Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
wstawiłąm foto mojego pierworodnego tylko jakos taką poważna minke tam ma 🙂

Dorotka,w razie co jakby Asiczka coreczke miala ,to wypozycze od Ciebie syna na zięcia i mu czas umile jako świekrucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mam ponad 135 stron do przeczytania 🤪 😮 , tyle naskrobałyście 🤪
Doris mam ten sam dylemat 😜 niewiem jak dam na imię małemu 😜

Jak Twój M nie ma na imie JAKUB to mi sie bardzo podoba i jakich Jakubow nie znam to zajebiste chłopaki .... 🙂

Jakubow wszedzie sporo,gdzie sie nie obejrze tam Puchatki .. 🙂Ale fajne imie


no ja mam dylemat właśnie ... ale coraz bardziej podoba mi się Tymek 🙂 może mieć tak na imię przyszły zięć ?? 😁

Moze byc i Tymek,aby szanowal Tesciowa swa i zone swoja 😁 😁 😁
Wkupne to czteropak Warki i na rozmowe moze przyjsc Kochany 😜A ja mu ciasto upieke ulubione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
wstawiłąm foto mojego pierworodnego tylko jakos taką poważna minke tam ma 🙂

Dorotka,w razie co jakby Asiczka coreczke miala ,to wypozycze od Ciebie syna na zięcia i mu czas umile jako świekrucha 😁


dlatego mam wątpliwości bo lekarka się zawahała ... a różnie bywa 😜 najważniejsze że zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Ja właśnie skończyłam walkę z kopytkami. Mąż już w pracy, więc zrobię sobie spacer i zaniosę mu je do pracy 🙂
Faktycznie cicho się zrobiło na brzuszku...Ostatni post tak daaawno temu, chyba wszystkie działają w domach albo spacerują bo pięknie się zrobiło na świecie 😆


i do tego weekend 😜 u mnie na szczęście też ładnie , w sam raz na urodzinki chrześniaka pogoda mu dopisała

o ktorej masz imprezke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Też bym się na bibkę przeszła chętnie 🙂Ale nie jako abstynentka 🙂 Chociaż są plusy-nie zdycha się cały dzień następny!!


ojj ja też 🙂 bo tak to co ? będę siedzieć i rzreć jak świnka Peggi 😜
Żarełko zawsze na takich imprach też jest cacy 🙂 Ale lepiej jednak smakuje podlane odpowiednio heheeh. Pozostaje nam pomarzyć i czekać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mam ponad 135 stron do przeczytania 🤪 😮 , tyle naskrobałyście 🤪
Doris mam ten sam dylemat 😜 niewiem jak dam na imię małemu 😜

Jak Twój M nie ma na imie JAKUB to mi sie bardzo podoba i jakich Jakubow nie znam to zajebiste chłopaki .... 🙂

Jakubow wszedzie sporo,gdzie sie nie obejrze tam Puchatki .. 🙂Ale fajne imie


no ja mam dylemat właśnie ... ale coraz bardziej podoba mi się Tymek 🙂 może mieć tak na imię przyszły zięć ?? 😁

Moze byc i Tymek,aby szanowal Tesciowa swa i zone swoja 😁 😁 😁
Wkupne to czteropak Warki i na rozmowe moze przyjsc Kochany 😜A ja mu ciasto upieke ulubione 😁


to nie trudno Cię zdobyć jak 4 pifffka wystarczą 😜 ja bym go tam z litrą podesłała hehe co by się teściowi spodobał . A i jak się wda do tatusia to będzie pochłaniał ciasta a jak do mnie to zje z grzeczności hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Ja właśnie skończyłam walkę z kopytkami. Mąż już w pracy, więc zrobię sobie spacer i zaniosę mu je do pracy 🙂
Faktycznie cicho się zrobiło na brzuszku...Ostatni post tak daaawno temu, chyba wszystkie działają w domach albo spacerują bo pięknie się zrobiło na świecie 😆


i do tego weekend 😜 u mnie na szczęście też ładnie , w sam raz na urodzinki chrześniaka pogoda mu dopisała

o ktorej masz imprezke??


to urodziny 3 latka więc koło 15stej się zjadą co by maluchy powariowały dużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Ja właśnie skończyłam walkę z kopytkami. Mąż już w pracy, więc zrobię sobie spacer i zaniosę mu je do pracy 🙂
Faktycznie cicho się zrobiło na brzuszku...Ostatni post tak daaawno temu, chyba wszystkie działają w domach albo spacerują bo pięknie się zrobiło na świecie 😆


i do tego weekend 😜 u mnie na szczęście też ładnie , w sam raz na urodzinki chrześniaka pogoda mu dopisała

o ktorej masz imprezke??


