Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia wymiotłaś mnie z tym CUMELKIEM na maksa 🤪 🤪 🤪

☺️ też nie słyszałaś o CUMLU dla dziecka 😜 hehe to ja chyba z innej orbity czy cuś 🤪 🙃 🙃 🙃

Dorcia kazdy ma swoja gware ....ja tez nie wiedziałam co to jest ten CUMLU.....a w poznańskim na mokołaja mowia GWIAZDOR a na choinki ....tam rosną małe CHUJKI....jak ja to usłyszałam tak sie brechtała ze szok ....


buhahah 😁
Czarnulko nie CUMLU tylko" co to jest ten CUMEL" hehe tak się to odmienia 🤪 😁 😁 😁

i tak moze byc ha ha ha h ha ha ha ha ha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i chciałam kupić dziś butelkę antykolkową i szok 🤪 33 zł a na allegro za te same pieniądze butelka + 2 małe 😮
wrzucam link http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260ml-2x-125ml-gratis-i1581454409.html
zdziercy 😠 😠 😠

też muszę zapytać sprzedawcy czy nie wystawi jeszcze raz takiej promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia wymiotłaś mnie z tym CUMELKIEM na maksa 🤪 🤪 🤪

☺️ też nie słyszałaś o CUMLU dla dziecka 😜 hehe to ja chyba z innej orbity czy cuś 🤪 🙃 🙃 🙃

Dorcia kazdy ma swoja gware ....ja tez nie wiedziałam co to jest ten CUMLU.....a w poznańskim na mokołaja mowia GWIAZDOR a na choinki ....tam rosną małe CHUJKI....jak ja to usłyszałam tak sie brechtała ze szok ....


buhahah 😁
Czarnulko nie CUMLU tylko" co to jest ten CUMEL" hehe tak się to odmienia 🤪 😁 😁 😁

i tak moze byc ha ha ha h ha ha ha ha ha 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪 buhahahah dałaś czadu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a i chciałam kupić dziś butelkę antykolkową i szok 🤪 33 zł a na allegro za te same pieniądze butelka + 2 małe 😮
wrzucam link http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260ml-2x-125ml-gratis-i1581454409.html
zdziercy 😠 😠 😠

też muszę zapytać sprzedawcy czy nie wystawi jeszcze raz takiej promocji

to patrz co ma facet jeszcze fajnego i zamawiaj pare rzeczy na raz ......Kochana ja taka butelke dostałam z ulotkami od lekarza na wizycie jak zakładał mi karte ciązy , nawet nie wiedziałam ze to antykolkowa.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i chciałam kupić dziś butelkę antykolkową i szok 🤪 33 zł a na allegro za te same pieniądze butelka + 2 małe 😮
wrzucam link http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260ml-2x-125ml-gratis-i1581454409.html
zdziercy 😠 😠 😠

też muszę zapytać sprzedawcy czy nie wystawi jeszcze raz takiej promocji

to patrz co ma facet jeszcze fajnego i zamawiaj pare rzeczy na raz ......Kochana ja taka butelke dostałam z ulotkami od lekarza na wizycie jak zakładał mi karte ciązy , nawet nie wiedziałam ze to antykolkowa.......


tak będę robić bo po tych sklepach to się wogóle nie opłaca kupować nie których rzeczy 😠
O to fajny prezencik dostałaś 🙂 pisze że anty kolkowa więc chyba taka jest 😉
Ja mam bardzo dużo linków zapisanych i już dawno aukcje są zakończone bo nie chciałam tak na samym poczatku ciąży zamawiać i teraz mam nadzieje że mi to powystawiają jeszcze raz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Aska tanie ma rzeczy facet .....butelki i smoczki avanti to bardzo dobra firma


mi takie doradzają więc wypróbuję avant a 3 butelki za 30zł z groszami to na prawdę nie drogo i do tych butelek jeszcze smoczki są więc się naprawde oplacało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Aska tanie ma rzeczy facet .....butelki i smoczki avanti to bardzo dobra firma


mi takie doradzają więc wypróbuję avant a 3 butelki za 30zł z groszami to na prawdę nie drogo i do tych butelek jeszcze smoczki są więc się naprawde oplacało

spiochy ma tanio , body ....fajne rzeczy .....podkłady poporodowe .....zapisz sobie goscia w ulubionych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Aska tanie ma rzeczy facet .....butelki i smoczki avanti to bardzo dobra firma


