Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
kamiska napisał(a):
no wlasnie ja chce kupic to oilatum a pozniej tez emolium
no i bepanthen koniecznie
lece na spacerek bede pozniej 🙂

Ja Chciałam kupić bepanthen ale cena mnie zaskoczyła, normalnie 54 zł. Mus 😮 😮zę iw innej aptece chyba poszukać 🙂


no coś Ty!!!!!!!!!! 😮ja za 30 g bo tyle Ci wystarczy na poczatek na sutki zapłlaciłam 17,90!!!

Na prawdę 🙂 🙂


tos Ty poszla chyba do apteki ze zotymi kamkami ze takie ceny maja ha ha ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Hello Hello !!!
Wróciłam od lekarza.
Wszystko jest b.dobrze, szyjka sie juz skraca , przygotowuje , ale w normie, ujscie zamkniete, dziecko juz nisko główke juz czul masakra 😮 hehe tak nisko ze juz ledwo ją pomierzył. serduszko wali jak szalone 140.
Malutka wazy 3144 g 🙂) 🤪 ja mam sie pojawic za 3 tyg jak sie nic nie wydarzy, ale ze non stop ta dzidzia wychodzi nam spora to dostalam skierowanko do szpitala w razie w. jak by sie zaczelo szybciej.
Aja mam +17 i mowil ze tragedi nie ma. 🙂
Ide poczytac troszke co u was


i super ze wszytko gra i buczy u Ciebie 🙂i niunia wagowo w sam raz 😁

Duża ta twoja Dziewuszka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
kamiska napisał(a):
no wlasnie ja chce kupic to oilatum a pozniej tez emolium
no i bepanthen koniecznie
lece na spacerek bede pozniej 🙂

Ja Chciałam kupić bepanthen ale cena mnie zaskoczyła, normalnie 54 zł. Mus 😮 😮zę iw innej aptece chyba poszukać 🙂
To taka apteka połączona z przychodnią gdzie chodzę do gin.

no coś Ty!!!!!!!!!! 😮ja za 30 g bo tyle Ci wystarczy na poczatek na sutki zapłlaciłam 17,90!!!

Na prawdę 🙂 🙂


tos Ty poszla chyba do apteki ze zotymi kamkami ze takie ceny maja ha ha ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮

Na piątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮

Na piątek 🙂


faktycznie 🙂a ja tego dnia mam usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮

Na piątek 🙂


faktycznie 🙂a ja tego dnia mam usg 🙂
\
A ja w czwartek ktg 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮

Na piątek 🙂


faktycznie 🙂a ja tego dnia mam usg 🙂
\
A ja w czwartek ktg 🙂 🙂


a ile Twoja niunia wazy?i gdzie rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski macie taki ból w środkowej części uud? Jak np leżycie na boku i nogę podnosicie?

ja mam takie dziwne dretwienie nóg ae nic wiecej no i dzisiaj troche kaska mnie boli
Kochana Ty mozesz pierwsza ur ja tak patyrze i widze ze termin masz na czwartek 😮 😮

Na piątek 🙂


faktycznie 🙂a ja tego dnia mam usg 🙂
\
A ja w czwartek ktg 🙂 🙂


a ile Twoja niunia wazy?i gdzie rodzisz?
Na bródnie. Nie wiem ile waży, bo ostatnio usg miałam w 31 tygodniu, dzidzia ma ważyć od 2600 do 2900 tak wynikało wtedy z usg, więc malutka będzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No madziu każda ma teraz takie same objawy 🙂
może wreszcie pierwsza mam sie rozpakuje w ten piątek 🙂 i wtedy pójdzie juz szybko z innymi 😉
ale mnie brzuch boli tak mi sie napina że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Leer napisał(a):
rozwarcie ostatnio w sobotę miałam na 4 cm.. według lekarza z Ip. skurcze mam od 2 dni ale bardziej jest to napinanie sie brzucha do granic twardości niż typowe skurcze ( choc może juz nie zwracam na to uwagi bo ja od zawsze miałam skurcze brzuszka) no do tego dochodzi okropny ból krocza i pleców wieczorem.
to to zajebiste spinanie sie brzucha to sa skurcze?


