Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
juz nie moge na mieszkanko patrzec wczoraj nic nie robilam syf jest jak nie wiem ale chwile poleze jeszcze az brzuch przestanie mnie bolec


mnie też korci żeby posprzątać 🥴 mój niby coś grzebnął ale to nie tak jak ja sobie posprzątam i mnie to denerwuje ... do czwartku wytrzymam 😜 tak jak zapowiedziałam w środę nie robię nic tylko leże i pachnę 🙂 🙂

ASIA nawet nie próbuj sprzątać!!!!!!!!!!ODPOCZYWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wiem wiem 😜 spokojnie , leże , jem i rosnę 🤪 buhahahahah
a do września będzie dżwig pod domem stał co by mnie na porodówkę zawieść 😮 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z tym kopaniem to jednak niezapomniane przeżycie...


dokładnie 🙂 uczucie którego się nigdy nie zapomni 🙂 😁 bezcenne

prawda 🤪 🤪 🤪 chociaż ten ból wczorajszy był masakryczny... 😞


oj to faktycznie 🥴 musiała Gabrysia mocno napierać na coś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
dziewczyny a jak myslicie jaki rozmiar bodów nasze szkraby tak na nastepne lato nosic beda sliczne body w biedronce sa i takie wieksze chcialabym kupic


jakie ?? 🙃
wydaje mi się że 80 / 86 ale pewna nie jestem 🥴
pracowałam kiedyś w sklepię z odzieżą dziecięcą ale to było zaraz po maturze i nie długo , coś pamiętam ale nie do końca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z tym kopaniem to jednak niezapomniane przeżycie...


dokładnie 🙂 uczucie którego się nigdy nie zapomni 🙂 😁 bezcenne

prawda 🤪 🤪 🤪 chociaż ten ból wczorajszy był masakryczny... 😞


oj to faktycznie 🥴 musiała Gabrysia mocno napierać na coś 🥴

Straszne to było, ani siedzieć, ani leżeć , na prawą stronę brzucha przepełzła i gdzieś się tam z boku usadowiła, i zabawa....a ja myślałam, że umrę....jeszcze takiego bólu nie czułam chyba nigdy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Leer napisał(a):
a propo wanny...? kąpiecie sie? ja słyszałam że nie wolno zakrywać brzuszka woda bo dzidzia czuje sie wtedy niedobrze? ale sama nie wiem czego słuchać czego nie..
ale zmęczona juz jestem.. chyba mam ten etap ciazy gdzie ma sie juz wszystkiego dosc...

ja biorę prysznic (w wannie hihi), ciepłych kąpieli brać nie można tak do 35 stopni. A z tym zakrywaniem brzuszka wodą to bzdura - wtedy zbawienny wpływ basenu nie miałby sensu...

Ja biorę prysznic, bo wanny nie mamy w domu, ale jak jadę do rodziców to kąpię się w wannie-oczywiście nie przesadzam z długością kąpieli i temperaturą wody...Chociaż taka gorąca kąpiel jest jedną z rzeczy, których brakuje mi najbardziej sprzed ciązy... 🤢

Ja tez uwielbialam gorace kapiele,woda nalana do pol wanny i potrafilam tak z dobre pol godziny sie moczyc 🤪


ja tak samo 😎 i mnóstwo maseczek , peelingów i różne zabiegi w trakcie 😜 .... tego mi brakuje ale i tak najbardziej spania na brzuchu .... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Pościel wyprasowana, dwa prania trzaśnięte teraz lecę do banku i czekam na obiecaną kasę... Nigdy więcej nie dam się tak wciągnąć...


Letko czy jak wrócisz będę mogła mieć prośbę do Ciebie ☺️ ??
bo zastanawiam się nad parowarem , patrzę na allegro ale nie mam bladego pojęcia czym się sugerować ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Pościel wyprasowana, dwa prania trzaśnięte teraz lecę do banku i czekam na obiecaną kasę... Nigdy więcej nie dam się tak wciągnąć...

proszę jaka pracowita 🙂 ja za to dziś nie mogłam oczu otworzyć i gdyby nie to że czekam na fachowca od tynków to zapewne bym słodko jeszcze spała... dawno już tak nie pospałam jak dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
letka82 napisał(a):
Pościel wyprasowana, dwa prania trzaśnięte teraz lecę do banku i czekam na obiecaną kasę... Nigdy więcej nie dam się tak wciągnąć...

proszę jaka pracowita 🙂 ja za to dziś nie mogłam oczu otworzyć i gdyby nie to że czekam na fachowca od tynków to zapewne bym słodko jeszcze spała... dawno już tak nie pospałam jak dzisiaj...

A ja leżę i gniję w wyrku...i mam wyrzuty sumienia że jeszcze nic nie zrobiłam dzisiaj... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
letka82 napisał(a):
Pościel wyprasowana, dwa prania trzaśnięte teraz lecę do banku i czekam na obiecaną kasę... Nigdy więcej nie dam się tak wciągnąć...

proszę jaka pracowita 🙂 ja za to dziś nie mogłam oczu otworzyć i gdyby nie to że czekam na fachowca od tynków to zapewne bym słodko jeszcze spała... dawno już tak nie pospałam jak dzisiaj...

