Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam
I ja jestem......
Dzięki za te pieluchy ...ale szczerze mowiac nic mi to nie mowi 1.2 wolałabym zeby ktos wkleił link .....
Agata ....ja tak mam codziennie takie bole moj tak mi napiera na pecherz...nie da rady siedziec , lezec , na czworaka do łazienki chodze ,...az sie boje . ale ide do gina w czwartek i mu powiem ....bo to chyba tak nie powinno byc
Kamisia ....ja mam tak sama mały od wczoraj jakis mało ruchliwy , a ja juz mam schize .....

Ja miałam tak pierwszy raz, wykąpałam się, położyłam, posmarowałam brzucha i sie zaczeło. Tak, jakbym miała zakwasy w brzuchu!! Straszne!! A potem Tomek położył rękę na brzuszku, Mała uciekła tak nisko i tam zaczęła wojować. Mi sie zdaje, że się rozciągnęła albo coś, może nogami wymachiwała i po czymś mnie trzaskała. Cała prawa strona brzucha była wyżej...
A jak się wyszalała to przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie jak narazie nie boli, ale nieraz jak się wybrzuszy to czuję takie napięcie w danym miejscu, ale wystarczy nacisnąć w tym miejscu na brzuszek i maluszek się przesuwa... 🙂 ja z tymi Waszymi bólami to skontaktowałabym się z lekarzem, tak dla spokoju. Agacie to pierwszy raz się zdarzyło, ale Ty Aga dobrze że masz wizytę w czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mnie jak narazie nie boli, ale nieraz jak się wybrzuszy to czuję takie napięcie w danym miejscu, ale wystarczy nacisnąć w tym miejscu na brzuszek i maluszek się przesuwa... 🙂 ja z tymi Waszymi bólami to skontaktowałabym się z lekarzem, tak dla spokoju. Agacie to pierwszy raz się zdarzyło, ale Ty Aga dobrze że masz wizytę w czwartek


dokładnie , Czarnulka musi iść i wymusić badanie bo nie ma żartów ... za mocne mi się te jej bóle wydaja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...

Aniu ja też się zastanawiałam nad takimi pieluchami, ale niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto miał styczność z takim wynalazkiem 😞 A opinie w necie są bardzo rozbieżne...


dokładnie nagroda coraz bliżej 🙂 wszystko idzie wycierpieć oby tylko maluch był zdrowy to jest najważniejsze 🙂 te pieluszki to słyszałam że fajna sprawa , ja na początek będę pakować Małego w tetrę ale muszę też pomyśleć nad takimi pieluchami , kupić chociaż 2,3 sztuki i faktycznie spróbować warto 🙂

no ja też w tetrę- otulacz będzie tylko podtrzymywał pieluszkę tetrową- mam nadzieję ze dzięki temu ciuszki będą wytrzymywały dłużej niż przy samej tetrze... gdybyś kupiła już gdzieś w necie tetre i wiedziała że jest ok to daj znać- ciężko trafić na coś dobrj jakości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...

Aniu ja też się zastanawiałam nad takimi pieluchami, ale niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto miał styczność z takim wynalazkiem 😞 A opinie w necie są bardzo rozbieżne...


dokładnie nagroda coraz bliżej 🙂 wszystko idzie wycierpieć oby tylko maluch był zdrowy to jest najważniejsze 🙂 te pieluszki to słyszałam że fajna sprawa , ja na początek będę pakować Małego w tetrę ale muszę też pomyśleć nad takimi pieluchami , kupić chociaż 2,3 sztuki i faktycznie spróbować warto 🙂

no ja też w tetrę- otulacz będzie tylko podtrzymywał pieluszkę tetrową- mam nadzieję ze dzięki temu ciuszki będą wytrzymywały dłużej niż przy samej tetrze... gdybyś kupiła już gdzieś w necie tetre i wiedziała że jest ok to daj znać- ciężko trafić na coś dobrj jakości...


ja kupuję w sklepie bo na necie to nie wiadomo co jest , będą wychwalać że super itd a okaże się ze będą się rozlatywały po pierwszym gotowaniu 🥴 dlatego wolę pomacać 🙂 a i mam polecone miejsce więc pewnie tam podjadę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maslana pieczone jabłko z Mragowa też pychhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa 🙂
co do szlafroka to nie pomoge bo ja mam taki do kolana lezy zwiniety w szafie bo na codzien nie uzywam a ze pracuje w firmie bielizniarskiej to jak jest okazja to kupuje rozne pierdy i tak było ze szlafrokiem podobał mi sie to go wziełam ale nigdy nie miałam go na sobie to we wrześniu bedzie jak znalazł 🙂

ja mam już też szlafroczki, w sumie też rzadko je używam. Jeden grubaśny, drugi bawełniany. a i jeszcze jeden - satynowy ale ten raczej odpada 🙂

hahaha czytam Wasd kochane-ale nadrapaly 😮 😮 😮
Szlafrok polecam taki o ,do szpitala jak znalazl hahahaha
http://moda.allegro.pl/mal-sklep-aisha-livia-corsetti-m-i1648521247.html


