Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

letka82 napisał(a):
A ja cały czas myślę o tym http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/336963,zmarla-dziewczynka-zostawiona-na-piec-godzin-w-samochodzie.html
Nóż w kieszeni mi się otwiera i dziwię się postawie tej kobiety...

plakac sie chce....Boze ,prosze Was...ja to nie moge takich rzeczy sluchac,czytac ,ani ogladac... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie ma Alana!!!!
😞 😞
wywiozła go znów na miasto małpa jedna , a ja chciałam sie poprzytulać 😆 a teraz musze czekac 😠
piekne zdjecia moje ,,małe " 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
nie ma Alana!!!!
😞 😞
wywiozła go znów na miasto małpa jedna , a ja chciałam sie poprzytulać 😆 a teraz musze czekac 😠
piekne zdjecia moje ,,małe " 😁

hehe prawda???
Madziu,mialam Ci juz pisac wczesniej,ale jestesmy akurat na etapie zachwal swoich wdziekow...
Wygladasz naprawde pieknie,ja nie rozumiem ,czego Ty tak zrzedzisz ,ze gruba ,czy jakas ...naprawde wyobrazalam sobie Ciebie jako sloniczke jakas ..a tu prosze ,pieknie wygladasz w ciazy,brzusio zgrabny,kwitniesz kobito 🙂Tak trzymaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinaaaaa23 napisał(a):
Dziewczyny a spodziewa sie moze któras z was bliżniąt na wrzesień ???
Jestem tu nowa czytam i czytam wpisy ale strasznie tego duzo i nic nie moge znaleśc.


Hej jak do tej pory to my tu na naszym forum same single mamy 🙂więc jesli sie spodziewasz bliźniaków to witamy jeszcze goręcej i podwójnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][/url]

Kujemy Kochana 🙂
Sloneczka dla Ciebie 😘 😘 😘


P.S a gdzie Twoj avatar Dorcia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karollka napisał(a):
Dziewczyny gdzie się wkleja te suwaczki na oczekiwanie na poród żeby wyświetlały sie pod spodem?? Zrobiłam taki suwaczek ale nie wiem gdzie go wklejić 😉


wejdzw mój profil potem edytuj profil a tam masz zakładke forum to w nia wejdz i tam wklej kod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
nie ma Alana!!!!
😞 😞
wywiozła go znów na miasto małpa jedna , a ja chciałam sie poprzytulać 😆 a teraz musze czekac 😠
piekne zdjecia moje ,,małe " 😁

hehe prawda???
Madziu,mialam Ci juz pisac wczesniej,ale jestesmy akurat na etapie zachwal swoich wdziekow...
Wygladasz naprawde pieknie,ja nie rozumiem ,czego Ty tak zrzedzisz ,ze gruba ,czy jakas ...naprawde wyobrazalam sobie Ciebie jako sloniczke jakas ..a tu prosze ,pieknie wygladasz w ciazy,brzusio zgrabny,kwitniesz kobito 🙂Tak trzymaj 😘



o jej, dziękuje Ci dobra kobito 🤪 od razu lepiej na duszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][/url]

Kujemy Kochana 🙂
Sloneczka dla Ciebie 😘 😘 😘


P.S a gdzie Twoj avatar Dorcia???




Dziekuje za słoneczko 😘
z avatarem bedzie problem bo odinstalowałam mozille i nie moge teraz wstawic foty a mozilla zapycha mi pamiec kompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
nie ma Alana!!!!
😞 😞
wywiozła go znów na miasto małpa jedna , a ja chciałam sie poprzytulać 😆 a teraz musze czekac 😠
piekne zdjecia moje ,,małe " 😁

hehe prawda???
Madziu,mialam Ci juz pisac wczesniej,ale jestesmy akurat na etapie zachwal swoich wdziekow...
Wygladasz naprawde pieknie,ja nie rozumiem ,czego Ty tak zrzedzisz ,ze gruba ,czy jakas ...naprawde wyobrazalam sobie Ciebie jako sloniczke jakas ..a tu prosze ,pieknie wygladasz w ciazy,brzusio zgrabny,kwitniesz kobito 🙂Tak trzymaj 😘



o jej, dziękuje Ci dobra kobito 🤪 od razu lepiej na duszy 😁

😎 😘 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinaaaaa23 napisał(a):
Dziękuje 😉 Ja dopiero dwa tyg temu sie dowiedziałam że bliznieta więc uważajcie dziewczyny wszystko jest mozliwe a usg juz 5 razy miałam robione 😉




o kurcze to faktycznie jaja jak berety he he 🙃 🙃a w którym tyg jestes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje 😉
Podobno dziewczynki to ciaza jednokosmówkowa dwuowodniowa 🙂 Wiec pewnie beda takie same.
A czuje sie dobrze niestety cisnienie mi dokucza i nogi bola jak fix i puchna jak banie. A tak to wszystko w miare ok. Brzuchol tylko wielki mam juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malwinaaaaa23 napisał(a):
według OM 24 A wg usg 20
😮 😮 😮 😁 😁 😁
Witaj Malwinko 🙂Ale ladnego szoku musieliscie doznac co????Ja bym chyba jebla barana 🤪 🤪 😁 😁 😁 😮 😮 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
To bedziesz podwójnie szczesliwa 🙂gratuluje 🙂w moim przypadku blizniaki byly by juz nie wskazane 😜

oj Dorus u mnie podobnie,ale brzuch duzy i niekiedy tez jakos tak sie obawiam.... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...