Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi skacze ciśnienie co wizytę ... raz wysokie raz za niskie 😮

Ja choc cisnienie eleganckie mam 🙂

ja mam cisnienie w domu ok ,a przed wizyta to nawet potrafi mi skoczyc do 164/84 ,wychodze z gabinetu i zas normalne 😉 😉

To masz urodziwego gina ze tak Ci podnosi ciśnienie 🙂 🙃

hihi gin jest wporzo sam ośrodek chyba mi cisnienie podnosi 🙃 🙃i mysl o tej powalonej doktorce co mi pierwsze usg robiła 😠małpa ...bez dwóch zdań


hej ja tez mam ciśnienie w domu ok wejdę do gabinetu a tam 160/90 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę


jakoś nie przemawia do mnie takie uświadamianie przedszkolaków
chyba wole w tym wieku opowiadać jeszcze o pszczółkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie laseczki!!
Aśki wszystkiego naj naj 🙂 Tylko nie szalejcie dzisiaj za bardzo 😘
U mnie część kolejna remontu, czyli mąż szaleje z młotem udarowym i zbija beton przy domu 😞 Nie dał mi dzisiaj pospać...

Iwonka ,dzieki.. 🙂U ciebie to sie dopiero dzieje akcja ,ze mury drżą 😁 😁 😁

Chyba dotarło do mojego M., że wrzesień coraz bliżej i mimo że ma dziś na drugą zmianę do pracy to kuje...Fajnie, że musiałam nic gadać na ten temat, ale ja bym wolała najpierw zakończyć prace w środku a potem dopiero na zewnątrz 😞 Czekam na drzwi i na zabudowę w korytarzu... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę

przeciez to jest pedofilstwo ,czy jak to nazwac...
Ja rozumiem,zeby dzieci uswiadamiac itd...bo zakazany owoc najlepiej smakuje ,ale to to juz jest paranoja 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę


O MATKO!Chyba ich pogieło!!!

I dziewczyny co lepsze na zajeciach raz nam pokazywali filmik jak dodają w stanach do jakieś gry dla dziecie chyba w 3klasie. Coś tam było, że jest sobie Ken i barbi są parą. Razu jednego pokłócili się, ale Ken przyjechał super furą Ona do niego pobiegła zabrał ją do lasku, zrobiła mu loda z zakończeniem na twarz i żyli dlugo i szczęsliwie. Na tym filmiku było bodajże że to puściły dzieciom w szkole nauczyciele i se wyszli. Normalnie bulwers 😠 😠
To jest na zachodzie ale aż strach co bedzie jak nasze dzieci będą wieksze 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę

przeciez to jest pedofilstwo ,czy jak to nazwac...
Ja rozumiem,zeby dzieci uswiadamiac itd...bo zakazany owoc najlepiej smakuje ,ale to to juz jest paranoja 😮 😮 😮 😮


no, szkoda gadac.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
moja złość już przeszła, będzie co ma byc, choć nie jestem zwolenniczka tego myślenia wole jak będzie tak jak ja to zaplanuje ale cóż ..

ide do alanka bo ostatnio go troche zaniedbałam a jedzie sobie do Londynu za 4 dni 😞
buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę


O MATKO!Chyba ich pogieło!!!

😮 😮całkiem komus na mózg padło szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja juz po sniadanku 🙂Kaweczke popilam ,pranko wstawilam i mysle co by tu dzisiaj upiec...Jakie ciacho imieninkowe 🙂
Moj spi po nocce ,a z rana bylo przytulanko ☺️,az milszy dzien bedzie 🙂
A Tobie Droga Asiu zycze duzo milosci ,zdrowka ,fajowych "kłótni"z Marko hehe i jeszcze fajniejszych ,fikolkowych pogodzin 🙂 🙂 🙂 🙃 😘 😘 😘

P.S-moja najnowsza fotka 😎prawda,ze laska ze mnie ?

🙃 no ładna foteczka 😉 🤪 znajdż jakąś mega orkę (to będę ja 😁) dziękuje za życzonka 😘 mój z rana wyskoczył z paką kosmetyków 🙃 😁 i z życzonkami co by zakopać topór wojenny 😜 fikołaki może wieczorkiem ☺️ się okaże heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A ja cały czas myślę o tym http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/336963,zmarla-dziewczynka-zostawiona-na-piec-godzin-w-samochodzie.html
Nóż w kieszeni mi się otwiera i dziwię się postawie tej kobiety...