to urodziny 3 latka więc koło 15stej się zjadą co by maluchy powariowały dużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też ogarnęłam, czuję się lepiej,moc wróciła! A co do tego kłucia w dole brzucha, to chyba faktycznie Mała na coś uciska, bo teraz boli mnie w różnych miejscach.Mam nadzieję, że tak właśnie jest i że nic złego sie nie dzieje 🙂

Ja Ci powiem Agatka,ze my juz mamy bardzo ciezka dolegliwosc....to jest SN...rzadka przypadlosc na ten wiek...Syndrom nasluchiwania 😁 😁 😁 😁
Ja tez slucham,nasluchuje ,tu poboli, tam pokluje 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Też bym się na bibkę przeszła chętnie 🙂Ale nie jako abstynentka 🙂 Chociaż są plusy-nie zdycha się cały dzień następny!!


ojj ja też 🙂 bo tak to co ? będę siedzieć i rzreć jak świnka Peggi 😜
Żarełko zawsze na takich imprach też jest cacy 🙂 Ale lepiej jednak smakuje podlane odpowiednio heheeh. Pozostaje nam pomarzyć i czekać... 🙂


no ktoś mi kiedyś powiedział że "lepiej nalane niż nadziane" więc jestem tego samego zdania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja też ogarnęłam, czuję się lepiej,moc wróciła! A co do tego kłucia w dole brzucha, to chyba faktycznie Mała na coś uciska, bo teraz boli mnie w różnych miejscach.Mam nadzieję, że tak właśnie jest i że nic złego sie nie dzieje 🙂

Ja Ci powiem Agatka,ze my juz mamy bardzo ciezka dolegliwosc....to jest SN...rzadka przypadlosc na ten wiek...Syndrom nasluchiwania 😁 😁 😁 😁
Ja tez slucham,nasluchuje ,tu poboli, tam pokluje 😁 😜


o tak 🙂 100 % racja , niczym emerytki 😜 jedną boli to głupio żeby druga się czuła lepiej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Też bym się na bibkę przeszła chętnie 🙂Ale nie jako abstynentka 🙂 Chociaż są plusy-nie zdycha się cały dzień następny!!


ojj ja też 🙂 bo tak to co ? będę siedzieć i rzreć jak świnka Peggi 😜

hahahaha ja tak sie znecam jak moj po jakims tam spotkanku przy %-ach ,na nast dzien nie bardzo sie miewa ,a ja bananek od ranka,muzyczka glosniej ,ach jak przyjemnie nie zdychac 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mam ponad 135 stron do przeczytania 🤪 😮 , tyle naskrobałyście 🤪
Doris mam ten sam dylemat 😜 niewiem jak dam na imię małemu 😜

Jak Twój M nie ma na imie JAKUB to mi sie bardzo podoba i jakich Jakubow nie znam to zajebiste chłopaki .... 🙂

Jakubow wszedzie sporo,gdzie sie nie obejrze tam Puchatki .. 🙂Ale fajne imie


no ja mam dylemat właśnie ... ale coraz bardziej podoba mi się Tymek 🙂 może mieć tak na imię przyszły zięć ?? 😁

Moze byc i Tymek,aby szanowal Tesciowa swa i zone swoja 😁 😁 😁
Wkupne to czteropak Warki i na rozmowe moze przyjsc Kochany 😜A ja mu ciasto upieke ulubione 😁


to nie trudno Cię zdobyć jak 4 pifffka wystarczą 😜 ja bym go tam z litrą podesłała hehe co by się teściowi spodobał . A i jak się wda do tatusia to będzie pochłaniał ciasta a jak do mnie to zje z grzeczności hehe

To samo u mnie moj zre ciacho jak niewiem ,a ja tam delikatnie ,skosztuje -zreszta widac linia jak modelka 😁 😁 😁 😁 😁
A ten 4-pak to tak co wizyte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ,a jak sie ubierzesz ???Ja jurtro mam te Komunie,to sie bede prezentowac 😁
P.S-Wczoraj wyczekiwalysmy tu na Ciebie jak na ksiedza cholero Ty,a tu nic,wkoncu doszlysmy co Cie tam tak trzymalo ,ginekolog cukiernik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,a jak sie ubierzesz ???Ja jurtro mam te Komunie,to sie bede prezentowac 😁


