Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ojoj ja bym się jej dała wryć przedemnie , ludzie to bezczelni czasem jak chamy jakieś , Kochana trzeba było zastosować "atak orki" to by baba leżała i pierdziała jak byś na nią ruszyła

No a to stary moher itak zycie ja po dupie bije,wiec mysle ,niech ma ...pewnie zaoszczedzila tym samym full czasu 😁
Moze do kosciola sie spieszyla hahaha 🙂
Kiedys czekalam na kolejna dostawe pieczywa,stara taka przyszla wredna baba i mi awanture zrobila dlaczego nie ma akurat tego chleba ktorego ona sobie zyczy...grzecznie stwierdzilam,ze czekam,bo zszedl ,ale mnie poruszyla do zywego ze ona do kosciola sie spieszy i dlaczego w niedziele nie mamy otwarte...bo ona by miala swiezy,jak z kosciola by wracala to by sobie zakupila ... ,a nie ...i jej tam powiedzialam do sluchu(moja kolezanka z cukierni obok)oczy wywalila ,nerwy puscily 😁


to miał być atak ORKI a nie NORKi 🤪 hheheh
ja też miałam kontakt w pracy z ludżmi i wiem że czasem nie warto się ładnie uśmiechać i przyjmować obelgi i pretensje jakieś 😠 czasami dobrze naprostować takie babsztyle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dobra dziewczyny,wy sobie dalej tu dziergajcie a ja uciekam..trzeba się za robote wziąć 😎 W poniedziałek zdam fotorelacje hehe 🙃 Miłego weekendu 😘 🙂


miłego 🙂czekamy na Cię w poniedziałek w takim układzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...

Iza ,dzieki Bogu moj nie narzeka ,ze ja na Brzuszku jestem heh,ale to tylko dlatego,ze on jest wtedy w pracy,jak jest w domku tez posiedze z Wami,ale staram sie choc udawac ,ze go slucham itp 😁
Na chwile sie przytule ,pogadam bo rzadko mamy czas dla siebie ...
A on jak z moja mama zaczynam gandalapic ,to juz wychodzi na balkon z bananem cyniczny na twarzy i faja w zebach 😁przywykl juz do tego ,ze my z mama takie gaduly heh ale tez nieraz sie wkurza ilez mozna itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...


najlepsze na chłopa nie odzywać się do oporu , w końcu zmięknie i sam przylezie do Ciebie , ja tak robiłam jak focha zarzuciłam po kłótni ....zero gadki , zero roboty w domu i szybciutko wymiękał ...szkoda Izka że tak sobie nerwy szamotasz w ciąży 🤔 🤔

Zawsze był kłótliwiec, więc nadzieje płonne ze kiedys odpuści. Zawsze był zazdrosny, teraz o innych chłopów nia ma podstaw to o moja mama zazdrosny 😮 paradoks, najlepiej żeby cały czas tylko dokola niego latać 🤔 Tylko najgorsza ta ciąża, mały mocno kopie w nagrodę za moje newry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...

Iza ,dzieki Bogu moj nie narzeka ,ze ja na Brzuszku jestem heh,ale to tylko dlatego,ze on jest wtedy w pracy,jak jest w domku tez posiedze z Wami,ale staram sie choc udawac ,ze go slucham itp 😁
Na chwile sie przytule ,pogadam bo rzadko mamy czas dla siebie ...
A on jak z moja mama zaczynam gandalapic ,to juz wychodzi na balkon z bananem cyniczny na twarzy i faja w zebach 😁przywykl juz do tego ,ze my z mama takie gaduly heh ale tez nieraz sie wkurza ilez mozna itd...


ja też się staram ograniczać na kompie jak mój w domu 😜 albo tak siedzę żeby nie wiedział 🙂 niby się idę położyć a tu laptop w ruch 😜
Mój mi też czasami potrafił wyżygać że więcej mam do gadania z mama niż z nim ale taka prawda bo kto najlepiej kobiete zrozumie jak nie druga kobieta , tym bardziej że pracuje z mamą w jednej instytucji i zawsze sie jej wyżalałam bo on twierdził że nie chce tematu roboty w domu ... a potem foch 😮 no te chłopy to czasem takie głupkowate że szok sami sobie zaprzeczaja hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej dziewczynki u mnie nie padało i znów się robi upał straszny, rety ma być 30 do niedzieli, maskra 😮
A ja pokłociłam się z Moim, albo raczej on fochy strzela... Najpierw się obraził bo dzwoniła moja siostra i mama żeby skypa włączyć, żebym sobie przez tel pogadała, jak chciałam przez tel to mi go zabrał:blink 😞moj tel), zaczał bzdury gadć na moja mamę, że grubas itp. Wkurzyłam się aż mu paznokcie wbiłam w rękę, potem zaczął mi wyliczać ile na necie siedziałam.... Poszedł do pracy nie odzywając się... Egoista jeden...

