Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ANIA100 napisał(a):
Zaraz was poczytam ale na szybko piszę info, z emocji dostałam jakiejś werwy i i nawet mnie nie muli i się dobrze czuję.
Jutro jedziemy do szpitala, rozwarcie 2, skurcze nasilające nawet nie wiem jaka skala,szyjka co prawda jeszcze nie gotowa, mało bardzo nisko, jak się potwierdzi cholestaza ciąża rozwiązywana natychmiastowo jeśli nie w następnym tygodniu, mam jutro dzwonić do mojej gin,choć ja mam plana że jutro zwieję jeszcze do domu 🙃, mąż gubi już wszystko i ma oczy jak 5 zł ja zresztą też, panika na maksa, a u mnie trwa remont sypialni, już mi obiecali że wrócę do czystego domku. Wymioty i mdłości to nie zatrucie. Kolejną nockę mam z głowy.

ooooo czyli sie szykuj szykuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Wiecie.Nie chce zapeszać ale u mnie to się chyba zaczyna...czuję się jak kupa,plamię,kachę mam opuchniętą,niedobrze mi jakoś tak no i co najważniejsze coraz gorzej boli.No nic obserwuję mam nadzieję że to nie falszywy alarm ale kto to wie...skurczy nie liczę tylko patrzę na intensywność bólu.


Mi znów jest niedobrze chyba emocje opadają, a ja skurczy dziś nie czuję a wyszły, a wczoraj na ktg było ich brak, a w głowie to mam mętlik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sobie miejsca znalezc , cos mi sie chce robic, za chwile mi sie nie chce poloze sie to sie okazuje ze mnie wsjo boli i lezec nie moge, jesc mi sie chce a za chwile zle sie czuje ze pojadlam :/ehhh normalnie jestem taka nieogarnieta ze masakra ide teraz wyprasowac cóś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba jeszcze nie.zrobiłam sobie ciepłą herbatkę.Najwygodniej to mi się leży bo najmniej boli ale najwięcej o tym myślę wtedy a nakręcać sie nie chcę.Jak coś się zmieni na tyle żeby zacząć sie konkretniej nastawiać to napewno wam napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Chyba jeszcze nie.zrobiłam sobie ciepłą herbatkę.Najwygodniej to mi się leży bo najmniej boli ale najwięcej o tym myślę wtedy a nakręcać sie nie chcę.Jak coś się zmieni na tyle żeby zacząć sie konkretniej nastawiać to napewno wam napiszę 🙂

i tak zazdroszcze cierpliwoci ja juz bym lata ła po domu i panike siała 🙂 chociaz przed chwila mialam bolącego skurcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo.....burza.ale masakrycznie leje deszcz.normalnie przez okno nie widze ulicy...aż sie rzeki robią momentalnie.
karolajna chciałabym żeby to było to ale życie jakoś niezbyt chętnie spełnia nasze zachcianki 🙂a jak się nakręcę a mi przejdzie to chyba jakiegoś świra dostanę.Jeszcze czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
oooo.....burza.ale masakrycznie leje deszcz.normalnie przez okno nie widze ulicy...aż sie rzeki robią momentalnie.
karolajna chciałabym żeby to było to ale życie jakoś niezbyt chętnie spełnia nasze zachcianki 🙂a jak się nakręcę a mi przejdzie to chyba jakiegoś świra dostanę.Jeszcze czas.

w sumie racja jak sie człowiek nastawi pojedzie i go odesla z kwitkiem chodzi jeszcze bardziej nabuzowany co a byc to bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki jestem z powrotem 🙂
podjechaliśmy z Tomkiem do ogrodniczego i kupiłam sobie piękne wrzosy (UWIELBIAM), które zaraz będę wsadzać na balkon 🙂 🙂 🙂 Pożegnałam się z pelargoniami, które pięknie kwitły od maja...czas na jesienną oprawę 🙂
A w samochodzie tak mnie brzuch rozbolał jak na okres-myślałam że zejdę. Teraz przeszło,ale czuję,że jest twardy. Jednak jakoś wielce się nie nakręcam,co ma być to będzie 🙂
Tomek poszedł z Mają, a ja miałam się położyć,ale jak tu leżeć skoro brzuszek czeka 😜 😜
KAROLCIA super, że już w domku jesteście 🙂
ANIA100 trzymam kciuki 🙂
SzOTKA za Ciebie też trzymam kciuki, bo może coś jest na rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
postaram sie co nieco nadrobic już nie dziś generalnie muszę się odnaleśc bo dopiero co niedawno w domu jestem kilka godzin... mam klopot bo pokarmu nie mam wiec musze Wojtusia karmic z butelki , nie bardzo mi to pasi ale co ... ciągnie chetnie ale nic to nie daje w sumie ... wiec czekam na pokarm a narazie pozostaje butelka ... dziś pierwsza kapiel też ... więc Marcin może się wykazac ....


