Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobryyy 😎 U nas sa teraz dni naszego miasta,3 dni biby na stadionie 🤪 Ale mam na ten weekend napięty harmonogram 😲 musze upiec dzisiaj dwa ciasta,po południu zawozimy z moim S moich rodziców do jakiegoś zamku na noc,chca sobie sprawic romantyczna kolacje i te sprawy 😜 😁 więc dzisiaj pod opieka mam swoja mlodsza sisters,jutro po śniadaniu ich odbieramy..po południu idziemy do moich bo mama ma urodziny,troche posiedzimy i idziemy do mojego szwagra bo rowniez wyprawia urodziny a o 21 na dżem,jeszcze w południe musze leciec do miasta bo szwagier gra na wystawie sklepowej i obiecalam ze go sfotografuje i nakrece pare fimow,w niedziele musimy zawiezc ostatnie zaproszenia na slub i wsio i wtedy kaze wszystkim dac mi swiety spokoj 😜 😎
Ale najpierw zaczne od sniadania,bo juz malenstwo sie upomina..w dodatku takie upały zapowiadają licze na burze w nocy 🤪


u nas od tego weekendu też się zaczynają dni różnych miejscowości koło mnie ...ale sie nie wybieram bo tam ludzi zawsze masa , hałas i jeszcze by mnie poobijali i musiałabym się wściec jakby mi Tymusia kto szturchnął 😮 😠

nie nie nie ryzykuj 🙂
Ja jak bylam to za dnia na wystepach corci,swietnie bylo,jednak wieczorem o 21 grala Flinta,ale tam sie nie pchalam,cholota niekiedy nie patrzy ,z rana jeszcze butelki sie tlukly i niedobitki wracaly ...ciezarne lepiej zeby w takie popijawy nie dreptaly,ale to moje zdanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobryyy 😎 U nas sa teraz dni naszego miasta,3 dni biby na stadionie 🤪 Ale mam na ten weekend napięty harmonogram 😲 musze upiec dzisiaj dwa ciasta,po południu zawozimy z moim S moich rodziców do jakiegoś zamku na noc,chca sobie sprawic romantyczna kolacje i te sprawy 😜 😁 więc dzisiaj pod opieka mam swoja mlodsza sisters,jutro po śniadaniu ich odbieramy..po południu idziemy do moich bo mama ma urodziny,troche posiedzimy i idziemy do mojego szwagra bo rowniez wyprawia urodziny a o 21 na dżem,jeszcze w południe musze leciec do miasta bo szwagier gra na wystawie sklepowej i obiecalam ze go sfotografuje i nakrece pare fimow,w niedziele musimy zawiezc ostatnie zaproszenia na slub i wsio i wtedy kaze wszystkim dac mi swiety spokoj 😜 😎
Ale najpierw zaczne od sniadania,bo juz malenstwo sie upomina..w dodatku takie upały zapowiadają licze na burze w nocy 🤪

OMG!!!pozazdroscic Ci tylko wigoru... 🤪ja wczoraj ledwo do zerowki przypelzlam,tak mnie jakies skurcze dorwaly...dzis jej nawet nie prowadze ,bo wole byc w lozku ,nie bardzo sie miewam....brzuch pobolewa jakby jajniki czy cus ,troche jak na O..



o 21 na dżem?hmmm ale na koncert zespołu dżem ??bo u nas na kortowiadzie dziś ggra zespół DŻEM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
A witam ranne ptaszki 🙂 🙂 🙂
u mnie po wczorajszym usg w porządku dzidzia dobrze się rozwija ,a to najważniejsze 😜
co do płci to następna dziwuszka 🙃 🙃

