Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dobra Laski idę poprasowac bo odkładam to juz ze dwa dni a pogoda dzisiaj dobra do prasowania a nie nawidze tego robic tak ze ulewa mi sie na sama mysl 😠

Ja też nienawidzę prasować, więc wspólczuję 🙂 🙂 🙂
Ja chciałam pranie wstawić...ale przypomniało mi się że jestem bez wody 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !
Jeśli chodzi wafelki to ja czasem jadłam Grześki albo Pawełki, więc nie jestem znawcą tematu, ale te dietetyczne mi bardzo posmakowały 🙂
Co do badań na toksę to ja sama poprosiłam dżina o takie skierowanie, bo mam kota w domu. Dostałam bez problemu i wynik był negatywny. Nic nie mówił o powtórzeniu badań. A jeśli chodzi o cytomegalię to chyba też nie miałam robionych tych badań.
Nie wiem jak to jest z tymi wagami... Ja mam w domu mechaniczną i mój dżin też (innej firmy) i zawsze wychodzi dwa kg różnicy...Niestety u dżina więcej niż na mojej 😞
Robi się skwar za oknem, wróciłam z warzywniaka ciągnąc za sobą siatkę z kalafiorem i jabłkami. Idę coś ogarnąć chatynkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co do brzyszka to mi tez np teraz nie rosnie ja to juz sie przyzwyczailam ze jak brzuszek nie rosnie to nie rosnie a potem nagle duzy sie robi heh tez mi sie wydaje ze dosyc nisko mam jak bylam u ginekologa to kobiety juz tak wysoko mialy brzuszek ale one bylo juz w 8 miesiacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozek łozeczka itp bede kupowala w hurtowni w dabrowce kolo tczewa i zobaczcie jaka posciel mam upatrzona różowa 🙂 http://www.bajka.net/index.php?p3685,komplety-poscieli-matex-kolekcja-misiaczki-3-el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
sorki dziewczyny za te literówki ale klawiatura w moim laptopie ostro szwankuje nie ze starosci ale chyba z nagminnego uzytkowania przeze mnie i mojego syna 🙂

ja tez wiecznie jak pijana pisze,a laptop moze z rok ma ,az mam nerwa za to,ale nie chce mi sie sprawdzac za kazdym razem swoich hieroglifów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja też nie miałam robionej toxo, ale ufam mojemu ginkowi bo i słyszałam że moja koleżanka też nie miała
Co do brzuszka moja siostra też mowiła mi ze mam wysoko ona miała długo mały i nisko ale w 8mies zrobiło się jej rozwarcie 4cm 😮 mówiła że czasmi miała wrażenie że mała jej zaraz wyleci.. a w końcu rodziła w 40tyg i to na oksytocynie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

od dzis do niedzieli u mnie dni morza 🙂
jutro jade na wesele, musze poprasowac kilka rzeczy, do tego przejrzeć swoje kiecki. Raczej nie potańcze, ale przynajmniej Grześ poszaleje sobie na parkiecie 🙂

miłego dnia Laski

ale masz fajnie ...Dni morza .. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Marta ja też nie miałam robionej toxo, ale ufam mojemu ginkowi bo i słyszałam że moja koleżanka też nie miała
Co do brzuszka moja siostra też mowiła mi ze mam wysoko ona miała długo mały i nisko ale w 8mies zrobiło się jej rozwarcie 4cm 😮 mówiła że czasmi miała wrażenie że mała jej zaraz wyleci.. a w końcu rodziła w 40tyg i to na oksytocynie 🙂

ja chyba tez nie mialam na toxo robionych badan..
ja juz nie jarze..przeziebilam sie kosmicznie i mam 35stopni ,slaba jak mucha..
bigos mam w sloiku ze swiat jeszcze ,wiec obiadu dzis nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he!! nie z wykształcenia jestem ekonomistką. Pracuję jako sekretarka szkolna, no pracowałam przed ciążą, teraz tylko w weekendy w szkole zaocznej, więc z kompem jestem na TY. Nauczyłam się tak pisać w szkole średniej - ekonomik, miałam z tego pałę, ale jako jedynej z klasy tak mi zostało. Lubię tak pisać. No i dość szybko to mi idzie. Lata praktyki!!!! hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...