Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia nam to się należy odpoczynek 🙂 więc odpoczywaj ile możesz 🙂
ja odpoczywam tylko wtedy jak Linka śpi bo jak wstanie to już się nie da 🙂
a nie możesz sobie skręcić kaloryferów żeby tak nie grzało? ja na noc wyłączam bo inaczej nie dałabym rady, nie lubię takiego ciepła w nocy

Aneta odpoczywaj z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Chociaż nie taki dobry bo własnie dzwoniłam do dentysty i dupa muszę iść do chirurga 😞 Także chyba skończy się tak jak Karina pisała 😞 Na jutro nie ma wolnych terminów ale mam dzwonić może coś się zwolni. Kurde zaczynam się bać 😞
A Kacper ucina sobie drzemkę. Biedak się męczy z zębami nie wiem co mu teraz rośnie bo nie chcę pokazać ale całą rączkę wkłada sobie do buzi 😞
A wczoraj wieczorem już mi się nie udało zaglądnąć bo mnie książka wciągnęła ( dzięki Asiu :kiss 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
ja nie nadrobiłam 😞 nie mam głowy do tego..
Kubuś ma zapalenie krtani.. a ja muszę siedzieć w Kielcach bo mam zjazd...
normalnie się załamię...
Co tam u Was? 🙂
w skrócie mi chociaż napiszcie 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak wam minął dzień?
U nas było ciekawie..oczywiście nie zrobiłam nic co miałam w planach.
Czekałam na Tomka aż wróci z pracy żeby zabrać się za robotę. Coś długo nie wracał, zadzwonił po pewnym czasie i powiedział że ma problem. Chodziło o to że pojechał do tesco i na parkingu zatrzasnął samochód z kluczykami w stacyjce 😲 Nie mógł odejść od auta bo ktoś mógłby się włamać i spokojnie odjechać. Niestety nikt z rodziny nie mógł mu pomóc bo wszyscy byli w pracy. Na szczęście moja siostra była wolna i zaopiekowała się Matim a ja pojechałam do Tomka z zapasowymi kluczykami. Biedaczysko wymarzł na tym zimnie przez dwie godziny.
Teraz już śpi a ja pije sobie piwko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nam admin wszytko pozmieniał 😮 ciężko się połapać w tym wszystkim 😜

A tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Własnie wróciłam od dentysty 😞 jak na razie antybiotyk i ketonal i muszę to szczękę sobie jakoś otworzyć 🙂 Wszystkie ósemki natychmiast do usunięcia 😞 Dolne wrastają mi w żuchwę 😮 😮 Po prostu rewelacja 🤪 Koszt usunięcia wszystkich 4 to jakiś kosmos no ale muszę. ( marca idę usuwać pierwszą 😞
Poza tym od dzisiaj jestem stanowcza i przestawiam Młodego na jedną drzemkę dziennie !!! Dzisiaj nie było problemu bo był ze mną także dopiero teraz poszedł spać zobaczymy ile pośpi i jak to będzie jutro 🙂
Aneta biedny ale musiał zmarznąć ale ważne, że były zapasowe kluczyki co by było jakby ich nie było 🙃
Gosiu dużo zdrówka dla Kubusia i powodzenia na studiach ( w tygodniu postaram Ci się wysłać maila z ankietami, bo jeszcze 2 laski mają mi ją odesłać )
Uciekam gotować jakiś obiadek ale jeszcze tu zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii napisał(a):
Ale nam admin wszytko pozmieniał 😮 ciężko się połapać w tym wszystkim 😜

Jestem przekonany, że za kilka dni będzie jeszcze bardziej wygodnie, niż przed zmianami.
Kwestia przyzwyczajenia. Musiałem zrobić porządek, bo na forum zapanował chaos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Dagii napisał(a):
Ale nam admin wszytko pozmieniał 😮 ciężko się połapać w tym wszystkim 😜

Jestem przekonany, że za kilka dni będzie jeszcze bardziej wygodnie, niż przed zmianami.
Kwestia przyzwyczajenia. Musiałem zrobić porządek, bo na forum zapanował chaos.


Spoko spoko w końcu się przyzwyczaimy 🙂 Fajnie, że w końcu masz chwilę czasu i ochotę, żeby się tym zająć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany nie mogłam naszego wątku znaleźć 😲 😲 😲
Weekendowa cisza nastała 🙂 ja właśnie kolor sobie na włosach robię 🙂
i czekam na gości bo kolo 16 ma przyjechać chrzestny Bartka z dziadkiem 🙂
Daga współczuje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Dagii , współczuję z powodu zębów 😞 Mam nadzieję, że szybko przestanie Cię boleć.
No pochwal się co czytasz 🙂

Asia , niestety nie da się skręcić kaloryferów i grzeją na maxa. W ogóle nasza wspólnota mieszkaniowa grzeje non-stop. Wyłączyli grzanie dopiero pod koniec maja, włączyli we wrześniu - i przegapiliśmy moment na zmianę zawórów/kurków czy czego tam... W tym roku musimy się tym od razu zająć, bo kolejnej takiej zimy nie wytrzymam. Dziś w nocy bylo lepiej - włączyłam na całą noc nawilżacz powietrza i jak zawsze spałam przy otwartym oknie i wreszcie się wyspałam 🙂

Zazdrość o lekarza? Dziwne 🤨 Mój całe szczęście nie jest zazdrosny, choć lekarza mam młodego i fajnego 😜 Mąż był ze mną na kilku pierwszych wizytach i teraz też się pojawia jak może wyjść z pracy. Był nawet przy USG transwaginalnym - a ja dopiero po 3 tygodniach się go zapytałam, czy nie bylo mu wtedy głupio, ale nie odbierał tego w ten sposób 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ale nam tu Admin porządki porobił 🙂 ale fajnie tak, każdy wątek na swoim miejscu.
Mi się podoba 🙂

U nas rodzinna sobota, więc ja dopiero teraz 🙂 Rafał kąpie Paulinkę więc ja już mam wieczór dla siebie.
Rano byliśmy zamówić łóżeczko i materac dla drugiego Malucha bo akurat nie mieli w sklepie, potem oglądaliśmy nosidełka dla Paulinki bo już nas nosi żeby w jakiś weekend gdzieś się ruszyć a bez nosidełka to ciężko, najważniejsze że już wybrany i w tygodniu kupujemy 🙂 No i patrzyliśmy jeszcze za spacerówką ale nic mnie nie zachwyciło 😞 więc w przyszły weekend kolejne podejście.
Byliśmy w Kolorino, ale zamknięte, tam pamiętam było sporo różnych wózków, mam nadzieję że to chwilowe bo lubiłam ten sklep.

Aneta no to mieliście a w zasadzie Twój mąż przygodę, nie zazdroszczę czekania na takim zimnie. Mam nadzieję że go potem wygrzałaś porządnie 😉

Daga współczuję z zębami 😞 ja tam dentysty się nie boję, ale usunięcie wszystkich ósemek to nie brzmi dobrze, no ale skoro trzeba to trzeba.
A co tak przestawiasz Kacperka na jedno spanie?

Ela to pochwal się co to za kolor sobie zrobiłaś?
Ja wybieram się w tygodniu do fryzjera, trzeba sobie troszkę przyjemności zrobić 🙂

Magdacieszę się bardzo, że wreszcie udało Ci się wyspać 🙂

Gosia jak Kubuś? Lepiej troszkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...