Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny tez czujecie ruchy narazie tylko do pepke-powyzej jeszcze nie?
ja ruchy czuje codziennie-ale raz jest dzien kiedy dziecko jest mega aktywne i kopie caly czas, a na nastepny dzien tylko delikatnie puka....

ja tez tak czuje jak ty....koło pepka i na dole ...ale szczerze maleństwa nasze dopiero zaczna na wadze przypierac , zobaczcie jakie to wszytsko dziwne , zaczełysmy 6 m-c one waza 0.5 g , mamy jeszcze 4 m-ce i waga wzrosnie do np 3 kg ....dziwne ale prawdziwe, czyli z tego wychodzi , ze pozniej co 2 tyg przybedzie mu 0.5 kg ....ale czuje ze macice juz mam za pępkiem ....


przyrost na pewno bedzie duży teraz , ja z dnia na dzień czuję że brzuch mam pełniejszy większy 🤪 🙃 🤪 🙃 już by mógł być taki do porodu a maluch żeby sobie rósł oczywiście 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃

ale dziwne Asia co nie przez 5 m-cy wazy tylko 500g i wszytsko ma rozwinięte , a teraz dobiero bedzie nabierał masy i płuca zostały do całkowitego rozwinięcia... .....


dlatego to się cudem nazywa 🙂 ja to jak czasami sobie tak myślę że z małej kropeczki się zrobił taki duży synek to aż nie wierze 🙂 a gdzie tam faktycznie do końca jak dzieci mają po prawie 60cm i po 5 kg ( twój braciszek 😁 )

no niestety i mama sama urodziła bez znieczulen , ja to tez bede miała duze dziecko na pewno powyzej 4 zobaczycie .....


ja się ponad 4 kilowa urodziłam i mój też więc jest nadzieja że i nasz bombel będzie duży 😜 tylko jak takiego bombla przecisnąć hehehe 😜 😜 😜

Bedzie musiało sie przecisnąc hi hi .....ja Ty pisałas wczesniej z takiej małej kropki taki duzy chłop lub dziewczyna niezle .....to jest prawdziwy cud....a zaczeło sie od plemnika .....szok co nie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu mam neta uffff 🙂Przyszedl Andru i sie za to wzial heh 😁
Aga suuuper ,ze wszystko oki ,no i wychodzi na to ze dzidzia bedzie niespodziewanka dla rodzicow 🤪
hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja oszaleje z Wami laski ...39 stron od 8.47 nadrapaly...ja nie dam rady tego nadrobic za hu.... wafla !!!!

no zyjesz i cywilizacja do Ciebie dotarła .....sorki za sms , ale mowie napisze moze nie przeszkodze w fikołkach ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wkoncu mam neta uffff 🙂Przyszedl Andru i sie za to wzial heh 😁
Aga suuuper ,ze wszystko oki ,no i wychodzi na to ze dzidzia bedzie niespodziewanka dla rodzicow 🤪
hehe

wiesz co chyba juz nie chce wiedziec niech to bedzie niespodzianka....ale jak ide do lekarza to fajnie bo co m-c moge zobaczyc maleństwo ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja oszaleje z Wami laski ...39 stron od 8.47 nadrapaly...ja nie dam rady tego nadrobic za hu.... wafla !!!!

no zyjesz i cywilizacja do Ciebie dotarła .....sorki za sms , ale mowie napisze moze nie przeszkodze w fikołkach ....

hahaha mi tel padl dop mam wlaczone wszystko 🤪
Glupolu za co Ty przepraszasz moja Droga ??? 🙂Milo ,ze naskrobalas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Co tam dzis sie dzialo,bo ja nie w temacie... 😮
Pradu nie mialam,a potem wszyscy mieli,a ja dalej nie... 😞Dop mam lacze ze swiatem 🤪

poczytaj sobie na spokojnie .....Agata tez mi pisała ze nie ma internetu , ja mowie jakies fatum czy co nad wami wisi Ania 100 tez nie miała pisała ....Ty ja sie Ciebie pytałam czy twoj Jedru chce z Toba rodzic ?????i jakos chyba nie czytałas bo mi nie odpowiedziałas chyba ze ja tego nie zauwazyłam ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby

hahhahahahahahahahahhahahahahahaha 🙃 😁 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby

hahhahahahahahahahahhahahahahahaha 🙃 😁 🤪 🙃 🙃 🙃

smiej sie smiej , ja to myslałam ze sie poszcze jak to czytałam ....wariatki ..... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agata mi napisała ze nadal nie ma internetu.... 🙂 🙂i ze juz strasznie teskni za brzuszkiem ....


to już jest poważne uzależnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Co tam dzis sie dzialo,bo ja nie w temacie... 😮
Pradu nie mialam,a potem wszyscy mieli,a ja dalej nie... 😞Dop mam lacze ze swiatem 🤪

poczytaj sobie na spokojnie .....Agata tez mi pisała ze nie ma internetu , ja mowie jakies fatum czy co nad wami wisi Ania 100 tez nie miała pisała ....Ty ja sie Ciebie pytałam czy twoj Jedru chce z Toba rodzic ?????i jakos chyba nie czytałas bo mi nie odpowiedziałas chyba ze ja tego nie zauwazyłam ... 🙂

chce i owszem 🤪Nie zostawi mnie w trudnej chwili 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Co tam dzis sie dzialo,bo ja nie w temacie... 😮
Pradu nie mialam,a potem wszyscy mieli,a ja dalej nie... 😞Dop mam lacze ze swiatem 🤪

poczytaj sobie na spokojnie .....Agata tez mi pisała ze nie ma internetu , ja mowie jakies fatum czy co nad wami wisi Ania 100 tez nie miała pisała ....Ty ja sie Ciebie pytałam czy twoj Jedru chce z Toba rodzic ?????i jakos chyba nie czytałas bo mi nie odpowiedziałas chyba ze ja tego nie zauwazyłam ... 🙂

chce i owszem 🤪Nie zostawi mnie w trudnej chwili 🤪

tak myslałam ze Jędru to super chłop ..... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Laski ... ale jak zwykle naskrobałyście ...ojoj
Wiecie co tak się wlasnie dzis zastanawiam jak jest z sexem w 3 trymestrze bo czytałam ze ogolnie stosunek i sperma , orgazm czyli skurcze macicy moga spowodowac poród , ale od kiedy tak sie moze stac czy cały 3 trymestr to juz post ,, i dopiero na koniec można jak sie chce juz urodzic , tego juz nie napisali no i tak wlsnie się zastanawiam jak to jest?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop sie przydaje na porodowce,wspiera,pociesza i dodaje sil,kiedy juz ich braknie ...slowa otuchy czyli typu"juz tyle za nami jeszcze troche z gorki ,dasz rade "..i takie tam ....-wtedy takie proste slowa i wsparcie maja ogromna moc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski ... ale jak zwykle naskrobałyście ...ojoj
Wiecie co tak się wlasnie dzis zastanawiam jak jest z sexem w 3 trymestrze bo czytałam ze ogolnie stosunek i sperma , orgazm czyli skurcze macicy moga spowodowac poród , ale od kiedy tak sie moze stac czy cały 3 trymestr to juz post ,, i dopiero na koniec można jak sie chce juz urodzic , tego juz nie napisali no i tak wlsnie się zastanawiam jak to jest?????

Karolcia to chyba wszytsko zalezy od szyjki .....Jezeli wszytsko było dobrze do tej pory z szyjka to chyba mozna fikołkowac sie ....a kiedy masz wizyte ....zapytaj sie gina.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...