Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

He he faktycznie Kochana my to mamy czym zarzucic ja to wczoraj mojemu taniec brzuchala odwaliłam i cycem zarzuciłam ze smiechu mało sie nie przewróciłam małe proby poczynałam do naszego teamu

Niech sobie chlopina popatrzy ,poki co za free,a rzadko sie takie okazy trafiajoooo jak my 😁
Zobaczysz Kochana,ten nasz zespol ,to zyla zlota!Ja zobacze 14maja ,jak corka bedzie miala wystep,czy moze sie tam nadamy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
He he faktycznie Kochana my to mamy czym zarzucic ja to wczoraj mojemu taniec brzuchala odwaliłam i cycem zarzuciłam ze smiechu mało sie nie przewróciłam małe proby poczynałam do naszego teamu

Niech sobie chlopina popatrzy ,poki co za free,a rzadko sie takie okazy trafiajoooo jak my 😁
Zobaczysz Kochana,ten nasz zespol ,to zykla zlota!Ja zobacze 14maja ,jak corka bedzie miala wystep,czy moze sie tam nadamy 😎[/quote
oooo tak tak musisz to sprawdzić bo jak bedzie taka lipa jak u mnie to nie mamy co se naszych szaniownych zawracac 🙂

]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂[/quote


niestety life is brutal my tez mało czasu spedzamy ostatnio a w tym tyg wzial dodatkowe dwa loty zeby pare groszy wiecej wpadło tyle ze ja mam nerwa jak musi wzbijac sie w powietrze

Wierze Ci co musisz czuc..ale masz pilota 🤪 🤪:woohoo 😁la nas bomba kochana,przecie z nieba nam spadasz ,bedzie nas przemieszczal po swiecie,zawsze to swoj pilot 😁moze i jaki rabat jak dla takiej elity 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A kiedy masz usg?

Jutro zadzwonię i się umówię a że idę prywatnie to pewnie w tym tygodniu 🙂

Twoj chetny ,zeby isc?Bo niektore tu pisaly ,ze wolami nie zaciagniesz takie chlopy uparte...
Poznasz plec pewnie ?Na co liczysz ,cora pewnie?? 😉

Dałam d... na całej linii jak było pierwsze usg, bo weszłam do gabinetu sama a mąż siedział przed 😞 Ale jechałam tak zesrana na to badanie, że masakra (byłam na lekach na podtrzymanie a bolał mnie dół brzucha). Dopiero potem do mnie dotarło co zrobiłam... Ale juz zapowiedziałam, że na to badanie ma za mną wleźć jak ja zapomnę go wciągnąć.
A co do płci to chcę chłopca, choć wszyscy wokoło mówią, że będzie dziewczynka. Moja mama całą ciążę był aprzekonana że nosi chłopca a tu tadam - ja 🙂


ja jutro ie sama, bo mój zostaje z Grzesiem w omu bo nie ma ie kto nim zająć. Jakoś nie przeżywam, żego nie będzie. Był ze mną jak byłam w 12 tc 🙂

Kasiu masz racje ,ja tez ,az tak jakos nie przezywam tego,tzn.w pierwszej ciazy to panikowalam ,ciagle w ksiazkach o ciazy itd..a teraz jakos tak juz spokojniej podchodze do tego pieknego stanu..Owszem ,jestem szczesliwa,jednak inaczej jakos..choc niekiedy jakas przybita potrafie byc,a pozniej szczescie ,ze mialabym ochote skakac i krzyczec ,ze jest mi suuper i wogole..Ach te hormony 😉


Takie same mam odczucia i do tego teraz jakoś bardziej swoja wage przezywam bo w pierwszej ciazy wcale sie nie przejmowałam,a tera zpotrafie czasmi dola złapac ze robie sie jak hipopotamica

hehe Kochana slicznie sie proweadzisz w ciazy przeciez 🙂A za chuda to nie pasowala bys do zespolu ,tak jest bomba 🙂,a ze jestesy kraglutkie troszku tu ggdzie trza -to git!!mamy czym zarzucic 😉 🤪