hahahaha no gratuluje Violuniu 🙂
A jak tam maz na wiadomosc on kolejnym "dziurawcu"?moj juz nie chce inaczej ma byc cora ,Ola i juz 😁
Jakby sie syn okazal,to az sie boje,jeszcze gotow rabanu na porodowce zrobic.. 😉 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
A witam ranne ptaszki 🙂 🙂 🙂
u mnie po wczorajszym usg w porządku dzidzia dobrze się rozwija ,a to najważniejsze 😜
co do płci to następna dziwuszka 🙃 🙃


hi hi a myślałyśmy że chłopinka Twoja wkońcu syna zmontowała 🙃 🙃 🙃
grunt że zdrowa dziewuszka 🙂 gratuluję 🙂

hihi też szłam z taka nadzieją ,ze chłopinka ,ale cóż widać cipuszke i tak pewnie zostanie 😆 😆
trza se było chłopa zmienic wczesniej na innego 🙃 🙃 🙃,a ni eten same dziurawce majstruje 😁 😁
jej musze was poczytac mam ponad 60 stron do nadrobienia hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobryyy 😎 U nas sa teraz dni naszego miasta,3 dni biby na stadionie 🤪 Ale mam na ten weekend napięty harmonogram 😲 musze upiec dzisiaj dwa ciasta,po południu zawozimy z moim S moich rodziców do jakiegoś zamku na noc,chca sobie sprawic romantyczna kolacje i te sprawy 😜 😁 więc dzisiaj pod opieka mam swoja mlodsza sisters,jutro po śniadaniu ich odbieramy..po południu idziemy do moich bo mama ma urodziny,troche posiedzimy i idziemy do mojego szwagra bo rowniez wyprawia urodziny a o 21 na dżem,jeszcze w południe musze leciec do miasta bo szwagier gra na wystawie sklepowej i obiecalam ze go sfotografuje i nakrece pare fimow,w niedziele musimy zawiezc ostatnie zaproszenia na slub i wsio i wtedy kaze wszystkim dac mi swiety spokoj 😜 😎
Ale najpierw zaczne od sniadania,bo juz malenstwo sie upomina..w dodatku takie upały zapowiadają licze na burze w nocy 🤪


u nas od tego weekendu też się zaczynają dni różnych miejscowości koło mnie ...ale sie nie wybieram bo tam ludzi zawsze masa , hałas i jeszcze by mnie poobijali i musiałabym się wściec jakby mi Tymusia kto szturchnął 😮 😠

nie nie nie ryzykuj 🙂
Ja jak bylam to za dnia na wystepach corci,swietnie bylo,jednak wieczorem o 21 grala Flinta,ale tam sie nie pchalam,cholota niekiedy nie patrzy ,z rana jeszcze butelki sie tlukly i niedobitki wracaly ...ciezarne lepiej zeby w takie popijawy nie dreptaly,ale to moje zdanie..


dlatego się nie wybieram , a ja waleczna też jestem i jakby kto mi za skórę zalazł to jeszcze gotowa do walki bym była 🤪 🤪 🤪 hehe 😜 a jak by tylko ktoś musnął mój brzusiu to od razu atak orki i chłop leży i pierdzi hahahah bo rady by ze mną napewno sobie nikt nie dał...taka masa 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
A witam ranne ptaszki 🙂 🙂 🙂
u mnie po wczorajszym usg w porządku dzidzia dobrze się rozwija ,a to najważniejsze 😜
co do płci to następna dziwuszka 🙃 🙃


hi hi a myślałyśmy że chłopinka Twoja wkońcu syna zmontowała 🙃 🙃 🙃
grunt że zdrowa dziewuszka 🙂 gratuluję 🙂

hihi też szłam z taka nadzieją ,ze chłopinka ,ale cóż widać cipuszke i tak pewnie zostanie 😆 😆
trza se było chłopa zmienic wczesniej na innego 🙃 🙃 🙃,a ni eten same dziurawce majstruje 😁 😁
jej musze was poczytac mam ponad 60 stron do nadrobienia hihihi


