Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
serio troche drastyczna dieta heh a ja o hoddogu marze te suchary caly dzien jesc masakra w wczoraj nic nie jadlam normalnie jak pijana sie czuje

ja bym Ci nie radziła po takim czyszczeniu hoddoga ....bo to troszke tłuste ....wiec przemysl to ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
serio troche drastyczna dieta heh a ja o hoddogu marze te suchary caly dzien jesc masakra w wczoraj nic nie jadlam normalnie jak pijana sie czuje

ja bym Ci nie radziła po takim czyszczeniu hoddoga ....bo to troszke tłuste ....wiec przemysl to ....


dokładnie , na początek coś lekkiego i jak dojdziesz do formy to sobie dogodzisz hot-dogiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
trzeba przesłać tą diete AGAMU 🤪 😁 😁 😁 niech się weżmie w końcu za siebie bo nam się nie dźwignie już nie bawem buhahahhah
😁 😁 😁 😁 🤪 🤪

prawda niech sie odchudza , bo ta to sie roztyła ....toc to szok ..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem 🙂
Widzę że dietkę macie dla mnie heheheheheehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Idę na frytki 😎 😎

proszę się tu nie wymigiwać!!! jakie frytki!!! dieta!!! 🤪


dokładnie 😁 frytki to toż to rarytas , a Tobie się jeszcze do tego na noc zachciewa 🤪 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
dziewczyny jak to jest? dziecko najpierw śpi w rożku, potem w śpiworku czy pod kołderką?


ja będę najpierw w rożka pakować i ewentualnie kocykiem przyrzucę a potem pod kołderkę w pajacyku 🙂 a śpiworek jak jest cienki to można też pod kołderką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem 🙂
Widzę że dietkę macie dla mnie heheheheheehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Idę na frytki 😎 😎

proszę się tu nie wymigiwać!!! jakie frytki!!! dieta!!! 🤪


dokładnie 😁 frytki to toż to rarytas , a Tobie się jeszcze do tego na noc zachciewa 🤪 🙃 😁 😁 😁

hehehe już wrąbałam i od razu żołądek przestał boleć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia z Zielonej pisała o szlafrokach , i ja też nie mam 🥴 a pasuje zakupić jakiś ... macie coś na oku Laski ?? ja na allegro nic nie mogę wynaleźć .... a chciałabym jakiś dłuższy choćby do pół łydki i jakiś polarkowy najlepiej .

Asiu a maślana w biedronie oczywiście 🙂 taka duża litrowa straciatella mniam mniam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maslana pieczone jabłko z Mragowa też pychhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa 🙂
co do szlafroka to nie pomoge bo ja mam taki do kolana lezy zwiniety w szafie bo na codzien nie uzywam a ze pracuje w firmie bielizniarskiej to jak jest okazja to kupuje rozne pierdy i tak było ze szlafrokiem podobał mi sie to go wziełam ale nigdy nie miałam go na sobie to we wrześniu bedzie jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maslana pieczone jabłko z Mragowa też pychhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa 🙂
co do szlafroka to nie pomoge bo ja mam taki do kolana lezy zwiniety w szafie bo na codzien nie uzywam a ze pracuje w firmie bielizniarskiej to jak jest okazja to kupuje rozne pierdy i tak było ze szlafrokiem podobał mi sie to go wziełam ale nigdy nie miałam go na sobie to we wrześniu bedzie jak znalazł 🙂

ja mam już też szlafroczki, w sumie też rzadko je używam. Jeden grubaśny, drugi bawełniany. a i jeszcze jeden - satynowy ale ten raczej odpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...