Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi 😁

Boze Kasia to ile ty czasu sikasz .....Moj jak jest napalony to nie zasienie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁

Wczoraj taka byłas napalona ....z Katarzynka porzadek zrobiłas i ucekłas .....NO szalona Dziewoja 🙂 🙂 🙂


to wszystko przez ten cały cyrk z pokazem fontann normalnie cyce mi opadły i zapał seksualny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi 😁


hehe a co Ty godzine sikasz ?? że Ci chłopina usypia 😜 ja jak wychodzę na moment to jak wracam to on na "Adama" co by nie przedłużać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁

Wczoraj taka byłas napalona ....z Katarzynka porzadek zrobiłas i ucekłas .....NO szalona Dziewoja 🙂 🙂 🙂


to wszystko przez ten cały cyrk z pokazem fontann normalnie cyce mi opadły i zapał seksualny 😁

Przemokły biedaczki.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁

Wczoraj taka byłas napalona ....z Katarzynka porzadek zrobiłas i ucekłas .....NO szalona Dziewoja 🙂 🙂 🙂


to wszystko przez ten cały cyrk z pokazem fontann normalnie cyce mi opadły i zapał seksualny 😁

To ja bym sobie odbila Kochana te fontanny..na zywo w zaciszu domowym ,mialabys lepsze widoki fontanniane 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi 😁


hehe a co Ty godzine sikasz ?? że Ci chłopina usypia 😜 ja jak wychodzę na moment to jak wracam to on na "Adama" co by nie przedłużać 😮

Ty pędz do niego bo chłopina z podniecenia padnie .....Juz myslałam , ze wy prawie u szczytu a Ty jeszcze tu z nami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a co Ty godzine sikasz ?? że Ci chłopina usypia ja jak wychodzę na moment to jak wracam to on na "Adama" co by nie przedłużać

Ja majtek zdjac nie zdazyla,a on juz jaja wywalil!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Aga ja tanczyłam to myslalam ze sie sama ze smiechu posikam bo w takiej wersji erotycznej to dawno mnie nie widzial 😁


na rurce wywijałaś ?? 🤪 mój to by chyba zemdlał jakbym mu tańcować teraz zaczeła ... jakiś prochów się nażarł i chyba bedzie sex ... 🙃


a ja zatanczyłam i podle zostawiłam bo jakos tez chcicy nie miałam a on sie zdeka napalił 9i to nie fajek 😉 )he he bardzo by chcial zebym na rurce wywijala ale jego osobistej 😁

Wczoraj taka byłas napalona ....z Katarzynka porzadek zrobiłas i ucekłas .....NO szalona Dziewoja 🙂 🙂 🙂


to wszystko przez ten cały cyrk z pokazem fontann normalnie cyce mi opadły i zapał seksualny 😁

To ja bym sobie odbila Kochana te fontanny..na zywo w zaciszu domowym ,mialabys lepsze widoki fontanniane 🤪



odbije sobie napewno 😁jak wystrzeli to pokaz bedzie na maksa hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia moj wrocil z pracy ..a my to niedlugo bedziem sie bzykac i w komorce miedzy czasie na Brzuszku pisac..
Czuje sie jakby obecna w Waswzym lozu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
u mnie to dzisiaj nici bo do domu rtodzinnego pojechal i wroci jutro na wieczór,ale juz mu napisałam ze mam dzisiaj na niego ochote a go nie ma he he he nie zdziwilabym sie jak by mi sie tu w progu zjawił 🤪 🤪

My to potrafimy kusic tych swoich chłopów , a pozniej nam przechodzi..... 🙂 🙂 🙂Tak sobie pomyslałam o dziewczynach , ktore do nas dołaczyły , kazda z nich przygladała sie naszym rozmowa ....a my tu po 22 tylko jeden temat .....SEX< SEX< SEX 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój mnie próbował w obroty wziąć 🙃 ale mu zwiałam .... dzika bestia z niego dziś 🤪 czego on się nażarł ? 😮

ha ha ha ha .....gadasz na niego ze kłoda , a jak chce cie wziąc w obroty to Ty uciekasz zwinna sarenko .....Moze cos mu dorzuciłas do obiadu.....Jakas pigułe gwałtu 🙂 🙂 🙂


mój się zawsze do mnie dobiera w nocy, a ja w nocy nieprzytomna :P
jak mnie próbuje TEN TEGES to mi się zawsze chce siku, jak wracam z wc to on spi 😁


hehe a co Ty godzine sikasz ?? że Ci chłopina usypia 😜 ja jak wychodzę na moment to jak wracam to on na "Adama" co by nie przedłużać 😮

