Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Laski 🙂
Marta dobrze że dochodzisz do formy 😉 już na pewno będzie tylko lepiej 🙂 głowa do góry za parę dni będziesz znów w formie 🙂
Karolinka a mocne krwawienie miałas ?? odpoczywaj jak najwięcej !!!!
U mnie piękna pogoda się zapowiada , mój z rana na giełdę pojechał a ja buszuje po necie 🙃
dobrze że mam wygody leżaczek i jak troszkę cieplej się zrobi to uciekam na ogród poleżeć , do czwartku sie nie ruszam z domu nawet do sklepu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
My już na nogach 🙂pochłonęłyśmy już 2 parówy 😁ale i tak największą ochote mam na rybe 🥴 śniło mi sie,że sobie usmażyłam...obudziłam sie myśle no to dzisiaj trza po rybke iść do sklepu...ale później opamiętanie przyszło,że dzisiaj sklepy przecież zamknięte bo Święto... 😞 no i lipaaaa 😁 ale musze mieć dzisiaj rybke,bo nie wytrzymie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witajcie 🙂
My już na nogach 🙂pochłonęłyśmy już 2 parówy 😁ale i tak największą ochote mam na rybe 🥴 śniło mi sie,że sobie usmażyłam...obudziłam sie myśle no to dzisiaj trza po rybke iść do sklepu...ale później opamiętanie przyszło,że dzisiaj sklepy przecież zamknięte bo Święto... 😞 no i lipaaaa 😁 ale musze mieć dzisiaj rybke,bo nie wytrzymie 😎


no właśnie święto dziś a ja miałam nadzieje że mój mi brzoskwinie i gruszki po drodze kupi 🙃 prze pyszne są w biedronie 🙂 ostatnio zajadałam aż mi się uszy trzęsły 🤪 😁 😁 😁
aaaaaa i jest prze pyszna maslanka straciatela mniam mniam 🤪 🙃 🙃 🙃 bodajże "mrągowska" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski! Melduję się z twierdzy moich znajomych 🙂 Ciężka noc za mną, bo przecież mój M. musiał poimprezować 😠 😠 😠 Wkurwa mam do tej pory... Dzięki temu spałam ciut więcej niż 4 godziny. Szkoda gadać - impreza jest najważniejsza i chyba tylko to się liczy 😞 Trzeba będzie dziada postraszyć, bo przecież nic na niego nie działa...

Asiu!! Napisz mi do jakiej mniej więcej kwoty Cię interesuje to żelazko to jak będę w domu to coś poszukam dla Ciebie.
Aha!! Testowałam dziś w nocy poduszkę do karmienia i powiem Wam, że wreszcie nie spałam na plecach 🙂 Wsadziłam ją za plecy jako klin i było git. Przynajmniej obudziłam się z dwiema rękami a nie jak wczoraj bez 🙂 Śmiało polecam tym które sypiają na plecach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja zaraz pogonie mojego do sklepu mimo wszystko hehe...u Nas jest prywaciarz,co dorabia sobie właśnie dodatkowym otwieraniem sklepu w Święta 🙂 mam nadzieje,że dzisiaj też tak zrobi..a jak nie to cóż mi pozostało...tylko to żeby zrobić napad 🤪


hehe w całej polsce napady z ciężarnymi w roli głównej na sklepy spożywcze 🤪 😁 😁 😁 😁
buhahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Hej Laski! Melduję się z twierdzy moich znajomych 🙂 Ciężka noc za mną, bo przecież mój M. musiał poimprezować 😠 😠 😠 Wkurwa mam do tej pory... Dzięki temu spałam ciut więcej niż 4 godziny. Szkoda gadać - impreza jest najważniejsza i chyba tylko to się liczy 😞 Trzeba będzie dziada postraszyć, bo przecież nic na niego nie działa...