He he faktycznie Kochana my to mamy czym zarzucic ja to wczoraj mojemu taniec brzuchala odwaliłam i cycem zarzuciłam ze smiechu mało sie nie przewróciłam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 małe proby poczynałam do naszego teamu 😁

Wyobraziłam sobie ten Twoj taniec brzucha z wielkim cycem .... 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪musiało super wygladac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Idę się szybko umyć i zaaplikować sobie mleko z miodem, by to co mnie próbuje rozebrać poszło sobie w cholerę!!

To tam sie kuruj kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂[/quote


niestety life is brutal my tez mało czasu spedzamy ostatnio a w tym tyg wzial dodatkowe dwa loty zeby pare groszy wiecej wpadło tyle ze ja mam nerwa jak musi wzbijac sie w powietrze

Wierze Ci co musisz czuc..ale masz pilota 🤪 🤪:woohoo 😁la nas bomba kochana,przecie z nieba nam spadasz ,bedzie nas przemieszczal po swiecie,zawsze to swoj pilot 😁moze i jaki rabat jak dla takiej elity 🤪

Jak my siądziemy do takiego helikopterka to nie ruszy z miejsca hi hi hi hi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂[/quote


ster ma niezły 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪a taki lot za free to mozemy miec jak zbroimy coś
za naszymi granicami to nawet i z bajerem wrocimy w kajdankach hi hi hi


niestety life is brutal my tez mało czasu spedzamy ostatnio a w tym tyg wzial dodatkowe dwa loty zeby pare groszy wiecej wpadło tyle ze ja mam nerwa jak musi wzbijac sie w powietrze

Wierze Ci co musisz czuc..ale masz pilota 🤪 🤪:woohoo 😁la nas bomba kochana,przecie z nieba nam spadasz ,bedzie nas przemieszczal po swiecie,zawsze to swoj pilot 😁moze i jaki rabat jak dla takiej elity 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂[/quote


niestety life is brutal my tez mało czasu spedzamy ostatnio a w tym tyg wzial dodatkowe dwa loty zeby pare groszy wiecej wpadło tyle ze ja mam nerwa jak musi wzbijac sie w powietrze

Wierze Ci co musisz czuc..ale masz pilota 🤪 🤪:woohoo 😁la nas bomba kochana,przecie z nieba nam spadasz ,bedzie nas przemieszczal po swiecie,zawsze to swoj pilot 😁moze i jaki rabat jak dla takiej elity 🤪

Jak my siądziemy do takiego helikopterka to nie ruszy z miejsca hi hi hi hi 🙂 🙂


haha helikopter się rozsypie na amen 😉 🤪
ja cały dzień pojawiam się i znikam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


chyba ma ciśnienie już i to niezłe 🤪 🤪 🤪 a ja już nie ta kondycja , jeszcze zamiast orgazmu to akcja ratownicza będzie jak mi tchu braknie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃

Jak mozesz to dawaj kochana .....Nie ma na co czekac .... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


chyba ma ciśnienie już i to niezłe 🤪 🤪 🤪 a ja już nie ta kondycja , jeszcze zamiast orgazmu to akcja ratownicza będzie jak mi tchu braknie 😜

To teraz Ty sie połoz jak łania, a on niech działa 🙂 🙂 🙂 🙂Zatancz to sie tak nie zmeczysz , cycem zarzuc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁

Wczoraj taka byłas napalona ....z Katarzynka porzadek zrobiłas i ucekłas .....NO szalona Dziewoja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁


uuuu Laska to się odpalamy do mężulków i niech się dzieje co chcę heh
żal mi ich bo on mi nigdy nie odmówił , a jak nie był w stanie to się sama obsłużyłam a on nie da rady bo o synka się boi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi

he he dobre ale mi tez sie tak czasmi zdarza tyle ze my to potrafimy sie w nocy obudzic i sie bzyknac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...