A tak sie zastanawiam nad takim bo to itak na raz,ja nie nosze ,ale ten widac typowo ciazowy ...
http://allegro.pl/szlafrok-ciaza-bawelna-100-producent-i1656656801.html
i do tego koszula fajna ,ale kurczwe ,nie do karmienia...chyba,ze sie zsunie dekold....
http://allegro.pl/koszulka-na-ramiaczka-ciazowa-producent-i1656656788.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
a Wy chcecie używać pieluch takich tetrowych, czy jednorazowych??


ja chciałam od razu w pampersy pakować , ale mama sie zaoferowała że na początek będzie gotowała i robiła z pieluchami tetrowymi więc jej kupię 🙂 niech się babcia spełnia 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja do podtrzymywania tetry kupię takie majteczki http://allegro.pl/canpol-majteczki-ceratkowo-bawelniane-roz-s-i1642563700.html ale nad tymi co zamawiałaś też pomyślę , tym bardziej że można regulować wielkość 🙂

też fajne tylko się zastanawiam czy to się pierze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
a Wy chcecie używać pieluch takich tetrowych, czy jednorazowych??


ja chciałam od razu w pampersy pakować , ale mama sie zaoferowała że na początek będzie gotowała i robiła z pieluchami tetrowymi więc jej kupię 🙂 niech się babcia spełnia 🤪 😁 😁 😁

No to pełen wypas, niech się babcia spełnia 🙂 🙂 🙂 Ja od początku w jednorazówach będę jechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja do podtrzymywania tetry kupię takie majteczki http://allegro.pl/canpol-majteczki-ceratkowo-bawelniane-roz-s-i1642563700.html ale nad tymi co zamawiałaś też pomyślę , tym bardziej że można regulować wielkość 🙂

też fajne tylko się zastanawiam czy to się pierze????


to jest całe z ceratki tylko do podtrzymywania więc ewentualnie można przepłukać , jakby niespodzianka bokiem uciekła 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
a Wy chcecie używać pieluch takich tetrowych, czy jednorazowych??

ja zdecydowanie tetrowych i innych wielorazowych- jednorazowe tylko czasmi- np na dłuższy zimowy spacer...

Jestem pełna podziwu 🙂 🙂 🙂 ...ja idę na łatwiznę.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
a Wy chcecie używać pieluch takich tetrowych, czy jednorazowych??


ja chciałam od razu w pampersy pakować , ale mama sie zaoferowała że na początek będzie gotowała i robiła z pieluchami tetrowymi więc jej kupię 🙂 niech się babcia spełnia 🤪 😁 😁 😁

No to pełen wypas, niech się babcia spełnia 🙂 🙂 🙂 Ja od początku w jednorazówach będę jechać 🙂


jak tylko ma ochotę to nie zabiorę jej tej przyjemności 🙂 😉 ja bym się pewnie też nie bawiła z tetrą ... chyba że dosłownie na pierwsze dni jak maluch się czyści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
a Wy chcecie używać pieluch takich tetrowych, czy jednorazowych??

ja zdecydowanie tetrowych i innych wielorazowych- jednorazowe tylko czasmi- np na dłuższy zimowy spacer...

Jestem pełna podziwu 🙂 🙂 🙂 ...ja idę na łatwiznę.... ☺️


po to stworzyli pampersy żeby człowiekowi życie ułatwić 🙂 kwestia gustu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Słuchajcie a ile koszul nocnych trzeba ( tzn najlepiej) mieć do szpitala...? Ja myślałam o 3, a wy???


ja kupuję 2 i w razie co mój mi weźmie i przepierze w domu i podrzuci do szpitala

Ja wezmę 3...a ta od porodu pewnie jest od razu do wyrzucenia tak myślę...
A najbardziej podobają mi sie te, do których linka podałaś, ja też je mam już w ulubionych od dawna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szkole rodzenia mówią,że dwie plus jedna do porodu taka krótsza ; mówili też żeby jak ktoś ma to nie brać tylko nowych ubranek do szpitala bo dziecka przecież od razu nie kąpią i że mogą się potem nie doprać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...