Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny!! JAKI DZIS JEST CUDOWNY DZIEN!!!!! 🤪
Juz nie pamietam kiedy ostatnio sie tak wyspalam. 😮 wczoraj wieczorem maly zaczal wymiotowac i okazalo sie ze mial wlos w buzce ( w dodatku moj ) troszke sie nacwiczylismy zeby mu go wyciagnac, strasznie krecil ustami i napinalo go caly czas. NO ale w koncu sie udalo. Uzgodnilismy z mezem ze w nocy bede spac z Pawelkiem w razie czego, gdyby cos tam jeszcze mial, balismy sie zeby sie nie zakrztusil. No i wyobrazcie sobie ze maz poszedl do malego pokoju spac,( tam tez jest kanapa w razie ciezkich nocy) a ja zostalam z malym w sypialni. Od razu zasnal na wielkiej poduszce mojego D i spal do 1 w nocy, obudzil sie przebralam mu pampersa, dostal cyca i po 20 min znowu spal 🤪 🤪 🤪 obudzil sie o 6 15 ja mezowi kanapki robilam do pracy, znowu dostal jesc i spal do 10 30 a ja razem z nim!! 🤪 co za cudowne dziecko. Teraz jestesmy w salonie, dostal jesc i lezy sobie na tej wielkiej poduszce od 11 i oglada swiat. Jest taki grzeczny jak nigdy. Juz zdazylam chate ogarnac a on caly czas sobie lezy. Chyba mu ta poducha sie podoba!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
surowych jablek nie za duzo bo dziecko moze dostac rozwolnienia,stad bardziej polecane jest jablko gotowane.


chyba sie scheftam tymi gotoewanymi jablkami 😁 😁 😁 😁
dzis szamkam na sniadanko kanapki z wedlinka i sałatą jaki rarytas i do tego parówecka jezu radocha co najmniej jak pizza 😁
za jakies dwa dni chce prztestowac pomidorki


Ja co prawda za dużo nie karmię ale jem wszystko oprócz wzdymających rzeczy. A pomidory to nawet w szpitalu u mnie były na śniadanka,więc myślę że można od razu! Mi położna mówiła, żeby jeść wszystyko, ale z umiarem i z głową. Tak teŻ ROBIĘ I MAŁEJ PÓKI CO NIC NIE SZKODZI....a i kinder bueno zjadam też jedno dziennie i zatwardzeń nie ma ,ale to może dlatego że mojego mleka jest tylko na jedno karmienie,a w większych iloścviach pewnie by szkodziło 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Witam sie !
kolka prawie odpuscila- sa dwa małe słabe ataki tylko gdzie jeden zabijamy cycem i przytulankiem a drugi suszarką internetową z youtube i dziecko spokojne bez bólu !!!!
zastanawiam sie teraz co pomogło bo : odstawiłam calkowicie koper włoski - herbate laktacyjną i koperkową z hippa, odstawiłam za radą pani dr calkowicie picie mleka, i stosujemy sab wiec chyba tak pozostane skoro w pakiecie pomoglo


a jak stosujecie saab??ile kropel i ile razy dziennie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski czy Wasze maluchy mają często czkawkę?? Gabrysia ma bardzo często,w zasadzie co chwilę! Czasem ją zlapie podczas jedzenia-wtedy czka, pije, beka i wszystko razem 🙂

A i jeszcze jedno...czy Wasze foteliki samochodowe też są takie chu...we?????? Niby to wyprofilowane, a jak Mała zaśnie, to glówka jej zwisa 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 beznadzieja. A na dluższą podróż to już w ogóle odpada,Gabi płacze,bo jej niewygodnie. Wasze też takie są do bani, czy tylko ten nasz jest taki po zbóju????

moja Ola tez czka non stop... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leginsik mój mały jak wychodzil ze szpitala to biirubine miał 11,1 a wczoraj z krwi wyszła mu 15,3 kurcze dobrze ze piszesz o tym nagniataniu nózki jak sie obudzi to to sprawdze 🙂a Twoja niunia tez ma dosc wysoka jak 18 i co nic wiecej nie kazali Ci robic?

