droga ni4e zaczesto sie tam chwytasz???? 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę się położyć na chwilę...tak mi się słabo zrobiło, że prawie padłam przed chwilą 🤢 normalnie tak jakby trzęsłam się od środka!!!! A Gabi uciska mi chyba na coś po prawej stronie w dole brzucha...nogi nie mogę podnieść tak boli....
Idę polec, później będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...