Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja myślałam, żeby od 37 tygodnia hehehehe czyli u mnie przypada na początek sierpnia.na pewno to przyjemniejsze niż szczypanie sutków a czytałam, że to tez może wywołać poród bo powoduje skurcze:/

wiesz co Agata cos w tym jest , seks przed porodem , poszczypywane sutków , bieganie po schodach albo kucanie ....Juz niedługo sie dowiemy czy tak na serio jest ....To moje pierwsze dziecko 🙂 🙂 🙂, wiec nic na temat porodu nie moge powiedziec ....Ale mysle ze bedzie szybko i sprawnie 🙂 🙂 🙂


moje też pierwsze. chyba wszystkie chciałybyśmy szybko, sprawnie i bezboleśnie.... i tego nam życzę 🙂 ja sobie powtarzam, że przecież tyle kobiet rodziło- to co? JA NIE DAM RADY???!!!!!!!! 😁

Ja tez wychodze z tego załozenia , tyle kobiet rodziło to ja tez musze dac radę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja myślałam, żeby od 37 tygodnia hehehehe czyli u mnie przypada na początek sierpnia.na pewno to przyjemniejsze niż szczypanie sutków a czytałam, że to tez może wywołać poród bo powoduje skurcze:/

wiesz co Agata cos w tym jest , seks przed porodem , poszczypywane sutków , bieganie po schodach albo kucanie ....Juz niedługo sie dowiemy czy tak na serio jest ....To moje pierwsze dziecko 🙂 🙂 🙂, wiec nic na temat porodu nie moge powiedziec ....Ale mysle ze bedzie szybko i sprawnie 🙂 🙂 🙂


moje też pierwsze. chyba wszystkie chciałybyśmy szybko, sprawnie i bezboleśnie.... i tego nam życzę 🙂 ja sobie powtarzam, że przecież tyle kobiet rodziło- to co? JA NIE DAM RADY???!!!!!!!! 😁


ojoj pierwsze słysze o szczypaniu cycuszków 😮 a ja mam takie obolałe , ale jak będzie trzeba to się dam mojemu żeby sobie poszczypał heh , ja słyszałam o olejku rycynowym ( można za pare złotych kupić w aptece ) że się prowokuje naturalnie . My od 01.09 ruszamy ze sposobami a ty w połowie sierpnia w takim razie 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Wyobrazcie sobie,ze slipia niedawno otworzylam... 😮
Zajadam torta,bo nie zapomnieli o nas heh jakies tam szaszlory i inne miesko...za torta to ja sie zabralam ochoczo.. 🙂
Widzialam ,ze dodalas przepis Kamisia-dziekuje Kochaniutka 😘 😘 😘 ,ale ja tez dzis taka nugulina ,ze zrobie w inny day ☺️
A teraz bede Was nadganiac.... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja myślałam, żeby od 37 tygodnia hehehehe czyli u mnie przypada na początek sierpnia.na pewno to przyjemniejsze niż szczypanie sutków a czytałam, że to tez może wywołać poród bo powoduje skurcze:/

wiesz co Agata cos w tym jest , seks przed porodem , poszczypywane sutków , bieganie po schodach albo kucanie ....Juz niedługo sie dowiemy czy tak na serio jest ....To moje pierwsze dziecko 🙂 🙂 🙂, wiec nic na temat porodu nie moge powiedziec ....Ale mysle ze bedzie szybko i sprawnie 🙂 🙂 🙂


moje też pierwsze. chyba wszystkie chciałybyśmy szybko, sprawnie i bezboleśnie.... i tego nam życzę 🙂 ja sobie powtarzam, że przecież tyle kobiet rodziło- to co? JA NIE DAM RADY???!!!!!!!! 😁

Ja tez wychodze z tego załozenia , tyle kobiet rodziło to ja tez musze dac radę ....


