Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
moja mala w 17 tyg 19 cm miala to ciekawe ile teraz bedzie miala heh


No to sporo 19 cm ... mi lekarz nie potrafił powiedziec ile ma moj maluszek szkoda ... ale pewnie tez juz ma 20 cm ... jak miał wage 360 g w 20 tyg.

Karolcia u Mariolci spał takze mozna było zmierzyc .....jak mowiłas Twój nie dał się zmierzyc tak dawał w brzuszku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Mój A. był ze mną. Był przejęty. W sumie było mu obojętne czy będzie dziołcha czy chłop, ale jak chłop to ucieszył się z zabawek. Pierwsze co to latający helikopterek.... ach te duże dzieci 😮

Szczęsliwy Tatuś..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
moja mala w 17 tyg 19 cm miala to ciekawe ile teraz bedzie miala heh


No to sporo 19 cm ... mi lekarz nie potrafił powiedziec ile ma moj maluszek szkoda ... ale pewnie tez juz ma 20 cm ... jak miał wage 360 g w 20 tyg.

Karolcia u Mariolci spał takze mozna było zmierzyc .....jak mowiłas Twój nie dał się zmierzyc tak dawał w brzuszku 🙂 🙂


Moja wiercipieta to tak szalala że obraz 4 d nie nadążał heee niezle fikolki musi tam robic momentami to tak go czuje ze szok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
No zdjęcie dostałam takie wydrukowane, a na płycie jest filmik i nie wiem jak zrobić, żeby coś tu wrzucić 😞

Jak Ci się uda to zdjęcia ..... 🙂 🙂
probowalam moim aparatem zrobic zdjecie zdjeciu, ale jest niewyrazne niestety, więc nie dodaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
no i fajne jest to, że na 4d widać ruch dziecka. a następne usg to w 32 tyg... i znowu tyle czekania...
fajnie tak widziec to maleństwo. nasza machala łapką,pluła i widzieliśmy paluszki przy stopkach!!!!!Super przeżycie 🙂 Już nie mogę się doczekać następnego (8 czerwca) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia z Krakowa i co zapisałas sie gdzies na to usg ..... 🙂


zapisałam na przyszłą środę ale mama mnie nastawiała do pionu dziś i powiedziała żebym już nic nie kombinowała i nie szukała powodów do nerwów, zapytam murzynka w czwartek jak się zapatruje na mój pomysł i wtedy zdecyduje na 100% czy iść jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejus a gdzie tu 19 maja tak juz nie moge sie doczekac tez bym chciala juz wiedziec ze z dzidzia wszystko ok 🙂ile wazy itd 🙂 ale ladnie w brzusiu plywa no i cycki zawsze gorace więc musi byc dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariolka gratulacje Szymusia 🙂 Mam nadzieje że moje jutro okaże się Weroniczką 😉 Chociaż robię się już mniej pewna, chyba przez tych ujawniających się chłopaczków. Tak wogule usiadłam do brzuszka a małe się już wierci 🙃 Może macha do ciotek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
no i fajne jest to, że na 4d widać ruch dziecka. a następne usg to w 32 tyg... i znowu tyle czekania...


i to już się wtedy robi ostatnie USG w tym 32TC ??


między 28-32 robi się takie szczegółowe , czyli bada się tak jak teraz bylo połówkowe coś na tej samej zasadzie ...
Bo Usg to lekarz robi co 3 tyg ale to tylko ma na celu zobaczyc czy z maleństwem ok posłuchac serduszka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
no i fajne jest to, że na 4d widać ruch dziecka. a następne usg to w 32 tyg... i znowu tyle czekania...


i to już się wtedy robi ostatnie USG w tym 32TC ??


między 28-32 robi się takie szczegółowe , czyli bada się tak jak teraz bylo połówkowe coś na tej samej zasadzie ...
Bo Usg to lekarz robi co 3 tyg ale to tylko ma na celu zobaczyc czy z maleństwem ok posłuchac serduszka ...
Ja mam usg na każdej wizycie, czyli co jakieś 4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...