nie bo norma jest 15 chyba a ona miala powyzej 21 i zaczela jej spadac dlatego nic juz nie musimy robic bo dziecko jest juz "stare",skore ma w kolorze brzoskwini co oznacza ze ta zoltaczka sie starzeje a schodzi z nozek z buzi na samym koncu dopiero 😉
ale pisze ze oni ze skory nie biora pod uage tylko z krwi 😉


no mam nadzieje ze mojemu spadnie chociaz wydaje mi sie ze jest juz duzo mniej zółty niż byl 🙂najbardziej mni eteraz boli to ze mu cyca nie moge dac 😞


na żółtaczkę trzeba jak najczęściej przystawiać dziecko do piersi, albo dawac wode zywiec do picia, albo z apteki glukoze 5 %. Połozna mi mowila, bo moj mial troszeczke - konkretnie 9 jak wychodzilismy ze szpitala. Chodzi o to zeby maluch jak najwiecej siusial, wtedy z moczem to schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
aha no wlasnie ja mam jakies homeopatyczne czopki ale balam sie podac bo w ulotce jest napisane ze ponizej 6 lat wymagaja konsultacji z lekarzem pediatra

aha na plesniawki to fiolet gencjany na gazik ewentualnie nystatyna ale leczenie jest dluzsze (trzeba pędzlowac buziaka kilka razy dziennie)

laski kore karmia piersia powiedzcie co jecie bo ja juz glupieje i rzygam (za przeproszeniem ) kanapkami z kurczakiem 🤢 😮 🤢
wszystkiego po trochu,byle gotowane,lagodne..zadnych cytrusow,orzechow ..pozwole sobie czasem na chalwe czy kawalek czekolady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
aha no wlasnie ja mam jakies homeopatyczne czopki ale balam sie podac bo w ulotce jest napisane ze ponizej 6 lat wymagaja konsultacji z lekarzem pediatra

aha na plesniawki to fiolet gencjany na gazik ewentualnie nystatyna ale leczenie jest dluzsze (trzeba pędzlowac buziaka kilka razy dziennie)

laski kore karmia piersia powiedzcie co jecie bo ja juz glupieje i rzygam (za przeproszeniem ) kanapkami z kurczakiem 🤢 😮 🤢
wszystkiego po trochu,byle gotowane,lagodne..zadnych cytrusow,orzechow ..pozwole sobie czasem na chalwe czy kawalek czekolady...

te czopki to viburcol czy jakos tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
dobra spadam skoro wszyscy mnie ignoruja.


prezstan!!!!!!!!!!!!!nikt Cie nie ignoruje!!!!!!!!!!! 🙂

no jak nie?>pisze i pisze a tu zero odzewu 😮
ja nie mam pojecia jakie czopki ma Kamisia...wiem ,ze kiedys w szpitalu polozna mojkej Kamili chciala podac glicerynowy jak kupy nie mogla zrobic -,takze takie mozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
dobra spadam skoro wszyscy mnie ignoruja.
ZOBACZ ,ZE ZADKO KTO TU KOMUS ODPISUJE.DOPIERO PO CZASIE ....DZIECI DAJA CZADU ! 😁

moze i fakt 😜 sama rzadko kiedy mam chwile zeby na komputer wejsc a i tak ciagam mala w wozku ze soba po calym mieszkaniu....dzisiaj idziemy 2raz dio pediatry....najprawdopodobniej dostane diete bo nam nic na kolke nie pomaga zbytnio..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
To teraz wszystkie trzymamy kciuki za Anulcie!

no ...ja dziekuje Bogu ,ze juz jestem po wszystkim...
Wspolczuje Anusi,tym bardziej ,ze rozwarcie ma ,ze tak powiem"na sile...."za pomoca tego cewnika -to musi bolec..,ale jeszcze chwila i bedzie miala swoja kruszynke w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
dobra spadam skoro wszyscy mnie ignoruja.
ZOBACZ ,ZE ZADKO KTO TU KOMUS ODPISUJE.DOPIERO PO CZASIE ....DZIECI DAJA CZADU ! 😁

moze i fakt 😜 sama rzadko kiedy mam chwile zeby na komputer wejsc a i tak ciagam mala w wozku ze soba po calym mieszkaniu....dzisiaj idziemy 2raz dio pediatry....najprawdopodobniej dostane diete bo nam nic na kolke nie pomaga zbytnio..
dzieki Bogu moja kolek poki co ni ma 🙂
Ale wiem ze to paskuda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...