specjalnie to wyboru nie mam bo się w nic prawie nie mieszcze 🤪 hehe , standardowo i najwygodniej ciążówy dżinsowe i tuniczka albo jakaś bluzka ... ja mam komunie za tydzień 😠 nic tylko same wydatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slepa jak kret sie robie pomalu,gubie litery,pisze jak pijana,czytam,dziwie zanim doczytam ..masakra jakas 😮
Nasluchuje co boli ,co kluje jeszcze dobrze,ale wzrok....ojojojjjjjjjjjjjjjjjjjjj...........to chyba od tego komp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,a jak sie ubierzesz ???Ja jurtro mam te Komunie,to sie bede prezentowac 😁
P.S-Wczoraj wyczekiwalysmy tu na Ciebie jak na ksiedza cholero Ty,a tu nic,wkoncu doszlysmy co Cie tam tak trzymalo ,ginekolog cukiernik 😁


heh właśnie oglądałam dziś tort 🤪 🤪 dajecie czadu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,a jak sie ubierzesz ???Ja jurtro mam te Komunie,to sie bede prezentowac 😁


specjalnie to wyboru nie mam bo się w nic prawie nie mieszcze 🤪 hehe , standardowo i najwygodniej ciążówy dżinsowe i tuniczka albo jakaś bluzka ... ja mam komunie za tydzień 😠 nic tylko same wydatki

No jak tam sie nie wysilajac itak kasa poszla,a to garniturek mojemu(tzn sama marynarke ,koszule kupic juz trzeba bylo ),to malej sukienke,butki,mi tak samo tunike ,buty ,a do koperty symbolicznie..ja leze tylko do Kosciolka i obym tam nie padla,bo to jednak troche czasu..potem moj idzie do pracy na 13ta ,wiec jestem przeszczesliwa ,nie musze tam sie tluc i wszystkim tlumaczyc kiedy termin,itd,itp. bardzo nie lubie sie powtarzac kazdemu po kolei,zreszta to ludzie typu (znajde dziurę w calym)itak obsmaruja itak,a to zebym nie zjadla za duzo(choc ja to nie lubie jesc tak oficjalnie,wole sobie w domku zjesc co tam mam,nikt nie wypomni haha),a to ze nie wypadalo to ,albo tamto ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
uciekam bo mój już stoi nade mną i mi truję że nic tylko laptop i forum 😠 żeby mnie nie musiał sprowokować bo nerwy na koniuszku heh a szkoda by się było pokłócić na samą imprezę 😜
odezwę się póżniej 😘

sciskam kochana udanej imprezy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
własnie gotuje szparagi wg przepisu ANI100 zobaczymy co to za rarytas 🙂a komunie to ja tez mam za tydz i to Kuby spodnie i buty mam tylko jeszcze bluzke musze zakupic

Dorcia,a my jak grzyby po deszczu wyrastamy , niewiadomo kiedy sie pojawiamy tu 😁
szparagi wg Ani robilam,najbardziej mi smakowaly te soczki,jakie sie wytracily z nich z maselkiem...ale same w sobie szparagi tak chwalilyscie ,a mnie nie bardzzo jakos podeszly...Moze ja nie umiem ich robic,bo niby obieralam,a lyka mialam jak cholera...
Mysle ze moze za cienkie kupilam..nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,a jak sie ubierzesz ???Ja jurtro mam te Komunie,to sie bede prezentowac 😁


specjalnie to wyboru nie mam bo się w nic prawie nie mieszcze 🤪 hehe , standardowo i najwygodniej ciążówy dżinsowe i tuniczka albo jakaś bluzka ... ja mam komunie za tydzień 😠 nic tylko same wydatki

No jak tam sie nie wysilajac itak kasa poszla,a to garniturek mojemu(tzn sama marynarke ,koszule kupic juz trzeba bylo ),to malej sukienke,butki,mi tak samo tunike ,buty ,a do koperty symbolicznie..ja leze tylko do Kosciolka i obym tam nie padla,bo to jednak troche czasu..potem moj idzie do pracy na 13ta ,wiec jestem przeszczesliwa ,nie musze tam sie tluc i wszystkim tlumaczyc kiedy termin,itd,itp. bardzo nie lubie sie powtarzac kazdemu po kolei,zreszta to ludzie typu (znajde dziurę w calym)itak obsmaruja itak,a to zebym nie zjadla za duzo(choc ja to nie lubie jesc tak oficjalnie,wole sobie w domku zjesc co tam mam,nikt nie wypomni haha),a to ze nie wypadalo to ,albo tamto ...
Mnie najbardziej denerwują przy okazji takich imprez "dobre rady" ciotek wszystkich na około. A to że to zdrowe, xczy nie zdrowe, co robić ,jak robić ...masakra,wkur...ia mnie takie gadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...