Karolina przystawiaj tak czesto jak się da Wojtka do piersi, a pokarm się pojawi! Nawet jesli nic Ci nie leci to dzidzia rozbuja laktację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
oooo.....burza.ale masakrycznie leje deszcz.normalnie przez okno nie widze ulicy...aż sie rzeki robią momentalnie.
karolajna chciałabym żeby to było to ale życie jakoś niezbyt chętnie spełnia nasze zachcianki 🙂a jak się nakręcę a mi przejdzie to chyba jakiegoś świra dostanę.Jeszcze czas.
zreszta pogoda nie wymarzona na przejazdzke do szpitala 🙂-pocieszamy sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
UAKTUALNIONA TABELKA 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


Kasiu zaznacz tam tylko, że Asia2011 też już urodziła 🙂 🙂 🙂


oooo! to mi gdzieś umknęło ;/ wymiarów dzidzi nie mam 😞 ale zaznaczę że już jest po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laseczki jestem z powrotem 🙂
podjechaliśmy z Tomkiem do ogrodniczego i kupiłam sobie piękne wrzosy (UWIELBIAM), które zaraz będę wsadzać na balkon 🙂 🙂 🙂 Pożegnałam się z pelargoniami, które pięknie kwitły od maja...czas na jesienną oprawę 🙂
A w samochodzie tak mnie brzuch rozbolał jak na okres-myślałam że zejdę. Teraz przeszło,ale czuję,że jest twardy. Jednak jakoś wielce się nie nakręcam,co ma być to będzie 🙂
Tomek poszedł z Mają, a ja miałam się położyć,ale jak tu leżeć skoro brzuszek czeka 😜 😜
KAROLCIA super, że już w domku jesteście 🙂
ANIA100 trzymam kciuki 🙂
SzOTKA za Ciebie też trzymam kciuki, bo może coś jest na rzeczy 🙂
wrzosy mi sie ze smutkiem kojarza..chyba za duzo zlego sie nasluchalam od ciotki za dzieciaka...i trauma zostala... 🤢 ale trzeba przyznac ,ze sa piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
UAKTUALNIONA TABELKA 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


Kasiu zaznacz tam tylko, że Asia2011 też już urodziła 🙂 🙂 🙂


oooo! to mi gdzieś umknęło ;/ wymiarów dzidzi nie mam 😞 ale zaznaczę że już jest po 🙂

Kurcze też szukam wszędzie wymiarów Daminika, ale nie mogę zlokalizować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
postaram sie co nieco nadrobic już nie dziś generalnie muszę się odnaleśc bo dopiero co niedawno w domu jestem kilka godzin... mam klopot bo pokarmu nie mam wiec musze Wojtusia karmic z butelki , nie bardzo mi to pasi ale co ... ciągnie chetnie ale nic to nie daje w sumie ... wiec czekam na pokarm a narazie pozostaje butelka ... dziś pierwsza kapiel też ... więc Marcin może się wykazac ....


Karolina przystawiaj tak czesto jak się da Wojtka do piersi, a pokarm się pojawi! Nawet jesli nic Ci nie leci to dzidzia rozbuja laktację.

dokladnie 🙂ja pamietam kilka kropel na poczatku mialam 🙂bron Boze nie mozna dokarmiac,tylko dostawiac do oporu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze w tabelce nie Pasi mi że Leginsik ma tak późno termin. Z tego co pamiętam to ona jakoś ma już 38 tc i kilka dni więc ma szybciej poród. jak dopatrze na kiedy ma to przeniosę ją wyżej 😉

a tymczasem znikam 🙂

ps. mam pytanko, ktora z Was podjęłaby się spisywania chociazby na kartce nowych bobasków kiedy i na mnie przyjdzie kolej z porodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
UAKTUALNIONA TABELKA 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


Kasiu zaznacz tam tylko, że Asia2011 też już urodziła 🙂 🙂 🙂


oooo! to mi gdzieś umknęło ;/ wymiarów dzidzi nie mam 😞 ale zaznaczę że już jest po 🙂

Kurcze też szukam wszędzie wymiarów Daminika, ale nie mogę zlokalizować...


Moze Asia sama zajrzy i skrobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
UAKTUALNIONA TABELKA 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


Kasiu zaznacz tam tylko, że Asia2011 też już urodziła 🙂 🙂 🙂


oooo! to mi gdzieś umknęło ;/ wymiarów dzidzi nie mam 😞 ale zaznaczę że już jest po 🙂

Kurcze też szukam wszędzie wymiarów Daminika, ale nie mogę zlokalizować...

ja mam 🙂Otoz sluze.. 🙂 Asia urodzila o godz.9:43 ,5wrzesnia
kawaler : 3.570kg 56cm SN Tymoteusz
Asi 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...