Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja ide na dopiero na 17.40 a Asiulka idzie albo na 12 albo na 14 🙂Asia tylko jutro bądź grzeczna u pana murzunka 🙂


jutro złamie się fotel pod moim naporem buhahaha


Kochana to Ty uwazaj na siebie 🙂bo rumoru narobisz i doktorka na tamten swiat jeszcze sprowadzisz i kto by Cie z podłogi podnosił ?sama bys nie dala rady wstac a i zapewne katarzyna bys swiecila jak swiatełkiem w tunelu he he he he

Wyobraziłam sobie tą sytuacje , jak ona z ta Katarzyną lezy na podłodze i sie smieje ....A on biedny nie wie co zrobic ....A twoj M idzie z Toba Asia jutro 🙂 🙂 🙂

haha
idzie 🙂 wie co robi ... lepiej mnie nie puszczać samej 🤪 😮


ufff to jestem spokojna o Ciebie 🙂


lepiej osobistego dźwigowego mieć przy sobie 🙂 a Ty Dorcia bierzesz swoich menów jutro na pokaz malucha ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja ide na dopiero na 17.40 a Asiulka idzie albo na 12 albo na 14 🙂Asia tylko jutro bądź grzeczna u pana murzunka 🙂


jutro złamie się fotel pod moim naporem buhahaha


Kochana to Ty uwazaj na siebie 🙂bo rumoru narobisz i doktorka na tamten swiat jeszcze sprowadzisz i kto by Cie z podłogi podnosił ?sama bys nie dala rady wstac a i zapewne katarzyna bys swiecila jak swiatełkiem w tunelu he he he he

Wyobraziłam sobie tą sytuacje , jak ona z ta Katarzyną lezy na podłodze i sie smieje ....A on biedny nie wie co zrobic ....A twoj M idzie z Toba Asia jutro 🙂 🙂 🙂

haha
idzie 🙂 wie co robi ... lepiej mnie nie puszczać samej 🤪 😮

Aska ja sie zastanawiam co Ty jutro odwalisz u tego doktorka......Ty święta byc nie mozesz ...NIE NIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Słuchajcie , w sumie to do tych co juz rodziły .....Czy jak sie rodzi duze dziecie , to nie maja kolek 🙂 🙂Czy słyszałyscie cos na ten temat .....MOja kolezanka urodziła 2 ponad 4 kg i nie miała zadnych kolek, moja mama mowił mi tez , ze ona nie wie co to znaczy kolka bo ja miałam 4.5 kg ( nie da się ukryc ) , a moj brat 5 kg 🙂 🙂


to nie ma nic wspolnego raczej z waga moj Kuba ur 2800 i nie mial kolek na sztucznym wiekszosc dzieci ma kolki

Czyli co tylko cycem na początku tak .....Bo to w sumie Dorcia tylko na poczatku te kolki pozniej juz ich nie ma ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja ide na dopiero na 17.40 a Asiulka idzie albo na 12 albo na 14 🙂Asia tylko jutro bądź grzeczna u pana murzunka 🙂


jutro złamie się fotel pod moim naporem buhahaha


Kochana to Ty uwazaj na siebie 🙂bo rumoru narobisz i doktorka na tamten swiat jeszcze sprowadzisz i kto by Cie z podłogi podnosił ?sama bys nie dala rady wstac a i zapewne katarzyna bys swiecila jak swiatełkiem w tunelu he he he he

Wyobraziłam sobie tą sytuacje , jak ona z ta Katarzyną lezy na podłodze i sie smieje ....A on biedny nie wie co zrobic ....A twoj M idzie z Toba Asia jutro 🙂 🙂 🙂

haha
idzie 🙂 wie co robi ... lepiej mnie nie puszczać samej 🤪 😮


ufff to jestem spokojna o Ciebie 🙂


lepiej osobistego dźwigowego mieć przy sobie 🙂 a Ty Dorcia bierzesz swoich menów jutro na pokaz malucha ?? 🙂


co racja to racja 🙂tylko jednego tego starawego sprawce piłki która teraz nosze 🙂bo młody znowu na modły do kosciola leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Czarna toś ty jako dorodne dziewcze sie urodziła a brat jak prawdziwy chlopisko 😁