Iza ,dzieki Bogu moj nie narzeka ,ze ja na Brzuszku jestem heh,ale to tylko dlatego,ze on jest wtedy w pracy,jak jest w domku tez posiedze z Wami,ale staram sie choc udawac ,ze go slucham itp 😁
Na chwile sie przytule ,pogadam bo rzadko mamy czas dla siebie ...
A on jak z moja mama zaczynam gandalapic ,to juz wychodzi na balkon z bananem cyniczny na twarzy i faja w zebach 😁przywykl juz do tego ,ze my z mama takie gaduly heh ale tez nieraz sie wkurza ilez mozna itd...

Asia ja też nie siedze przy kompie jak on jest 🙂 w cholerny licznik zagląda.
A on ze swoja mamą też po kikla razy dziennie gada, mimo ze widuja się co tydz. Moja dopiero w lipcu będzie...
Ajj kuźwa te chłopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miał być atak ORKI a nie NORKi hheheh
ja też miałam kontakt w pracy z ludżmi i wiem że czasem nie warto się ładnie uśmiechać i przyjmować obelgi i pretensje jakieś czasami dobrze naprostować takie babsztyle

dokladnie 🙂
A na samym poczatku ciazy (jeszcze nie wiedzialam ,ze jestem)jaka akcje w piekarni zrobilam ... ☺️az mi czasem glupio i nie wiem jak ja tak umialam...ale mnie krowa stara sprowokowala...
Sluchajcie ,babcinka stara niemal dzien w dzien przylazila po bulki i chleb za free,widac uboga babcinka,z wozeczkiem takim -no pierwszy rzut oka obraz godny politowania...
Zawsze jej pomagalam,a to spory chleb i do tego jakies bulki...wkoncu zaczela sie domagac o wiecej...dalam jej chleb 1kg,a ona zeby dac jeszcze to i tamto i siamto...wkoncu jej powiedzialam ,ile Pani sama zje?chuda taka,drobna ...a ona ,ze ma rodzine sporą....masakra ,przychodzila,trula,potrafila stac na sklepie z godzine ...dawalam jej ile uwazalam i bez przesady ..
No i schody zaczely sie jak taka mloda kobieta z blizniakami poprosila o pomoc...u nas te buleczki ktore zostawaly to moglysmy oddawac za darmo ubogim z rana na nast dzien..
Ale ja po zamknieciu juz czesc oddawalam ,a rano reszte dla innych..
Stara mi zagladala ile ja daje tej mlodej bulek....a dalam po rowno(troche wiecej tej z dziecmi-widac ze miala dziewczyna ciezkie zycie,chlop ja okladal,dwoje dzieci ,taka przestraszona ,zal patrzec..)
Zadyme zrobila,ze mloda krowa za robote niech sie wezmie,a nie zebra...,ze niby tamtej dalam swieze bulki,a jej nie swieze..."ja mam 80 pare lat" ...a ja na to ze ma rodzine,dzieci...,..."ja mam 80 pare lat"i juz mi sie agresor wlaczyl"to pasuje tyle żrec????!!"-rzucilam hahahaha 😁
,nie chciala mi wyjsc ze sklepu ....wzielam ten jej wozeczek ,wystawilam za drzwi i niemal ja wyrzucilam "wypierdalac" na pozegnanie szeptam ..haha ,moja kumpela az zaniemogla,tak mnie moher podkurwil ze sie zastanawialam po co sie dalam tak sprowokowac tej strasznej czarownicy...
przeklinala mnie ...ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fakt jak się wkurzy to sam sobie przeczy...Ja się gapię 🤔 o co Ci chodzi bo czasem sił brak...
Tylko czemu jak nie ma humory to idzie na nas z nerwem, ja jak mam gorszy dzien to nie wyrzywam się na nim..... Samo to może głupia sytuacja ale przedstawię: siostra Mojego zgodziła sie że na czas nieobecności mojej mamy na wsi przechowają mojego psa. Zawieźliśmy moją psinę do nich a on co krzyczał na tego psinę bidnego i go odpychał cały czas. A jak przyszedł pies przybłeda pod płot to mu pół chleba skroił i oczy czyścił ze strupków. Aż się jego matka dziwiła.. Dobra koniec idę chyba biore koc i legnę trochę na słonku póki nie ma waru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazalo baba znana jest w calym miescie z zebrania na hama...wozek wypchany dzien w dzien po brzegi i jak ktos serce jej okaze,za chwile chce wiecej i wiecej....jakies klatwy rzuca pod nosem..no mowie Wam czarownica jak z bajki 😮 😮
Zeby straszne szczerzy ,ślipia wybałusza i gapi sie mamroczac cos do siebie pod nosem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
No fakt jak się wkurzy to sam sobie przeczy...Ja się gapię 🤔 o co Ci chodzi bo czasem sił brak...
Tylko czemu jak nie ma humory to idzie na nas z nerwem, ja jak mam gorszy dzien to nie wyrzywam się na nim..... Samo to może głupia sytuacja ale przedstawię: siostra Mojego zgodziła sie że na czas nieobecności mojej mamy na wsi przechowają mojego psa. Zawieźliśmy moją psinę do nich a on co krzyczał na tego psinę bidnego i go odpychał cały czas. A jak przyszedł pies przybłeda pod płot to mu pół chleba skroił i oczy czyścił ze strupków. Aż się jego matka dziwiła.. Dobra koniec idę chyba biore koc i legnę trochę na słonku póki nie ma waru


