Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pani Violu1976 czy pani przypadkiem nie jest fejkiem reklamujacym Mamusie.net ? bo na to wyglada 🤔


no coś Ty , przeciez jakby admin chciał to by sam to reklamował, przeciez to jego kolejny serwis.

Dziś w sumie od rana coś robię, posprzątałam chatę, przebrałam pościel i nawet sie nie zmęczyłam 😮
a z Mnie wiadomo, niby rozmawiamy normalnie ale zobaczymy jak to będzie. Nie nastawiam się że to przetrwa choć bardzo bym chciała. Liczę, że po porodzie jakoś to wszystko się ułoży i M również za maluchem będzie tak szalał jak za Grzesiem.


wiem,ale dziwne ze pod innymi postami ta reklama sie nie pokazuje. jestem dzisiaj wrogo nastawiona do wszystkich wiec z gory sorry,ale potepiam fejkow

Leginsik ja tez dzisiaj rano wrogo byłam nastawiona do całego swiata .....hormony w ciązy .....nie ma za co przepraszac .....wszytskie to rozumiemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
dzieczyny czy wam tez sie robi czesto slabo , ze zaraz zemdlejecie , ja ostanio z domu zaczynam sie bac wychodzic, wpierw w sklepie, ze musialam zakupy zostawic , potem na cwiczeniach , a teraz gdy jadlam .

Justyna jak tak małam z 2 razy .....ale to z głodu .....bo długo nie jadłam czekałam na M i czułam ze lece , ale napiłam sie wody i ok ....


Ja to ze dwa razy tak miałam w Kościele 😁 ale ja to jestem krejzolka i zamiast usiąść do ławki udaje twardą babke i stoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ja jestem zawsze najedzona , zawsze nosze ze soba kanapke, obawiam sie ze powraca mi choroba zwiazana z serduchem , a tego niechce , 4 lata temu , tracilam przytomnosc na 15 minut , ale potem jakos mi to wyleczyli , ale jak znow tak bedzie to zaczne sie martwic o moja dziewuszke,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

wiem,ale dziwne ze pod innymi postami ta reklama sie nie pokazuje. jestem dzisiaj wrogo nastawiona do wszystkich wiec z gory sorry,ale potepiam fejkow

ooo dzięki za słuszną uwagę. Walnąłem babola, dopiero teraz to widzę. Ta reklama powinna wyświetlać się TYLKO tym, które nie są w ciąży oraz ZAWSZE pod pierwszym postem.
Widzę, że pojawia się zawsze pod postem osoby, która nie jest ciężarna - tu leży pies pogrzebany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
widzisz ja jestem zawsze najedzona , zawsze nosze ze soba kanapke, obawiam sie ze powraca mi choroba zwiazana z serduchem , a tego niechce , 4 lata temu , tracilam przytomnosc na 15 minut , ale potem jakos mi to wyleczyli , ale jak znow tak bedzie to zaczne sie martwic o moja dziewuszke,

to ty lepiej skonsultuj sie z lekarzem jak to sie powtarza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

wiem,ale dziwne ze pod innymi postami ta reklama sie nie pokazuje. jestem dzisiaj wrogo nastawiona do wszystkich wiec z gory sorry,ale potepiam fejkow

ooo dzięki za słuszną uwagę. Walnąłem babola, dopiero teraz to widzę. Ta reklama powinna wyświetlać się TYLKO tym, które nie są w ciąży oraz ZAWSZE pod pierwszym postem.
Widzę, że pojawia się zawsze pod postem osoby, która nie jest ciężarna - tu leży pies pogrzebany.


ja tam żadnej reklamy nie widzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

wiem,ale dziwne ze pod innymi postami ta reklama sie nie pokazuje. jestem dzisiaj wrogo nastawiona do wszystkich wiec z gory sorry,ale potepiam fejkow

ooo dzięki za słuszną uwagę. Walnąłem babola, dopiero teraz to widzę. Ta reklama powinna wyświetlać się TYLKO tym, które nie są w ciąży oraz ZAWSZE pod pierwszym postem.
Widzę, że pojawia się zawsze pod postem osoby, która nie jest ciężarna - tu leży pies pogrzebany.

Pioter dałes ciała hi hi , ale to dopiero teraz wskoczyło ,ze jestem mamuska , a mi zostało jeszcze 4 m-ce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, póżno już ale po tej komuni nie mogę dojśc do siebie, trochę przesadziłam ale teraz już spokój na dwa lata, bo mój mały ma za dwa lata ale jeszcze chrzciny w grudniu zapomniałam. Zrobiłam dziś kopytka dla kompanii wojska tyle ziemniakow zostało z komunii więc ZAPRASZAM do mnie dziewczynki, do tego jest łopatka z sosikiem i warzywkami. Juz jutro usg, nie mogę się doczekac. WITAMY VIOLU NA POKŁADZIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
poprawiłem to.
Teraz pytanie do Was;

- do ciężarnych: Widzicie reklamę pod pierwszym postem od góry ?

- do Violi: Widzisz reklamę pod pierwszym postem od góry ?

ja nic nie widze , chyba chciałes zebysmy szybko urodziły ....takie z nas wredne baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Natalka 11 lat, Amelka 4latka ,Michalinka 2 ,7 miesiecy 🙂

teraz chcesz chłopczyka hi hi ...., a o ktorej masz wizyte i jak sie czujesz tak samo jak chodziłas z dziewczynkami w ciązy .....

Wizyte mam na 14.30 🙂
no niby inaczej ,ale ja to już mam mieszane uczucia heheh z dziewczynkami mnie tak na słodycze nie ciągneło ,a teraz za to ciagle bym jadła słodkie nawet zupe bym na słodko na obiad robiła 😁
A podobno mówią ,że jak na słodkie to na dziewczynki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
admin napisał(a):
poprawiłem to.
Teraz pytanie do Was;

- do ciężarnych: Widzicie reklamę pod pierwszym postem od góry ?

- do Violi: Widzisz reklamę pod pierwszym postem od góry ?

ja ciężarna oznajmiam że nie widac 😜

ja widzę same suwaczki zadnej reklamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...