Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):



AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Więc tak....Wesele zaczepiste 😎 pokręciłam nawet dupskiem 😁 nogi jak banie 😁 Emilce też sie podobało bo tańcowała sobie 🙂 wytrzymałam do końca do 4 rano 😎i jeszcze poprawiny do 20 😎 jedzenie pychotka 😁 jeszcze teraz sobie podjadam 😜 ☺️

Ogólnie Dziewczynki co słychać,bo ja nie w temacie jestem ☺️

Lol super jak na ten etap ciazy ze sie jeszcze pobawilas i to tak dlugo!!! ja w 7 miesiacu odmowilam 2 wesel i bylam tylko na slubach ze wzgl na swoja niedoleznosc... podziwiam.. szalonaaa a jak buciki sie spisaly?

My mieliśmy zaproszenie na sobotę teraz 3 września-niestety odmówiliśmy! Ja nie dałabym rady-ledwo łażę,ledwo siedze muzyka głośna też nie dla mnie! A taką mam ochotę że koniec świata 🙂
Jedziemy tylko na ślub (z torbą w bagażniku w razie wu) 🙂

a ja bym dzis pierdykla zimniutkie dla rozluznienia..naprawde nie ogarniam ..





O tak Asik ja tez ale z emocji ..... 🤪 🤪 🤪
a Ty to dzis bidoku od rana jak nie klomputer chcialas pogryzc z nerwow...potem smutek a to znowu emocje zwiazane z powrotem MEŻULA!!!! 🤪 🤪 🤪MOWIE cI JAK TAK Dalej pojdzie to bedzie jeszcze dzis Was wiozl na izbe 😁 😁 😁


a no wszystko moze byc bo jestem tak pełna energi i taka podniecona ze jak nie urodze z tego wszystkiego ... jak jeszcze sie dopadne wytęskniona to 🤪 🤪 🤪
ulalalalaa Kochana ja mam w srode ktg ,bo przesunelam na 9:20 jak cos to daj znac ,a bede! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Karolka a kiedy mąż ci wraca??


Jest w drodze do domu .... bedzie wieczorem.... 😁


No to kochana szykuj się 😁 😁


No własnie ja pierdziu sexi laska w spodniach dresowych i męża koszulce pantalonach w kwiatki ...... sexem ociekam heee trzeba by sie jakos ogarnac ... bo się chlopina wystraszy i ucieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
laski a kto oprocz mnie jest w szpitalu?

Iza rybka, Aga czarna, Kamiska od dzisiaj chyba tez


Iza czemu? a aga znowu?

Iza byla juz jakis czas, a jeszcze zarazili ją tam anginą, a aga caly czas przez małą ilosc wod jest pod obserwacją, Kamiska ze wzgl na cukrzyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
A powiedzcie czy anczess napisała coś więcej czy tylko dała znać że urodziła?tzn.chodzi mi o wagę dlaczego tak szybko no itp.bo juz nawet nie wiem do której strony mam się cofnąć żeby coś znaleźć na ten temat...

Na fasolkach wrzesniowych jest zaktualizowana tabelka chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ściągam starą farbę olejną z framugi w pokoju...To stary dom na drewnie jest chyba ze cztery grube warstwy farby 🙂normalnie masakra. mama mówi że jestem stuknięta. 😁 no może trochę jestem ale już nie chce mi się siedzieć bezczynnie...A taka stara framuga drewniana myślę że będzie wyglądać kapitalnie jak sie ją odrestauruje i polakieruje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
A powiedzcie czy anczess napisała coś więcej czy tylko dała znać że urodziła?tzn.chodzi mi o wagę dlaczego tak szybko no itp.bo juz nawet nie wiem do której strony mam się cofnąć żeby coś znaleźć na ten temat...

Na fasolkach wrzesniowych jest zaktualizowana tabelka chyba


A dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Ściągam starą farbę olejną z framugi w pokoju...To stary dom na drewnie jest chyba ze cztery grube warstwy farby 🙂normalnie masakra. mama mówi że jestem stuknięta. 😁 no może trochę jestem ale już nie chce mi się siedzieć bezczynnie...A taka stara framuga drewniana myślę że będzie wyglądać kapitalnie jak sie ją odrestauruje i polakieruje 😁

Oo no o niebo lepiej niz pomalowana olejną.... ale misje masz to fakt hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
Ściągam starą farbę olejną z framugi w pokoju...To stary dom na drewnie jest chyba ze cztery grube warstwy farby 🙂normalnie masakra. mama mówi że jestem stuknięta. 😁 no może trochę jestem ale już nie chce mi się siedzieć bezczynnie...A taka stara framuga drewniana myślę że będzie wyglądać kapitalnie jak sie ją odrestauruje i polakieruje 😁

Oo no o niebo lepiej niz pomalowana olejną.... ale misje masz to fakt hehehe 🤪


tak teraz tylko pozostaje pytanie czy wyrobię sie do porodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
Ściągam starą farbę olejną z framugi w pokoju...To stary dom na drewnie jest chyba ze cztery grube warstwy farby 🙂normalnie masakra. mama mówi że jestem stuknięta. 😁 no może trochę jestem ale już nie chce mi się siedzieć bezczynnie...A taka stara framuga drewniana myślę że będzie wyglądać kapitalnie jak sie ją odrestauruje i polakieruje 😁

Oo no o niebo lepiej niz pomalowana olejną.... ale misje masz to fakt hehehe 🤪


tak teraz tylko pozostaje pytanie czy wyrobię sie do porodu 😁 😁 😁



dasz rade 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...