Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
włąśnie wróciłam ze spacerku nogi m ipopuchły ale nie mogłam sobie odmówić wyjścia po loda 🙂 codzienny rytuał zachowany 😁

ja tez bym sobie zjadła jakiesgos dobrego lodzika ....tylko nie bakaliowy 🙂 🙂 🙂


normalnie ostatnio się uzależniłam od lodów
i na arbuza miałam chrapkę, ale sprzedają na sztuki za ciężki był 😞jutro poproszę męża to mi przyniesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ta moja mala to spryciula pewnie mysli sobie- mama ze mna na dwor wyszla niech chodzi a nie lezy heh mnie jak brzuch boli to albo mala domaga sie jedzenia albo spaceru juz mam ja wyczute maz sie smieje ze on bedzie na urlopie sie opalal a ja bede musiala ciagle gdzies chodzic heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
cześć,
ja dziś znowu cały dzień zaganiana a przed chwilą wróciłam od lekarza... dopadł mnie dziś straszny ból i wygląda na to ze to nerka- prawdopodobnie zastój 😞 jutro badania - mocz i usg - zobaczymy co wyjdzie...
pamiętam że już jakiś czas temu pisałyście o dolegliwościach nerkowych ale nie zapamiętałam jakie macie domowe sposoby...
będę wdzięczna za powtórkę ...


a co Ci się działo że aż do doktorka pobieglaś ??


co mis ię działo... chciałam wstać z łóżka i nagle mnie taki ból po lewej stronie na plecach złapał ze nie mogłąm się ruszyć.. ból straszny i trwał tak z 5 minut.. aż oczy miałam pełne łez.. jak już odpuściło to pomyślałam ze coś w tych moich starych plecach mi strzeliło więc poszłam do taty- dom obok- żeby mi masaż zrobił - masaż jednak nic nie dawał i wpadliśmy wtedy na pomysł, ze to moze nerka... jak mi puknął palcem w miejsce gdzie jest nerka to myślałam, ze mu ioddam 😞 później jeszcze poszłam siku i okazało się że nie mogę zrobić bo tak mnie boli, że nawet sikać nie mogę.. i znowu łzy w oczach z bólu 😞 dlatego pojechałam do lekarza..
pani doktor popukała, pobadała, powiedziała, że to nerka i dała skierowanie na jutro na usg i badanie moczu więc zobaczymy.. najgorsze że na usg trzeba być na czczo a mam o 12.. nie wiem czy dozyje do 12 bez śniadanka 😉 i na 40 minut przed badaniem mam litr wody wypić więc pewnie się tam jeszcze posikam jak mi tą głowicą naciśnie na brzuszek.. zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 🙂 ale się nagimnastykowałam co by katarzynę na jutro na przegląd wyryktować 😜 🤪 normalnie teraz żałuje że jakieś jogi nie ćwiczyłam albo cuś 😮 to by może łatwiej było 😮 a gdzie tam do końca ....Zocha dobrze że pojechaliście od razu do doktorka , a do 12stej to ja bym chyba bez jedzonka nie wytrzymała 🙃 maluch by mnie skopał na amen 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
cześć,
ja dziś znowu cały dzień zaganiana a przed chwilą wróciłam od lekarza... dopadł mnie dziś straszny ból i wygląda na to ze to nerka- prawdopodobnie zastój 😞 jutro badania - mocz i usg - zobaczymy co wyjdzie...
pamiętam że już jakiś czas temu pisałyście o dolegliwościach nerkowych ale nie zapamiętałam jakie macie domowe sposoby...
będę wdzięczna za powtórkę ...


a co Ci się działo że aż do doktorka pobieglaś ??


co mis ię działo... chciałam wstać z łóżka i nagle mnie taki ból po lewej stronie na plecach złapał ze nie mogłąm się ruszyć.. ból straszny i trwał tak z 5 minut.. aż oczy miałam pełne łez.. jak już odpuściło to pomyślałam ze coś w tych moich starych plecach mi strzeliło więc poszłam do taty- dom obok- żeby mi masaż zrobił - masaż jednak nic nie dawał i wpadliśmy wtedy na pomysł, ze to moze nerka... jak mi puknął palcem w miejsce gdzie jest nerka to myślałam, ze mu ioddam 😞 później jeszcze poszłam siku i okazało się że nie mogę zrobić bo tak mnie boli, że nawet sikać nie mogę.. i znowu łzy w oczach z bólu 😞 dlatego pojechałam do lekarza..
pani doktor popukała, pobadała, powiedziała, że to nerka i dała skierowanie na jutro na usg i badanie moczu więc zobaczymy.. najgorsze że na usg trzeba być na czczo a mam o 12.. nie wiem czy dozyje do 12 bez śniadanka 😉 i na 40 minut przed badaniem mam litr wody wypić więc pewnie się tam jeszcze posikam jak mi tą głowicą naciśnie na brzuszek.. zobaczymy 😉