oczywiście że tak 🙂 damy rade Lasencje
uciekam poleżeć bo maluch napiera i trzeba się wyłożyć i rozciągnąć
zaglądnę póżniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ten ból jest spowodowany chyba całodniowym leżeniem w wyrku i nie ruszaniem tyłka..
wyjde na spacer za pół godzinki chociaż na 20 minut.
Jutro mam wizyte u gina to spytam co moge robic, do tego oczy mnie bolą, masakra dzien dzisiaj.

dziewczyny z innej beczki.
Co sadzicie o zakładaniu tipsów ( żelowych) w ciąży? chce zrobic sobie piekne pazurki do slubu a nie wiem czy można? niby tak bo moje znajome robiły do ślubu i tez były w ciazy ale lepiej sie upewnić 🙂

asiu chodzę na kase chorych, nie warto płacic za to samo, bo prywatnie jest taki sam 🙂

Leer,pewnie mozna w ciazy,ale ja bym sie zastanowila,czy dasz rade wysiedziec tyle czasu 😮
A nie lepiej ladnie sobie manicure zrobic elegancko...i pazurek sie nie zniszczy..
Choc wiem,ze to uzaleznia,ja swego czasu tez nie moglam zyc bez tipsa,ale teraz juz nie zamierzam niszczyc moich szponow..no chyba mi nie odbije za jakis czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aha bo się zastanawiam właśnie kiedy będe miała następne 🙂 już się stęskniłam za maluchem hi hi
Czarnulka ale Cię rozpieszcza mąż 😜 mój mi przytargał ze sklepu 2 mega kwaśnie zielone jabłuszka 🤪 nie ma dnia żebym minimum 2óch nie zjadła

po jabłkach to mi sie bardzej chce jesc , rzadko jem jabłuszka.....

A zjadlabym jablko,ale ja to rzadko na dobre trafiam ,jakas taka wybredna sztunia ze mnie 😮hweheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
co do jabłek jem czesto i racja zawsze chce mi sie po nich jesc 😮
co do płci ja juz sie pogodziłam że nie poznam aż do porodu 🙂
lekarz mówi że zazwyczaj dziewczynki sie tak ukrywają , wiec może? 🤪


dlaczego nie poznasz 😮 ?? Laski mówie wam mi się w piątek pomyliła ... cały czas o tym myśle i wogóle kobiecie nie zaufałam to raz a po drugie BARDZO MAŁO WIARYGODNA była ... śmiesznie by było jakby się okazało że córa 😜 😉

Cieszylabys sie na pomylke??? 😉
Ja tam dla Twojego szczescia moge ziecia od Dorci wypozyczyc ,takze sie mna nie przejmuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia to sobie pogadałysmy .....a Aska ile tych karmii wypiłas , ze tak długo spisz.....Dawaj do nas 🙂 🙂 🙂


Asiulka zapadła w wiosenny sen z małą Szakirą 😜 albo pitrasi ciacho jakieś ... a potem się będzie tłumaczyć że ona nie je hehhe 🤪 😜 😎

Nie jem serio 😁
Juz pojadlam torta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
czarna próbuje wychodowac swoje własne, ale bardzo mi sie łamią 🤢
asia nie poznam bo moja dzidzia nie zmieniła położenia od 4 wizyt, na kazdej wizycie jest obrócona tyłem i nie zapowiada sie na inny scenariusz, dlatego nie chce robic sobie nadziei że poznam płec a później sie rozczarowywać bo to głupie.
co do twojej sytuacji to chociaż wiesz mniej wiecej na czym stoisz:P
ja mam takie przeczucie odkąd sie dowiedziałam że jestem w ciąży że nosze dziewczynkę.. nie wiem czemu.


a ja bym chciała być w Twojej sytuacji 😁 bo to fajna niespodzianka będzie przy porodzie 🙂
ja też miałam przeczucie na córe 😜 , ta lekarka pomyliła się mojej siostrze i miała mieć córe a jest Karol dlatego jej nie ufam 😮 ... A niech jest co chce 🙂

