Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Letka Imię Olga miałam już zapisane w tabelce 🙂

eh nie ma nic w tv...

a co do krążka to kurna nie wiem już sama. Wygląda to tak jakby kolejną stówę chciała zarobić więc jeszcze za tydzień mnie weźmie na wizytę. Mam nadzieję, że będzie to już ostatnia..
Wiem, że pojade na wizytę z mezem żeby w razie W był. Gin sama nie potrafi powiedzieć jak zareaguję na zdjęcie. "Może Pani urodzić kilak dni później, a mogą Pani odejść wody u mnie" - no i zrozum tu lekarza..
w ogóle to dziś zbadała mnie "odważniej" macając całe wejście do szyjki no i po wyjściu od niej miałam tak silne 3 kłucia na szyjkę że myślałam że tam zejdę pod gabinetem, ale jakoś ustało.

mamy jakieś nowe dzieciaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześc Laski 🙂

Letka, jak coś to ja mam tabelkę i uzupełniam ją to podaj mi proszę imię dla dziecka 🙂

Mam info od Marty (mph ) - miała miec dziś cc ale są problemy z prądem na bloku operacyjnym więc Zuzia najpóźniej będzie na świeci w czwartek 🙂

a ja wróciłam do domu z krążkiem. Wkurzyłam się bo dziś wizyta była taka "na odwal". Sprawdziła szyjkę ( spuchnięta ale drożna ) no i dziś nie ściągneła mi krążka, żeby mały jeszcz sobie "dojrzał" w brzuchu. Jesteśmy umówione na ściągnięce 12.09 więc jak coś to może wtedy się coś ruszy. Poza tym przytyłam sporo 😞 od ost.2 tyg 2,5 kg, co łącznie daje mi 17 ( shit ;/ ). Najgorsze jest to że ja po sobie w ogóle tego nie czuje,no ale wg lekarki brzuch mi mocno urósł więc możliwe że dziecko dużo urosło. No to u mnie na tyle 🙂

ide sie wykąpac i legnę przed tv 🙂

papa :*
oj Kasiu,nie prrzejmuj sie ja wagowo tak samo mam 🙂ale poki co teraz stanelam w miejscu,a nawet gdyby cos to teraz najwazniejsze szkrabki,a waga zleci 🙂A co do krazka to faktycznie myslalam,ze Ci juz zdejmna ..ale widac ,ze lekarka wie lepiej...nie smutaj ,jeszcze troszke cierpliwosci 🙂
Kurza twarz jak mnie zab napier...toz to skandAL!!!


buu, wagowo to już nie jestem foczka 😞 tylko istny wieloryb hehe 😉 no ale nic nie poradzę. jem normalnie tak jak wcześniej, nie objadam się. Liczę ze zejdzie to po porodzie a jak nie to pobiegam w około dzielnicy to zgubię kilogramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Letka Imię Olga miałam już zapisane w tabelce 🙂

A to przepraszam 🙂 Patrzyłam w tabelkę na Fasolkach i nie widziałam dlatego się upomniałam 🙂 Wykąpielowana idę trzasnąć się do wyra. Olga się uspokoiła, tzn. już nie wali tak mocno.
Spokojnej nocy
PS Kto jutro ma wizyty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Letka Imię Olga miałam już zapisane w tabelce 🙂

A to przepraszam 🙂 Patrzyłam w tabelkę na Fasolkach i nie widziałam dlatego się upomniałam 🙂


swoją drogą też mogłam zobaczyć na Twój podpis - jak byk ruszają się literki z imieniem 😁 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane! noc ledwo przespana, jakiś taki stresik mnie dopadł 🤢
będę dawała znać smsami, co i jak, no chyba że ordynator stwierdzi że jednak nie bierze mnie do szpitala... ale chyba taki nie będzie 🙃
dawajcie znać która kolejna trzyma bobasa już na rączkach 🙂 życzę bezbolesnych i bezstresowych porodów (zawsze można się połudzić hihi), buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam 🙂
Noc spokojna, bez skurczy, jeden spacer do kibelka 🙂
Głowa mnie boli, czyli pewnie coś z ciśnieniem znów się dzieje 🤢
Jeśli nic się do jutra nie zdarzy to na 8 mam ktg (ciekawa jestem jak tam będzie zapis wyglądał-ostatnio były 2 skurcze)
A poza tym strasznie zaczęłam się bać porodu 🤢 🤢 🤢 kurde.tyle czasu się nie bałam, a teraz mam takiego stracha, że szkoda gadać....a z drugiej strony bardzo chcę już zobaczyć Gabrysię 🙂
Idę jeszcze poleżakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie kochane! noc ledwo przespana, jakiś taki stresik mnie dopadł 🤢
będę dawała znać smsami, co i jak, no chyba że ordynator stwierdzi że jednak nie bierze mnie do szpitala... ale chyba taki nie będzie 🙃
dawajcie znać która kolejna trzyma bobasa już na rączkach 🙂 życzę bezbolesnych i bezstresowych porodów (zawsze można się połudzić hihi), buźka 😘