To już w ogóle jakaś masakra!Facet musiał byc zdrowo zakręcony.Tylko z drugiej strony będzie miał to na sumieniu do końca życia a nie wiem czy z czymś takim można żyć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Perwersyjne-zabawy-sexboxy-w-szkolach,wid,13436182,wiadomosc_prasa.html kurde już drugi raz o czymś takim słyszę


O MATKO!Chyba ich pogieło!!!

😮 😮całkiem komus na mózg padło szok!

😠 😮 😮 😮 😮 ludzie to są czasami mocno upośledzeniu na mózgu 😠 jak można nawet coś takiego wymyślić a co dopiero wprowadzić z życie ?? no masakra jakaś ... w życiu bym się nie zgodziła na takie zajęcia dla mojego dziecka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
letka82 napisał(a):
A ja cały czas myślę o tym http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/336963,zmarla-dziewczynka-zostawiona-na-piec-godzin-w-samochodzie.html
Nóż w kieszeni mi się otwiera i dziwię się postawie tej kobiety...


To już w ogóle jakaś masakra!Facet musiał byc zdrowo zakręcony.Tylko z drugiej strony będzie miał to na sumieniu do końca życia a nie wiem czy z czymś takim można żyć....

Ale jak żona może go usprawiedliwiać?? Każdy z nas jest zabiegany a jednak nie zapominamy o dzieciach czy innych żywych stworzeniach... Gdzieś znalazłam komentarz, że być może to było zaplanowane morderstwo...
Przecież jakby mój mąż zostawił dziecko w aucie nawet na pół godziny to bym go chyba udusiła a co dopiero na 5 godzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A ja cały czas myślę o tym http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/336963,zmarla-dziewczynka-zostawiona-na-piec-godzin-w-samochodzie.html
Nóż w kieszeni mi się otwiera i dziwię się postawie tej kobiety...

No ja też że go tłumaczy jeszcze... Ja bym chyba urodziła z nerwów na jej miejscu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
moja złość już przeszła, będzie co ma byc, choć nie jestem zwolenniczka tego myślenia wole jak będzie tak jak ja to zaplanuje ale cóż ..

ide do alanka bo ostatnio go troche zaniedbałam a jedzie sobie do Londynu za 4 dni 😞
buziaki.


ucz się Kochana ucz przy maluszku 😉 praktyka Ci się na pewno przyda 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi skacze ciśnienie co wizytę ... raz wysokie raz za niskie 😮

Ja choc cisnienie eleganckie mam 🙂

ja mam cisnienie w domu ok ,a przed wizyta to nawet potrafi mi skoczyc do 164/84 ,wychodze z gabinetu i zas normalne 😉 😉

To masz urodziwego gina ze tak Ci podnosi ciśnienie 🙂 🙃

To dlatego Asienka ma takie skoki cisnienia u swojego murzynka .... 😮 😮 😮 😮 😁 😉 😜

dowcipnie hihihihihihi

🤪 🤪 🤪 tak na mnie działa murzynoooo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czujecie już Dzidziola powyżej pępka? Mnie dziś właśnie pierwszy raz tak wysoko pokopała i strasznie śmiesznie 🙂 niezłe wycieczki sobie urządza.

Ktoś pisał wcześniej o usg 3d w III trymestrze- mi położna powiedziała, że najlepiej robić między 20-24 tygodniem, później dziecko jest za duże a poza tym płyn owodniowy jest bardziej mętny i niezbyt widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny czujecie już Dzidziola powyżej pępka? Mnie dziś właśnie pierwszy raz tak wysoko pokopała i strasznie śmiesznie 🙂 niezłe wycieczki sobie urządza.

Ktoś pisał wcześniej o usg 3d w III trymestrze- mi położna powiedziała, że najlepiej robić między 20-24 tygodniem, później dziecko jest za duże a poza tym płyn owodniowy jest bardziej mętny i niezbyt widać.

Moja jeszcze okupuje tereny poniżej pępka i kopie mnie tak bardzo bardzo nisko. Ale na usg siedziała wyżej, gdzieś w połowie drogi między kością łonową a pępkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny czujecie już Dzidziola powyżej pępka? Mnie dziś właśnie pierwszy raz tak wysoko pokopała i strasznie śmiesznie 🙂 niezłe wycieczki sobie urządza.

Ktoś pisał wcześniej o usg 3d w III trymestrze- mi położna powiedziała, że najlepiej robić między 20-24 tygodniem, później dziecko jest za duże a poza tym płyn owodniowy jest bardziej mętny i niezbyt widać.


ja już chwilę czuje nad pępkiem 🙂 najczęściej jak leże na wznak a tak normalnie to mi prawą stronę Tymon zajął 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




prosze ,Asiu 🙂Moze i duze,ale za to jakie szczesliwe pyszczki 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...