grunt że zdrowiutka 🙂 a córy jak na wiadomość zareagowały ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
A witam ranne ptaszki 🙂 🙂 🙂
u mnie po wczorajszym usg w porządku dzidzia dobrze się rozwija ,a to najważniejsze 😜
co do płci to następna dziwuszka 🙃 🙃

hahahaha no gratuluje Violuniu 🙂
A jak tam maz na wiadomosc on kolejnym "dziurawcu"?moj juz nie chce inaczej ma byc cora ,Ola i juz 😁
Jakby sie syn okazal,to az sie boje,jeszcze gotow rabanu na porodowce zrobic.. 😉 😮 😮

heheheh
no mój powiedział ,że jemu bez różnicy oby zdrowe było ,a no i ze ekonomicznie bo ubranek nie trzeba bedzie kupywac dla chłopca bo po dziewczynach mam 😁 😁 😁 😁Ale myślę ,że miał cichą nadzieje na chłopca 🙂tylko niechce powiedzieć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
A witam ranne ptaszki 🙂 🙂 🙂
u mnie po wczorajszym usg w porządku dzidzia dobrze się rozwija ,a to najważniejsze 😜
co do płci to następna dziwuszka 🙃 🙃


hi hi a myślałyśmy że chłopinka Twoja wkońcu syna zmontowała 🙃 🙃 🙃
grunt że zdrowa dziewuszka 🙂 gratuluję 🙂

hihi też szłam z taka nadzieją ,ze chłopinka ,ale cóż widać cipuszke i tak pewnie zostanie 😆 😆
trza se było chłopa zmienic wczesniej na innego 🙃 🙃 🙃,a ni eten same dziurawce majstruje 😁 😁
jej musze was poczytac mam ponad 60 stron do nadrobienia hihihi


grunt że zdrowiutka 🙂 a córy jak na wiadomość zareagowały ?? 🙂

najstarsza biedna zawiedziona 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobryyy 😎 U nas sa teraz dni naszego miasta,3 dni biby na stadionie 🤪 Ale mam na ten weekend napięty harmonogram 😲 musze upiec dzisiaj dwa ciasta,po południu zawozimy z moim S moich rodziców do jakiegoś zamku na noc,chca sobie sprawic romantyczna kolacje i te sprawy 😜 😁 więc dzisiaj pod opieka mam swoja mlodsza sisters,jutro po śniadaniu ich odbieramy..po południu idziemy do moich bo mama ma urodziny,troche posiedzimy i idziemy do mojego szwagra bo rowniez wyprawia urodziny a o 21 na dżem,jeszcze w południe musze leciec do miasta bo szwagier gra na wystawie sklepowej i obiecalam ze go sfotografuje i nakrece pare fimow,w niedziele musimy zawiezc ostatnie zaproszenia na slub i wsio i wtedy kaze wszystkim dac mi swiety spokoj 😜 😎
Ale najpierw zaczne od sniadania,bo juz malenstwo sie upomina..w dodatku takie upały zapowiadają licze na burze w nocy 🤪

OMG!!!pozazdroscic Ci tylko wigoru... 🤪ja wczoraj ledwo do zerowki przypelzlam,tak mnie jakies skurcze dorwaly...dzis jej nawet nie prowadze ,bo wole byc w lozku ,nie bardzo sie miewam....brzuch pobolewa jakby jajniki czy cus ,troche jak na O..



o 21 na dżem?hmmm ale na koncert zespołu dżem ??bo u nas na kortowiadzie dziś ggra zespół DŻEM 🤪