Mariolka trzymamy kciuki za Ciebie, dasz radę 🙂 I jesteśmy w kontakcie 🙂 🙂 🙂 Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY KOCHANE MOJE 🙂SZYBCIUTKO PISZE WSPANIALA WIESC...
KAROLINECKA ZG URODZILA WOJTUSIA 🙂W NOCY OP 23:36 WAZYL 3.260KG I 54CM DL
a jaki slodziak z niego !!!!! 🤪 🤪 🤪 oto Wojciech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
DZIEN DOBRY KOCHANE MOJE 🙂SZYBCIUTKO PISZE WSPANIALA WIESC...
KAROLINECKA ZG URODZILA WOJTUSIA 🙂W NOCY OP 23:36 WAZYL 3.260KG I 54CM DL
a jaki slodziak z niego !!!!! 🤪 🤪 🤪 oto Wojciech:



O Matko!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 GRATULACJE KAROLCIA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja już zaliczyłam laboratorium,badania:kreatynina,mocznik,mocz,morfologia o 14 mąż odbierze mi wyniki mam nadzieje że beda ok a jutro wizyta 🙂
Na temat "jak przespałam noc" sie nie wypowiadam,standardowo budzenie sie po milion razy i zmienianie pozycji albo wizyty w toalecie,na szczescie w miare sie wysypiam wiec tyle mojego 🙂

Gratulacje dla Karoli !!! ślicznego ma syna,a jakie czarne ma włoski 🤪
SUPER !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
DZIEN DOBRY KOCHANE MOJE 🙂SZYBCIUTKO PISZE WSPANIALA WIESC...
KAROLINECKA ZG URODZILA WOJTUSIA 🙂W NOCY OP 23:36 WAZYL 3.260KG I 54CM DL
a jaki slodziak z niego !!!!! 🤪 🤪 🤪 oto Wojciech:



WOW GRATULUJĘ JEST TAKI ŚLICZNY 🙂cudne wieści z samego rana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to dzien dobry!

Co za noc, snil mi sie porod, dziecko, lol chyba i mnie sie cos juz zbiera jak mnie podswiadomie męczy..
łeb też od wczoraj mnie napieprza, po nocy boli tak samo jak wczorej:/ ehhh 😞
Ale dzis przyjazna temperatura w koncu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz mam juz wiecej informacj,a Kamila wyprawiona do szkoly ,wiec drapie... 🙂 :
Rano (wczoraj)podali Jej ten zel na pobudzenie szyjki,bo pozamykana byla wciaz...Na porodowce od 9tej rano oczekiwala-bolalo po tym zelu jak na okres..."...masakra-non stop ktg"-zalila sie bidna.
O 17 ublagala,by isc na patologie i tam sobie pojadla ,wyprysznicowala,zrobili Jej ktg ..Czop odszedl ok 18;30,a wody ok 20:00,odrazu porodowka,bole co 3min(brzuch ,kregoslup) Przy rozwarciu 3cm..-"myslalam ,ze z bolu umre..',ale juz po 2h bylo 10cm rozwarcia i parte..same parte to pikus w porownaniu do tamtych boli..(ja mialam to samo co Karolinka -wolalam parte..)
Ale cudne uczucie ,gdy Go polozyli ..Noc nieprzespana ,ale co tam ,Karolinka szczesliwa,Wojciech grzeczny,spi caly czas -odsypia hihi


Rodzila na prywatnej sali ,bardzo intymnie-zupelnie jak nie w szpitalu..-rewelacja -Karolinka zachwycona i zadowolona podejsciem personelu,pomagaja duzo i wydaja polecenia 🙂-wystarczy sie do nich stosowac..
"Dupa mnie boli ,ze szok,ale jestem z porodu w tym szpitalu mega zadowolona!!"
Koszt prywatnej sali to 150zl.
Wojciech spioch 🙂od porodu karmila Go tylko raz !



uf no to zdalam relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂
ide Kube budzic do szkoły a bedzoie ciezko bo wczoraj koło 24.00 wróciliśmy bo bylismy w nowym mieszkaniu a wczesniej jeszcze pojechalismy zlew z bateria kupic he he zrobiłam sobie prezent na imieniny 😁i farby do malowania i rózne tam jeszcze pierdy .Dobra spadam Kube budzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dzien doberek 🙂
ide Kube budzic do szkoły a bedzoie ciezko bo wczoraj koło 24.00 wróciliśmy bo bylismy w nowym mieszkaniu a wczesniej jeszcze pojechalismy zlew z bateria kupic he he zrobiłam sobie prezent na imieniny 😁i farby do malowania i rózne tam jeszcze pierdy .Dobra spadam Kube budzic 🙂
Dorotko nasza ukochana Gwiazdeczko!Wszystkiego najlepszego,oby Ci sie wszystkie plany i marzenia spelnily,aby Mati przyszedl na swiat zdrowiutki ,sliczniutki (podobny do Mamusi)co bys sie szybko"wylizala" 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘Spoznione ale szczere ! ☺️ ☺️ ☺️ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...