NOOOOOOO, my dorodne dzieci bylismy .....ze mna mama miała cesarkę , bo ja dupą na swiat wychodziłam .....a z moim bratem 48 godz sie meczyła , powiedziała ze ona nie urodzi wiecej dzieci i chce sama rodzic ....Jak moj tato przyszedł na drugi dzien to jej nie poznał ....wszytskie zyły jej na twarzy wyszły z tego wysiłku ....Biedna kobieta ....ale 5 kg było ....A teraz on ma 2 m wzrostu i szczupły, wstawiłam zdjecia ze śluby i on tam jest bo był u nas swidkiem ( mielismy 2 facetów) 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Słuchajcie , w sumie to do tych co juz rodziły .....Czy jak sie rodzi duze dziecie , to nie maja kolek 🙂 🙂Czy słyszałyscie cos na ten temat .....MOja kolezanka urodziła 2 ponad 4 kg i nie miała zadnych kolek, moja mama mowił mi tez , ze ona nie wie co to znaczy kolka bo ja miałam 4.5 kg ( nie da się ukryc ) , a moj brat 5 kg 🙂 🙂


to nie ma nic wspolnego raczej z waga moj Kuba ur 2800 i nie mial kolek na sztucznym wiekszosc dzieci ma kolki

Czyli co tylko cycem na początku tak .....Bo to w sumie Dorcia tylko na poczatku te kolki pozniej juz ich nie ma ....
Kochana ja to mialam duzzzo mleka i do 5 m-ca tylko cycem karmilam Kuby nie karmilam sztucznym mlekiem no zdazylo sie dwa razy ale w awaryjnych sytuacjach jak sie pochorowalam.Kolki to faktycznie tylko na poczatku wiesz czasmi malenstwo zle zlapie smoczek ,albo załapczywie je i nalyka sie powietrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Słuchajcie , w sumie to do tych co juz rodziły .....Czy jak sie rodzi duze dziecie , to nie maja kolek 🙂 🙂Czy słyszałyscie cos na ten temat .....MOja kolezanka urodziła 2 ponad 4 kg i nie miała zadnych kolek, moja mama mowił mi tez , ze ona nie wie co to znaczy kolka bo ja miałam 4.5 kg ( nie da się ukryc ) , a moj brat 5 kg 🙂 🙂


to nie ma nic wspolnego raczej z waga moj Kuba ur 2800 i nie mial kolek na sztucznym wiekszosc dzieci ma kolki

Czyli co tylko cycem na początku tak .....Bo to w sumie Dorcia tylko na poczatku te kolki pozniej juz ich nie ma ....
Kochana ja to mialam duzzzo mleka i do 5 m-ca tylko cycem karmilam Kuby nie karmilam sztucznym mlekiem no zdazylo sie dwa razy ale w awaryjnych sytuacjach jak sie pochorowalam.Kolki to faktycznie tylko na poczatku wiesz czasmi malenstwo zle zlapie smoczek ,albo załapczywie je i nalyka sie powietrza

No niestety tez tak bywa ..... ale mam nadzije ze sa jakies srodki , zeby sie biedny nie męczył z tymi kolkami .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia , a jak Twoj Kuba denewuje się ta cała sytuacja , pierwsza spowiedz , komunia..... 🙂


Oj troszke sie denerwuje widze to po mnim taki troche rozkojazony jest a na probach taki skupiony ze ho ho

Wiesz to pierwszy raz w zyciu takie przezycie .....ale niedługo bedzie juz po .....A w kosciele bedzie musiał cos czytac , śpiewac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Słuchajcie , w sumie to do tych co juz rodziły .....Czy jak sie rodzi duze dziecie , to nie maja kolek 🙂 🙂Czy słyszałyscie cos na ten temat .....MOja kolezanka urodziła 2 ponad 4 kg i nie miała zadnych kolek, moja mama mowił mi tez , ze ona nie wie co to znaczy kolka bo ja miałam 4.5 kg ( nie da się ukryc ) , a moj brat 5 kg 🙂 🙂


to nie ma nic wspolnego raczej z waga moj Kuba ur 2800 i nie mial kolek na sztucznym wiekszosc dzieci ma kolki

Czyli co tylko cycem na początku tak .....Bo to w sumie Dorcia tylko na poczatku te kolki pozniej juz ich nie ma ....
Kochana ja to mialam duzzzo mleka i do 5 m-ca tylko cycem karmilam Kuby nie karmilam sztucznym mlekiem no zdazylo sie dwa razy ale w awaryjnych sytuacjach jak sie pochorowalam.Kolki to faktycznie tylko na poczatku wiesz czasmi malenstwo zle zlapie smoczek ,albo załapczywie je i nalyka sie powietrza

No niestety tez tak bywa ..... ale mam nadzije ze sa jakies srodki , zeby sie biedny nie męczył z tymi kolkami .....