Tak ten zespół dżem,ale oni graja jutro 😉 laski ja nie mam zamiaru hasać pod sceną,na środku stadionu pod namiotem będe siedzieć wiec bede miała wszystko do ogarniecia wzrokiem,ludzi mase,pchaja sie,trzeba uwazac to prawda ale nigdy nie bylam zwolenniczka lazenia bez celu wole siedziec na dupsku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma tylko pomóc to nawet sie możesz wprowadzić do mnie

hahahaha Ty kochana uwazaj co mowisz,bo mi dwa razy nie mowic hahaha razem zawsze razniej 🤪To by sie nasze chlopy mialy -rozwody jak nic hahaha 😁 😁 😁My by i po nocach gadaly-wiecznie malo by bylo,a nasi by na browarka sobie wyruszyli,bo kto by mial cierpliwosc do nas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten zespół dżem,ale oni graja jutro laski ja nie mam zamiaru hasać pod sceną,na środku stadionu pod namiotem będe siedzieć wiec bede miała wszystko do ogarniecia wzrokiem,ludzi mase,pchaja sie,trzeba uwazac to prawda ale nigdy nie bylam zwolenniczka lazenia bez celu wole siedziec na dupsku

racja,bo paszczęki sie pchają ,nikt nie zwraca uwagi czy z brzuchem,czy z dzieckiem....taki swiat..Ja ost w Biedrze stalam w kolejce i mialam kilka zakupow,a tam babsztyl malo mnie nie stratowal,aby tylko przede mnie sie wbic z wielgachyn koszem zakupow...
Przepuscilam ja ,bo wole nie isc "na brzuchy "...a ja zwykle mam tak ,ze jak widze,ze ktos ma jedna rzecz ,a ja troche zakupow,to puszczam z jedna rzecza ,nawet teraz z moim ciezarem 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jak ma tylko pomóc to nawet sie możesz wprowadzić do mnie

hahahaha Ty kochana uwazaj co mowisz,bo mi dwa razy nie mowic hahaha razem zawsze razniej 🤪To by sie nasze chlopy mialy -rozwody jak nic hahaha 😁 😁 😁My by i po nocach gadaly-wiecznie malo by bylo,a nasi by na browarka sobie wyruszyli,bo kto by mial cierpliwosc do nas 😁 😁 😁


pokój jest wolny więc zapraszam całą rodziną 🙂 a chłopy nasze się napewno dogadają 😜 jak z nami wytrzymują to i ze sobą kontakt złapią 🙂 trzeba pomysleć o wątku dla naszych lubych , niech się poznają heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tak ten zespół dżem,ale oni graja jutro laski ja nie mam zamiaru hasać pod sceną,na środku stadionu pod namiotem będe siedzieć wiec bede miała wszystko do ogarniecia wzrokiem,ludzi mase,pchaja sie,trzeba uwazac to prawda ale nigdy nie bylam zwolenniczka lazenia bez celu wole siedziec na dupsku

racja,bo paszczęki sie pchają ,nikt nie zwraca uwagi czy z brzuchem,czy z dzieckiem....taki swiat..Ja ost w Biedrze stalam w kolejce i mialam kilka zakupow,a tam babsztyl malo mnie nie stratowal,aby tylko przede mnie sie wbic z wielgachyn koszem zakupow...
Przepuscilam ja ,bo wole nie isc "na brzuchy "...a ja zwykle mam tak ,ze jak widze,ze ktos ma jedna rzecz ,a ja troche zakupow,to puszczam z jedna rzecza ,nawet teraz z moim ciezarem 😎 🙂

I najczesciej my biedne padamy ofiara zakupową takich starych,zdewociałych bab co jeszcze patrza na ciebie pogardliwym wzrokiem..zapomnial wół jak cieleciem byl 😠 ja wczoraj bylam w aptece,kupowalam jakies ziolka a mialam w portfelu tylko 5 zł,cena za nie byla 5,50 babka przede mna ktora pakowala leki chciala wylozyc te 50 gr,ale okazalo sie ze ziolka sa tansze to ona ze juz myslala ze za matke chrzestna zrobi hehe,a pozniej bylam na zakupach z tesciowa w sklepie w ktorym nigdy nie robie zakupow i znalazlam 20 zł 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tak ten zespół dżem,ale oni graja jutro laski ja nie mam zamiaru hasać pod sceną,na środku stadionu pod namiotem będe siedzieć wiec bede miała wszystko do ogarniecia wzrokiem,ludzi mase,pchaja sie,trzeba uwazac to prawda ale nigdy nie bylam zwolenniczka lazenia bez celu wole siedziec na dupsku

