Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Szok-Jak-wyglada-oddzial-polozniczy-na-Filipinach,wid,13495720,wiadomosc.html

a ja tu narzekałam na 5-cio osobową sale. Zobaczcie jak jest tam 🙂

O MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


my w porównaniu o nich to będziemy miału luksus- nie wazne jaki szpital, przynajmniej całe łóżko la siebie 🙂

No dokladnie 🙂


ja juz nie chce myslec w jakich warunkach kobiety w afryce rodzą - pewnie na klepisku z gliny. Dla nas jets to nie o pomyślenia, a dla nich norma..

ostatnio wiziałam na mieście cyganke z malutkim dzieckiem - tak mi było jego szkoda. Owinięte w jakąs chuste spało, matka siedział i żebrała pieniądze, a obok jakas brudna butelka z resztką mleka na dnie 😞

To prawda, straszne są takie widoki i jak się pomyśli o nich to my naprawdę mamy luksusy przy porodzie. One w polu rodzą, nikt sie tym nie przejmuje. A u nas opieka jak trza a i tak wszystkie porami trzęsą 🙂


niestety w polu rodzą, ale też umieralność noworodków i niemowlaków jest bardzo duża.

ja to się cieszę że nie było mi dane mieszkać w kraju arabskim czy w afryce. jak ja widzę te wszystkei ich zwyczaje, ogólnie - życie, to ozy czxsto otwieram.
będąc w Kairze chciałam jak najszybciej stamtąd wyjechac. Bieda, syf, dzieciaki bez opieki latające.. eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Szok-Jak-wyglada-oddzial-polozniczy-na-Filipinach,wid,13495720,wiadomosc.html

a ja tu narzekałam na 5-cio osobową sale. Zobaczcie jak jest tam 🙂

O MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


my w porównaniu o nich to będziemy miału luksus- nie wazne jaki szpital, przynajmniej całe łóżko la siebie 🙂

No dokladnie 🙂


ja juz nie chce myslec w jakich warunkach kobiety w afryce rodzą - pewnie na klepisku z gliny. Dla nas jets to nie o pomyślenia, a dla nich norma..

ostatnio wiziałam na mieście cyganke z malutkim dzieckiem - tak mi było jego szkoda. Owinięte w jakąs chuste spało, matka siedział i żebrała pieniądze, a obok jakas brudna butelka z resztką mleka na dnie 😞

To prawda, straszne są takie widoki i jak się pomyśli o nich to my naprawdę mamy luksusy przy porodzie. One w polu rodzą, nikt sie tym nie przejmuje. A u nas opieka jak trza a i tak wszystkie porami trzęsą 🙂


niestety w polu rodzą, ale też umieralność noworodków i niemowlaków jest bardzo duża.

ja to się cieszę że nie było mi dane mieszkać w kraju arabskim czy w afryce. jak ja widzę te wszystkei ich zwyczaje, ogólnie - życie, to ozy czxsto otwieram.
będąc w Kairze chciałam jak najszybciej stamtąd wyjechac. Bieda, syf, dzieciaki bez opieki latające.. eh

Ja kiedyś czytałam książkę o życiu w krajach arabskich właśnie, głównie jesli chodzi o kobiety to jest masakra. Często też na National lecą programy na ten temat, oglądam i nie wierzę....że takie rzeczy się dzieją.
Więc faktycznie Bogu dzieki, że mieszkamy tu gdzie mieszkamy i że nas to nie dotyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kobiety w krajach arabskich mają na prawdę niefajnie. Z drugiej strony nie znają one innego życia, bo od początku wychowywane były w tamtejszej wierze, więc dla nich poddaństwo wobec mężczyzny i brak praw dla siebie są na porządku dziennym.
O, masz tu egipcjankę - zaiwania z koszem na głowie i dla niej to norma.. poza tym ten szczelny ubiór - gorąco było, my tu prawe nazy chodzilismy a tam kazda kobieta szczelnie zakryta. Nawet w burach niektóre chodziły ( fotka zrobiona juz z autokaru - nie chciałam ludziom bezczelnie robić zdjęć :P )


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 kobiety na łóżku.. to robi wrażenie...
ja właśnie wróciłam z miasta- obejrzałam milion lodówek i nadal nie wiem co chce kupić... gdybym miałąm nie ograniczoną kasę to bym "coś" wybrałą a takto nie weim z czego zrezygnować...