Asiu!! Napisz mi do jakiej mniej więcej kwoty Cię interesuje to żelazko to jak będę w domu to coś poszukam dla Ciebie.
Aha!! Testowałam dziś w nocy poduszkę do karmienia i powiem Wam, że wreszcie nie spałam na plecach 🙂 Wsadziłam ją za plecy jako klin i było git. Przynajmniej obudziłam się z dwiema rękami a nie jak wczoraj bez 🙂 Śmiało polecam tym które sypiają na plecach 🙂


jaką tą podusie masz ?? ja śpię na plecach bo inaczej mi nie wygodnie 😮
Spoko Iwonko już nie długo i zaczną mu się imprezy po nocach w domu 😁 😁 😁 tylko do września 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylyscie ze duzo kobiet w ciazy jest kiedys tak uwagi na to nie zwracalam a teraz jak wychodze czy do sklepu czy na spacer to zawsze jakas kobitke z brzuszkiem widze maz tez to zauwazyl heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
zauwazylyscie ze duzo kobiet w ciazy jest kiedys tak uwagi na to nie zwracalam a teraz jak wychodze czy do sklepu czy na spacer to zawsze jakas kobitke z brzuszkiem widze maz tez to zauwazyl heh


dokładnie mam to samo 😉
kiedyś się śmiałam z moim i liczyliśmy ciężarówki 😁 bo gdzie nie weszliśmy do sklepu czy gdziekolwiek tam brzuchatka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ma kryzys formy potrzebuje wiedzy na temat słodyczy dla diabetyków (mam mega ochote na słodycze )któraś kiedyś pisała o jakiś słodyczach dla cukrzyków

znalazłam własnie w necie troszkę przepisów jutro zrobię sobie ciacho 🙂aby do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
dziewczyny ma kryzys formy potrzebuje wiedzy na temat słodyczy dla diabetyków (mam mega ochote na słodycze )któraś kiedyś pisała o jakiś słodyczach dla cukrzyków

znalazłam własnie w necie troszkę przepisów jutro zrobię sobie ciacho 🙂aby do jutra 🙂


ja niestety nie doradzę 🥴
ale faktycznie w necie coś na pewno znajdziesz 🙂 pewnie w smaku będzie mała różnica ale zawsze to coś na słodko 😜
daj znać co Ci wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski ....
Wczoraj cały dzien przespałam ...taka była spiąca po imprezce....
Dzisiaj wstałam przed 9 do kosciołka i zaraz na obiadzik do mamusi .....
Asik super te łozeczko ....co do wozka to nie wypowiem sie czy dobry czy nie bo sie na tym za groma nie znam ...dobrze ze kupuje od kolezanki i powiedzała ze jest dobry ,koła pompowane,,....dla mnie wszytskie te wozki wydaja sie spoko....oprocz tych z 3 kołami , bo uwazam , że to chyba porazka....Ale tez nie bede sie wypowiadała bo moze w jezdzie jest dobry.....
Kamisia w kaazdym supermarkecie masz dział ze zdrową zywnoscia i tam sie znajduja wszytstkie produkty dietyczne....a jezeli chodzi o jakies ciasta ....to zebys zamiast cukru uzywała tylko słodzików .....ale jak raz w tygodniu pozwolisz sobie na ciasto i lody na serio sie nic nie stanie , powinnas przed badaniem pare dni nie jesc ziemniaków , słodyczy i pic mleka....i bedzie wszytsko ok , bo Ty tylko o 8 przekroczyłas norme ...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam Kochane 🙂 🙂 🙂 🙂
Pogoda u nas burzowa tzn upal, ale powietrze stoi, mam nadzieję że coś z tego będzie 🙂
A ja stwierdziłam, że czekam do początku lipca aż dostanę kasę za wakacje pod gruszą i wtedy pokupujemy wszystko, czego jeszcze brakuje czyli lóżeczko, pościel do wozka,wanienkę, kosmetyki itp. Tak żeby w sierpniu mieć już wszystko gotowei i tylko prać i układać ciuszki.
Moje 2 kolezanki mają termin na wrzesien, jedna ma nakaz leżenia od 3 miesiecy a druga od teraz do konca...więc trzeba być przygotowanym na wszystko. Dlatego czekam na kasę i chcę wszystko mieć gotowe, bo jednak nie zna sie dnia ani godziny...i będę spokojniejsza 🙂
Idę Laseczki mamie pomóc przy obiadku 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 🙂
My już na nogach 🙂pochłonęłyśmy już 2 parówy 😁ale i tak największą ochote mam na rybe 🥴 śniło mi sie,że sobie usmażyłam...obudziłam sie myśle no to dzisiaj trza po rybke iść do sklepu...ale później opamiętanie przyszło,że dzisiaj sklepy przecież zamknięte bo Święto... 😞 no i lipaaaa 😁 ale musze mieć dzisiaj rybke,bo nie wytrzymie 😎