mi takie doradzają więc wypróbuję avant a 3 butelki za 30zł z groszami to na prawdę nie drogo i do tych butelek jeszcze smoczki są więc się naprawde oplacało

spiochy ma tanio , body ....fajne rzeczy .....podkłady poporodowe .....zapisz sobie goscia w ulubionych


ja też będę na pewno nie tylko te butelki brała od niego bo się opłaca , uciekam na sekundę będę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ja zamawialam u babki ze strony trojmiasto.pl niektorzy oddaja inni zamieniaja a jeszcze inni sprzedaja, i za paczke pampersow dostalam tyle ciuchow ze mala tego nie zużyje wszstkiego

to super .....podaj strone ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Aska tanie ma rzeczy facet .....butelki i smoczki avanti to bardzo dobra firma


mi takie doradzają więc wypróbuję avant a 3 butelki za 30zł z groszami to na prawdę nie drogo i do tych butelek jeszcze smoczki są więc się naprawde oplacało

spiochy ma tanio , body ....fajne rzeczy .....podkłady poporodowe .....zapisz sobie goscia w ulubionych


ja też będę na pewno nie tylko te butelki brała od niego bo się opłaca , uciekam na sekundę będę wieczorkiem

do pozniej .....cumbelek czy jakos tam hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ja zamawialam u babki ze strony trojmiasto.pl niektorzy oddaja inni zamieniaja a jeszcze inni sprzedaja, i za paczke pampersow dostalam tyle ciuchow ze mala tego nie zużyje wszstkiego

to super .....podaj strone ......
www.trojmiasto.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Właśnie wszamałam ćwiartkę arbuzika a teraz leżę i głaszczę się po brzuszku...
stronę z butelczynami zapisałam 🙂 dobrze że jesteście i jest się kogo poradzić 🙂 w nas siła

fajne to jest jak ktos cos ciekawego wrzuci to mozna sobie taniej zamowic ....a ty jak zadowolona z przesyłki od rodzyneczek ( chyba tak sie nazywał)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie jestem zadowolona, chociaż nie znam się za bardzo z tą jakością bawełny. no i mam jedną uwagę - po wpłaceniu kasy zadzwonili, że nie mają okrycia kąpielowego z żabką i podali mi jakie mają. wybrałam z kaczuszkami. też ładne, ale po co wystawiają coś czego nie mają na stanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ogólnie jestem zadowolona, chociaż nie znam się za bardzo z tą jakością bawełny. no i mam jedną uwagę - po wpłaceniu kasy zadzwonili, że nie mają okrycia kąpielowego z żabką i podali mi jakie mają. wybrałam z kaczuszkami. też ładne, ale po co wystawiają coś czego nie mają na stanie?

tak jest czasami z tym allegro .....ja duzo zamawiam i chyba raz mielismy taka sytuacje - dekoracja samochodu do slubu ....inny kolor czy cos było ale dorzucili nam wiecej rozyczek i sprawa załatwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ogólnie jestem zadowolona, chociaż nie znam się za bardzo z tą jakością bawełny. no i mam jedną uwagę - po wpłaceniu kasy zadzwonili, że nie mają okrycia kąpielowego z żabką i podali mi jakie mają. wybrałam z kaczuszkami. też ładne, ale po co wystawiają coś czego nie mają na stanie?

tak jest czasami z tym allegro .....ja duzo zamawiam i chyba raz mielismy taka sytuacje - dekoracja samochodu do slubu ....inny kolor czy cos było ale dorzucili nam wiecej rozyczek i sprawa załatwiona
mi przysłali kiedyś 2 lewe buty hehehe, więc zadzwoniłam zapytać co teraz , a oni mi przysłali 2 prawe,płaciłam tylko za przesyłkę 🤪 więc miałam 2 pary-jedną dałam kumpeli 🙂Często coś zamawiam i zawsze jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ogólnie jestem zadowolona, chociaż nie znam się za bardzo z tą jakością bawełny. no i mam jedną uwagę - po wpłaceniu kasy zadzwonili, że nie mają okrycia kąpielowego z żabką i podali mi jakie mają. wybrałam z kaczuszkami. też ładne, ale po co wystawiają coś czego nie mają na stanie?

ale co ci nie pasuje z ta bawełna jest napisane 100 % czy nie i jak masz jakies ciuszki porównaj sobie z tymi co dostałas....Ja widziałam ostatnio w biedronce były super za 15 zł ale na krotki rękaw ....ja na krotki nic nie bede kupowała bo to juz bedzie zimno , w domu nie grzeja ( tak to jest w bloku ) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...