na dodatek cały czas mrowieje mi prawa pierś- tak już miałam jakiś czas temu ale dziś pojawiłą się chyba ta cała siara 🤨 nie wiem tylko czemu tylko w tej jednej piersi... któraś z Was też tak może ma lub miała??? kurcze trochę się stresuje czy to nie jest źle że tylko w jednej piersi się coś dzieje.. a ja tak badzo chcę karmić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
3 kobiety na łóżku.. to robi wrażenie...
ja właśnie wróciłam z miasta- obejrzałam milion lodówek i nadal nie wiem co chce kupić... gdybym miałąm nie ograniczoną kasę to bym "coś" wybrałą a takto nie weim z czego zrezygnować...

na dodatek cały czas mrowieje mi prawa pierś- tak już miałam jakiś czas temu ale dziś pojawiłą się chyba ta cała siara 🤨 nie wiem tylko czemu tylko w tej jednej piersi... któraś z Was też tak może ma lub miała??? kurcze trochę się stresuje czy to nie jest źle że tylko w jednej piersi się coś dzieje.. a ja tak badzo chcę karmić...


z lodówek polecam amicę - mam taką niską i jestem zaowolona.

Hmm.. mrowienie w piersi? ja nie miałam takeigo czegoś, ale pamietam, ze tez nierówno mi na początku siara leciała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amica włąśnie mi się popsuła więc odpada- najpierw zaczęła brzęczeć jakby jakaś wściekłą mucha w niej zamieszkałą a teraz drzwi sie same otwierają i ... nie wuwierzysz ale póki nie kupimy nowej to podpieramy je krzesłem ☺️ żeby się nie otwierałą...
myśle o samsungu... tylko nie wiem czy te wszystkie komory zerowe to są warte takiej kasy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki Kochane 🙂ALe mi sie humorek poprawil 🙂Kocur wrocil z wyplatka...i...jestesmy bardzo zadowoleni ,nie na darmo ciagnal troche czasu po 12h 🙂zarobil 4200 ,a w tygodniu jeszcze szef dorzuci mu tysiaczek ,czyli 5200hehe 🙂Jejku to prawie dwa razy tyle niz zwykle ,tak zacieszam ,ze szok 🙂Mowil,zebym zamowila lozeczko z materacem i szuflada,ja chce drewniane ,najprostsze ..Moze macie jakies fajne namiary w promocji ???Prosze help ,bo ja z tego wszystkiego juz niewiem co mam zamowic hi hi
zakupimy wozek i lozeczko z jednej wyplatki jupi!!!Zaczelo sie szczescic,kuchnia gotowa,BEDZIE LOZECZKO,BEDZIE WOZEK ,MOGE JUZ SPAC SPOKOJNIEJ 🙂
obym sie tylko lepiej poczula ..bo nie mam sil na nic...Kupil mi Stodal syrop o Oscillococinum...niby moge brac -tak mowila farmaceutka ,ale sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja nie jestem zablokowana 😁

a herbatka z imbirem jest pycha kup sobie sok z imbiru i dodawaj do herbaty niebo nw gebie 😁

hahaha ,a bylam pewna,ze to Ty ,ja i Leginsik.. 😁 😁 😁 😁Ciekawe kto jest trzecia osobistoscia zablokowana??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


tu raczej chodziło to, że sporo czasu poświecił na zrobienie czegos dla nas, a i tak było źle. Więc się zdenerwował i miał prawo. Moj M też prowadzi forum, o innej tematyce co rawda, ale nie jest miło kiedy siedzi godzinami i modyfikuje forum, by ludziom było lepiej, a ludzie i tak z zebami do niego po co to robił.
Tak że wiecej wyrozumiałości i elastyczności w dopasowywaniu się do nowych funkcji na forum 🙂 aha, no i głupio troche ze tak najeżdzaszLeginsik na admina. Kiedys się wkurzy i załozy Tobie bana na IP i w ogole tu nie wejdziesz na forum bo nie będzie jak. A chyba nie chciałabys tego prawda? 🙂

Chcialam zauwazyc ,ze ja nawet go nie skrytykowalam,a wrecz pochwalilam,za to ze odwalil kawal dobrej roboty ..a ze nastapila wymiana zdan ,obrazil sie i kij ...niech spi spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
szkoda ze sie nie pamieta okresu płodowego 🙂

