Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
ufff koniec prasowania a spociłam sie jak mysz plery mnie bola i nogi kuźwa to dopiero 6 m-cy a ja juz tak narzekam az jestem zła na siebie 😠i chyba spac mi sie chce ale nie moge sie polozyc bo Kuba wroci zaraz ze szkoly i szkoda mi dnia na spanie

hehe ja mam to samo ,od niedawna tylko narzekam,na to co mi dolega,na Andru ,mala ,wszstko mi przeszkadza i plakac mi sie chce z byle pierdul ...na koniec wsciekam sie za to na siebie ,ze taka maruda jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany

od dzis masz zablokowane???Tylko patrzec jak i mnie ukarze ...nie rozumiem tego ,myslalam,ze temat zamkniety juz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ufff koniec prasowania a spociłam sie jak mysz plery mnie bola i nogi kuźwa to dopiero 6 m-cy a ja juz tak narzekam az jestem zła na siebie 😠i chyba spac mi sie chce ale nie moge sie polozyc bo Kuba wroci zaraz ze szkoly i szkoda mi dnia na spanie

hehe ja mam to samo ,od niedawna tylko narzekam,na to co mi dolega,na Andru ,mala ,wszstko mi przeszkadza i plakac mi sie chce z byle pierdul ...na koniec wsciekam sie za to na siebie ,ze taka maruda jestem 😁


ja tez tak mam ostatnio płakaałam ze taka gruba jestem i mój sie smiał co potęgowało moje rozzalenie bo to tak jakby mnie wcale nie rozumiał a i Kubie sie tez dosc czesto" dostanie "a potem mam zal sama do siebie i jeszcze bardziej mi sie wyc chce echhhhhhh.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


wariat jaki czy co????????????/moze napisz do niego zeby przestał sie zabawiac kosztem ciężarnej 🙂a może to nie jego wina ze tak masz no juz sama nie wiem co o tym mysleć chyba najlepiej jak go zapytasz 🙂 bo mi nic nie zablokowal a tez dosc mocno pyskowałam hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany

od dzis masz zablokowane???Tylko patrzec jak i mnie ukarze ...nie rozumiem tego ,myslalam,ze temat zamkniety juz 🤢

juz ponad tydzien czasu mam i nie ma zamiaru dzielic sie tymi funkcjami ze mna czaisz to ??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


wariat jaki czy co????????????/moze napisz do niego zeby przestał sie zabawiac kosztem ciężarnej 🙂a może to nie jego wina ze tak masz no juz sama nie wiem co o tym mysleć chyba najlepiej jak go zapytasz 🙂 bo mi nic nie zablokowal a tez dosc mocno pyskowałam hi hi 😁

alez ja napisalam,zapytalam sie..to nie odblokuje mi bo po co skoro go obrazalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany

od dzis masz zablokowane???Tylko patrzec jak i mnie ukarze ...nie rozumiem tego ,myslalam,ze temat zamkniety juz 🤢

juz ponad tydzien czasu mam i nie ma zamiaru dzielic sie tymi funkcjami ze mna czaisz to ??? 😁

hhahahahaha no to czad!
Ja itak na kalendarz wchodze na dzidziola ,tam tak fajnie jest opisane ,nawet niewiem,mnie pewno tez zablokowal..hahaha
Iza ,a jak sie wylogujesz to masz wszystkie informacje,a piszac na forum sie spowrotem loguj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany

od dzis masz zablokowane???Tylko patrzec jak i mnie ukarze ...nie rozumiem tego ,myslalam,ze temat zamkniety juz 🤢

juz ponad tydzien czasu mam i nie ma zamiaru dzielic sie tymi funkcjami ze mna czaisz to ??? 😁

Iza ale on chyba pisał że nowości nie bedzie dla tych co go wk... wiec o co chodzi?
się nie przejmuj w kalendarz ciąży można wejść na inne str np mamazone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem,jak ludzie dorosli wymieniaja sie zdaniami ,to jak dzieciak trzeba na zlosc robic..to niedojrzale bardzo,a wrecz dziecinne ,ale niech tak bedzie ...mysle ,ze na funkcje jaka sie pelni trzeba brac odpowiedzialnosc,miec do siebie dystans i opanowanie ...ale coz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza ale on chyba pisał że nowości nie bedzie dla tych co go wk... wiec o co chodzi?
się nie przejmuj w kalendarz ciąży można wejść na inne str np mamazone

wlasnie o to chodzi ,ze to nie byla zadna "nowosc"tylko kalendarz ciazy -tydzien po tygodniu ..
Na ciezarnych sie tak mscic ,tozto grzech,a myszy czuwaja w pogotowiu ,nie przejmuj sie Iza 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza ale on chyba pisał że nowości nie bedzie dla tych co go wk... wiec o co chodzi?
się nie przejmuj w kalendarz ciąży można wejść na inne str np mamazone

wlasnie o to chodzi ,ze to nie byla zadna "nowosc"tylko kalendarz ciazy -tydzien po tygodniu ..
Na ciezarnych sie tak mscic ,tozto grzech,a myszy czuwaja w pogotowiu ,nie przejmuj sie Iza 😉 😉 😉 😉

no właśnie że to nie była nowość 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
ewidentnie kolesiowi brakuje seksu 😁 skoro chce byc beee to bede korzystac z kalendarzy na innych serwisach,sobie robi antyreklamę 😎 hehehe Asia i Ty sie zaliczylas do grona niegrzecznych dziewczynek 😁

No na Dzidziol.pl ktoras tu kiedys podala jest tam wszystko fajowo opisane "oczyma dziecka "i rodzicow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej ja wlasnie wstalam po godzinnej drzemce
kumpel dzwonil ze kolezanka chyba dzis bedzie rodizc 🙂ale jaja a my sie dzis do nich wybieramy
co do imbiru to na przeziębienie jak najbardziej 🙂

to bys trafila jeszcze na sama akcje porodowa hahaha 😁
Tylko imbiru nie mam hahahahaha
musze herbatke z cytrynka sobie wypic 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
juz pare razy wchodzilam na ta stronke i jest bardzo fajna 🙂 🙂 ide dalej robic obiad a pozniej sobie pokukam na tym dzidziolu 🙂 temat zamykamy.

tak bez komentarza 🙂pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włąśnie weszłam na forum o stronach i zobaczyłam ze zablokował Leginsika jak stwierdził we wrzesniowkach sa trzy osoby pyskujace czy jakos tak wiec WRZESNIOWKI sa na świeczniku tam hi hi .Koniec tematu bo to nie ma sensu zaraz sprawdze cxzy ja moge korzystac z tych funkcji a jak nie to i tak malo mnie to obchodzi bo sa inne strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...