Skocz do zawartości

rosnaca waga | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja osobiscie uwazam, ze nie ma sie co przejmowac waga. Po ciazy masz juz cale zycie na odchudzanie, lub okres do kolejnej, a teraz mozesz sobie troszke poszalec. Nie ma reguly. Ja np. moze do najchudszych nie naleze, ale dopoki ide do lekarza i mowia mi, ze z dzidzia wszystko w porzadku to jest ok. Ciaza to nie czas na odchudzanie. Ja wygladam juz jak slonica, ale takie uroki ciazy. Przytylam 18kg, a jestem w 32 tygodniu i tak na prawde od czterech tygodni moja waga nie ulegla zmianie. Jest tyle rzeczy o ktore mozna sie martwic, ze uwazam iz na liczenie kalorii w ciazy po prostu szkoda nerwow i czasu. To przeciez najpieknieszy okres w naszym zyciu, wiec warto byc w nim szczesliwym, chocby dla samych smakolykow. W koncu szczesliwa mama to szczesliwa dzidzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam inne zdanie na te temat. wiadomo, ze kazdy tyje indywidualnie, ale uwazam ze nie ma sie co obzerac, bo po pierwsze slodycze itp nic nie dostarczaja dziecku, a mama rosnie.. a poza tym kobiety, ktore przytyly w ciazy za duzo borykaja sie na pewno z wieksza iloscia problemolw w ciazy tj.nadcisnienie, obrzeki.. wiadomo, ze nie jest to regula.. nie mowie o liczeniju kalorii ale o rozsadnym odzywiAniu...
ja jestem w 29 i na razie 4kg do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
A na mnie babeczka w gabinecie nakrzyczała, bo w 4 tygodnie 5,600 przytyłam! Niby dookoła mówią, że nie widać, ale wiem, że są mili i wspierają mnie jak mogą - nawet za cenę kłamstwa...
Zazdroszczę, sandroos! Jak tyś to zrobiła?? Moniaczek, też się cudnie trzymasz. Macie na to jakiś magiczny sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...