Ty pędz do niego bo chłopina z podniecenia padnie .....Juz myslałam , ze wy prawie u szczytu a Ty jeszcze tu z nami 🤪 🤪 🤪


a pocił się dziwnie cały dzień to może mu faktycznie za dużo na kręgosłupie zalega 🤪 a ja taka znieczulica buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia moj wrocil z pracy ..a my to niedlugo bedziem sie bzykac i w komorce miedzy czasie na Brzuszku pisac..
Czuje sie jakby obecna w Waswzym lozu 😁


no autentycznie 🤪 jeszcze się umówmy kiedy będziemy się kochać i kto pierwszy na brzuszku sie pokaże po mega upojnym sexie ten wygrywa 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
u mnie to dzisiaj nici bo do domu rtodzinnego pojechal i wroci jutro na wieczór,ale juz mu napisałam ze mam dzisiaj na niego ochote a go nie ma he he he nie zdziwilabym sie jak by mi sie tu w progu zjawił 🤪 🤪

My to potrafimy kusic tych swoich chłopów , a pozniej nam przechodzi..... 🙂 🙂 🙂Tak sobie pomyslałam o dziewczynach , ktore do nas dołaczyły , kazda z nich przygladała sie naszym rozmowa ....a my tu po 22 tylko jeden temat .....SEX< SEX< SEX 🙂 🤪




może nigdy nie dotrwały do naszych wieczornych rozmów 🤨 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia moj wrocil z pracy ..a my to niedlugo bedziem sie bzykac i w komorce miedzy czasie na Brzuszku pisac..
Czuje sie jakby obecna w Waswzym lozu 😁


no autentycznie 🤪 jeszcze się umówmy kiedy będziemy się kochać i kto pierwszy na brzuszku sie pokaże po mega upojnym sexie ten wygrywa 🙃 🤪



🤪 🤪 🤪a nasi jakby sie o tym dowiedzieli to rozwód od reki a powód zdrada zon tajemnic łóżkowych na brzuszku .pl he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia moj wrocil z pracy ..a my to niedlugo bedziem sie bzykac i w komorce miedzy czasie na Brzuszku pisac..
Czuje sie jakby obecna w Waswzym lozu 😁


no autentycznie 🤪 jeszcze się umówmy kiedy będziemy się kochać i kto pierwszy na brzuszku sie pokaże po mega upojnym sexie ten wygrywa 🙃 🤪

sex na czas .....to chyba tak bedziemy miały od 1 wrzesnia ...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂

Dwa wiadra babskich łez czyni cuda... W weekend Miąż ma wolne i chyba gdzieś sobie pojedziemy we dwójkę (trójkę). Teraz ma mało czasu, bo wzięliśmy się za ocieplanie domu a do tego skumulowały się drugie zmiany z końca miesiąca i teraz z początku. Powiedział mi, że "przecież mam jego i zawsze mogę się wygadać" na co: "ostatnio więcej rozmawiamy przez telefon niż na żywo". Ach...Może do tego dołożyły się hormony? Ważne że pękłam i jest już mi ciut lepiej.
Asiulka, dzięki za wsparcie!!
Następnym razem jak będę leciała przez ZG to cieplutko pomyślę o Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No...Bo ostatnio naprawdę bardzo mało czasu spędzamy razem...

Iwonka u mnie tez rzadko moj w domku bywa....ale ,np.sobote czy za niedz.150zl ma dodatkowo do wyplatki ,a kaska sie przyda,ale musicie rozmawiac,bo bez tego ani rusz,powiedz mu ze czujesz sie samotna i ze brakuje Ci jego ,tylko to Wam pomoze,my niekiedy tez mamy jakies ciche dni,,,potem sie pogada i zrzuci kamien z serca -jest o niebo lepiej 🙂

Dwa wiadra babskich łez czyni cuda... W weekend Miąż ma wolne i chyba gdzieś sobie pojedziemy we dwójkę (trójkę). Teraz ma mało czasu, bo wzięliśmy się za ocieplanie domu a do tego skumulowały się drugie zmiany z końca miesiąca i teraz z początku. Powiedział mi, że "przecież mam jego i zawsze mogę się wygadać" na co: "ostatnio więcej rozmawiamy przez telefon niż na żywo". Ach...Może do tego dołożyły się hormony? Ważne że pękłam i jest już mi ciut lepiej.
Asiulka, dzięki za wsparcie!!
Następnym razem jak będę leciała przez ZG to cieplutko pomyślę o Tobie 🙂

😘 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ide bo mnie wytarga zaraz zza kompa 🤪 nic tylko "gaś to ,gaś to " 😠 jak ja mu dam dziś sex to się zdziwi 😜 😎
Bez odzewu 🙂
Do juterka 😘 miłej nocki

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
:Kochaniutkie moje brzuchate mamuski jak juz ide do łózeczka bo rano musze wstac Kube do szkoły zatargac tak wiec kolorowych erotycznych snów 😁 😘 😘 😘 😘 😘
[' 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...