po prostu na złość robił , nie przejmuj się ...na pewno mu się oczy otworzą niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
to miał być atak ORKI a nie NORKi hheheh
ja też miałam kontakt w pracy z ludżmi i wiem że czasem nie warto się ładnie uśmiechać i przyjmować obelgi i pretensje jakieś czasami dobrze naprostować takie babsztyle

dokladnie 🙂
A na samym poczatku ciazy (jeszcze nie wiedzialam ,ze jestem)jaka akcje w piekarni zrobilam ... ☺️az mi czasem glupio i nie wiem jak ja tak umialam...ale mnie krowa stara sprowokowala...
Sluchajcie ,babcinka stara niemal dzien w dzien przylazila po bulki i chleb za free,widac uboga babcinka,z wozeczkiem takim -no pierwszy rzut oka obraz godny politowania...
Zawsze jej pomagalam,a to spory chleb i do tego jakies bulki...wkoncu zaczela sie domagac o wiecej...dalam jej chleb 1kg,a ona zeby dac jeszcze to i tamto i siamto...wkoncu jej powiedzialam ,ile Pani sama zje?chuda taka,drobna ...a ona ,ze ma rodzine sporą....masakra ,przychodzila,trula,potrafila stac na sklepie z godzine ...dawalam jej ile uwazalam i bez przesady ..
No i schody zaczely sie jak taka mloda kobieta z blizniakami poprosila o pomoc...u nas te buleczki ktore zostawaly to moglysmy oddawac za darmo ubogim z rana na nast dzien..
Ale ja po zamknieciu juz czesc oddawalam ,a rano reszte dla innych..
Stara mi zagladala ile ja daje tej mlodej bulek....a dalam po rowno(troche wiecej tej z dziecmi-widac ze miala dziewczyna ciezkie zycie,chlop ja okladal,dwoje dzieci ,taka przestraszona ,zal patrzec..)
Zadyme zrobila,ze mloda krowa za robote niech sie wezmie,a nie zebra...,ze niby tamtej dalam swieze bulki,a jej nie swieze..."ja mam 80 pare lat" ...a ja na to ze ma rodzine,dzieci...,..."ja mam 80 pare lat"i juz mi sie agresor wlaczyl"to pasuje tyle żrec????!!"-rzucilam hahahaha 😁
,nie chciala mi wyjsc ze sklepu ....wzielam ten jej wozeczek ,wystawilam za drzwi i niemal ja wyrzucilam "wypierdalac" na pozegnanie szeptam ..haha ,moja kumpela az zaniemogla,tak mnie moher podkurwil ze sie zastanawialam po co sie dalam tak sprowokowac tej strasznej czarownicy...
przeklinala mnie ...ach

