Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a u sierpniówek kolejny maluch na świecie... jak się niemylę to od wczoraj piąty!!!
chyba rzeczywiście upały zbierają plony... 🙂


muszą się streszczac bo im mało czasu już zostalo do końca miesiąca .... 🤪

zostało ich tylko 6 a wczoraj jak patrzyłam czy przedwczoraj to było ich 13 jadą po bandzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Wpadłam tylko na chwilę pomiędzy pakowaniem, a zdychaniem z gorąca 🤢 🤢 I widzę, że mamy już DWA DZIECIACZKI?!?! Gratulacje dla mamusiek!!!!!!!!

Ja dziś byłam na KTG, skurczy brak, ale za to rozwarcie na opuszek i się zaczyna skracać szyjka, co oczywiście o niczym wielkim nie świadczy, jednak i tak lekki szok przeżyłam, jakbym się dopiero o ciąży dowiedziała 😜 😜 😜 😉 😉 😉

Aha, i niestety jednak mam małe hemoroidy 😠 😠 😠 😠 😠 Dostałam czopy i wiadomość, że to się nigdy nie cofnie całkowicie, ale można zaleczyć tak, żeby nie było objawów, suuuuper 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
n0vika napisał(a):
O Boże !
Wrześniówki już rodzą ! Zaczęło się !
normalnie jak dostałam smsa dziś to aż się wzruszyłam !
Ja też już chce !! 🤪



oczywiście MEGA GRATULACJE !!!!!
NO I CIEBIE POWIADOMILAM 🙂JA DZIS PO KOLEI DO WSZYSTKICH SLALAM ZE WZRUSZENIA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tabelka ktora dostalam od Agaty otwiera sie normalnie w Excelu, ale ja nie zwiem kto tak naprawde jest aktualny.... niedawno dołączyłam,.. moge wpisywac ale nie wiem nawet kto ma planowane cc i niezbyt sie w tym orientuje merytorycznie, bo z excelem to problemow nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z Kasia pisalam,ze chyba sie na nowo stworzy tabele tylko z tymi dziewczynami co sie udzielaja ,bo wiekszosc z tej tabeli co ma Kasia to nie wiadomo kto to nawet...takze bedziemy wspolnie tworzyc i Kasi pomagac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Hej!!! Wpadłam tylko na chwilę pomiędzy pakowaniem, a zdychaniem z gorąca 🤢 🤢 I widzę, że mamy już DWA DZIECIACZKI?!?! Gratulacje dla mamusiek!!!!!!!!

Ja dziś byłam na KTG, skurczy brak, ale za to rozwarcie na opuszek i się zaczyna skracać szyjka, co oczywiście o niczym wielkim nie świadczy, jednak i tak lekki szok przeżyłam, jakbym się dopiero o ciąży dowiedziała 😜 😜 😜 😉 😉 😉

Aha, i niestety jednak mam małe hemoroidy 😠 😠 😠 😠 😠 Dostałam czopy i wiadomość, że to się nigdy nie cofnie całkowicie, ale można zaleczyć tak, żeby nie było objawów, suuuuper 🥴 🥴
ooo to wspolczuje dziadostwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
anczess napisał(a):
dziękuję za gratulacje 🙂

u mnie to było tak, że pojechałam na zakupy i nagle poczułam, że się posikałam. Okazało się, że była to krew no więc mój K dzwoni po karetkę. Na USG wszystko wyglądało ok ale od 11:15 do 16 leciała mi ta krew więc lekarze zdecydowali się na CC. Miałam lekkie skurcze ale nie porodowe a zatrzymać ich nie mogli bo by mi jeszcze więcej krwi leciało 😞 o 16:20 urodziła się moja maleńka cudowna istotka o wadze 2520 i wzroście 50 cm 🙂 do wtorku był w inkubatorze a po urodzeniu lekkie niedotlenienie...

No ale najważniejsze, że jest już ze mną cały i zdrowy w domku 🙂

aha to krwawienie stąd, że łożysko przodujące poprzecznie miałam a skoro nie było tego widać na USG to nie miałam zalecenia, żeby leżeć i się oszczędzać




Ktoś tu chcial chłopczyka dziś dla równowagi heee , no to mamy 2 cc jak narazie ... a która jeszcze urodziła???


Dobrze że wszystko sie skończyło szczęśliwie i juz jesteście w domku ... co by Wojtuś się dobr
ze i zdrowo chował ....


jestem w szoku to dwie dzidzie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
CHICAGO TEZ POWIADOMILAM 🙂pozdro od madzi for all 😘 😘 😘 😘


ASIA JESTEŚ NIEZASTĄPIONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buahahahahahahahaa ja dzis dniowke odbebniam jak nic 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
...ale widze, ze ta tabelka nie jest ostatnia poprawiana przez agule. wpisalam na podstawie tej jaka mam poki co. kasi moze uda sie ta prawidlowa uzupelnic
no Aga ostatnio Hawaje non stop...dlatego mysle,ze nie ma co Jej obarczac jeszcze tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
gosix89 napisał(a):
hej dziewczyny...powiem wam ze jesli ktorakolwiek jest z wroclawia czy okolic niech nigdy nbie decyduje sie na porod w tym miescie.............. 🤢

a co się stało???

bylam zalatwiac ta cesarke bo dostalam skierowanie od ginekologa...no i standard w jednym szpitalu mi kazali wypierd...wcisneli wala ze nie maja wolnych terminow chociaz kalendarz w ktorym lekarz sprawdzal byl pusty :/ pojechalam do drugiego to sie okazalo ze go przeniesli do szpitala na borowskiej ale nigdzie o tym info nie bylo no bo po co przeciez....a na borowskiej tez mi kazali wypierd...takze swietne misato, boska sluzba zdrowia, nie polecam rodzenia we wrocku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Zocha napisał(a):
gosix89 napisał(a):
hej dziewczyny...powiem wam ze jesli ktorakolwiek jest z wroclawia czy okolic niech nigdy nbie decyduje sie na porod w tym miescie.............. 🤢

a co się stało???

bylam zalatwiac ta cesarke bo dostalam skierowanie od ginekologa...no i standard w jednym szpitalu mi kazali wypierd...wcisneli wala ze nie maja wolnych terminow chociaz kalendarz w ktorym lekarz sprawdzal byl pusty :/ pojechalam do drugiego to sie okazalo ze go przeniesli do szpitala na borowskiej ale nigdzie o tym info nie bylo no bo po co przeciez....a na borowskiej tez mi kazali wypierd...takze swietne misato, boska sluzba zdrowia, nie polecam rodzenia we wrocku 🤢


no i co teraz ? ja pierd***** tak to się dzieje tylko w polsce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...