Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
w ramach wizyty? - to super. Ja chodzę do lekarza prywatnie, za każdym razem płacę 70 zł. Za badanie 4 D zapłacę 150 zł. No i jak fajne badanie? Dostałaś płytkę do oglądania? FAktycznie wszystko widać na tym badaniu?


zazdrosze Wam ze tak malo placicie bo ja teraz w czwatrek za 4d zaplace 250 ,ale to jest nic w porownaniu ze zdrowiem mojego drugiego malego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
w ramach wizyty? - to super. Ja chodzę do lekarza prywatnie, za każdym razem płacę 70 zł. Za badanie 4 D zapłacę 150 zł. No i jak fajne badanie? Dostałaś płytkę do oglądania? FAktycznie wszystko widać na tym badaniu?
Super widać 🙂 Ja mam zawsze usg na każdej wizycie ( badanie+usg 100zł) , a dziś było 4d. Płytkę dostaliśmy, tak że można oglądać Gabrynię malutką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agatko super ze z Gabi wszystko ok 😁 i te badania dobrze ze sa w porzadku 😁
Też się cieszę-powiedział, że mocz sie nawet poprawił od ostatniego razu. Tak że się ucieszyłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
sorki za pomylke w ospiechu zamiast Agata Aga napisałam 🙂
I tak wiedziałam że to do mnie 🙂 heheehe. Ile ma cm nie wiem, nie mogę tu znaleźć tego na tek kartce którą dostałam wydrukowaną. Ma za to 388 gram 🙂i wszystkie pomiary pozostałe super (czyli serduszko, nerki, żołądeczkek, girki,łapki, kostki itp) 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Ja zwykłe USG tez mam zawsze robione. Boże jakie to jest super. Ogladałyście tę strone? Tj. takie niesamowite:-)
Mi się nie chce otworzyć 😞 😞 😞


mi za pierwszym razem tez sie nie otworzylo kliknij kolejny raz powinno Ci pojsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A jeszcze odnośnie mojej wizyty to największy ubaw miałam z tego, że PRZYTYŁAM.....2 gramy!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


TO NIE SPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 😜 😜ja juz przez 3 tyg 1,2 przytylam wrrrrr 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy zasuwacie na tym brzuszku nie było mnie chwile i 5 str do nadrobienia 🙂

Ja ujrzałam dzis na wadze ze 8 kg przybył a to dopiero 22 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ale wy zasuwacie na tym brzuszku nie było mnie chwile i 5 str do nadrobienia 🙂

Ja ujrzałam dzis na wadze ze 8 kg przybył a to dopiero 22 tc
Bo my już zaprawione w bojach brzuszkowych jesteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie stwierdziłam że 145 stron nie nadrobię...
Myślałam że zdjęciami zawalicie mi skrzynkę na poczcie a tu żadna się jednak nie zdecydowała.
Ja dzisiaj walczyłam z roślinami w oczku wodnym ale jak dla mnie to za gorąco na dworze i później będę musiała drugie podejście robić....Czeka mnie dzisiaj pierwsza samotna noc... Mój pojechał w delegację i wróci dopiero w piątek ech...Liczę na te zdjęcia od Was żebym miała coś do roboty na wieczory zamiast się smucić że nie mam się do kogo przytulić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczataka , 😘
Karolinka
widzialam foteczke,slicznie sie trzymasz Kochana 😎A ta babeczka z prawej str czasem w Polbanku nie pracuje?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...