no właśnie święto dziś a ja miałam nadzieje że mój mi brzoskwinie i gruszki po drodze kupi 🙃 prze pyszne są w biedronie 🙂 ostatnio zajadałam aż mi się uszy trzęsły 🤪 😁 😁 😁
aaaaaa i jest prze pyszna maslanka straciatela mniam mniam 🤪 🙃 🙃 🙃 bodajże "mrągowska" 😉

hej Asik ,a gdziez ta maslana ???Gruchy z Biedry the best!!!Uwielbiam twarde zielone 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiullllla super to łóżeczko 😁 a i wózek bardzo fajny 🙃 wszędzie przygotowania , zakupy heh już w końcu bliżej niż dalej 😉

Dziekuje Kochana 🙂Woz juz tez zamowilismy przed chwila 😉haha wszystko tanio i fajnie,jeszcze mozna poszalec chwilke ,a za moment zeby w sciane 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
dziewczyny ma kryzys formy potrzebuje wiedzy na temat słodyczy dla diabetyków (mam mega ochote na słodycze )któraś kiedyś pisała o jakiś słodyczach dla cukrzyków

znalazłam własnie w necie troszkę przepisów jutro zrobię sobie ciacho 🙂aby do jutra 🙂

Kochana ja Ci w tym nie doradze,bo ani w dietach dla diabetykow to ja dobra nie jestem,ani zadnych dietach ... 😁 😁 😁 😁
Zaraz ciacho z rabarbarkiem skrece 🤪
Narzaie sjesta poobiednia (pyrki,schabowe i fasolka szparagowa -pierwszy raz w tym roku robilaam -mniamniusna :woohoo 🙂ale mi dobrze 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema laski ....
Wczoraj cały dzien przespałam ...taka była spiąca po imprezce....
Dzisiaj wstałam przed 9 do kosciołka i zaraz na obiadzik do mamusi .....
Asik super te łozeczko ....co do wozka to nie wypowiem sie czy dobry czy nie bo sie na tym za groma nie znam ...dobrze ze kupuje od kolezanki i powiedzała ze jest dobry ,koła pompowane,,....dla mnie wszytskie te wozki wydaja sie spoko....oprocz tych z 3 kołami , bo uwazam , że to chyba porazka....Ale tez nie bede sie wypowiadała bo moze w jezdzie jest dobry.....
Kamisia w kaazdym supermarkecie masz dział ze zdrową zywnoscia i tam sie znajduja wszytstkie produkty dietyczne....a jezeli chodzi o jakies ciasta ....to zebys zamiast cukru uzywała tylko słodzików .....ale jak raz w tygodniu pozwolisz sobie na ciasto i lody na serio sie nic nie stanie , powinnas przed badaniem pare dni nie jesc ziemniaków , słodyczy i pic mleka....i bedzie wszytsko ok , bo Ty tylko o 8 przekroczyłas norme ...





A jaki wozio bedziesz miala ??? 🙂
Ten niby narzekaja ,ze ciezki,ale ma te swoje 15kg -jak to wozek ,ja nie bardzo moge delikatniusiego miec,bo mi sie w lesie rozkraczy i bedzie final 😮 😁
a opinie o nim mozna znalesc tu (do tego opinie znajomych 🙂wiec powinno byc gites)
http://www.ceneo.pl/;0152213748-10.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...