racja,bo paszczęki sie pchają ,nikt nie zwraca uwagi czy z brzuchem,czy z dzieckiem....taki swiat..Ja ost w Biedrze stalam w kolejce i mialam kilka zakupow,a tam babsztyl malo mnie nie stratowal,aby tylko przede mnie sie wbic z wielgachyn koszem zakupow...
Przepuscilam ja ,bo wole nie isc "na brzuchy "...a ja zwykle mam tak ,ze jak widze,ze ktos ma jedna rzecz ,a ja troche zakupow,to puszczam z jedna rzecza ,nawet teraz z moim ciezarem 😎 🙂


ojoj ja bym się jej dała wryć przedemnie , ludzie to bezczelni czasem jak chamy jakieś , Kochana trzeba było zastosować "atak norki" to by baba leżała i pierdziała jak byś na nią ruszyła 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jak ma tylko pomóc to nawet sie możesz wprowadzić do mnie

hahahaha Ty kochana uwazaj co mowisz,bo mi dwa razy nie mowic hahaha razem zawsze razniej 🤪To by sie nasze chlopy mialy -rozwody jak nic hahaha 😁 😁 😁My by i po nocach gadaly-wiecznie malo by bylo,a nasi by na browarka sobie wyruszyli,bo kto by mial cierpliwosc do nas 😁 😁 😁


pokój jest wolny więc zapraszam całą rodziną 🙂 a chłopy nasze się napewno dogadają 😜 jak z nami wytrzymują to i ze sobą kontakt złapią 🙂 trzeba pomysleć o wątku dla naszych lubych , niech się poznają heheh

masz racje 🙂Trzeba ich przygotowac ,pierw forum,potem spotkanka i przeprowadzka 🤪
A moze jakiego blizniaka wybudujemy ??hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka! ale dziś koszmary miałam, jakieś zamczysko lochy i wampiry, pełno krwi... brrr...
a wczoraj mamie kostium jednoczęściowy zarąbałam i mam w czym iść na basen 🤪


no to masz zakup z pałki , dobre i pare złotych jak w portfeliku zostaną 🙂 będzie na zakup dla małego Szymka 🙂
a sen.... co wy z tym menem oglądaliście wczoraj za film ?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj ja bym się jej dała wryć przedemnie , ludzie to bezczelni czasem jak chamy jakieś , Kochana trzeba było zastosować "atak norki" to by baba leżała i pierdziała jak byś na nią ruszyła

No a to stary moher itak zycie ja po dupie bije,wiec mysle ,niech ma ...pewnie zaoszczedzila tym samym full czasu 😁
Moze do kosciola sie spieszyla hahaha 🙂
Kiedys czekalam na kolejna dostawe pieczywa,stara taka przyszla wredna baba i mi awanture zrobila dlaczego nie ma akurat tego chleba ktorego ona sobie zyczy...grzecznie stwierdzilam,ze czekam,bo zszedl ,ale mnie poruszyla do zywego ze ona do kosciola sie spieszy i dlaczego w niedziele nie mamy otwarte...bo ona by miala swiezy,jak z kosciola by wracala to by sobie zakupila ... ,a nie ...i jej tam powiedzialam do sluchu(moja kolezanka z cukierni obok)oczy wywalila ,nerwy puscily 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...


najlepsze na chłopa nie odzywać się do oporu , w końcu zmięknie i sam przylezie do Ciebie , ja tak robiłam jak focha zarzuciłam po kłótni ....zero gadki , zero roboty w domu i szybciutko wymiękał ...szkoda Izka że tak sobie nerwy szamotasz w ciąży 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...