Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fashionalex napisał(a):
widze spicie dziewczyny ja juz nie moge dzis spac tak mnie interesuje dzisiejsza wizyta dobrze ze mam ja o 9;30 . jakbym miala ja o pozniejszej porze to bym zwariowala, pozdrawiam was 🙂

hej Justynka 😉
A Ty dzis masz usg,czy tylko kontrole podwozia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też już nie śpię 🙂 DZIEWCZYNKI, które mają dziś wizyty-dajcie znać później! ZOCHA -trzymam kciuki, żeby było ok z tą Twoją nerką i też czekamy na ralację. Idę coś zjeść 🙂

damy damy Kochana 🙂
A no wlasnie ZONIA trzymaj sie dzielnie,bedzie git 😘 😘 😘
daj znac po wizycie 😘
Wrzucilam foty z wczoraj,mozecie sie posmiac z mega kobity 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Hej, ja tez nie moge spać, moj sie cala noc rzucal, kopal, chrapal ze musialabym go chyba zgluszyc zeby sie wyspac

heh moj ma nocke 😉Ale tez nie bardzo lubie spac jak nie ma mojego chrapacza ;D
Jak chrapie,to na bok mu kaz sie ulozyc,u mnie dziala (niekiedy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja też od 6 nie śpie. Brzuch mnie nawala cośik przeżarłam się wczoraj...
Co do imion o których pisałyście to mi Szymon i Kacper się podoba. No i Mia też śliczne 😉
U mnie bedzie wojna bo mój chce Rafał albo Damian, Rafałek mógłby być ale już jest jeden w rodzinie 😞 Ja bym chciała Daniel albo Dawid..jemu się nie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂 🙂 w nocy sie obudziłam bo miałam straszne parcie na pęcherz,maleństwo mnie pare razy kopneło ale generalnie cos leniwe było cały dzień 😉 Ja juz się ogarniam i zabieram się za pieczenia cista,dzisiaj w menu- Kremówka papieska 🙃 jade póżniej do USC z moim po odbiór dokumentów a po południu do parafii,pora zacząć załatwiać sprawy organizacyjne 🙂 W południe śmigne do mojej przyjaciółki,ostatni raz ja widziałam 3 tyg temu tak węc dzień zaplanowany 🙂 Miłego dzionka zycze 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki 🙂ja tez juz dawno wstałam ,a teraz oglądam wczorajszy odcinek 'Z ukosa w wątrobę" czyli Prosto w serce 🙂Aśka Ty mnie z tym wielorybem to nie wnerwiaj bo jak ja patrze na twoje i innych dziewczyn fotki to ja przy was dopiero jestem wielorybem as do tego nogi mam jak balony 😞juz nawet po poludniu mi zaczynaja puchnać:/Asia i co wymordowałaś mężulka na noc oj bidny bidny ten twoj chlopina zapewne ciezko bylo mu sie na pracy poźzniej skupic he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Dzień dobry brzucholki! Wy też macie problem ze spaniem na lewym boku? ja jakoś nie mogę się do tego przekonać... lepiej mi na prawym


Mi tez lepiej na prawym a najlepiej to na plecach i przewaznie w takiej pozycji sie budze ,a taka poozycja ponoc nie wskazana i co ja bidna mam zrobic 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

a ja się wyspałam 🙂 napisałam wczoraj na forum i położyłam się na chwilę do wyrka bo coś mi nerka dokuczała i jak zasnęłam to obudziłam się o 23 🙂 potem kompanie i dalej spać 🙂

pozdrawiam i zycze miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
ja wpadam tylko na chwilkę idę się ogarnąć i pojadę chyba do chrześniaka
piękna pogoda muszę korzystać bo znów ma być zimniej 😞
co do spania to już się przyzwyczaiłam do lewego boku ale zdarza mi się raz na noc obudzić się na prawym (jakoś mi też lepiej pasuje)
miłego dnia wpadne poźniej poczytać relację z wizyt usg dzisiejszych.trzymajcie sie babeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny mam problem brzuch mnie strasznie boli tak na dole w nocy spac nie moglam ale wkoncu mi sie udalo obudzilam sie a brzuch dalej boli 😞 martwie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny mam problem brzuch mnie strasznie boli tak na dole w nocy spac nie moglam ale wkoncu mi sie udalo obudzilam sie a brzuch dalej boli 😞 martwie sie

Najlepiej jakbyś zadzwoniła do lekarza i mu powiedziała. A jak nie to dziewczyny polecają nospę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nospe napewno moge wziac? tak do 10 poczekam jak nie to zadzwonie do lekarza ja z lozka ledwo wstac moge a brzuch tak bardziej po prawej srronie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi w aptece farmaceutka odradziła nospe powiedział, że lepszy jest paracetamol tym bardziej, że dzieciom się go też przepisuje. na koncu stwierdziła, że jeżeli idzie wytrzymać to najlepiej nic przeciwbólowego nie brać, ale co zrobić jak bardzo boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj.... Szymek coś się zbuntował.... i tym sposobem po raz drugi w tej ciąży zwymiotowałam. Myślałam że nie dolecę do wc... Ale po czym? Rano zjadłam tylko płatki... może wczorajsze chipsy, nie mogłam się powstrzymać.... no więc chipsów już chyba nie tknę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny mam problem brzuch mnie strasznie boli tak na dole w nocy spac nie moglam ale wkoncu mi sie udalo obudzilam sie a brzuch dalej boli 😞 martwie sie


a gdzie dokładnie boli Cię brzuch? jak na dole, to weź nospę i poczekaj trochę. jak nie przejdzie to zadzwoń do gina i poproś o poradę. A może to żołądek? Zjadłas coś wczoraj nieświeżego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a nospe napewno moge wziac? tak do 10 poczekam jak nie to zadzwonie do lekarza ja z lozka ledwo wstac moge a brzuch tak bardziej po prawej srronie boli


jak po prawej stronei to macica się rozciąga. Bierz dziewczyno nospę, po to ona jest la nas, ból przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a nospe napewno moge wziac? tak do 10 poczekam jak nie to zadzwonie do lekarza ja z lozka ledwo wstac moge a brzuch tak bardziej po prawej srronie boli
nawet apapp mozna brac,ale ja jestem tego samego zdania jesli juz bardzo boli to wez wkoncu to jest tabletka rozkurczowa, nie zaszkodzi dziecku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na dole brzucha boli. wczoraj z mezem grila mielismy i poltora kielbaski zjadlam a pozniej na wiczor kalerepe nie wiem czy cos z tego moglo mi zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski melduję się na stanowisku 🙃
Jasna nospe ja biorę 2 razy dziennie także śmiało sobie zarzyj a jak nie pomoże to zadzwoń do gina bo po co się stresować 🙂
Co do spania to ja raz na lewym raz na prawym boku a z reguły się budzę na pleckach i ledwo co się z wyra idzie mi wyzbierać bo mnie tak krzyże nawalają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...