Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale wam fajnie spotkacie się w czwartek 🙂
dajcie znać o której będziecie się włóczyć i i gdzie to może dołączę bo będę niedaleko u koleżanki to może i ja wyciągnę z jej bliźniakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już ten tłusty?? 🙂

Miałam Wam pisać przedtem;p ale nie zdążyłam.. któraś pisała, że odkryła Andrzeja Pilipiuka:P To jeden z ulubionych autorów mojego męża 🙂 namiętnie kupuje jego książki i czeka na kolejne:P

a bodajże 24 lutego było spotkanie z nim w myślenicach:P

Kurde 🙂 chłopaki śpią - znaczy Mati 🙂 a Kuba zasypia - sam 😁 mój pojechał sprawdzić czy przypadkiem nocki nie ma bo w południe grafiku jeszcze nie było 😮 a ja.. miałam sprzątać i prasować ale to chyba jutro 🙂 musze odsapnąć.. w końcu też chora jestem:/
Jak tam wieczór? 🙂

p.s. 🙂 po pierwszym dniu jesteśmy na 2-gim miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Badania w porządku - nie mam cukrzycy i kamień spadł mi z serca 🙂 Tarczyca też nadal OK. Mam trochę za wysokie leukocyty, ale to chyba jeszcze resztki tamtej infekcji, której antybiotyk nie wyleczył. Zobaczymy co powie lekarz, ale wydaje mi się, że ogólnie wszystko dobrze 🙂 A Maleństwo zobaczę i pomierzymy w piątek - nie mogę się doczekać! 🙂

I kupiłam dziś body, spodenki i spodenki na szelkach (nie śpioszki) - baaardzo fajne 🙂
I u koleżanki było super 🙂
Bardzo udany dzień 🙂
Za to teraz muszę odcierpieć swoje spacery - spojenie znów boli 🥴

PS. Możecie proszę pisać Magda a nie Madzia? Nie znoszę Madzia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wieczornie 🙂

Młody śpi 🙂 K. pojechał po zakupy, oj ciężka jest ta końcówka miesiąca oby do 10 🙂

Magda 🙂 super, że wyniki są dobre a z tymi leukocytami to chyba jest tak ze w ciąży są one podwyższone więc nie masz się co martwić 🙂 Asia Ty chyba też tak miałaś teraz no nie?

A pączki będą jak sobie przyniesiecie 🤪 🤪 🤪 a może zbiorę sie w sobie i jakieś faworki upiekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...