tak to są te skurcze braxtona-hicksa- tez mnie Pani doktor uświadomiła na USG 6.08 a ja caly czas myslałam ze mały sie tak pręży w brzuchu i napina a teraz to juz mam mega skurcze takie bolące że aż mnie wygina i ruszyć się nie mogę;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
a Ty Doris gdzie rodzisz? 🙂


ja na Inflanckiej moje kolezanki tam rodziy i sa zadowolone 🙂no i blisko od domu 🙂
ja swojego pierszego synka na Solcu rodziłam i było git 🙂i wazy 2800 :
)a uwiez mi takie dzieci do 3 kg naszybciej sie rodzi takze wogóle waga sie nie przejmuj 🙂jesli sie przejmujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Leer napisał(a):
rozwarcie ostatnio w sobotę miałam na 4 cm.. według lekarza z Ip. skurcze mam od 2 dni ale bardziej jest to napinanie sie brzucha do granic twardości niż typowe skurcze ( choc może juz nie zwracam na to uwagi bo ja od zawsze miałam skurcze brzuszka) no do tego dochodzi okropny ból krocza i pleców wieczorem.
to to zajebiste spinanie sie brzucha to sa skurcze?


tak to są te skurcze braxtona-hicksa- tez mnie Pani doktor uświadomiła na USG 6.08 a ja caly czas myslałam ze mały sie tak pręży w brzuchu i napina a teraz to juz mam mega skurcze takie bolące że aż mnie wygina i ruszyć się nie mogę;/


ja mam tak czasami brzuch naprezony ze momentalnie mi pępek wywala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doris dzieki za pocieszenie bo moja ma aby 3600 g haha 😁 moze dlatego to mi tak idzie jak krew z nosa, moze ja juz rodze od 20 sierpnia tak jak było w planach a nie wiem 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no wróciam z apteki i zakupiła masc bepanthen ,linomag i witaminki 🙂
naszło mnie na pieczone ziemniaczki wiec juz sie pieka 😁
Kamisia trzymam kciuki za Ciebie kochana 😘

A linomag to na co??


Linomag to tak jak sudocrem tylko że tańszy, ja mam małe opakowanie sudocremu i dwa takie małe które dostałam w Plazie jak była ta akcja dla kobiet w ciąży na początku sierpnia, i linomag zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
doris dzieki za pocieszenie bo moja ma aby 3600 g haha 😁 moze dlatego to mi tak idzie jak krew z nosa, moze ja juz rodze od 20 sierpnia tak jak było w planach a nie wiem 😁 🤪



he he he ale mnie rozbawiłaś 😁ale faktycznie Twoja niunia jest sporaśna co nie oznacza ze nie mozesz szybko ja urodzic 🙂moze faktycznie rodzisz od 20 i Twoja szyjka rozciaga sie mocno zeby Nadia wyszła w mig 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no wróciam z apteki i zakupiła masc bepanthen ,linomag i witaminki 🙂
naszło mnie na pieczone ziemniaczki wiec juz sie pieka 😁
Kamisia trzymam kciuki za Ciebie kochana 😘

A linomag to na co??


Linomag to tak jak sudocrem tylko że tańszy, ja mam małe opakowanie sudocremu i dwa takie małe które dostałam w Plazie jak była ta akcja dla kobiet w ciąży na początku sierpnia, i linomag zielony


ja zdecydowałam sie na linomag MASC bo łatwiej sie go nakłada na pupcie a sudocrem jest tez b.dobry tyle ze jest cholernie gesty i pewnei bede go uzywała ale duzo poźniej 🙂

jest jeszce do pupci dobra MUSTELA i b.wydajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie brzuszki-wariatki 30 stron mialam do czytania ,a le juz dogonilam

Dziewuszka duża bo ma po kim -mama duza tata duzy 🙂 ja myusle ze ona ze 3600 bedzie iala albo ok 4 jak juz sie zdecyduje pojawic 🙂

co do wyprawki szpit:
- Ja zaklupilam bialy jelen- z pompką w realu - polecano na SR
- podklady poporodowe to u nas obowiazek zabrac do szpitala 5 szt wymagane, oszczedzają na praniu chyba
- jak zastosowac tantum rosa w szpitalu? jak uzywalam w domu to butelce mialam, chyba zeby sobie rozrobioną zabrac w malej butelczynie.
- z podkladami na sedes - pomysl rewelka, faktycznie na narciarza moze byc po porodzie problem nie lada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
doris dzieki za pocieszenie bo moja ma aby 3600 g haha 😁 moze dlatego to mi tak idzie jak krew z nosa, moze ja juz rodze od 20 sierpnia tak jak było w planach a nie wiem 😁 🤪
masakra, ja dzis w nocy mialam jeden taki skurcz brzucha ze juz sie cieszylam ze sie zaczyna ale nastepnego nie bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...