Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anikino fajna sprawa przez ferie byłam tam z Bartkiem i chrześnikiem kilka razy i polecam nawet kiedyś byliśmy tam na urodzinach córki kuzyna i super potrafią tam wszystko zorganizować 😉 tak ze ja jestem chętna 🙂 Daga wiem ze na Kozłówku tez coś jest takiego ale nie wiem jak to się nazywa 🤢
Dzieki za linka Dagii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem czy nie będę robić 🙂 ale jeszcze poczekam do końca tygodnia 🙂 dopiero 3 dni mi się spóźnia @ 😁 a szczerze to super było by 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Ela super bo bliziutko 🙂 🙂 I ceny nawet lepsze, a byłaś tam? Fajna atmosfera ? czy dużo dzieciaków?

To widzę, że będziemy mieć nowe dzieciaczki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Aneta Tobie, życzę jednej kreseczki ( skoro tak wolisz ) a Tobie Eluś w takim razie dwóch!!!!!!!!!!

Magda proszę bardzo link do tortów http://tortyaski.blogspot.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie 🙂
jak byłam w ciąży z Bartkiem to robiłam tez tydzień po terminie @ ale już czułam ze jestem 🙂
a tu na razie chyba nic nie czuje wiec nie wiadomo 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Daga tam właśnie jeszcze nie byłam bo niedawno się dowiedziałam ze coś takiego tam istnieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂
Ja dopiero teraz mam chwilkę bo Nikola jest nieznośna,przebił sie 6 ząbek 🙂
Daga no ja myslę,że uda nam się razem wyjść 🙂
Kurde ja tez myslałam,że Nikola jest za mała na takie zabawy bo bym ja juz dawno wzięła,a w smykolandzie ponoc jest fajnie moja szwagierka tam chodzi ja raz byłam tam z nia to nawet ok zreszta nie mam porównania bo nigdzie indziej nie byłam.
Na razie tyle bo spadam do marudy zajrzę wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie dziewczyny wzięłyście się do roboty 😉 😉 😉
a tak poważnie Ela ale fajnie by było 🙂 życzę dwóch kreseczek 🙂 a Anecie jednej 🙂 tylko chwalić się tu czym prędzej!!!!!!

Gratulacje dla Nikoli za kolejnego ząbka 🙂 i za 14 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja!~co ja tu czytam 🙂
nie miałam kiedy zaglądnąć a tu takie niusy 🙂
Ela ja tez trzymam kciuki!!! :*

NO 🙂 to ja tak na szybko bo nawet nie nadrobiłam.. i spadam 🙂 wracam od dzisiaj do ćwiczenia 🙂
buziaki wieczorne :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati śpi a ja czekam na Tomka. Dziś przyjechali jego rodzice i nie wiadomo jak długo zostaną 😠
Wszystkiego dobrego dla Nikusi 🙂 Matiemu przebiły się naraz dwie górne dwójki...a nie ma jeszcze na dole. A myślałam że te dolne wychodzą pierwsze.
Kurde szkoda że mam do was tak daleko, też chętnie bym pospacerowała z wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu a ja myślałam, że Ty tylko w piątki prasujesz 😉 😉
Gosiu jeżeli jutrzejsze badanie się uda i wszystko będzie dobrze to pewnie też byśmy się z Wami wybrali, ale wszytko zależy od tego co będzie jutro.
Karina bo zapomniałam my jutro nie mamy rocznicy ślubu tylko rocznice od kiedy jesteśmy raz - 5 lat nam jutro stuknie a ja mam wrażenie jakby to było co najmniej 15 🙃 🙃

Ja już zmykam spać.
Trzymajcie jutro za nas mocno kciuki o 13.50!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...