Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
he he!! nie z wykształcenia jestem ekonomistką. Pracuję jako sekretarka szkolna, no pracowałam przed ciążą, teraz tylko w weekendy w szkole zaocznej, więc z kompem jestem na TY. Nauczyłam się tak pisać w szkole średniej - ekonomik, miałam z tego pałę, ale jako jedynej z klasy tak mi zostało. Lubię tak pisać. No i dość szybko to mi idzie. Lata praktyki!!!! hi hi


no własnie moja chrześnica ma w laptopie taką grę do nauki pisania wszystkimi paluchami ale mnie wkurzało bo wogule klawiatury nie widziałam no ale to jest lata praktyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Marta ja też nie miałam robionej toxo, ale ufam mojemu ginkowi bo i słyszałam że moja koleżanka też nie miała
Co do brzuszka moja siostra też mowiła mi ze mam wysoko ona miała długo mały i nisko ale w 8mies zrobiło się jej rozwarcie 4cm 😮 mówiła że czasmi miała wrażenie że mała jej zaraz wyleci.. a w końcu rodziła w 40tyg i to na oksytocynie 🙂

ja chyba tez nie mialam na toxo robionych badan..
ja juz nie jarze..przeziebilam sie kosmicznie i mam 35stopni ,slaba jak mucha..
bigos mam w sloiku ze swiat jeszcze ,wiec obiadu dzis nie bedzie

No kuruj się Kochana 😘ja się cieszę że mnie już nic nie łapie oby tak do końca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Marta ja też nie miałam robionej toxo, ale ufam mojemu ginkowi bo i słyszałam że moja koleżanka też nie miała
Co do brzuszka moja siostra też mowiła mi ze mam wysoko ona miała długo mały i nisko ale w 8mies zrobiło się jej rozwarcie 4cm 😮 mówiła że czasmi miała wrażenie że mała jej zaraz wyleci.. a w końcu rodziła w 40tyg i to na oksytocynie 🙂

ja chyba tez nie mialam na toxo robionych badan..
ja juz nie jarze..przeziebilam sie kosmicznie i mam 35stopni ,slaba jak mucha..
bigos mam w sloiku ze swiat jeszcze ,wiec obiadu dzis nie bedzie

No kuruj się Kochana 😘ja się cieszę że mnie już nic nie łapie oby tak do końca...

😘
dzis wysluchalam gdzies w tv ,ze herbatka z imbirem rozgrzewa i stawia na nozki..ktos cos o tym slyszal???bo ja pierwsze co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulko to odpoczywaj i wywal się dziś pupskiem to góry 🙂 herbatka z cytrynką i pod kołderkę 🙂

hehe brzuszydlo w goree!!!!!dupsztyl wklesl sie w łoze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko to odpoczywaj i wywal się dziś pupskiem to góry 🙂 herbatka z cytrynką i pod kołderkę 🙂

hehe brzuszydlo w goree!!!!!dupsztyl wklesl sie w łoze 😁 😁 😁 😁


ja się na bank odleżyn nabawie od tego leżenia 🥴 🥴 🥴 straszne to jest ,
o herbacie z imbirem nie słyszałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
my też dajemy dwa , drugie po moim 🙂

jakie macie drugie ???ja mam Marycha 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Joanna Maria 😮dobrze ,ze nie Halina ,albo jakos ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
he he!! nie z wykształcenia jestem ekonomistką. Pracuję jako sekretarka szkolna, no pracowałam przed ciążą, teraz tylko w weekendy w szkole zaocznej, więc z kompem jestem na TY. Nauczyłam się tak pisać w szkole średniej - ekonomik, miałam z tego pałę, ale jako jedynej z klasy tak mi zostało. Lubię tak pisać. No i dość szybko to mi idzie. Lata praktyki!!!! hi hi


no własnie moja chrześnica ma w laptopie taką grę do nauki pisania wszystkimi paluchami ale mnie wkurzało bo wogule klawiatury nie widziałam no ale to jest lata praktyki


ta gra to pewnie mistrz klawiatury! też od tego zaczynałam. No i oczywiście maszyna do pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
he he!! nie z wykształcenia jestem ekonomistką. Pracuję jako sekretarka szkolna, no pracowałam przed ciążą, teraz tylko w weekendy w szkole zaocznej, więc z kompem jestem na TY. Nauczyłam się tak pisać w szkole średniej - ekonomik, miałam z tego pałę, ale jako jedynej z klasy tak mi zostało. Lubię tak pisać. No i dość szybko to mi idzie. Lata praktyki!!!! hi hi


no własnie moja chrześnica ma w laptopie taką grę do nauki pisania wszystkimi paluchami ale mnie wkurzało bo wogule klawiatury nie widziałam no ale to jest lata praktyki


ta gra to pewnie mistrz klawiatury! też od tego zaczynałam. No i oczywiście maszyna do pisania

ja mialam kierunek administracje i powiem Wam ,ze to nie moja bajka ..nuda jak ha i miliony razy pisanie tego samego ,a fuj ,zwykle mnie nie bylo na wykladach ,maszynopisanie to jest jakas paranoja!!!to cza sie z tym powolaniem urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski oglądałam wasze zdjęcia. Jestem w szoku, jakie wy macie wielkie brzuszki!!!!! mój do waszego naprawdę jest malutki!! Wrzucę później fotki to zobaczycie!

Mam pytanie: czujecie czasem kłucie w katarzynie? mnie dziś coś kłuje co jakiś czas. Nie wiem, czy mam się martwić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Laski oglądałam wasze zdjęcia. Jestem w szoku, jakie wy macie wielkie brzuszki!!!!! mój do waszego naprawdę jest malutki!! Wrzucę później fotki to zobaczycie!

Mam pytanie: czujecie czasem kłucie w katarzynie? mnie dziś coś kłuje co jakiś czas. Nie wiem, czy mam się martwić....

ja czuje...i jak tu sie skonsultowalysmy z nasza ekipa ..tez tak maja,wiec chyba to naturalne ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko to odpoczywaj i wywal się dziś pupskiem to góry 🙂 herbatka z cytrynką i pod kołderkę 🙂

hehe brzuszydlo w goree!!!!!dupsztyl wklesl sie w łoze 😁 😁 😁 😁


ja się na bank odleżyn nabawie od tego leżenia 🥴 🥴 🥴 straszne to jest ,
o herbacie z imbirem nie słyszałam 🤔

jakas chinska metoda...ponoc caly korzen trza do herbaty wcsnac i potem go zjesc tez 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Laski oglądałam wasze zdjęcia. Jestem w szoku, jakie wy macie wielkie brzuszki!!!!! mój do waszego naprawdę jest malutki!! Wrzucę później fotki to zobaczycie!

Mam pytanie: czujecie czasem kłucie w katarzynie? mnie dziś coś kłuje co jakiś czas. Nie wiem, czy mam się martwić....

ja czuje...i jak tu sie skonsultowalysmy z nasza ekipa ..tez tak maja,wiec chyba to naturalne ..



tak ściska i puszcza? jakby skurcze, tylko takie delikatne. A upławy? Leci wam tam coś? Bo mi ostatnio zdecydowanie mocniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...