Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maga napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨[/quote

Jeśli nic nie powiedział to pewnie działac nie będą z biegu ... może najpierw badania i takie tam . usg ktg j itp .. jak masz planowane to muszą cię przygotowac do tego odpowiednio wiec spoko pewnie cc będzie na nastepny dzień


nie no.. na nast dzien na pewno nie bedzie.. przynajmniej tak mi dal znac do zrozumienia, ze beda badania, spotkanie z anastezjologiem i juz.. bo tak to by nie mowil, ze moge tez w srode przyjsc, bo w czw juz go w szpitalu nie ma a powiedzial, ze bedzie.. 🤔
no ale skoro nie dostalam zadnyhch zalecen to nie bede wydziwiac i pojde na zywiol 😁 przynajmniej z czymstam w zoladku 🤪 o ilebede mogla cos przelknac rano 😜


dokładnie ja też mam si e zgłosic do szpitala w czwartek ,wiadomo że to trwa sporo czasu to przyjęcie a pozniej te badania nim do pokoju sie dotrze ... i powiedziałąm nawet sama swojemu ginowi ze moze na czczo się nie uda byc ... bo jak juz o 6 mam mega głoda to bez przesady ... kiedy na oddział sa przyjęcia od 8,00 .. no to powiedział spoko tez pobiorą sobie krew na drugi dzień ... bo oni w tym szpitalu to taka biurokracja ze masakra , a rano wizyty to do 11 bym z głodu tam zeszła im
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja to mam jazde dopiero ...mojego budze po nocce i mu gadam ze mamy Pierwsza Ole Brzuszkowa 😁 😁 😁 😁 Cieszyl sie ze mna przez sen 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 nawet nie zamruczal haahaha,a na drugą Ole poczekamy jeszczen troszke.. 🤪 🤪 🤪 🤪


hee co by zaraz hurtem nie poleciały Oleńki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
MAMY PIERWSZA DZIDZIE !!!!!!!!!!!!!!!
OLA MA 3700 ,55CM DLUGOSCI I 10PKTOW W SKALI APGAR !!!!


GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, superowo


suuuuuuuuuuperrrrrr gratulacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ale emocje!!! 🙂Jak bedzie miala fotke Oli to mi wysle a ja pochwale sie tu !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


NO OCZYWIŚCIE .... CZEKAMY NA FOTKE ... ALE SIĘ CIESZĘ JEJKU ....


ja tez sie bardzo cieszę 🙂 wkoncu rozpakowywanie sie zaczelo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
ej laski spielam sie teraz... 🤢 jak myslicie, skoro lekarz nic mi nie mowil o byciu na czczo to moge cos zjesc czy raczej nie jesc nic!? eh. ktoras tu juz miala cc robione? i jak to jest z lewatywa przed cc 🤢 kurde, nie wiem, chyba do niego zadzwonie albo cos 🥴 🤨
lepiej zadzwon,bo chyba na czczo...


też mi sie wydaje że na czczo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja to mam jazde dopiero ...mojego budze po nocce i mu gadam ze mamy Pierwsza Ole Brzuszkowa 😁 😁 😁 😁 Cieszyl sie ze mna przez sen 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 nawet nie zamruczal haahaha,a na drugą Ole poczekamy jeszczen troszke.. 🤪 🤪 🤪 🤪


hee co by zaraz hurtem nie poleciały Oleńki ...
🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
jak dla mnie to za gorąco jest

goraco i za oknem i atmosfera nagrzana 🙂Ciesze sie jakby kto z rodziny urodzil...takie zżyte jestesmy , emocje niesamowite ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jak dla mnie to za gorąco jest

goraco i za oknem i atmosfera nagrzana 🙂Ciesze sie jakby kto z rodziny urodzil...takie zżyte jestesmy , emocje niesamowite ... 🙂


ja to samo 😁 jakby by mi siora urodziła czy jaka kuzynka ! szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to teraz czas na jakiegoś chłopczyka 🤪


no to która jedzie 🤪 😎 ??
Ciekawe kiedy ktora nas zaskoczy..pisala dzis Martusiaaa222 ze ma skurcze na ktg spore i w pon.lekarz zadecyduje,czy ja na szpital skierowac czy co...Ona sama cosik przeczuwa ,ze bedzie druga..hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...