Asiulak każdemu by się wątroba rozlała....Dać komu palec to rękę łapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Asiulka nie dziwię se, że tak zareagowałas. Ty tu z sercem na dłoni, a ta jeszcze pretensje. Ja też zawsze odpowiem, a co mi tam, taki mam charakter...nie pozwole sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jak sie okazalo baba znana jest w calym miescie z zebrania na hama...wozek wypchany dzien w dzien po brzegi i jak ktos serce jej okaze,za chwile chce wiecej i wiecej....jakies klatwy rzuca pod nosem..no mowie Wam czarownica jak z bajki 😮 😮
Zeby straszne szczerzy ,ślipia wybałusza i gapi sie mamroczac cos do siebie pod nosem..[/quote

potem to nie wiadomo tak na prawdę komu faktycznie pomóc bo nie ma a kto na żywca wyłudza ... 😮 strasznych ma bozia lokatorów co po niektórych 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
No fakt jak się wkurzy to sam sobie przeczy...Ja się gapię 🤔 o co Ci chodzi bo czasem sił brak...
Tylko czemu jak nie ma humory to idzie na nas z nerwem, ja jak mam gorszy dzien to nie wyrzywam się na nim..... Samo to może głupia sytuacja ale przedstawię: siostra Mojego zgodziła sie że na czas nieobecności mojej mamy na wsi przechowają mojego psa. Zawieźliśmy moją psinę do nich a on co krzyczał na tego psinę bidnego i go odpychał cały czas. A jak przyszedł pies przybłeda pod płot to mu pół chleba skroił i oczy czyścił ze strupków. Aż się jego matka dziwiła.. Dobra koniec idę chyba biore koc i legnę trochę na słonku póki nie ma waru

Twardziel..tak jak moj ,a uczuciowiec cholerny zarazem ,tylko wewnatrz 🙂
Moj wciaz narzeka na psa ,a gto gnoj mowil,ze sie zlal itp...,ale jak samochod ja potracil ,niosl ja na rekach to plakal jak dziecko i kiedy sie spytalam co sie stalo to glos sie mu lamal nie mogl slowa wydusic...odwracal sie bym nie widziala jego lez...
Jest taki(takiego udaje twardziela,ze to na swoim chce postawic) niekiedy specjalnie dam mu cos na swoim postawic ,co by sie lepiej czul jako chlop hahaha,a swoje tam wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Asiulka nie dziwię se, że tak zareagowałas. Ty tu z sercem na dłoni, a ta jeszcze pretensje. Ja też zawsze odpowiem, a co mi tam, taki mam charakter...nie pozwole sobie.


ja jak młodsza trochę byłam to takie ciele pokorne , nie postawiłam się, nie umiałam odezwać a teraz od dobrych kilku lat jak mi życie pokazało co trzeba to jak się czasem do obcego uruchomie to mój mnie w te pędy do auta pakuję żeby do jakieś mega awantury nie doszło 😜 praca zrobiła swoje dużo mnie nauczyła i napewno jeszcze nauczy 😉 takie życie ... life is brutal niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez taka babeczka chodzi ,ale to pijaczka stara chodzi po smietnikach i grzebie stare puszki i fajki wyciaga ostatnio facet jej chciał chleb dac to mu powiedziala ,ze ona chleba niechce ma jej dac na fajki ipiwo kumacie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Asiulka nie dziwię se, że tak zareagowałas. Ty tu z sercem na dłoni, a ta jeszcze pretensje. Ja też zawsze odpowiem, a co mi tam, taki mam charakter...nie pozwole sobie.


ja jak młodsza trochę byłam to takie ciele pokorne , nie postawiłam się, nie umiałam odezwać a teraz od dobrych kilku lat jak mi życie pokazało co trzeba to jak się czasem do obcego uruchomie to mój mnie w te pędy do auta pakuję żeby do jakieś mega awantury nie doszło 😜 praca zrobiła swoje dużo mnie nauczyła i napewno jeszcze nauczy 😉 takie życie ... life is brutal niestety