Napewno sa butelki anty-kolka ale czy to przynoai jakies efekty nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Lubie wysokich facetów i fajnie ze mieliście dwóch świadków zupełnie nietypowo 🙂

U nas było tak ja mam brata i moj ma tylko brata .Wiec było 2 facetów .....Fajnie to wygladała moj brat 2 m , M brat tez wysoki i do tego długie włosy ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia , a jak Twoj Kuba denewuje się ta cała sytuacja , pierwsza spowiedz , komunia..... 🙂


Oj troszke sie denerwuje widze to po mnim taki troche rozkojazony jest a na probach taki skupiony ze ho ho

Wiesz to pierwszy raz w zyciu takie przezycie .....ale niedługo bedzie juz po .....A w kosciele bedzie musiał cos czytac , śpiewac....


wychodzi z kolega i dwoma kolezankami piesn jedna zaspiewac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lubie wysokich facetów i fajnie ze mieliście dwóch świadków zupełnie nietypowo 🙂

U nas było tak ja mam brata i moj ma tylko brata .Wiec było 2 facetów .....Fajnie to wygladała moj brat 2 m , M brat tez wysoki i do tego długie włosy ..... 🙂 🙂 🙂


he he ale czad 😁 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia , a jak Twoj Kuba denewuje się ta cała sytuacja , pierwsza spowiedz , komunia..... 🙂


Oj troszke sie denerwuje widze to po mnim taki troche rozkojazony jest a na probach taki skupiony ze ho ho

Wiesz to pierwszy raz w zyciu takie przezycie .....ale niedługo bedzie juz po .....A w kosciele bedzie musiał cos czytac , śpiewac....


wychodzi z kolega i dwoma kolezankami piesn jedna zaspiewac

Czyli spiewa po mamusi .....Kurcze fajnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia , a jak Twoj Kuba denewuje się ta cała sytuacja , pierwsza spowiedz , komunia..... 🙂


Oj troszke sie denerwuje widze to po mnim taki troche rozkojazony jest a na probach taki skupiony ze ho ho

Wiesz to pierwszy raz w zyciu takie przezycie .....ale niedługo bedzie juz po .....A w kosciele bedzie musiał cos czytac , śpiewac....


wychodzi z kolega i dwoma kolezankami piesn jedna zaspiewac

Czyli spiewa po mamusi .....Kurcze fajnie 🙂 🙂


he he faktycznie tylko oby ładniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia oczywiscie , ze sie umowimy wezmiemy Kamile bo ona tez z Olsztyna i damy czadu przy coca coli....Kochana za serial nie ma za co , tak myslałam , ze nie bedziesz miała czasu po Komunii....
Słuchajcie gdzie sie podziewa Aska .....Ona dalej ta shakire tanczy.....Czy fikołki przed snem , ale jej M jest w pracy wiec nie wiem co ona tam robi....


na nocki teraz ma chłopina to go pewnie dusi przed wyjściem 🤪 🤪 🤪

hahahahaha ,a bylismy w lesie ,na lodach i takie tam..a potem do domku,corcia na dwor ,a my zgadlas -fikolki trenowalim 😁 😁 😁Wy to dziewoje wiecie wszystko ,juz sie zastanawiam,czy aby nie ma u mnie jakiej kamery w chalupie 😮 😮 😮
Dla chlopca Szymon-bardzo ladne imie,a dla Ziecia to sie na iebie Asiu zdaje ,ten Tymek to dla mnie nie znane imie i szczerze powiem ,ze nie mam pojecia ,wiec nie bede odradzac ,doradzac ,bo namieszam jeszcze 😁
A jakie by nie bylo imie ,to ziecia nie oddam nawet Gabryni przeslodkiej -,zaklepany 🙃 🤪
Asiek "Katarzyne "odpicowal,ze murzynek zblednie ,tam pewnie takie zakretasy wyczynila
Dalej Was studiuje -nie bylo mnie to mam za swoje 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze spicie dziewczyny ja juz nie moge dzis spac tak mnie interesuje dzisiejsza wizyta dobrze ze mam ja o 9;30 . jakbym miala ja o pozniejszej porze to bym zwariowala, pozdrawiam was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...