Kochane!! Ale ja nie śpię od 4.30... Więc mam kupę czasu dzisiaj. Ciekawe tylko padnę?? Asiu jak wrócę to pogadamy o tym parowarze, zastanów się tylko nad budżetem, bo wtedy łatwiej mi coś wybrać dla Was. Ja szukam dobrych modeli i nie zawsze sprawdzam ceny na allegro czy gdzieś tam indziej 🙂 Uciekam. Do potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...

Aniu ja też się zastanawiałam nad takimi pieluchami, ale niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto miał styczność z takim wynalazkiem 😞 A opinie w necie są bardzo rozbieżne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
letka82 napisał(a):
Pościel wyprasowana, dwa prania trzaśnięte teraz lecę do banku i czekam na obiecaną kasę... Nigdy więcej nie dam się tak wciągnąć...

proszę jaka pracowita 🙂 ja za to dziś nie mogłam oczu otworzyć i gdyby nie to że czekam na fachowca od tynków to zapewne bym słodko jeszcze spała... dawno już tak nie pospałam jak dzisiaj...

Kochane!! Ale ja nie śpię od 4.30... Więc mam kupę czasu dzisiaj. Ciekawe tylko padnę?? Asiu jak wrócę to pogadamy o tym parowarze, zastanów się tylko nad budżetem, bo wtedy łatwiej mi coś wybrać dla Was. Ja szukam dobrych modeli i nie zawsze sprawdzam ceny na allegro czy gdzieś tam indziej 🙂 Uciekam. Do potem 🙂



ok dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...

Aniu ja też się zastanawiałam nad takimi pieluchami, ale niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto miał styczność z takim wynalazkiem 😞 A opinie w necie są bardzo rozbieżne...

Rozumiem- też tak miałam ale jak leżałam w szpitalu to miałam na sali dziewczynę, która swoją pierwszą córkę wychowała w tych otulaczach i bardzo mi je polecała- Ona miałą tylko 2 sztuki na zmianę i mówi, ze to wystarczyło bo one bardzo szybko schną po praniu a nie po każdym przewijaniu trzeba je prać... ja póki co zamówiłam 8 szt. zobaczymy jak przyjdą to popróbuję jakie są chłonne i jak szybko schną i dam znać...
Ona teraz przy 2 dziecku będzie znowu ich używała- i to tych samych bo są podobno nadal w bardzo dobrym stanie- wygląda więc na to że wydatek sie opłaci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
I ja jestem......
Dzięki za te pieluchy ...ale szczerze mowiac nic mi to nie mowi 1.2 wolałabym zeby ktos wkleił link .....
Agata ....ja tak mam codziennie takie bole moj tak mi napiera na pecherz...nie da rady siedziec , lezec , na czworaka do łazienki chodze ,...az sie boje . ale ide do gina w czwartek i mu powiem ....bo to chyba tak nie powinno byc
Kamisia ....ja mam tak sama mały od wczoraj jakis mało ruchliwy , a ja juz mam schize .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
asia85a napisał(a):
witam brzuchole ja dopiero sniadanie bede jesc wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po bieszczadach

bieszczady..... zazdroszczę!!!!! to moje ukochane miejsce ...


hej Zocha 🙂 jak samopoczucie ?? nereczki się uspokoiły ?

hej 🙂
z małymi przerwami dają się we znaki cały czas- teraz mam mały oddech więc wpadam od razu na brzuszka 🙂 bo jak boli to wysiedzieć nie mogę 😞
malutka cały czas mi naciska i robi zastoje... z dnia na dzień waga potrafi mi się zmieniać w dół lub w górę nawet o 1,5 kg... ale daje rade- nagroda coraz bliżej 🙂 nawet wczoraj pierwszy zakup dla mojej gwiazdki zrobiliśmy 🙂 o taki : http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 może kogoś zainteresuje...

Aniu ja też się zastanawiałam nad takimi pieluchami, ale niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto miał styczność z takim wynalazkiem 😞 A opinie w necie są bardzo rozbieżne...


dokładnie nagroda coraz bliżej 🙂 wszystko idzie wycierpieć oby tylko maluch był zdrowy to jest najważniejsze 🙂 te pieluszki to słyszałam że fajna sprawa , ja na początek będę pakować Małego w tetrę ale muszę też pomyśleć nad takimi pieluchami , kupić chociaż 2,3 sztuki i faktycznie spróbować warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam
I ja jestem......
Dzięki za te pieluchy ...ale szczerze mowiac nic mi to nie mowi 1.2 wolałabym zeby ktos wkleił link .....
Agata ....ja tak mam codziennie takie bole moj tak mi napiera na pecherz...nie da rady siedziec , lezec , na czworaka do łazienki chodze ,...az sie boje . ale ide do gina w czwartek i mu powiem ....bo to chyba tak nie powinno byc
Kamisia ....ja mam tak sama mały od wczoraj jakis mało ruchliwy , a ja juz mam schize .....


ja kupuję Czarnulko jedno opakowanie od 2-5kg a drugie 3-6kg bo faktycznie nie wiadomo jaki smok się urodzi , a może nie ma co przesadzać z małymi jak maluch tak szybko rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...