Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

moje kolezanki tez nie mialy tego badania skoro moj ginekolog nie skierowal mnie na to badanie to chyba takie wazne nie jest kto jak kto ale ginekolog zna sie na tym najlepiej moze jeszcze mnie skieruje na to badanie nie wiem w ksiazeczce ciazowej jest napisane badanie na toxo wiec moze jeszcze bede je robic ni wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
moje kolezanki tez nie mialy tego badania skoro moj ginekolog nie skierowal mnie na to badanie to chyba takie wazne nie jest kto jak kto ale ginekolog zna sie na tym najlepiej moze jeszcze mnie skieruje na to badanie nie wiem w ksiazeczce ciazowej jest napisane badanie na toxo wiec moze jeszcze bede je robic ni wiem

Może później Cię wyśle na nie, może nie ma reguły że to musi być na początku ciąży. Nie wiem, gin wie najlepiej co robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z ginekologami to jest różnie, mój puki co nie zlecił mi robienia glukozy a juz mi się 28 tydzień zaczął, jest ordynatorem i ma niby opinie fachowca 🤔 ja sie nie dopominałam bo mówiłyście wcześniej, że to jest strasznie niedobre 😉 ale sama nie wiem, za tydzień mam wizytę to chyba zapytam.

Jasna dla pewności może też go podpytaj, lepiej chyba zrobić i mieć spokój, szczególnie, że pisałaś, że miałaś kotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂 Jak tam samopoczucie? u mnie 13 stopni za okienkiem


Hej! 🙂Polowałam na Ciebie 😉 pisałaś chyba kiedyś, że robisz makaron z sosem z serków topionych? szukałam w przepisach ale nie znalazłam 🤔 możesz podać przepis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Makaron, warzywa ja najbardziej lubie z brokulam ale moze byc kalafior brukselka i inne, kupujesz serki topione smietankowe albo ze szczypiorkiem czy ziolowe, w rondelku gotujesz troche wody i wrzucasz serki zeby sie roztopily doprawiasz do smaku, moze byc kostka warzywna ale trzeba uwarzac zeby za slone nie wyszlo, pieprz, mieszasz i zalewasz makaron i warzywka, tylko wody trzeba tyle zeby gęstość odpowiadala naszym potrzebom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Mam pytanie, na ile wysoko masz juz brzuszek bo mi sie wydaje za na tym etapie ciazy mam bardzo nisko caly czas a jak ogladalam zdjęcia Leer ze slubu to juz ma po cycuszkami 🙂


wiesz co róznie z brzuchami bywa ja wogóle nie miaLam i nie mam nisko ja od razu mam taki okragły od cycuchów 🙂ae moze spytaj gin na wizycie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Makaron, warzywa ja najbardziej lubie z brokulam ale moze byc kalafior brukselka i inne, kupujesz serki topione smietankowe albo ze szczypiorkiem czy ziolowe, w rondelku gotujesz troche wody i wrzucasz serki zeby sie roztopily doprawiasz do smaku, moze byc kostka warzywna ale trzeba uwarzac zeby za slone nie wyszlo, pieprz, mieszasz i zalewasz makaron i warzywka, tylko wody trzeba tyle zeby gęstość odpowiadala naszym potrzebom


ja Kochana robie z ywojego przepisu z brokułami z makaronem penne pychaaaaaaaaaa 🙂cała rodzina szamie az sie uszy im trzesa a moja mam to jest zachwycona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wczoraj pisalam tylko ze kupilam te slodycze dla sprawdzenia bo ktos mowil ze nie ma roznicy w smaku 🙂 a ja jednak czuje roznice 🙂

A to ja źle przeczytałam 🙂


ale chyba Letka pisała ze nie ma róznicy ja tez kiedys jadłam i mi nie smakowało wyczuwa sie ten brak prawdziwego cukru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
no musze zapytac bo w sumie to wszyscy sie dziwia ze jeszcze mam tak nisko, czuje ze mala sie rusza i wszystko gra ale brzuch nie za bardzo rosnie, co najwyzej tylek chociaz ostatnio troche przychamowalam z waga


zapytaj bo ja mam nisko i sie jaja porobiły 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ale sie zmęczyłam od rana tyle załatwień od 5 na nogach.. to juz nie dla mnie takie latanie..
byłam u dentysty wszystko ok powiedziała że aby rodzic hehe 🙂
w urzędzie odebrałam nasz akt małżeństwa wzięłam od razu wnioski na dowód i prawko, byłam u fotografa i na zakupach..a teraz ten mój dzwoni że mam mu do pracy jechać zawieźć jogurt i cole.. normalnie ma szczęście że pracuje 2 km ode mnie i mam auto 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytomegalia jest odpowiedzialna za wade płodu też w I trymestrze ale ta bakteria powoduje ze płód obumiera i nastepuje poronienie wiec nam juz na tym etapie ciazy to nie grozi bo to zachacza tylko o I trymestr 🙂Moja kolezanka niestety kilka lat temu przez cytomegalie poroniła 3 razy i raz w 4 m-cu bo jej badan lekarz nie zlecił i dopiero sekcja zwłok dziecka wykryła przyczyne czyli cytomegalie .My sie juz nie mamy co bac i martwic o cytomegalie Kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...