Ja tam też nie przebieram w środkach. Kiedyś takiemu chłopu,robotnikowi w pysk dałam na ulicy ( bo się wepchnął autem, nie przeprosił ani nic za to zaczął w lusterku swoim buziaki mi wysyłać i jakieś teksty puszczać). Zajechałam mu drogę, wysiadłam ( byłam w dresiee z gwizdkiem na szyi, bo z pracy jechałam), podeszłam ,trzasnęłam dziada w pysk i wsiadłam z powrotem do swojej bryki! A ludzie z innych samochodów klasakali, bo był korek i wszyscy widzieli to i słyszeli te jego teksty heheheheeh A jak dostał to aż mu faja z pyska się obsunęła, w szoku był!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i weź tu pomóż... najlepiej to jej przez kilka dni nie dawać to może by się nauczyła, że nie wszystko się należy. Najbardziej wkurzają mnie właśnie tacy ludzie, którzy myślą że inny ma obowiązek im dawać, i takie wielodzietne rodziny też tylko oczekują jakby się należało... dobrze Asia zrobiłaś! pochwalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
u nas tez taka babeczka chodzi ,ale to pijaczka stara chodzi po smietnikach i grzebie stare puszki i fajki wyciaga ostatnio facet jej chciał chleb dac to mu powiedziala ,ze ona chleba niechce ma jej dac na fajki ipiwo kumacie 😮


u nas tak rumuni chodzili za kasą , ja im dałam jedzenie bo nie mam zamiaru pasożytów jeszcze utrzymywać to potem wszystko co im dałam znalazłam wypierniczone ...tak ludzią pomagać właśnie , nigdy kasy nie daje tylko pytam co kupić do jedzenia i jak faktycznie ktoś jest głodny to powie a jak kase chce to do roboty .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Asiulka nie dziwię se, że tak zareagowałas. Ty tu z sercem na dłoni, a ta jeszcze pretensje. Ja też zawsze odpowiem, a co mi tam, taki mam charakter...nie pozwole sobie.


ja jak młodsza trochę byłam to takie ciele pokorne , nie postawiłam się, nie umiałam odezwać a teraz od dobrych kilku lat jak mi życie pokazało co trzeba to jak się czasem do obcego uruchomie to mój mnie w te pędy do auta pakuję żeby do jakieś mega awantury nie doszło 😜 praca zrobiła swoje dużo mnie nauczyła i napewno jeszcze nauczy 😉 takie życie ... life is brutal niestety

hahahha Wrzesniowki to sa babeczki temperamentne hahaha 😁
Agatka tez 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dać palec to Ci rękę upierniczą całą , zamiast się cieszyć że za darmo ma to jeszcze wybrzydzała no co za baba jakaś porąbana i innemu żałuje jak sama nie ma ...ludzie niektórzy są beznadziejni a kobity w podeszłym wieku mega upierdliwe

No mowie Ci Kochana ,nie zapomne tej baby po grob 😮
Asiulka nie dziwię se, że tak zareagowałas. Ty tu z sercem na dłoni, a ta jeszcze pretensje. Ja też zawsze odpowiem, a co mi tam, taki mam charakter...nie pozwole sobie.


ja jak młodsza trochę byłam to takie ciele pokorne , nie postawiłam się, nie umiałam odezwać a teraz od dobrych kilku lat jak mi życie pokazało co trzeba to jak się czasem do obcego uruchomie to mój mnie w te pędy do auta pakuję żeby do jakieś mega awantury nie doszło 😜 praca zrobiła swoje dużo mnie nauczyła i napewno jeszcze nauczy 😉 takie życie ... life is brutal niestety

Ja tam też nie przebieram w środkach. Kiedyś takiemu chłopu,robotnikowi w pysk dałam na ulicy ( bo się wepchnął autem, nie przeprosił ani nic za to zaczął w lusterku swoim buziaki mi wysyłać i jakieś teksty puszczać). Zajechałam mu drogę, wysiadłam ( byłam w dresiee z gwizdkiem na szyi, bo z pracy jechałam), podeszłam ,trzasnęłam dziada w pysk i wsiadłam z powrotem do swojej bryki! A ludzie z innych samochodów klasakali heheheheeh

hihi to bojowa kobietka z Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...