Asia a ten TWoj gin nie moze Wam powiedziec .....Co ty robiłas u tej baby.....Wiesz co ja wczoraj juz to pisałam , ze zauwazyłam jak dziewczyny maja duże brzuchy to bede chłopaki , te mniejsze to dziewczynki ..... 🙂 🙂 🙂


bo dostałam skierowanie na usg i robiłam w innej przychodni ... on mi nie robił usg tego w piątek 😮

On to on ,a obcej bym nie ufala ,nie ma jak swoj cukiernik 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Jestem tu nowa chociaż od dłuższego czasu Was czytam 🙂 i muszę przyznać, że to forum jest uzależniające 🙂

Jak nam milo Agatko,to tkwimy w tym nalogu wszystkie razem 🤪
Faje i % na BOK,A ZA TO FORUME ZAWLADNELO NASZYMUI DUSZAMI 😁
witamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜

Moj to samo ,wzialsie skubany na sposoba...bo niekiedy wroci z pracy ,a ja mu podam kolacyjke (albo i nie )i spowrotem na forume haha,na poczatku cos tam mowil,rozwijal temat,a jak udawalam ,ze go slucham ,tak chyba zauwazyl,ze jego gadanie na nic sie zda ,bo ja z Wami duchem itak,a cielsko to tylko materia 😁
Teraz jak widzi,ze drapie z Wami,to milczy jak zaklety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
tak mam kręcone włosy na baranie mama leżała jak mnie robili BUHAHAH 🤪 😜 jak mi do końca ciąży nie wylecą wszystkie to będzie dobrze 😠

JHa marze o wlosach kedzierzawych,chcialabym, miec barana ,nie narzekaj kochana 🙂
Moj mi kiedys powiedzial,ze mam za to jego hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜

Moj to samo ,wzialsie skubany na sposoba...bo niekiedy wroci z pracy ,a ja mu podam kolacyjke (albo i nie )i spowrotem na forume haha,na poczatku cos tam mowil,rozwijal temat,a jak udawalam ,ze go slucham ,tak chyba zauwazyl,ze jego gadanie na nic sie zda ,bo ja z Wami duchem itak,a cielsko to tylko materia 😁
Teraz jak widzi,ze drapie z Wami,to milczy jak zaklety 😁

Mój mąż tematu ciąży nie porusza i ostatnio w ogóle mało rozmawiamy 😞 😞 😞 Dobrze, że jest forum 🙂 Z psiapsiółą doszłyśmy do wniosku, że chyba ma wiele obaw i może wewnątrz jeszcze nie dorósł... Każdy facet inaczej przeżywa ciążę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜



moj włąsnie wrocił dzis z brzuszkiem prawie w ukryciu hehhee 😁


to ostrożnie żeby znów zadem nie bił na lewo i prawo że go zaniedbujesz hehe 🙃
mój się już przyzwyczaił do widoku mojego przed laptopem więc nie jest żle ... chyba 😜

no ja tyz tak mysle,gorzej ,jak we wrzesniu posypiooo sie rozwody ,a nie wspolne porody 😮 😮 😮 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
a czuję aię bardzo dobrze, dziękuję 🙂 moja ciąża jest bezobjawowa 😁 nie licząc rosnącego brzucha i cycuchów 😉 jedynie lekarz mi powiedział, że ciąża jest za nisko(miała któraś z Was tak?) i zakazał seksu buuuuu

KObito tu co druga marzy o super seksie, na niedzwiedzia , na lisa albo stojąc na głowie .....Dlatego takie zboczuchy z nas hi hi 🙂 🙂 🙂 🙂


zostaje pozycja na świnkę Peggi 🙂 zasiadasz swojego a on leży i kwiczy 😁 😁 🤪

hahhahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaaahaha 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜

Moj to samo ,wzialsie skubany na sposoba...bo niekiedy wroci z pracy ,a ja mu podam kolacyjke (albo i nie )i spowrotem na forume haha,na poczatku cos tam mowil,rozwijal temat,a jak udawalam ,ze go slucham ,tak chyba zauwazyl,ze jego gadanie na nic sie zda ,bo ja z Wami duchem itak,a cielsko to tylko materia 😁
Teraz jak widzi,ze drapie z Wami,to milczy jak zaklety 😁

Mój mąż tematu ciąży nie porusza i ostatnio w ogóle mało rozmawiamy 😞 😞 😞 Dobrze, że jest forum 🙂 Z psiapsiółą doszłyśmy do wniosku, że chyba ma wiele obaw i może wewnątrz jeszcze nie dorósł... Każdy facet inaczej przeżywa ciążę...

Dokladnie,pewnie tez ma watpliwosci,czy sprosta roli ojca..
Ale juz za pozno na odwroty heh 😉
Dojrzeje,a jak mu sie jezor rozwiaze to nie uciszysz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witaj agato i reszta ( wybaczcie nie zapamiętałam jeszcze imion) 🤢
dobra lasensje ja uciekam już bo mój N skonczył prace i jedziemy do mieszkania ocenic łazienke jak wyszła 😉
odezwę sie jutro po wizycie czyli jakos koło 19 jak wrócę ( wizyte mam o 14 , ale jak zawsze nie wrócę od razu tylko pojde do zakładu do pracy troche sie zregenerować uczesać i zrobic pazurki ) 🙂

😘 😘


czekamy na historię z Twojego jutrzejszego dnia 🙂 ah fajnie tak sobie w zakładzie robić takim ... taka bym się dopieszczona czuła 🙂 do juterka 😘

Asia dobrze , ze Twoj mąz tego nie czyta .....TAKA DOPIESZCZONA..... 🤪 🤪 🤪


jeszcze by mi rozwodem zagroził 🤪 hehe , on nie zwraca na mnie uwagi i nic do mnie nie mówi jak siedze na kompie bo i tak wie że go wtedy nie słucham 😜

Moj to samo ,wzialsie skubany na sposoba...bo niekiedy wroci z pracy ,a ja mu podam kolacyjke (albo i nie )i spowrotem na forume haha,na poczatku cos tam mowil,rozwijal temat,a jak udawalam ,ze go slucham ,tak chyba zauwazyl,ze jego gadanie na nic sie zda ,bo ja z Wami duchem itak,a cielsko to tylko materia 😁
Teraz jak widzi,ze drapie z Wami,to milczy jak zaklety 😁

Mój mąż tematu ciąży nie porusza i ostatnio w ogóle mało rozmawiamy 😞 😞 😞 Dobrze, że jest forum 🙂 Z psiapsiółą doszłyśmy do wniosku, że chyba ma wiele obaw i może wewnątrz jeszcze nie dorósł... Każdy facet inaczej przeżywa ciążę...

Dokladnie,pewnie tez ma watpliwosci,czy sprosta roli ojca..
Ale juz za pozno na odwroty heh 😉
Dojrzeje,a jak mu sie jezor rozwiaze to nie uciszysz 😁

Może jak zobaczy dzidzię na usg to przełamie się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu tyle Was czytalam,ze kosmos,Wy juz poszly spac,a ja se pisalam jak do mura ..Dobrze ze Iwonka mnie choc chwile sluchala 😮-juz widze jak sie czuja nasi mezowie,kiedy my tak siedzimy wlepione w monitor,a oni do nas o zyciu 🤢-poczulam na wlasnej skorze smak goryczy i odtracenia spoleczenstwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A kiedy masz usg?

Jutro zadzwonię i się umówię a że idę prywatnie to pewnie w tym tygodniu 🙂

Twoj chetny ,zeby isc?Bo niektore tu pisaly ,ze wolami nie zaciagniesz takie chlopy uparte...
Poznasz plec pewnie ?Na co liczysz ,cora pewnie?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...