ojoj to sie miałaś naprawde
trzymam kciuki żeby to była tylko niegroźna sprawa (na pewno będzie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy z psulkiem właśnie na dłuższym spacerze, bo ja sama się boję łazić że padnę,więc jak męzą nie ma to chodzę tu blisko, a poźniej razem ciśniemy na taką polankę przy lesie 🙂 Pożarta zostałam przez te kurewskie małe muszki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj a lesie pisiu chcialam zrobic i wyobrazcie sobie zmije widzialam masakra akurat gacie sciagalam jak ja zobaczylam szybko gacie w gore i ucieklam szybko stamtad nie patrzalam czy pokrzywy czy co tylko uciekalam na samo wspomnienie gesia skorke mam uuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh najlepsze ze smialam sie z kuzynki meza bo jak dziecko sie urodzilo nie wiedziala jak ja nazwac boje sie ze mnie to samo czeka bo zmienna jestem jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Byliśmy z psulkiem właśnie na dłuższym spacerze, bo ja sama się boję łazić że padnę,więc jak męzą nie ma to chodzę tu blisko, a poźniej razem ciśniemy na taką polankę przy lesie 🙂 Pożarta zostałam przez te kurewskie małe muszki 🥴


dobrze że jeszcze komary mocno nie kąsają bo w tamtym roku to była masakra jakaś 😮 może w tym nie będzie takiej tragedii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja mam też dylemat , zawsze mi sie Kacper podobało i tak miało być a teraz nie mam bladego pojęcia ale coraz bardziej przemawia do mnie Tymek 🙂
A to jest jako Tymon czy Tymoteusz? czy po prostu Tymek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno dam znać 🙂 liczę ze to nic strasznego- moze jakieś chwilowe.. ostatnio znowu zaczęłam wymiotować a to zdaniem lekarza mogło zagęścić mocz i spowodować zastój w nerce.. no nic.. zobaczymy
nie wiem tylko czy do 12 tu do was jutro wpadnę bo jak zaczniecie o jedzeniu gadać to chyba mi żołądek się przekręci... eh.. będzie ciężko... wytrzymać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Byliśmy z psulkiem właśnie na dłuższym spacerze, bo ja sama się boję łazić że padnę,więc jak męzą nie ma to chodzę tu blisko, a poźniej razem ciśniemy na taką polankę przy lesie 🙂 Pożarta zostałam przez te kurewskie małe muszki 🥴


dobrze że jeszcze komary mocno nie kąsają bo w tamtym roku to była masakra jakaś 😮 może w tym nie będzie takiej tragedii
Będzie, iu nas już jest ich pełno i żrą na zmianę z tymi muszkami heheeheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
na pewno dam znać 🙂 liczę ze to nic strasznego- moze jakieś chwilowe.. ostatnio znowu zaczęłam wymiotować a to zdaniem lekarza mogło zagęścić mocz i spowodować zastój w nerce.. no nic.. zobaczymy
nie wiem tylko czy do 12 tu do was jutro wpadnę bo jak zaczniecie o jedzeniu gadać to chyba mi żołądek się przekręci... eh.. będzie ciężko... wytrzymać..
Będzie dobrze, wszystkie trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja mam też dylemat , zawsze mi sie Kacper podobało i tak miało być a teraz nie mam bladego pojęcia ale coraz bardziej przemawia do mnie Tymek 🙂
A to jest jako Tymon czy Tymoteusz? czy po prostu Tymek??


jest imię Tymoteusz i Tymon ale w sumie to chyba jedno i to samo 😮 bo z tego i tego można Tymka zrobić 😜
oj to u nas jeszcze nie jest żle z komarami i oby tak było , w tamtym roku powódż dała w dupę więc jest nadzieja że nie będzie żle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...