haha ,ale by byly wspomnienia 😁 😁 😁 😁A jak mnie w nocy kołysali ..... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asik to zaszelejecie 🙂 super!!!!!Fajnie, jak jest się nagrodzonym za ciężką pracę 🙂
Zażeram kinderka i wysłałam Tomka żeby zobaczył co z tą wodą, widzę że się tam uwijają, woda płynie ulicami, masakra...
Najgorzej, jak mi zacznie wiercić krecik 🤪 to chyba naprawdę łopata i w las... 🤢 🤢 🤢
Czuję że tak to się skończy...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9759268,Awaria__Smochowice__Strzeszyn_i_Wola_bez_wody.html z tego wynika że po południu powinna być...tylko że popołudnie już jest... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedze często na stronie trojmiasta i wypatruje cos ciekawego dla mojej Olenki i w sum ie sie wkurzylam, juz sie zaczal sezon na pozbywanie sie zwierzakow z domu, tylko oddam koty oddam psa itp. nie maja ludzie zadnego sentymentu do swoich zwierzatek? Ja mam kota i za zadne skrby bym go nie oddala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogę czytać tego co piszesz. Ja mam pieska- nazywa się Cygan. Kocham go ponad życie, nie wyobrażam sobie, że miałoby go nie być. Nie rozumiem jak można oddać zwierzaka, a co gorsze nie mogę się pogodzić z tym jak ludzie znęcają się nad nimi. Ząb za ząb - zrobiłabym tym wszystkim świniom to samo. Znowu się wkurzyłam, jak sobie o tym przypomniałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Szok-Jak-wyglada-oddzial-polozniczy-na-Filipinach,wid,13495720,wiadomosc.html

a ja tu narzekałam na 5-cio osobową sale. Zobaczcie jak jest tam 🙂

to tylko obdmuchac ,obchuchać nasze odzialy,zacisnac zeby i nie szlochac ,ani narzekac ... 🤢 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asik to zaszelejecie 🙂 super!!!!!Fajnie, jak jest się nagrodzonym za ciężką pracę 🙂
Zażeram kinderka i wysłałam Tomka żeby zobaczył co z tą wodą, widzę że się tam uwijają, woda płynie ulicami, masakra...
Najgorzej, jak mi zacznie wiercić krecik 🤪 to chyba naprawdę łopata i w las... 🤢 🤢 🤢
Czuję że tak to się skończy...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9759268,Awaria__Smochowice__Strzeszyn_i_Wola_bez_wody.html z tego wynika że po południu powinna być...tylko że popołudnie już jest... 🤢

Wspolczuje Ci kochana,bez wody nie ma zycia...
a u mnie tez wiecznie albo pradu nie ma,albo kurna wody,albo netu -mowie Ci Agtka ,musimy zaczac placic rachunki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda rozumiem Cię ale tez rozumiem tych ludzi co oddaja zwierzeta napewno nie jest wszystkim latwo czasami sytuacja zmusza ze trzeba oddac zwierze nie kazdy robi to bo nie ma serca ale np chory jest czy boi sie o siebie i dziecko. ja sama oddalam kotka zaluje tego ale sytuacja mnie zmusila zrobilam to dla mojej malej kazdy z rodziny mowil oddaj bo dzidzi cos zrobi siersci pelno itd dlatego nie wolno ceniac ludzi jak sie nie wie co przezywaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj maz teraz jak bedzie mial urlop to prawie podwojna wyplate dostanie tez sie smialam ze kasa na mala pojdzie trzeba wykorzystac sytuacje jak troszke wiecej kasy jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Magda rozumiem Cię ale tez rozumiem tych ludzi co oddaja zwierzeta napewno nie jest wszystkim latwo czasami sytuacja zmusza ze trzeba oddac zwierze nie kazdy robi to bo nie ma serca ale np chory jest czy boi sie o siebie i dziecko. ja sama oddalam kotka zaluje tego ale sytuacja mnie zmusila zrobilam to dla mojej malej kazdy z rodziny mowil oddaj bo dzidzi cos zrobi siersci pelno itd dlatego nie wolno ceniac ludzi jak sie nie wie co przezywaja

popieram i zgadzam sie z Toba kochana,ja mojej mamie tez oddalam psa teraz... z ciezkim sercem ,ale ma tam dobrze 🙂
Nie pochwalam za to osob pokroju mojej eks tesciowej,oddawala jak jej sie" zabawka znudzila "..tacy ludzie sa wypaleni ,bez uczuc i nie zasluguja na miano czlowiek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
moj maz teraz jak bedzie mial urlop to prawie podwojna wyplate dostanie tez sie smialam ze kasa na mala pojdzie trzeba wykorzystac sytuacje jak troszke wiecej kasy jest 🙂

dokladnie Martula ,chlopy nam garba sie dorobia zanim my na porodowke trafimy haha 🙂
ale dobrze ,ze sie staraja ,ze zalezy im ,zeby nic nie brakowalo dzidzi i nam ,a nie z jajami plaszcza na kanapie ,z pretensja w glosie "skad Ci wezme ???"hahahhahahahaa,a takie sa chlopy ,dlatego nie ma co narzekac ,kochane chlopaki w gruncie rzeczy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...